Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №694/2006

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та з нагоди 15-ї річниці незалежності України постановляю:

в Автономній Республіці Крим:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ДАНИЛЕНКА Андрія Петровича – Євпаторійського міського голову

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

МОСКАЛЯ Геннадія Геннадійовича – Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

МАКСИМОВУ Володимиру Михайловичу – директорові Кримського регіонального центру страхового фонду документації Державного департаменту страхового фонду документації України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

РУДНИКУ Миколі Семеновичу – генеральному директорові комунального підприємства «Театрально-концертний комплекс», м. Ялта

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

КУБИШКІНУ Володимиру Федоровичу – завідувачу кафедри Кримського державного медичного університету імені С. І. Георгієвського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КУЛИНИЧ Катерині Василівні – заступникові міністра фінансів Автономної Республіки Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КОНОВАЛОВІЙ Людмилі Павлівні – першому заступникові головного редактора «Крымской газеты», м. Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БАБАНІНУ Андрію Андрійовичу – завідувачу кафедри Кримського державного медичного університету імені С. І. Георгієвського, м. Сімферополь
ФІЛІНУ Петру Івановичу – головному лікареві Республіканського кардіологічного клінічного диспансеру, м. Сімферополь
ЧИРВІ Аллі Костянтинівні – лікареві-стоматологу Республіканської стоматологічної поліклініки, м. Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГАЛЧЕНКО Наталії Валентинівні – директорові Кримської республіканської установи «Керченський історико-культурний заповідник»
КАНЕВСЬКІЙ Тетяні Дмитрівні – художньому керівникові вокальної студії «Кримський акорд» Республіканського палацу культури профспілок, м. Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

АНДРІКЕВИЧУ Станіславу Йосиповичу – голові сільськогосподарського виробничого кооперативу «Приозерне» Ленінського району
ЛЯШЕВСЬКОМУ Валерію Івановичу – директорові Кримської філії Інституту гідротехніки і меліорації УААН

у Вінницькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГІРЕНКА Тимофія Миколайовича – генерального директора концерну «Поділля», м. Вінниця
СЕМЕНЮКА Миколу Васильовича – заступника директора державного підприємства «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»
СОЛОМКА Володимира Юхимовича – директора товариства виробничо-наукової фірми «Полімергаз», смт Чечельник

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

БУРОМУ Володимиру Трохимовичу – асистентові кафедри Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ЗБОЖИНСЬКІЙ Тетяні Станіславівні – заступникові директора, учителеві середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34 міста Вінниці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КОРОВІЮ Валерію Вікторовичу – першому заступникові голови Вінницької обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

КАРДАШУ Івану Івановичу – директорові відособленої структурної одиниці «Вінницяелектротехнологія» державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ДАЦЮКУ Олександру Івановичу – завідувачеві відділення Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова
ГАЛАЧЕНКУ Олександру Олександровичу – головному лікареві клінічного санаторію «Авангард» акціонерного товариства «Укрпрофоздоровниця», м. Немирів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

МОШНЯЦЬКОМУ Василю Степановичу – директорові державного підприємства «Тульчинське лісомисливське господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ІЛЬЧУКУ Ярославу Лукичу – голові правління – генеральному директорові акціонерного товариства «АТЕКО» (Турбівський машинобудівний завод)

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ВАСЮРІ Анатолію Степановичу – директорові Інституту автоматики, електроніки та комп'ютерних систем управління Вінницького національного технічного університету

у Волинській області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ЗАРЕМБУ Віталія Миколайовича – першого заступника голови Волинської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

КРАВЧУК Галину Антонівну – оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства «Городище» Луцького району

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ВОЛИНЦЮ Юрію Йосиповичу – учителеві Луцького навчально-реабілітаційного центру Луцької міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КОВПАКУ Олександру Адамовичу – директорові Луцького електротехнічного підприємства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ФЕДОСОВУ Анатолію Васильовичу – професорові, проректорові Луцького державного технічного університету
ШУГАЛОВУ Віктору Миколайовичу – балетмейстерові народного ансамблю танцю «Радість» Палацу учнівської молоді, м. Луцьк

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ІВАНОВУ Ростиславу Івановичу – директорові державного підприємства «Луцький спиртогорілчаний комбінат»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЯЦИНІ Миколі Даниловичу – заступникові головного лікаря Волинської обласної санітарно-епідеміологічної станції

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

МОЙСІЮКУ Василю Васильовичу – викладачеві Волинського державного училища культури і мистецтв, художньому керівнику камерного хору «Оранта»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЩИБРІ Володимиру Романовичу – головному інженерові Мостозагону № 60 акціонерного товариства «Мостобуд»

у Дніпропетровській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ПОМАЗАНСЬКОГО Андрія Івановича – генерального директора дочірнього підприємства «Агро-Аврора» товариства «СНП – Україна», Нікопольський район

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БОГАТИРЯ Віктора Васильовича – радника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ШЕМАВНЬОВА Володимира Ілліча – ректора Дніпропетровського державного аграрного університету

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

СОКОЛОВСЬКОГО Олександра Вітольдовича – художнього керівника народного дитячого ансамблю танцю «Орлятко» Будинку науки і техніки залізничників, м. Дніпропетровськ
ТОЛМАЧОВА Олександра Валерійовича – електрозварника трубоелектрозварювального цеху № 2 акціонерного товариства «Новомосковський трубний завод»

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БУРЮ Марію Володимирівну – машиніста крана рудозбагачувальної фабрики № 3 акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат»

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ГОЛОВКА Віктора Федоровича – електромонтера акціонерного товариства «Дніпропетровський металургійний завод імені Петровського»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ЧЕРЕПЕНЬКО Ніні Пилипівні – артистці Будинку органної та камерної музики, м. Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

МОГИЛЬНІЙ Наталії Іванівні – учительці Солонянської середньої загальноосвітньої школи № 1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ЛОГВИНУ Дмитру Гаррійовичу – художньому керівникові та диригентові Дніпропетровського камерного оркестру імені Гаррі Логвина «Времена года»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ПЕТРЕНКУ Віталію Олександровичу – помічникові генерального директора акціонерного товариства «Дніпропетровський металургійний завод імені Петровського», доктору технічних наук

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

БІРЮКОВУ Юрію Михайловичу – начальникові головного фінансового управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ВАЙНЕРУ Валерію Олександровичу – головному санітарному лікареві Амур-Нижньодніпровського району міста Дніпропетровська
ВАСИЛИШИНІЙ Марті Володимирівні – головному лікареві стоматологічної поліклініки № 1 міста Дніпропетровська
ЗАВАЛКУ Юрію Миколайовичу – головному лікареві комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна психіатрична лікарня»
ХІМЧАКУ Валерію Терентійовичу – лікареві-педіатру Софіївської центральної районної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БОРОДКІНІЙ Єлизаветі Іванівні – директорові дитячого дошкільного об'єднання, м. Марганець
ГОНЧАРОВІЙ Аллі Леонтіївні – завідувачу дошкільного навчального закладу № 21 «Казка», м. Орджонікідзе
ТАРНОПОЛЬСЬКОМУ Олегу Борисовичу – проректорові, завідувачеві кафедри Дніпропетровського університету економіки та права

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ГАРЬКАВІЙ Тетяні Анатоліївні – майстрові петриківського розпису Центру народного мистецтва, с. Петриківка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ДУБИНІ Олегу Вікторовичу – генеральному директорові акціонерного товариства «Дніпровський металургійний комбінат імені Ф. Е. Дзержинського»
СТЕГНЄЮ Олександру Вікторовичу – машиністові коксового цеху № 2 акціонерного товариства «Міттал Стіл Кривий Ріг»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БЄРЛІН Валентині Миколаївні – начальникові управління культури виконкому Криворізької міської ради
ТИЩЕНКУ Ігорю Анатолійовичу – викладачеві Дніпропетровської консерваторії імені М. Глінки

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ЗМІЄНКУ Олександру Леонідовичу – директорові Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату № 1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ОРЛОВІЙ Оксані Антонівні – директорові товариства «Оксана», м. Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ВАСЕЦЬКІЙ Тамарі Миколаївні – заступникові директора акціонерного товариства «Швейно-торговельна фірма «Дніпро», м. Дніпропетровськ
КРІВІЧУ Юрію Андрійовичу – бригадирові комплексної очисної бригади шахти № 9/10 акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат»
ПОЛІШКУ Анатолію Іллічу – голові правління акціонерного товариства «Видавництво «Зоря», м. Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЗАХАРОВУ Миколі Захаровичу – бригадирові механізованої бригади сільськогосподарського товариства «Союз-3» Солонянського району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

РЕДЬЦІ Анатолію Олександровичу – гірникові шахти «Благодатна» акціонерного товариства «Павлоградвугілля»
РОМАНЬКОВУ Володимиру Іллічу – начальникові підземної дільниці шахти «Західне-Донбаська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля»

у Донецькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ГРЯЗНОВА Валентина Степановича – заступника директора орендного підприємства «Шахта імені О.Ф.Засядька», м. Донецьк
КАЗАКОВА Валерія Миколайовича – ректора Донецького державного медичного університету імені М. Горького

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БАХТІОЗІНА Олега Наумовича – художнього керівника Донецької обласної філармонії
ШЕВЧЕНКА Анатолія Івановича – начальника шахти «Щегловська-Глибока» державного акціонерного товариства «Шахтоуправління Донбас»

ШЕВЧЕНКА Віталія Віталійовича – технічного директора орендного підприємства «Шахта імені О.Ф. Засядька», м. Донецьк

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ЄРЕМЕНКО Наталю Миколаївну – оператора з відгодівлі свиней філії «Павлівська» товариства «Агрофірма «Агротіс»

КОРОБКО-ЗАХАРОВУ Аліну Миколаївну – професора Донецької державної музичної академії імені С. С. Прокоф'єва
МАЙСТРЕНКО Антоніну Миколаївну – заступника голови Донецької обласної організації шахтарів-інвалідів «Шахтар»
ПОЛЯКОВУ Людмилу Іванівну – члена ради Донецької обласної організації шахтарів-інвалідів «Шахтар»

Нагородити орденом Данила Галицького

ВОВЧЕНКА Анатолія Романовича – начальника управління вугільної промисловості Донецької обласної державної адміністрації

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КРИШТАЛЮ Михайлу Володимировичу – артистові Донецького обласного академічного українського музично-драматичного театру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

БОРИСЕНКУ Едуарду Олександровичу – викладачеві Донецького музичного училища

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ТОКАРСЬКОМУ Миколі Миколайовичу – директорові – головному редактору акціонерного товариства «Газета «Приазовский рабочий», м. Маріуполь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

КРАСІКУ Якову Львовичу – головному науковому співробітникові акціонерного товариства «Автоматгірмаш імені В. А. Антипова»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КРАВЧЕНКО Людмилі Михайлівні – начальникові відділу культури Артемівської міської ради
ОГАНЕСЯН Ларисі Артемівні – завідувачеві відділу Маріупольського музичного училища

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ОЛІФІРОВУ Володимиру Прокоповичу – директорові Інституту післядипломної освіти Донецького державного університету економіки і торгівлі імені М. Туган-Барановського
ШПАК Галині Іванівні – директорові загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів села Новоселівка-3 Ясинуватського району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КРАВЧЕНКУ Віталію Володимировичу – виконавчому директорові акціонерного товариства «Артемівський завод по обробці кольорових металів»
СКІЛЕВІЙ Михайлині Іванівні – президентові – голові правління акціонерного товариства «Донецька макаронна фабрика»
ШПУНДРІ Миколі Григоровичу – заступникові директора акціонерного товариства «Донецьксталь» – металургійний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

КОЧЕТОВУ Юрію Йосиповичу – голові профспілкового комітету акціонерного товариства «Донбаскокс», м. Донецьк

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

ДОРОХОВУ Анатолію Йосиповичу – підземному гірничомонтажникові орендного підприємства «Шахта імені О. Ф. Засядька», м. Донецьк

у Житомирській області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ГУЗУНА Михайла Семеновича – художнього керівника народного хореографічного ансамблю «Сонечко», м. Житомир

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ШОСТАК Тамару Володимирівну – завідувача відділення Новоград-Волинської районної санітарно-епідеміологічної станції

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КЛИМЕНКО Наталії Андріївні – художньому керівникові та диригентові Зразкового хору «Глорія», м. Житомир

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

ПЛОТКУ Олександру Семеновичу – головному архітекторові проекту колективного підприємства «Житомирпроект»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЛІШНЕВЦЮ Петру Івановичу – голові правління акціонерного товариства «Житомирпромспецбуд»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ЧЕРНЕЦЬКОМУ Костянтину Борисовичу – директорові Любарського району електричних мереж акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Житомиробленерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГЛУШКУ Івану Михайловичу – директорові Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ШЕВЧУК Юліані Давидівні – начальникові виробництва хлібозаводу № 1 міста Житомира

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОНДРАТЮКУ Василю Олександровичу – голові правління спільного товариства «Комунар», Чуднівський район
ОВЧАРЕНКУ Ігорю Анатолійовичу – головному зоотехніку сільськогосподарського підприємства «Велідницьке», Овруцький район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ТАРАВСЬКІЙ Ользі Андріївні – начальникові управління Ружинської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

САМУНЮ Леонтію Степановичу – заступникові начальника управління Житомирської обласної державної адміністрації

у Закарпатській області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

РОГАЧА Василя Андрійовича – почесного голову Закарпатської крайової організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

СКУНЦЯ Петра Миколайовича – письменника, м. Ужгород
МІКЛОВДУ Василя Петровича – декана, завідувача кафедри Ужгородського національного університету

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БЕЧУК Ніну Дмитрівну – члена Великобичківського осередку Рахівського районного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка
ГЕЦКО Ніну Романівну – віце-президента Міжнародного інтелектуально-економічно-творчо-спортивного центру «ВІЖИ-3000», м. Берегове

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КРАФЧИК Ользі Михайлівні – завідувачеві відділення обласної клінічної лікарні, м. Ужгород
КРИВАНИЧУ Дмитру Васильовичу – доцентові Ужгородського національного університету
СОКОВІЙ Ніні Іванівні – завідувачеві дитячої консультації обласної дитячої лікарні, м. Мукачеве

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГЕРЦОГУ Юрію Вільгельмовичу – начальнику управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ТОКАРЧУКУ Анатолію Павловичу – голові правління акціонерного товариства «Ужгородхліб»

у Запорізькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЗАКОПАЯ Валентина Володимировича – слюсаря Запорізької виробничої дільниці акціонерного товариства «Дніпроенерго»
КИСІЛЯ Олександра Григоровича – голову правління Бердянської регіональної асоціації інвалідів
СІТНІКОВА Олександра Володимировича – генерального директора акціонерного товариства «Виробничо-торговельна фірма «Селена», м. Запоріжжя

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ЗАВГОРОДНЮ Людмилу Іванівну – головного лікаря медично-санітарної частини акціонерного товариства «Мотор Січ», м. Запоріжжя
НЕЧИПОРЕНКО Валентину Василівну – директора Хортицького навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру, м. Запоріжжя

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЗВЕНИЦЬКОМУ Ігорю Леонідовичу – завідувачеві відділення клінічної лікарні екстреної та швидкої допомоги міста Запоріжжя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ЛАТІ Миколі Пилиповичу – начальникові Запорізького обласного управління лісового господарства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

КАПШЕЄВУ Владлену Олександровичу – старшому змінному майстрові акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ПОЖУЄВУ Володимиру Івановичу – ректорові Запорізької державної інженерної академії, доктору фізико-математичних наук
ЯСТРЕБОВІЙ Валентині Яківні – проректорові Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ЛЮТОМУ Олександру Павловичу – заступникові генерального директора – головному енергетикові акціонерного товариства «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь», м. Запоріжжя
ПОРВІНУ Юрію Миколайовичу – голові правління – генеральному директорові акціонерного товариства «Запорізький сталепрокатний завод»
ФУРМАНУ Олександру Івановичу – голові правління – генеральному директорові акціонерного товариства «Запорізький залізорудний комбінат», м. Дніпрорудне

ШКВАРІ Анатолію Володимировичу – слюсареві Казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра», м. Запоріжжя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ПРИНУСУ Геннадію Олександровичу – директорові державного підприємства дослідного господарства «Відродження» Мелітопольського району
ЧУБЕНКУ Олександру Володимировичу – директорові товариства «Агротіс» Приазовського району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КНИРИКУ Федору Івановичу – генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «Запоріжзеленгосп»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ГРЕСИК Ірині Станіславівні – художниці, м. Запоріжжя

у Івано-Франківській області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГЕНИКА Степана Миколайовича – завідувача кафедри Івано-Франківського медичного університету

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

МАРТИНЦЯ Романа Михайловича – водія філії «Богородчанський райавтодор» дочірнього підприємства «Івано-Франківський облавтодор» акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БАБИНСЬКІЙ Ганні Василівні – артистці Івано-Франківського обласного українського музично-драматичного театру імені І. Франка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ФІТЕЛЮ Зіновію Ігоровичу – голові правління акціонерного товариства «Машбуд», м. Івано-Франківськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

СТРИПКУ Василю Юрійовичу – майстрові художньої кераміки, м. Косів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГРИЦАН Надії Володимирівні – доцентові кафедри Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
ЛИТВИНЕНКУ Володимиру Дмитровичу – директорові Центру культури і дозвілля студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МИХАЙЛИШИН Галині Йосипівні – заступникові директора Івано-Франківського коледжу фізичного виховання
П'ЯТНИЧКУ Богдану Петровичу – директорові Інституту гуманітарної підготовки, завідувачу кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КНИШУКУ Петру Васильовичу – директорові сільськогосподарського товариства «Прут-Генетик» Коломийського району

у Київській області:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ЧЕРНИШЕНКА Володимира Ілліча – голову правління акціонерного товариства «Комбінат «Тепличний» Броварського району

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

РУСАКОВСЬКОМУ Сергію Емілійовичу – директорові філії «Будівельник» акціонерного товариства «Броварський завод будівельних конструкцій»
ЦИРУЛЮ Борису Григоровичу – директорові будівельного товариства «Шляховик», м. Фастів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

ХИЖНЯКУ Миколі Михайловичу – начальникові управління ветеринарної медицини у Васильківському районі

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ДОМОТЕНКУ Юрію Корнійовичу – директорові Обухівського районного краєзнавчого музею

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ЛЮБИШ Олександрі Василівні – головному лісничому державного підприємства «Димерське лісове господарство», Вишгородський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ВЛАСЕНКУ Миколі Юхимовичу – завідувачу кафедри Білоцерківського державного аграрного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

НЕВГАД Тетяні Миколаївні – завідувачу фельдшерсько-акушерського пункту села Плесецьке, Васильківський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ШУСТЕРМАН Ларисі Миколаївні – майстрові художньої вишивки, смт Пісківка, Бородянський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КУПРІЮ Євгенію Івановичу – головному інженерові акціонерного товариства «Трібо», м. Біла Церква

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БРИТВІНУ Олександру Миколайовичу – начальникові Обухівського міжрайонного управління водного господарства
МИКОЛАЙЦЮ Миколі Максимовичу – директорові товариства «Сухоліське», Білоцерківський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

КОНДРУКУ Валерію Петровичу – заступникові голови Київської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

СТОРОЖУКУ Володимиру Семеновичу – першому заступникові начальника управління житлово-комунального господарства, промисловості, енергетики, транспорту і зв'язку Київської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ВОЙТОВИЧУ Володимиру Васильовичу – заступникові начальника управління з питань фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

у Кіровоградській області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ЯРИНІЧА Володимира Іларіоновича – головного лікаря Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ПЕТРУШЕВСЬКОГО Петра Григоровича – голову правління Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БАРАБАШ Світлану Григорівну – завідувача кафедри Кіровоградського національного технічного університету
ПРАЩУР Валентину Семенівну – директора Кіровоградського обласного центру народної творчості

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

КОШОВЕНКУ Валерію Леонтійовичу – начальникові управління капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ДАВИДОВУ Григорію Миколайовичу – деканові факультету Кіровоградського національного технічного університету
МУСІ Григорію Яковичу – директорові Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПОПОВУ Олегу Володимировичу – викладачеві кафедри Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

УРСОЛУ Григорію Миколайовичу – завідувачу відділення Кіровоградської обласної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ДЗЯДУХУ Василю Онисимовичу – голові правління акціонерного товариства «Автобусний парк» 13527, м. Кіровоград

у Луганській області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ДЕРЖАКА Леоніда Нестеровича – голову правління акціонерного товариства «Луганський лікеро-горілчаний завод Луга-Нова»

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ДУБІНІНА Олександра Івановича – голову правління акціонерного товариства «Стахановський завод феросплавів»
МАКАРЕВИЧА Бориса Марковича – директора товариства «МилаМ», м. Луганськ
МКРТЧАНА Олега Артушевича – генерального директора корпорації «Індустріальний союз Донбасу»

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ФЛЕГОНТОВУ Вероніку Валентинівну – професора Луганського державного медичного університету

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

РЯБІЧЕВУ Віктору Дроновичу – деканові Антрацитівського факультету гірництва та транспорту Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ГЛУХОВУ Олексію Олександровичу – голові Державної податкової адміністрації в Луганській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ІОФФЕ Ігорю Володимировичу – завідувачеві відділення Луганської міської клінічної багатопрофільної лікарні № 1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ЯНЧЕНКУ Володимиру Івановичу – начальникові Луганського обласного управління лісового господарства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ФІЛЮ Сергію Григорійовичу – електрозварникові акціонерного товариства «Луганський трубний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПРИКОЛОТІ Ользі Василівні – директорові Музею історії та культури міста Луганська

ТИМОШЕНКУ Леоніду Миколайовичу – директорові дитячої школи мистецтв міста Молодогвардійська

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЯРОВОМУ Володимиру Михайловичу – директорові Луганського державного коледжу економіки і торгівлі

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ІСАЧЕНКУ Олександру Сергійовичу – начальникові управління головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Луганської обласної державної адміністрації
ТИРТИЧНІЙ Ганні Василівні – старшому купажнику акціонерного товариства «Луганський лікеро-горілчаний завод Луга-Нова»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

СТЕПАНЕНКО Тамарі Василівні – начальникові юридичного управління Луганської міської ради

у Львівській області:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

ГЕЛЯ Івана Андрійовича – громадського діяча, м. Львів

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

КОЗЯВКІНА Володимира Ілліча – генерального директора товариства «Міжнародна клініка відновлювального лікування», м. Трускавець

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ЕДЕРА Тадея Євстаховича – генерального директора художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької
СМЕРЕЧИНСЬКОГО Всеволода Богдановича – голову Львівської обласної організації «Союз Чорнобиль України»

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

КІЗИМУ Степана Федоровича – помічника генерального директора товариства «Леоні ваерінг системз УА ГмБХ», Стрийський район
ЧАУСА Володимира Михайловича – директора державного підприємства «Львівський державний завод «Лорта»

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ДРОГОМИРЕЦЬКУ Мирославу Степанівну – доцента Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
ЛЮДКЕВИЧ Марію Йосипівну (БІЛОУС) – письменницю, м. Львів

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ОГОЛЄВУ Юрію Григоровичу – голові правління акціонерного товариства «Будівельне управління-62», м. Новий Розділ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

САВЧАК Степанії Іванівні – учительці Хирівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

МОСКАЛЮКУ Віктору Макаровичу – художникові, виконуючому обов'язки професора Львівської академії мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ПІДКІВЦІ Ярославу Петровичу – голові правління – директорові акціонерного товариства «Проектно-вишукувальний, науково-дослідний, конструкторсько-технологічний інститут «Укрзахіденерго-проект», м. Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИК Оксані Миколаївні – власному кореспондентові газети «Урядовий кур'єр» у Львівській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЧОП'ЯК Валентині Володимирівні – завідувачеві кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
ЛЕМІШКУ Борису Богдановичу – головному лікареві 5-ї міської клінічної поліклініки, м. Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ЯРЕМЧУКУ Оресту Євгеновичу – генеральному директорові телевізійного заводу «Електрон», м. Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ФЕДОРІВУ Євгену Романовичу – директорові видавництва «Червона калина», м. Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БОБАЛУ Юрію Ярославовичу – першому проректорові Національного університету «Львівська політехніка»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КАВЕРІНУ Богдану Михайловичу – директорові товариства «Мокасин», м. Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ВЕЛИЧКУ Володимиру Олександровичу – заступникові директора Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок, м. Львів

у Миколаївській області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

КУЛЬЧИЦЬКОГО Василя Володимировича – директора сільськогосподарського підприємства імені Партизанської іскри Первомайського району

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

КОШКІНУ Костянтину Вікторовичу – професорові Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КАЗАНСЬКОМУ Євгену Михайловичу – начальникові регіонального відділення Фонду державного майна України по Миколаївській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГОЦУЛЯКУ Дмитру Васильовичу – головному лікареві Миколаївської обласної дитячої лікарні
ЯРОВІЙ Валентині Михайлівні – завідувачу відділення Миколаївської міської лікарні № 3

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГРАЖДАНУ Віктору Олександровичу – директорові Первомайської дитячої музичної школи № 1
ДІКШТЕЙНУ Валерію Олексійовичу – заступникові директора Миколаївського художнього російського драматичного театру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

КОМПАНІЙЦЮ Анатолію Сергійовичу – директорові Миколаївського економічного ліцею № 2
ЛЮТОМУ Олександру Павловичу – директорові Миколаївського політехнічного технікуму

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БАЧИНУ Олександру Васильовичу – директорові сільськогосподарського товариства імені Мічуріна Братського району
БУШИЛОВУ Дмитру Івановичу – голові правління акціонерного товариства «Підгур'ївське» Первомайського району
КОРЕЦЬКОМУ Юрію Панасовичу – директорові товариства «Казанківська агрофірма «Агротех»
КРАВЦОВУ Сергію Андрійовичу – голові правління акціонерного товариства «Зоря Інгулу» Баштанського району
ЯКОВЛЄВУ Антону Івановичу – начальникові головного управління сільського господарства і продовольства Миколаївської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

РУБЦОВУ Сергію Петровичу – голові правління Березанського районного споживчого товариства Миколаївської облспоживспілки

ФЕНДИК Світлані Юхимівні – заступникові голови правління Первомайського споживчого товариства Миколаївської облспоживспілки

в Одеській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЗАПОРОЖАНА Валерія Миколайовича – ректора Одеського державного медичного університету, доктора медичних наук, академіка АМН України

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

СТРЕЛЬЧУКА Євгена Миколайовича – завідувача кафедри Одеської національної академії зв'язку імені О. С. Попова
КУРЛЯНДА Олександра Марковича – голову правління – президента акціонерного товариства «Судноплавна компанія «Укрферрі», м. Одеса

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ТОНСЬКУ Аллу Борисівну – голову Одеської організації «Постраждалі від політичних репресій»

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ПАРАМАНЧУК Меланію Володимирівну – Новодолинського сільського голову, Овідіопольський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

СУХАНОВУ Володимиру Геннадійовичу – директорові науково-виробничого центру «Екобуд», м. Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ТРІМБАЧ Леннорі Володимирівні – учительці гімназії № 2 міста Одеси

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ЦЕПКОЛЕНКО Кармеллі Семенівні – доцентові Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ЗВЄРЯКОВУ Михайлу Івановичу – ректорові Одеського державного економічного університету, доктору економічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ТУРЕНКУ Олександру Вікторовичу – завідувачеві відділення Одеської обласної клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БЕЛАЛИ Георгію Костянтиновичу – художньому керівникові сільського Будинку культури села Байтали Ананьївського району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИК Світлані Василівні – директорові навчально-виховного комплексу «Сузір'я»: «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія № 7», м. Одеса
ПОКАСЮ Сергію Михайловичу – заступникові директора інституту математики, економіки та механіки Одеського національного університету імені І. І. Мечникова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

НАЧЄВІЙ Тетяні Олександрівні – головному технологові акціонерного товариства «Одеський коньячний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

НІКУЛІНУ Сергію Георгійовичу – директорові державного підприємства «Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут морського транспорту «ЧорноморНДІ проект», м. Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ВЛАСОВУ Вячеславу Всеволодовичу – директорові Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова» УААН, м. Одеса
КІСТОЛУ Івану Васильовичу – директорові товариства «Агрофірма «Дністровська», Арцизький район

в Полтавській області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ЛЕГОТКІНА Геннадія Івановича – голову наглядової ради акціонерного товариства «Кременчуцький колісний завод»

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ЧМИХАЛО Наталію Іванівну – садчика цегли акціонерного товариства «Керамік», м. Полтава

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ВІННІЧЕНКА Василя Степановича – директора Оржицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І. Я. Франка

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ГАРКУШІ Віктору Михайловичу – голові правління акціонерного товариства «Пирятинський сирзавод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

САДОХІНІЙ Тетяні Володимирівні – артистці Полтавського творчого об'єднання «Ліра»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ДОЦЕНКО Ірині Дмитрівні – учительці Полтавського міського ліцею № 1 імені І. П. Котляревського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ПОЛІЩУК Валентині Миколаївні – начальникові головного управління економіки Полтавської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ФІЛОНЕНКУ Анатолію Федоровичу – завідувачу відділення Полтавської обласної клінічної лікарні імені М. В. Скліфосовського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

МАТВІЄНКУ Миколі Євдокимовичу – начальникові відділу культури виконкому Кременчуцької міської ради
САРАЖИНУ Івану Андрійовичу – директорові Семенівської дитячої музичної школи

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЦЬОВІ Андрію Олександровичу – директорові сільськогосподарського підприємства «Нива» Шишацького району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ПОЛЯКОВІЙ Ірині Владиславівні – соціальному працівникові територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян управління праці та соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації

у Рівненській області:

Нагородити орденом «За заслуги» Ш ступеня

ЗАБУТУ Бориса Ізраїловича – концертмейстера кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГУРОВІЙ Людмилі Данилівні – солістці-вокалістці Рівненської обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ВІТЮК Ганні Миколаївні – учительці Семидубського аграрного ліцею, Дубенський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

ВОЛОС Ніні Василівні – донорові, апаратниці Дубенського молокозаводу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЗАЛІСЬКОМУ Віктору Андрійовичу – головному державному санітарному лікареві Березнівського району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ПОЗНІКУ Василю Степановичу – майстрові декоративно-прикладного мистецтва, м. Сарни

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

РОКІТЕНЕЦЬ Тамарі Тихонівні – регентові хору «Молитва» Свято-Воскресенського собору Київського патріархату

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИЧУК Любові Семенівні – голові правління акціонерного товариства «Острозький молокозавод»
РУДЕНКУ Євгенію Федоровичу – начальникові Плосківського м'ясокомбінату Острозького району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ПОПКУ Олексію Антоновичу – генеральному директорові виробничого об'єднання «Рівнептахопром»

ТКАЧУКУ Володимиру Федоровичу – голові сільськогосподарського виробничого кооперативу «Бережанка» Володимирецького району

ТОМИЛОВИЧУ Михайлу Миколайовичу – директорові сільськогосподарського підприємства «Хлібороб» Дубровицького району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

СУДДІ Миколі Андрійовичу – директорові Кузнецовського міського комунального підприємства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

РОМАНЧУКУ Василю Прокоповичу – директорові Рівненського державного технікуму економіки та підприємництва

у Сумській області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГРЕЧАНЕНКО Лідію Антонівну – бригадира бригади малярів будівельно-монтажного управління № 2 акціонерного товариства «Сумбуд»
ЧЕРЕДНИЧЕНКА Анатолія Івановича – слюсаря цеху двоокису титану № 2 акціонерного товариства «Сумихімпром»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

МИКИТЕНКУ Валерію Миколайовичу – артистові Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

НОВИЦЬКОМУ Павлу Леонідовичу – заступникові голови правління акціонерного товариства «Сумбуд»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ДЕПУТАТ Вікторії Микитівні – методистові Інформаційно-методичного центру управління освіти Сумської міської ради

ЗІНЕНКО Надії Михайлівні – учителю Недригайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ІЛЬЧЕНКО Галині Андріївні – редакторові служби новин телерадіокомпанії «Конотоп»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГОРОХУ Леоніду Павловичу – заступникові головного лікаря Сумської обласної клінічної лікарні
ДЖЕПІ Володимиру Володимировичу – завідувачеві відділення Сумської обласної клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГРИЦЕНКУ Валерію Павловичу – директору Сумського будівельного коледжу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КУЗЬМІНУ Миколі Григоровичу – начальнику головного управління агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації
ШАРУБІНУ Івану Олександровичу – начальнику обласної насіннєвої інспекції – головному державному інспектору з насінництва Сумської області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

СЕМАКІНУ Василю Григоровичу – директорові Сумської обласної школи вищої спортивної майстерності

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ГЛАДКИХ Олені Едуардівні – художниці-живописцю, м. Суми

у Тернопільській області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

СТЕЛЬМАХА Мирона Григоровича – заступника голови Тернопільської крайової організації Народного Руху України

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ОНУФРІЙЧУК Адріані Романівні – артистці Тернопільської обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

НОВІЙ Марії Антонівні – заступникові директора, учительці Тернопільської гімназії імені І. Франка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БАРНІ Миколі Миколайовичу – деканові, завідувачу кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктору біологічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ДІДУХУ Василю Степановичу – голові Тернопільської районної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ДОВГОШИЇ Петру Івановичу – заступникові редактора газети «Галицький вісник», м. Борщів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

ВОЙНАРОВСЬКОМУ Роману Володимировичу – начальникові управління ветеринарної медицини в Теребовлянському районі – головному державному інспекторові району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БОРОДАЮ Степану Дмитровичу – директорові Острівської музичної школи
ВИННІЧИКУ Миколі Івановичу – директорові Теребовлянського вищого училища культури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БАБЮК Марії Петрівні – ректорові Галицького інституту імені В'ячеслава Чорновола, м. Тернопіль

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БАТРИНЧУКУ Борису Леонідовичу – голові сільськогосподарського підприємства агрофірми «Чайчинецька» Лановецького району
РОЗУМНОМУ Юрію Харитоновичу – голові правління акціонерного товариства «Терномед»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

МИСЬКУ Василю Антоновичу – директорові Почаївського психоневрологічного інтернату

в Харківській області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БАРИШЕВСЬКОГО Володимира Олексійовича – президента – голову правління акціонерного товариства «Хладопром»
ГУЛЯНА Ваграма Генриховича – директора Харківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»
ЗОЛОТАРЬОВА Віктора Олександровича – завідувача кафедри Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ВЕЛИГОЦЬКОГО Миколу Миколайовича – завідувача кафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти
КАЧУКА Володимира Вікторовича – начальника управління Національного банку України в Харківській області
КУЗЬМЕНКА Віктора Олексійовича – першого заступника начальника Південної залізниці
ЧЕРЕДНИКА Віталія Івановича – директора державного підприємства завод «Електроважмаш», м. Харків

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БЕРДНИК Надію Олексіївну – різальника металу державного підприємства завод «Електроважмаш», м. Харків

Нагородити орденом Данила Галицького

ЖАДАНА Анатолія Григоровича – начальника відділу апарату Харківської обласної державної адміністрації

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БОЦЮНА Миколу Феодосійовича – сталевара державного підприємства завод «Електроважмаш», м. Харків
ГІРЕНКА Петра Івановича – першого заступника начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Харківської обласної державної адміністрації

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

СКРИПЧУКУ Володимиру Петровичу – начальникові оркестру – військовому диригентові Інституту підготовки слідчих кадрів для Служби безпеки України у складі Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЛАДОНЕНКО Вірі Миколаївні – начальникові відділу управління Національного банку України в Харківській області
ОВСЯННІКОВУ Сергію Івановичу – начальникові управління Харківської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

НЕЗУСУ Сергію Федоровичу – завідувачеві відділення Лозівської центральної районної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЗВЄРЄВУ Віктору Олександровичу – заступникові голови Харківської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

СОТНІКОВУ Віталію Івановичу – головному інженерові виробничо-експлуатаційного підприємства «Держпром», м. Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ІВАНОВУ Віктору Олексійовичу – головному конструкторові науково-дослідного та проектно-конструкторського комплексу державного підприємства завод «Електроважмаш», м. Харків
УМАНЦЮ Миколі Григоровичу – заступникові начальника Південної залізниці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ЄМЕЛЬЯНОВІЙ Валентині Іванівні – голові Харківського апеляційного адміністративного суду

в Херсонській області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БЄЛЯЄВА Юрія Івановича – ректора Херсонського державного університету
КОВАЛЬ Ганну Іванівну – суднового маляра Херсонського державного заводу «Палада»
РОМАСКЕВИЧА Юрія Олексійовича – головного лікаря Херсонського обласного центру здоров'я та спортивної медицини
СЕМЕНОВА Володимира Віталійовича – директора Дніпрянського дитячого будинку-інтернату

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

НІКІШЕНКУ Миколі Євгеновичу – голові правління відкритого акціонерного товариства «Дар'ївська пересувна механізована колона № 143»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БІЛОРУСОВУ Сергію Георгійовичу – директорові Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій
БРОНШТЕЙНУ Віталію Авраамовичу – директорові Херсонського недержавного навчально-виховного об'єднання «Дошкільний заклад – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Хабад» з поглибленим вивченням івриту та англійської мови»
КИЯНОВСЬКОМУ Артему Олександровичу – директорові школи гуманітарної праці міста Херсона

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ІГНАТЕНКО Галині Миколаївні – учительці Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4
СОЦЕНКО Ганні Олександрівні – учительці Скадовської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов та естетичним вихованням

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИЧЕНКО Аллі Андріївні – художньому керівнику зразкового ансамблю танцю «Сонечко» Новокаховського Палацу культури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ЖУРАХОВСЬКОМУ Володимиру Павловичу – директорові спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування

у Хмельницькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

МАХОТУ Владислава Васильовича (АНТОНІЯ)– керуючого Хмельницькою єпархією Української православної церкви Київського патріархату, архієпископа Хмельницького і Кам'янець-Подільського

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЯНКОВОМУ Олегу Олексійовичу – президентові товариства «Укрстандарт», м. Хмельницький

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

СКАЛЬСЬКОМУ Василю Володимировичу – начальникові головного управління статистики у Хмельницькій області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КОСМАЧУ Олександру Володимировичу – головному редакторові газети «Подільська хроніка», м. Хмельницький

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ГАМАНУ Віталію Васильовичу – майстрові лісу Ярмолинецького лісництва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КРАВЧУКУ Василю Петровичу – голові Теофіпольської районної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БАЙДИЧУ Віктору Григоровичу – директорові навчально-виховного комплексу № 10, м. Хмельницький
ПЕЧЕНЮКУ Василю Івановичу – директорові Інституту агротехнологій Подільського державного аграрно-технічного університету, м. Кам'янець-Подільський

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ЛАВРЕНЮКУ Леоніду Михайловичу – директорові, голові правління колективного підприємства «Славутський пивоварний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ГЛАДУНЯКУ Івану Васильовичу – голові Хмельницької обласної ради

в Черкаській області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ДІХТЯРЕНКА Григорія Юхимовича – начальника відділу управління Національного банку України в Черкаській області
КРАВЧУКА Антона Микитовича – колишнього голову колгоспу «Радянська Україна» Тальнівського району

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КОЛОМІЄЦЬ Наталії Іванівні – артистці Черкаського обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка
СКОБЕЛЬ Любові Володимирівні – артистці Черкаського обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЛИСЕНКУ Олександру Антоновичу – завідувачу відділення Першої Черкаської міської лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ГРЕБЕНЮКУ Володимиру Яковичу – художньому керівникові народного вокального ансамблю Жашківського районного будинку культури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЧЕРЕВКУ Олександру Володимировичу – голові Черкаської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БАЛДИНЮКУ Дмитру Івановичу – проректорові, завідувачу кафедри Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БУЛАХУ Анатолію Івановичу – заступникові голови, начальникові виконавчого апарату Спілки сільськогосподарських товаровиробників Черкаської області
ЛИСУНУ Дмитру Олександровичу – директорові приватного сільськогосподарського підприємства «Плешкані» Золотоніського району

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ЗАДОРОЖНІЙ Галині Петрівні – старшій медичній сестрі Черкаського пансіонату ветеранів війни та праці

в Чернівецькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ПАНЧУКА Олега Ельпідефоровича – завідувача кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
ЯРМОЛЬЧУК Наталію Георгіївну (посмертно) – художницю, м. Чернівці

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ЦІСЕЛЬСЬКІЙ Людмилі Іванівні – артистці Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

КІЛЬЧИЦЬКОМУ Віктору Михайловичу – головному архітектору проектної фірми «Чернівціархпроект»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

САВЧУКУ Остапу Васильовичу – художньому керівникові Чернівецької обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

АНГЕЛЬСЬКОМУ Олегу В'ячеславовичу – деканові факультету, завідувачу кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктору фізико-математичних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

СНІГУРЯК Ользі Іванівні – заступникові головного лікаря Чернівецької обласної клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МИРОНОВУ Володимиру Івановичу – керівникові гуртків картингістів Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ТИЩУКУ Денису Іллічу – тренерові-викладачу комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, м. Чернівці

в Чернігівській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ПОПОВА Віктора Петровича – президента – голову наглядової ради акціонерного товариства «Камвольно-суконна компанія «Чексіл», м. Чернігів

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ДЕМЧЕНКА Олексія Дмитровича – робітника господарчої групи Чернігівської обласної дитячої лікарні

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ДЄДОВУ Борису Степановичу – директорові підприємства «Культурно-мистецький АРТ-центр», м. Чернігів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КАДІНІЙ Ларисі Захарівні – завідувачеві відділення лікарні № 4 міста Чернігова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ГОРОХІВСЬКОМУ Івану Олексійовичу – директорові державного підприємства «Добрянське лісове господарство»
ОХРІМЕНКУ Юрію Івановичу – директорові дочірнього підприємства «Новгород-Сіверський райагролісгосп»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БОРИСЕНКУ Володимиру Павловичу – голові правління акціонерного товариства «Редакційно-видавничий комплекс «Деснянська правда», м. Чернігів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КИЯНОВСЬКОМУ Віктору Павловичу – голові правління акціонерного товариства «Ічнянський завод сухого молока та масла»

у місті Києві:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

ШЕМШУЧЕНКА Юрія Сергійовича – директора Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України, м. Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

КРЮКОВУ Нілу Валеріївну – народну артистку України
ЛУКАШЕВА Володимира Анатолійовича – художнього керівника Національної філармонії України

РОЖКА Володимира Івановича – ректора Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
СЕРДЮКА Андрія Михайловича – директора Інституту гігієни та медичної екології АМН України, доктора медичних наук, професора
СИТАРА Леоніда Лукича – завідувача відділення Інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова АМН України
ШЕВЧЕНКА Володимира Дмитровича – художнього керівника національного цирку України
ШПАРУ Ігоря Петровича – президента Національної спілки архітекторів України, голову Комітету з Державної премії України в галузі архітектури

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

УДОВЕНКА Миколу Миколайовича – голову Української кооперативно-державної корпорації по агропромисловому будівництву

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

АВЕР'ЯНОВА Вадима Борисовича – завідувача відділу Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України
БЕЗГІНА Ігоря Дмитровича – віце-президента Академії мистецтв України
КОЖУХАРЯ Володимира Марковича – головного диригента Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка
РЯБОКОНЯ Василя Петровича – головного наукового співробітника Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки»
ЩЕЛКУНОВА Володимира Ігоровича – президента Українського національного комітету Міжнародної торговельної палати

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АССАУЛА Юрія Федоровича – командира повітряного судна Іл-62 Державного авіаційного підприємства «Україна»
БАБАКА Леоніда Володимировича – головного будівельника суден – начальника відділу акціонерного товариства «Завод «Ленінська кузня»
БЛІНДАРЯ Петра Івановича – генерального директора акціонерного товариства «Завод «Ленінська кузня»
ВОВКА Дмитра Федоровича – машиніста копра акціонерного товариства «Київфундаментбуд»
КИРКЕВИЧА Геннадія Олександровича – ветерана праці
КОЛЯДЕНКА Володимира Адольфовича – голову ради з питань інвестицій Українського національного комітету Міжнародної торгової палати
НІТЧЕНКА Володимира Олексійовича – головного конструктора відділу акціонерного товариства «Завод «Ленінська кузня»
ШЕВЧЕНКА Євгена Ігоровича – голову Національної спілки майстрів народного мистецтва України

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ГРИМАЛЬСЬКУ Тамару Миколаївну – професора кафедри Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, народну артистку України
КОЦЮБИНСЬКУ Михайлину Хомівну – старшого наукового співробітника Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України, м. Київ
РУДЗИНСЬКУ Олену Миколаївну – начальника управління освіти Солом'янської районної у місті Києві державної адміністрації
ЦИМБАЛ Тетяну Василівну – народну артистку України, члена Національної спілки кінематографістів України

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КУЗЬМЕНКУ Володимиру Миколайовичу – солістові опери Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка
ПОНОМАРЬОВУ Олександру Валерійовичу – співакові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БОКЛАНУ Станіславу Володимировичу – артистові Київського академічного Молодого театру

ДЕМЕЩУКУ Андрію Сергійовичу – солістові Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського

КРАВЧЕНКО Наталії Юріївні – солістці Національного будинку органної та камерної музики
ПІВНЕНКО Богдані Іванівні – солістці Національного ансамблю солістів «Київська камерата»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

ОНИЩЕНКУ Василю Михайловичу – директорові державного підприємства «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

АКИМЕНКУ Валерію Миколайовичу – голові правління акціонерного товариства «Завод «ЄФКОН»
КАПІЧОНУ Володимиру Давидовичу – мулярові акціонерного товариства «Київська міжобласна спеціальна науково-реставраційна проектно-виробнича майстерня»
ОРЛОВУ Павлу Дмитровичу – генеральному директорові ремонтно-будівельної асоціації «Київрембуд»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ДОВГОМУ Олексію Прокоповичу – керівникові народного ансамблю української пісні «Родень», поетові
КЛИМЧУКУ Олександру Олександровичу – головному редакторові журналу «Музейний провулок»
ЛУБКІВСЬКОМУ Роману Мар'яновичу – письменникові, голові Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка
МАГАР Тетяні Володимирівні – режисерові студії телевізійних фільмів «Укртелефільм»
ПЕТРОВІЙ Ользі Миколаївні – професорові Національного університету «Києво-Могилянська академія»
ШУДРІ Миколі Архиповичу – кінодраматургові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ГОЛОВЧЕНКУ Юрію Івановичу – завідувачеві кафедри національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, доктору медичних наук, професору
ПОЛОВНІКОВУ Ігорю Івановичу – директорові акціонерного товариства «Український науково-дослідний інститут шкіряно-взуттєвої промисловості», доктору технічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

АР'ЄВУ Володимиру Ігоровичу – генеральному продюсерові продюсерського центру «Закрита зона»
ДОВНИЧУ Миколі Кузьмичу – політичному оглядачеві Головної редакції суспільно-політичних програм Національної радіокомпанії України
ЖУК Людмилі Володимирівні – віце-президентові Українського союзу промисловців і підприємців
ЛОТАШЕВСЬКОМУ Ігорю Олександровичу – генеральному директорові товариства «Телерадіокомпанія «Ера-Радіо»
ПИСАНКО Людмилі Олександрівні – спеціальному кореспондентові інформаційно-аналітичної служби телеканалу «Інтер»
ТЕРЕЩЕНКУ Олесю Володимировичу – ведучому програм телерадіокомпанії «Студія «1+1»
ХРІЄНКУ Миколі Івановичу – оглядачеві газети «Українська столиця»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЗАЦЕРКОВНІЙ Тетяні Миколаївні – генеральному директорові товариства «Аудиторська фірма «СейЯ»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ДИРДІ Марії Миколаївні – старшому науковому співробітникові Інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова АМН України
ЗНАМЕНСЬКІЙ Тетяні Костянтинівні – лікареві, завідувачеві відділення Інституту педіатрії, акушерства та гінекології, доктору медичних наук, професору
КАНЕВСЬКОМУ Олександру Самуїловичу – головному лікареві Дорожньої клінічної лікарні № 2
ПОЙДІ Олександру Івановичу – професорові Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктору медичних наук
СЕМИКОПНІЙ Тетяні Вікторівні – завідувачеві відділу Інституту кардіології імені академіка М. Д. Стражеска АМН України
ТРАЦЕВСЬКОМУ Володимиру Володимировичу – лікареві відділення радіоізотопної діагностики та терапії Інституту онкології АМН України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ВАНСОВИЧУ Віктору Петровичу – президентові акціонерного товариства «Завод «Ленінська кузня»
ГАЛУШЦІ Леоніду Михайловичу – директорові дочірнього підприємства «Київська ЕРА»
ПАВЛОВУ Юрію Вікторовичу – провідному інженерові Київського державного заводу «Буревісник»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

АДАМЧУКУ Івану Дмитровичу – генеральному директорові товариства «Телерадіокомпанія «НБМ» (5 канал)
ЗАСЕНКУ Петру Петровичу – поетові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГУЛЯЄВІЙ Наталії Миколаївні – деканові Київського національного торговельно-економічного університету
ЗУБ Марії Марксівні – директорові дошкільного навчального закладу № 9 міста Києва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

ЧЕНЦОВІЙ Нелі Павлівні – завідувачеві лабораторії міського центру профілактики боротьби зі СНІДом Київської міської клінічної лікарні № 5
ШАМОТІ Світлані Андріївні – головній медичній сестрі центральної районної поліклініки Подільського району
ЯЛОВІЙ Ларисі Миколаївні – заступникові директора товариства «Медгарант»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ЛЕОНЕНКУ Володимиру Миколайовичу – регулювальникові радіоелектронної апаратури та приладів державного підприємства «Арсенал»
СТЕПАНЦЮ Володимиру Івановичу – бригадирові пресувальників Київського заводу алюмінієвих будівельних конструкцій

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ВАСИЛІВУ Богдану Михайловичу – директорові державного підприємства «Готель «Україна»
ОХРІМЧУКУ Анатолію Васильовичу – директорові з зональних операцій та продажу акціонерного товариства «ОТІС»
ПРИМІ Ніні Іванівні – генеральному директорові акціонерного товариства «Фірма «Калина»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ГОВОРУСІ Івану Федоровичу – старшому інженеру-інспектору Державного авіаційного підприємства «Україна»
ОНИЩЕНКУ Володимиру Петровичу – водієві автомобіля комунального автотранспортного підприємства «Київавтодор»
ЧИЖ Людмилі Петрівні – заступникові начальника управління Державної адміністрації залізничного транспорту України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ВЛАСЕНКУ Сергію Володимировичу – адвокатові

РЕЗНІКОВУ Олексію Юрійовичу – адвокатові

у місті Севастополі:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЗІНЧЕНКА Олександра Максимовича – директора радгоспу-заводу імені Поліни Осипенко

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ПОЛУСМАКУ Віталію Михайловичу – артистові Севастопольського академічного руського драматичного театру імені А. В. Луначарського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

ХУЛЗІ Людмилі Миколаївні – старшій медичній сестрі анестезіологічного відділення міської лікарні № 1 імені М. І. Пирогова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ЗАУГАРОВУ Дмитру Яковичу – начальникові кар'єра акціонерного товариства «Балаклавське рудоуправління імені О. М. Горького»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

АВСЕЙКОВІЙ Наталі Іванівні – заступникові директора Севастопольського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян

в органах державної влади:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ЄХАНУРОВА Юрія Івановича– Прем'єр-міністра України у 2005-2006 роках
КІРЄЄВА Олександра Івановича – Голову Державної податкової адміністрації України у 2005-2006 роках
ПИНЗЕНИКА Віктора Михайловича – Міністра фінансів України у 1992-1993, 2005-2006 роках

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

БУТЕЙКА Антона Денисовича – першого заступника Міністра закордонних справ України
ОСАУЛЕНКА Олександра Григоровича – Голову Державного комітету статистики України

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ГУРЖІЯ Андрія Миколайовича – першого заступника Міністра освіти і науки України, доктора технічних наук, професора
МАЗУРА Миколу Павловича – генерального директора Державного авіаційного підприємства «Україна»
МАНДРУСОВУ Галину Петрівну – директора товариства «Науково-виробниче підприємство «ПРОКОМ», м. Київ

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БАЗИЛЕВСЬКОГО Бориса Миколайовича – директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України
БЕРКУТУ Анатолія Всеволодовича – першого заступника Міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України
ВЕСЕЛОВСЬКОГО Андрія Івановича – заступника Міністра закордонних справ України
ЄФІМЕНКА Леоніда Васильовича – заступника Міністра юстиції України
КИРИЛЕНКА В'ячеслава Анатолійовича – Віце-прем'єр-міністра України у 2005-2006 роках
ЛЯПІНУ Ксенію Михайлівну – голову Ради підприємців України при Кабінеті Міністрів України, народного депутата України
СПИСА Миколу Миколайовича – Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грузії
УЛЬЯНЮКА Євгена Івановича – заступника начальника Управління Секретаріату Кабінету Міністрів України
ШОВКАЛЮКА Валерія Степановича – консультанта управління Секретаріату Кабінету Міністрів України

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЗАГАЙНОВУ Ларису Іванівну – вченого секретаря Інституту проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України
ЛЮЛЬКОВА Віктора Володимировича – головного спеціаліста відділу департаменту Державного комітету фінансового моніторингу України
МАЗИКІНУ Оксану Володимирівну – начальника відділу департаменту Державного комітету фінансового моніторингу України
КИРИЧКА Сергія Анатолійовича – заступника начальника відділу департаменту Державного комітету фінансового моніторингу України
СИНЕЛЬНИЧЕНКО Тетяну Миколаївну – головного консультанта головної служби Секретаріату Президента України

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЗАТОКОВОМУ Степану Гордійовичу – завідувачеві відділу Управління справами Апарату Верховної Ради України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

БЕРАДЗЕ Георгію Риносійовичу – заступникові Міністра Кабінету Міністрів України
ВЛАСЮК Тетяні Іванівні – головному консультантові секретаріату Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації
ЗАРИЦЬКОМУ Володимиру Івановичу – заступникові директора департаменту – начальникові відділу Міністерства економіки України
ЗУБРІЮ Віталію Петровичу – першому заступникові Голови Державного комітету фінансового моніторингу України
КАСЯНЧУК Лідії Олексіївні – головному консультантові Секретаріату Президента України
МАТВІЙЧУКУ Володимиру Макаровичу – заступникові Міністра фінансів України у 1993-2001, 2005-2006 роках
МИЛЕНЬКОМУ Владиславу Миколайовичу – заступникові Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту
ПЯТНИЦЬКОМУ Валерію Тезійовичу – заступникові Міністра економіки України
ТВЕРДОХЛІБУ Івану Петровичу – заступникові директора департаменту Державного комітету фінансового моніторингу України
ФОМЕНКО Катерині Олександрівні – народному депутатові України IV скликання

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КРИКУНУ Юрію Юрійовичу – головному консультантові секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
МАКАРЕНКО Світлані Павлівні – заступникові директора Дирекції телепрограм Управління справами Верховної Ради України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

МАЛЬЦЕВУ Володимиру Івановичу – начальникові відділу департаменту Державного фармакологічного центру Міністерства охорони здоров'я України
МЕЛЬНИК Олені Василівні – лікареві-отоларингологу державного закладу «Поліклініка № 1» Державного управління справами

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ФУРАШЕВУ Володимиру Миколайовичу – завідувачеві відділу апарату Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

КУЛІШУ Віктору Івановичу – головному спеціалістові управління Секретаріату Кабінету Міністрів України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БЕРІЗКУ Миколі Михайловичу – головному консультантові Секретаріату Президента України
ЧЕБОТАРЬОВІЙ Наталії Олексіївні – головному спеціалістові Міністерства сім'ї, молоді та спорту України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

МАЛЕНКОВІЙ Людмилі Федорівні – головному консультантові Медичного управління Державного управління справами

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

МАТВІЇШИНУ Оресту Ярославовичу – заступникові начальника управління Секретаріату Кабінету Міністрів України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОВАЛІВУ Олександру Івановичу – заступникові директора департаменту – начальнику відділу Міністерства аграрної політики України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

СУПРУНУ Василю Федоровичу – радникові Прем'єр-міністра України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

БІДЕНКУ Миколі Омеляновичу – колишньому заступникові завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань держаного будівництва та місцевого самоврядування
ГАРЯЧІЙ Олені Василівні – заступникові Міністра праці і соціальної політики України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

БРАТИЦІ Василю Феодосійовичу – начальникові управління житловими будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

ФІЧОВУ Володимиру Вікторовичу – заступникові Міністра вугільної промисловості України.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

18 серпня 2006 року