Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №726/2008

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та з нагоди 17-ї річниці незалежності України постановляю:

у місті Києві:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

МОВЧАНА Бориса Олексійовича - академіка НАН України, головного наукового співробітника Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України
ПОЛЯЧЕНКА Володимира Аврумовича - Героя України, народного депутата України
ЧЕРНОВЕЦЬКОГО Леоніда Михайловича - Київського міського голову, голову Київської міської державної адміністрації

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

КУРДЕЛЬЧУКА Данила Марковича - президента Української іноземної юридичної колегії
УСІЧЕНКА Івана Гнатовича - президента Товариства Червоного Хреста України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ГОРБАТЮКА Палладія Миколайовича - голову правління - генерального директора акціонерного товариства «Фанплит»
ФЕДОРУКА Леоніда Євгеновича - поета-пісняра

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ВАСИЛЬЄВА Сергія Геннадійовича - оглядача газети «Столичні новини»
ВОРОНІНА Михайла Львовича - голову наглядової ради акціонерного товариства «Швейна фабрика «ВОРОНІН»
ІВШИНУ Ларису Олексіївну - головного редактора газети «День» акціонерного товариства «Українська прес-група»
КОВАЛЕНКА Євгена Володимировича - художнього керівника вокально-інструментального ансамблю «Кобза»
КОРОСТЕЛЬОВА Олега Петровича - генерального директора - головного конструктора державного Київського конструкторського бюро «Луч»
КУЦЕНКА Григорія Петровича - голову Київського товариства політв'язнів та жертв репресій
ШАМУГІЮ Бесіка Кукурійовича - президента Асоціації грузин України «Іберіелі»
ЯКОВЛЄВА Миколу Івановича - головного ученого секретаря Академії мистецтв України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БЕСПАЛУ Наталію Олександрівну - заступника голови Всеукраїнської громадської організації «ДІЯ»
ХОРОЛЕЦЬ Ларису Іванівну - народну артистку України 

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БІЛИК Ірині Миколаївні - співачці
ДАНИЛКУ Андрію Михайловичу - артистові товариства «Театр «Данилко»
ДЯДЮРІ Миколі Володимировичу - головному диригентові симфонічного оркестру Національної філармонії України
КРИЩЕНКУ Вадиму Дмитровичу - поетові-пісняру
МАЛАХОВУ Віталію Юхимовичу - художньому керівникові - директору театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний драматичний театр на Подолі»
ПОПЛАВСЬКОМУ Михайлу Михайловичу - головному режисерові дитячої телевізійної програми «Крок до зірок»
СТЕБЕЛЬСЬКІЙ Христині Любомирівні - оглядачеві творчого об'єднання громадсько-політичних програм Національної телекомпанії України
ШИЛОВІЙ Інесі Володимирівні - професорові Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

АВЕТИСЯН Тамарі Костянтинівні - солістці Національної філармонії України
ОЛЕКСЕНКО-ЖИРКО Тетяні В'ячеславівні - артистці Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка
ПІРОГУ Богдану Олеговичу - солістові оркестру Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського
ПІРОГУ Руслану Олеговичу - солістові оркестру Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського
ЧУБАРЕВІЙ Ользі Олексіївні - співачці, члену правління Українського фонду культури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ГРИНИШИНУ Мирославу Васильовичу - голові правління Театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв»
ГУЄВСЬКОМУ Володимиру Юрійовичу - головному операторові групи підготовки нових проектів телерадіокомпанії «Студія 1+1»
НАГУЛКУ Юрію Олександровичу - художникові, віце-президентові Асоціації соціальних підприємств України
ТІТАРЕНКО Любові Вікторівні - художньому керівникові, директору Київського драматичного театру «Браво»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БАГІРОВУ Мамеду Мансуровичу - професорові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, доктору медичних наук, професору
ПІДЛІСЕЦЬКОМУ Глібу Макаровичу - завідувачеві відділу Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Української академії аграрних наук
ШЕВЧЕНКО Ларисі Іванівні - завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктору філологічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

КУТУЗОВІЙ Тетяні Михайлівні - керівникові групи радників голови правлін-ня акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України»
ПЕТРИКУ Олександру Івановичу - директорові департаменту Національного банку України
ТКАЧУК Олександрі Володимирівні - головному бухгалтерові акціонерного товариства холдингової компанії «Київміськбуд»
ТОВСТОПЯТУ Володимиру Леонтійовичу - заступникові завідувача відділу національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Української академії аграрних наук  

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ІЛЬЇНУ Івану Васильовичу - головному енергетикові державного підприємства «Виробниче об'єднання «Київприлад»
СТУКАЛЕНКУ Сергію Павловичу - начальникові відділу акціонерного товариства «Київелектромонтаж» холдингової компанії «Київміськбуд»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ГІТЛЯНСЬКІЙ Олені Самійлівні - кореспондентові Української незалежної інформаційної агенції (УНІАН)
ЮЖДІ Григорію Григоровичу - заступникові генерального директора державної організації «Київська державна регіональна телерадіокомпанія»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГАЛАГАН Вірі Олексіївні - завідувачеві центру Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ»
ГІБНЕР Світлані Михайлівні - лікареві Міського спеціалізованого центру сімейного здоров'я та андрогінекології Київської міської клінічної лікарні № 6
ГОРБАНЮ Олександру Івановичу - завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 1
КОШЕЛЮ Костянтину Вікторовичу - лікареві Київської міської онкологічної лікарні
ЛЯШЕНКО Олені Валеріївні - директорові клініки товариства «Інститут прогресивних стоматологічних технологій»
НАУМЕНКУ Олександру Миколайовичу - професорові кафедри Національного медичного університету імені О.О.Богомольця
РУДКОВСЬКОМУ Володимиру Анатолійовичу - лікареві Київської міської клінічної
лікарні № 8

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КОРИСЬКО Наталії Михайлівні - доцентові Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв
ПІРОЖЕНКУ Олександру Івановичу - директорові державного підприємства «Державний академічний духовий оркестр України»
ФІЛАТОВІЙ Наталі Станіславівні - завідувачеві відділу Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

КАДОБ'ЯНСЬКОМУ Роману Миколайовичу - доцентові кафедри Фізико-технічного інституту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»
КРИЖАНІВСЬКОМУ Володимиру Прокоповичу - завідувачеві кафедри країнознавства Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ЛОГУНОВІЙ Марії Миколаївні - доцентові Національної академії державного управління при Президентові України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

КРАВЧЕНКО Катерині Павлівні - старшій сестрі медичній державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БАЗИЛЕВИЧУ Олегу Петровичу - начальникові науково-дослідного центру товариства «Футбольний клуб «Динамо» Київ»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БОРОДАЮ Олександру Андрійовичу - художникові-монументалісту

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ФІНОГІНУ Сергію Івановичу - директорові товариства «Лнксвель»

в Автономній Республіці Крим:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

КРИЖКА Олексія Леонтійовича - голову ради Кримської республіканської організації ветеранів війни, праці та військової служби, м.Сімферополь

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ВАСИЛЬЄВА Олександра Модестовича - генерального директора сільськогосподарського товариства «Кримтеплиця», Сімферопольський район
КОЛІСНИЧЕНКА Миколу Петровича - заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, народного депутата України І скликання

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ГМИРЮ Володимира Петровича - токаря акціонерного товариства «Завод «Фіолент», м.Сімферополь

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

СУХОТЄРІНІЙ Тетяні Зіновіївні - першому заступникові міністра економіки Автономної Республіки Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ПРИСКОЦІ Сергію Григоровичу - генеральному директорові товариства «СПМК-32» «Кримелектроводмонтаж», м.Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ШЕРЕМЕТ'ЄВІЙ Ользі Олександрівні - старшому редакторові редакції державної телерадіокомпанії «Крим», м.Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ШАПТАЛІ Олександру Сергійовичу - генеральному директорові державного підприємства Міністерства оборони України «Центральний військовий санаторій «Ялтинський»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

АБДУЛЛАЄВУ Азізу Рефатовичу - першому заступникові Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

РУДЮ Володимиру Петровичу - голові селянсько-фермерського господарства «Яблуко», Нижньогірський район
ПАВЛЕНКО Яніні Петрівні - директорові державного підприємства «Завод шампанських вин «Новий Світ», смт Новий Світ
ШОБУТІНСЬКОМУ Віктору Степановичу - трактористові підприємства «Наірі - Агро», Роздольненський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ЧЕРЧЕНКУ Володимиру Васильовичу - тренерові-викладачеві Республіканської школи вищої спортивної майстерності, м.Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

КАДУСІ Людмилі Федорівні - заступникові керівника служби Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим

у Вінницькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ДЕНІЩИК Гражину Йосипівну - члена Вінницького обласного об'єднаного товариства колишніх політичних в'язнів, репресованих та їх дітей
СЕРЕДУ Леоніда Павловича - ректора Вінницького державного аграрного університету
СУЩИКА Мелетія Мефодійовича - члена Вінницького обласного об'єднаного товариства колишніх політичних в'язнів, репресованих та їх дітей

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

СОРОЦІ Аркадію Васильовичу - художникові-живописцю, м.Вінниця

 «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ОСАДЧУКУ Володимиру Степановичу - завідувачеві кафедри Вінницького національного технічного університету, доктору технічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЛУЦЕНКО Наталії Дмитрівні - начальникові управління Вінницької міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ВОЛКОВУ Володимиру Костянтиновичу - технічному директорові акціонерного товариства «Акціонерна компанія Вінницяобленерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ОДАРЧЕНКУ Петру Якимовичу - головному лікареві Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

МАЗУРУ Роману Йосифовичу - генеральному директорові товариства «Агрокомплекс «Зелена долина», Томашпільський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ВОЙТЕНКУ Олександру Івановичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля», Крижопільський район

у Волинській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БОРБЕЛЮКА Олега Васильовича - директора товариства «Гербор-холдинг», м.Володимир-Волинський
РОМАНЮКА Миколу Ярославовича - голову Волинської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом Данила Галицького

ЗАГРЕВУ Бориса Юхимовича - заступника голови Волинської обласної ради

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

СМАЛЮ Петру Петровичу - голові правління, директорові спеціалізованого лісогосподарського акціонерного товариства «Тур»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КОМАРНИЦЬКІЙ Ірині Іванівні - лікареві-ендокринологу Волинської обласної клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ПОПОВИЧУ Михайлу Михайловичу - начальникові управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КРИЧКЕВИЧУ Леонтію Дмитровичу - голові Ківерцівської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

АНДРЕЄВІЙ Тетяні Іванівні - директорові виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

МІКУЛІЧУ Володимиру Михайловичу - голові наглядової ради товариства «ПАККО Холдинг», м.Луцьк

у Дніпропетровській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГУРТОВОГО Ігоря Івановича - голову Новомосковської районної державної адміністрації
ШАПРАНА Сергія Михайловича - генерального директора товариства «ВАСІЛ», м.Дніпропетровськ

Нагородити орденом Данила Галицького

СМИРНОВА Юрія Олександровича - радника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

САЛІАХМЕТОВУ Тамару Опанасівну - головного інженера колективного підприємства «Дніпропетровська виробничо- торговельна фірма «Славутич»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

БОГДАНОВУ Ігорю Валентиновичу - заступникові директора Дніпропетровського товариства «Науково-виробниче підприємство «Студія - 7 ЛТД»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КАЧАНОВІЙ Людмилі Анатоліївні - директорові телекомпанії «Автор ТВ», м.Дніпродзержинськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГІНЗБУРГ Валентині Григорівні - начальникові головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ШИРІНКІНІЙ Наталії Костянтинівні - завідувачеві відділення міського пологового будинку № 2 міста Дніпропетровська

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

МАЛИЦЬКОМУ Віктору Григоровичу - лісничому П'ятихатського лісництва державного підприємства «Верхньодніпровське лісове господарство»

 «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

ХАСІЛЄВУ Олегу Йосиповичу - головному лікареві міської поліклініки № 4 міста Дніпропетровська

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

РИЖЕНКО Айні Леонідівні - заступникові голови - керівникові апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ЧАЙЦІ Володимиру Миколайовичу - начальникові контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БОЙКО Валентині Володимирівні - професорові кафедри Національного гірничого університету, м.Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

МІРОШНИЧЕНКУ Василю Івановичу - художникові, голові Дніпропетровської організації Національної спілки художників України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ДУБІЛЮ Віталію Петровичу - голові Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ХВОРОСТУ Василю Івановичу - художникові, художньо-технічному редакторові державного підприємства «Всеукраїнське видавництво «Січ», м.Дніпропетровськ

у Донецькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АРУТЮНЯНА Едуарда Хачатуровича - відповідального секретаря редакційної колегії Донецького обласного відділення пошуково-видавничого агентства «Книга пам'яті України», м.Слов'янськ
РЕДЬКУ Сергія Миколайовича - токаря акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод»
СЕРЕДНИЦЬКОГО Сергія Івановича - директора державного комунального підприємства «Зовнішньоторговельна фірма «Інтердонбас», м.Донецьк

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ЄВТУХОВА Миколу Сергійовича - прохідника державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ПРОЦЕНКО Світлані Павлівні - учительці Зугреської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для розумово-відсталих дітей

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

КУЦЕНКУ Георгію Володимировичу - лікареві-трансфузіологу Артемівської центральної районної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

БОГАЧОВУ Сергію Валентиновичу - начальникові управління комунальних ресурсів Донецької міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

КАЛАШНИКУ Анатолію Петровичу - машиністові енергоблоку Старобешівської теплової електричної станції акціонерного товариства «Донбасенерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЯКОВЛЕНКУ Віктору Васильовичу - генеральному директорові дочірнього підприємства «Санаторно-курортний реабілітаційний центр «Слов'янський курорт»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

САВЕНКО Наталі Олександрівні - директорові Музею історії міста Горлівки

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БЄЛЯВЦЕВУ Михайлу Івановичу - завідувачеві кафедри Донецького національного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ГАРНІЙ Ірині Олександрівні - голові правління акціонерного товариства «Краматорський м'ясопереробний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИКУ Івану Івановичу - генеральному директорові товариства «Екопрод А.Т.», Волноваський район
ХОМЕНКУ Віталію Гавриловичу - заступникові директора дочірнього підприємства «Ілліч-Агро-Донбас» акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча»

у Житомирській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БОРЩІВСЬКОГО Михайла Івановича - головного лікаря Житомирської обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ВАСИЛЬЧУК Валентину Назарівну - голову Житомирської обласної спілки солдатських матерів

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ПАРШУТІНУ Тетяну Георгіївну - старшого інспектора апарату Житомирської обласної державної адміністрації

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КОПІЙЧЕНКО Ларисі Арсентіївні - заступникові голови Житомирської обласної редколегії тому «Реабілітовані історією»
ПУПІНУ Василю Івановичу - керівникові аматорського народного хорового колективу «Сузір'я» Бердичівського районного будинку культури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ШУМЛЯНСЬКОМУ Віктору Якимовичу - головному лікареві Житомирської обласної психіатричної лікарні № 1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МУРАВИЦЬКОМУ Анатолію Олександровичу - директорові професійно-технічного училища № 1, міста Житомира

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ЛОМАКОВУ Григорію Миколайовичу - генеральному директорові підприємства «Іскор», Коростишівський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

РЯБЧУКУ Павлу Омеляновичу - старшому викладачеві Державного агроекологічного університету, м.Житомир

у Закарпатській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

КАЩУКА Володимира Павловича - голову Хустської районної державної адміністрації
НЬОРБУ Федора Васильовича - голову Виноградівської міськрайонної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БРОВДІ Івану Васильовичу - скульпторові, м.Ужгород

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

СПІВАКУ Володимиру Григоровичу - художньому керівникові духового оркестру Закарпатської обласної філармонії, м.Ужгород

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ГОЛОБОТОВСЬКОМУ Михайлу Андрійовичу - старшому виконробові акціонерного товариства «Хустська пересувна механізована колона - 240»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

ЛАЗОРИКУ Михайлу Івановичу - доцентові кафедри Ужгородського національного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

МАРКУЛІНУ Василю Юрійовичу - директорові Мукачівського дитячого будинку-інтернату

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ПЛОСКІНІЙ Олені Михайлівні - начальникові контрольно-ревізійного управління в Закарпатській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

СИРОХМАНУ Михайлу Васильовичу - викладачеві Закарпатського художнього інституту, м.Ужгород

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЧАВАРЗІ Єлизаветі Амброзіївні - завідувачеві аспірантури і докторантури Ужгородського національного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

БІГУНЦЮ Миколі Васильовичу - головному лікареві Дубівської районної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БЕЦІ Василю Михайловичу - художникові-живописцю, м.Ужгород

у Запорізькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГАЛИЧА Володимира Івановича - директора Оріхівської гімназії № 1 «Сузір'я»
ДВОРЕЦЬКОГО Ігоря Володимировича - заступника голови спостережної ради акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»
КОХАНА Станіслава Петровича - електромонтера Пологівського району електричних мереж акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго»
ОСТРОУШКА Валерія Леонідовича - голову правління - директора технічного акціонерного товариства «Пологівський олійноекстракційний завод»
ХОЛОДНОГО Віктора Володимировича - голову постійної комісії з питань бюджету Запорізької обласної ради

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

МАТВІЄНКУ Павлу Дмитровичу - вчителеві Запорізького класичного ліцею

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ІГНАТЧЕНКО Світлані Іванівні - майстрині-вишивальниці, м.Запоріжжя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КОНАРЕВІЙ Ірині Едуардівні - директорові Палацу культури акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

НЕПРЯДКІНІЙ Світлані Юнатівні - директорові Запорізької гімназії № 11

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ГАЛЕТІ Лідії Іванівні - головному економісту товариства «Гайчур», Новомиколаївський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ЛОБУНОВУ Михайлу Олексійовичу - директорові Запорізької філії акціонерного товариства «Укртелеком»
ХОДІ Мирону Миколайовичу - директорові оздоровчого комплексу санаторного типу «Приморський»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

МИХАЙЛИКУ Павлу Андрійовичу - президентові Федерації гандболу Запорізької області

у Івано-Франківській області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ГРАБОВЕЦЬКОГО Володимира Васильовича - директора державного історико-меморіального музею Олекси Довбуша, м.Івано-Франківськ

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БУРНАШОВА Геннадія Васильовича - письменника, м.Івано-Франківськ
МИСЛІБОРСЬКОГО Леопольда Віталійовича - начальника Богородчанського виробничого управління підземного зберігання газу управління магістральних газопроводів «Пракарпаттрансгаз»

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ОРЛЕНКО Діну Маркіянівну - члена президії Івано-Франківської міської ради ветеранів
ХОМУ Параску Петрівну - майстриню народного декоративного розпису, с.Чернятин

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ЛОСЮКУ Петру Васильовичу - директорові Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Косівський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ЛОНЧИНІЙ Ірині Володимирівні - артистці-вокалістці товариства «Мистецька агенція «Захід-шоу», м. Івано-Франківськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ШИПТУРУ Богдану Васильовичу - викладачеві Івано-Франківського державного музичного училища імені Д.В.Січинського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ОСТЯКУ Роману-Йосифу Степановичу - головному лікареві Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КАНЮК Галині Михайлівні - начальникові відділу культури Богородчанської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГУЦУЛУ Івану Степановичу - директорові Івано-Франківського професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОЗЛУ Мирославу Петровичу - голові фермерського господарства «Поточище», Городенківський район

у Київській області:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня

ПОВЗИКА Анатолія Івановича - голову спостережної ради - президента акціонерного товариства «Гірничо-видобувний і каменеобробний комбінат «Біличі», смт Коцюбинське

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ВАКАРАША Віктора Михайловича - першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЧЕШКО Любов Іванівну - Процівського сільського голову, Бориспільський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

МОКРИНСЬКІЙ Ларисі Федорівні - учительці Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

РОМАНЦОВІЙ Вікторії Олександрівні - першому заступникові начальника головного управління Київської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БЛИЗНЮК Раїсі Андріївні - головному лікареві Обухівської центральної районної лікарні
ГОЛОВКУ Юрію Серафимовичу - завідувачеві відділення комунального закладу «Київський обласний онкологічний диспансер»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

СІРЕНКУ Михайлу Миколайовичу - директорові підприємства «Сімол», смт Рокитне

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ПАЦЕЛІ Василю Прохоровичу - директорові підприємства «Агрофірма «Джерело», Ставищенський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

МАЛИК Марії Трохимівні - медичній сестрі Сквирського психоневрологічного інтернату

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ЗОРІНУ Миколі Леонідовичу - начальникові Центру електрозв'язку № 4 акціонерного товариства «Укртелеком», м.Біла Церква

у Кіровоградській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

САІНСУСА Олександра Дмитровича - голову правління - генерального директора
акціонерного товариства по виробництву сільськогосподарської техніки «Червона зірка», м.Кіровоград

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЗГРИВЦЯ Федора Івановича - генерального директора сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Фортуна», Петрівський район
КУЗЬМЕНКА Анатолія Івановича - генерального директора товариства «УкрАгроКом», Олександрійський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КАДУК Зою Миколаївну - голову Кіровоградської обласної організації профспілки працівників культури

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ЖОВНІ Олександру Юрійовичу - письменникові, кінодраматургові, м.Новомиргород

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ДОЦЕНКУ Василю Олександровичу - вчителю Гаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЧАЛОМУ Олексію Самойловичу - завідувачеві відділення Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

СИНЯВСЬКОМУ Олександру Петровичу - директорові державного підприємства «Олександрівське лісове господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

МОНАШКУ Миколі Дмитровичу - генеральному директорові товариства «Прогрес», Новгородківський район

у Луганській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЖУРАВЛЬОВА Юрія Петровича - голову правління акціонерного товариства «Сільськогосподарська виробнича фірма «Агротон», м.Луганськ

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЗАЙЦЕВА Володимира Петровича - електрозварника акціонерного товариства «Стахановський вагонобудівний завод»
ПОПОВА Анатолія Дмитровича - слюсаря-ремонтника державного підприємства «Луганський авіаційний ремонтний завод»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

РЕДІ Олександру Олександровичу - артистові Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ФОМІНУ Олексію Михайловичу - директорові, учителю комунального закладу «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 36»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ТУРНЄЄВУ Сергію Петровичу - завідувачеві кафедри Луганського державного інституту культури і мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЧАЙКІНУ Сергію Петровичу - головному лікареві Луганської міської багатопрофільної лікарні № 7

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

КУЧМІ Юрію Яковичу - директорові державного підприємства «Державний проектно-конструкторський інститут збагачувального устаткування «Діпромашвуглезбагачення», м.Луганськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПОНОМАРЬОВІЙ Ользі Миколаївні - директорові Ровеньківської дитячої школи мистецтв № 1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ХОРТІВУ Сергію Івановичу - директорові відокремленого структурного підрозділу «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є.Порай-Кошиці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

ПЕЧЕРСЬКІЙ Наталії Серафимівні - медичній сестрі Луганської обласної клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

МАЛЬЦЕВУ Олександру Петровичу - газорізальникові цеху ремонту газового та електрообладнання акціонерного товариства «Алчевський металургійний комбінат»
ПИВОВАР Катерині Федорівні - голові правління акціонерного товариства «Свердловська швейна фабрика»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

СКАЛАУХУ Анатолію Михайловичу - директорові Луганського обласного вищого училища фізичної культури

у Львівській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

КОВАЛЬЧУКА Сергія Миколайовича - директора дочірнього підприємства «Видавничий дім «Укрпол», м.Стрий
ПОПАДЮКА Зоряна Володимировича - члена Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих
ЧУМАЛА Петра Григоровича - лікаря лабораторії Червоноградської міської санітарно-епідеміологічної станції

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БІЛАС Лідію Степанівну - голову правління акціонерного товариства «Нова», м.Моршин

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

МАЙЧИКУ Остапу Івановичу - начальникові відділу Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка
ПУЦЕНТЕЛІ Мирославу Степановичу - скрипковому майстру, м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

КИРИЛЕНКУ Юрію Васильовичу - директорові підприємства «Галременерго» акціонерного товариства «Західенерго», м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КАМІНСЬКОМУ Валерію Івановичу - завідувачеві відділення комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ДУДИЧУ Роману Івановичу - директорові державного підприємства «Львівське лісове господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БУРКО Романі Романівні - художньому керівникові народного камерного оркестру Львівського національного університету імені Івана Франка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

ЯВОРСЬКІЙ Людмилі Олександрівні - заступникові голови правління акціонерного товариства «Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид», м.Трускавець

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ГАРЦУЛІ Володимиру Івановичу - голові правління групи компаній «ВЕЕМ», м.Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ІВАНОВУ Сергію Іллічу - художникові державного спеціалізованого видавництва «СВІТ», м.Львів

у Миколаївській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ДИРДІНА Євгена Михайловича - генерального директора акціонерного товариства «Санта Україна», м.Первомайськ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ШЕБАНІНА В'ячеслава Сергійовича - ректора Миколаївського державного аграрного університету

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

МОРОЗОВА Анатолія Ілліча - члена ради Миколаївської громадської ветеранської організації «Леваневці»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ДОЛГОВУ Євгену Леонідовичу - завідувачеві студентського культурного центру «Корабел» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м.Миколаїв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

МОЦАР Світлані Дмитрівні - завідувачеві відділення Миколаївської обласної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МАТВІЄНКО Людмилі Павлівні - ректорові Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»
СМЕРИЧЕВСЬКОМУ Анатолію Григоровичу - директорові Кривоозерського професійного аграрного ліцею

 «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ВЛАСОВУ Павлу Євгеновичу - директорові по забезпеченню ремонтів товариства «Сервісний центр «Металург», м.Миколаїв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОМЯГІНУ Володимиру Івановичу - директорові товариства імені Богдана Хмельницького, Доманівський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

БОНДАРЕНКУ Миколі Петровичу - директорові дитячо-юнацької спортивної школи фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», м.Миколаїв

в Одеській області:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ГУРСЬКОГО Олексія Георгійовича - голову ради Організації ветеранів Одеської області

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЗОЛОТАРЬОВА Едуарда Олександровича - генерального директора товариства «Ветінструмент», м.Одеса
РЕШЕТНИКА Івана Антоновича - механізатора сільськогосподарського виробничого кооперативу «Лад-Агро», Кілійський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЩУР Валентину Василівну - зоотехніка товариства «Авангард-Д», Овідіопольський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ПЕТРОВСЬКІЙ Ользі Валеріївні - артистці Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В.С.Василька

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

КОСТЄВУ Федору Івановичу - завідувачеві кафедри Одеського державного медичного університету, доктору медичних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ТКАЧУ Костянтину Івановичу - голові правління підприємства «Аверс», м.Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

УСТИМЕНКУ Борису Івановичу - журналістові, м.Білгород-Дністровський

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КОНДРАТЮКУ Леоніду Івановичу - головному лікареві Обласної комунальної установи «Шкірно-венерологічний диспансер», м.Білгород-Дністровський

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ТАРТАНУ Миколі Пилиповичу - заступникові начальника Одеського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БАБАНСЬКОМУ Василю Марковичу - директорові товариства «Саражинка», Балтський район
СЄКОВУ Федору Дмитровичу - комбайнерові фермерського господарства «Агрофірма Бургуджі», Арцизький район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

СОБОРОВУ Олександру Сергійовичу - начальникові державного підприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт»

в Полтавській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГНІТЬКА Володимира Івановича - співголову Полтавського обласного товариства політичних в'язнів та репресованих

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ПРОСЯНИК Тамару Дмитрівну - головного редактора газети «Інформаційний бюлетень», м.Кременчук

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

МИХАЙЛИКУ Василю Васильовичу - начальникові управління акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ІГНАТЕНКУ Василю Ларіоновичу - лікареві санаторію «Полтава» акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ГРИГОРЕНКУ Олександру Михайловичу - голові правління акціонерного товариства «Полтавамаш»
КОРШУНОВУ Олександру Олександровичу - голові правління - генеральному директору акціонерного товариства «Кременчуцький колісний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ДЕМЧЕНКУ Миколі Миколайовичу - директорові Полтавського музичного училища імені М.Лисенка
КРЮЧЕНКО Надії Василівні - начальникові відділу культури і туризму Диканської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ВЕРГАЛ Наталії Аркадіївні - директорові Полтавського міського ліцею № 1 імені І.П.Котляревського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЖИЛІНУ Сергію Вікторовичу - генеральному директорові товариства «Агрофірма «Шишацька», Шишацький район
СЬОРІ Івану Івановичу - директорові сільськогосподарського підприємства «Колос», Кременчуцький район

у Рівненській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БЛАГОДИРА Юрія Анатолійовича - першого заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації
ДУБАСА Петра Андрійовича - голову правління акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Рівнегаз»
КУЛИКА Андрія Євтуховича - директора сільськогосподарського підприємства «Промінь», Дубровицький район

Нагородити орденом Данила Галицького

ІВАНОВА Володимира Кузьмича - голову Березнівської районної державної адміністрації

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

КОНДРАШОВУ Галину Іванівну - медичну сестру Рівненської обласної клінічної лікарні

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ТАРАСЕНКУ Миколі Івановичу - начальникові інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ЮРКОВІЙ Олександрі Давидівні - власному кореспондентові газети «Голос України» у Рівненській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

МОРОЗУ Юрію Віталійовичу - начальникові Головного управління статистики у Рівненській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЖИЛІНСЬКОМУ Петру Павловичу - завідувачеві відділення Центральної міської лікарні міста Рівне

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

МЕЛЕЩУКУ Олександру Олександровичу - директорові державного підприємства «Володимирецьке лісове господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ВІДНІЧУКУ Миколі Антоновичу - ректорові Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

МОСІЙЧУКУ Петру Йосиповичу - директорові сільськогосподарського підприємства «Хлібороб», Здолбунівський район

у Сумській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ЧЕРНОВА Євгена Дмитровича - директора підприємства «Шосткинський казенний завод «Імпульс»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГОНЧАРОВУ Тамару Іванівну - голову Сумської обласної організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості
САПСАЯ Володимира Івановича - першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації
ТЕРЕНТЬЄВА Владислава Сергійовича - директора Сумського обласного краєзнавчого музею

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ГРИГОРЕНКО Аллу Григорівну - директора Конотопського комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства «Центральне»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ФЕДОРИНІ Аллі Олексіївні - власному кореспондентові газети «Україна молода» у Сумській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГОРОХУ Володимиру Васильовичу - головному лікареві комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня № 1»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ДЕМЧЕНКО Любові Олексіївні - заступникові начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

АНТИКОВУ Миколі Миколайовичу - директорові машинобудівного коледжу Сумського державного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КНИШЕНКО Жанні Михайлівні - операторові машинного доїння корів сільськогосподарського виробничого кооперативу «Агрофірма «Перше травня», Сумський район
ОЛЕФІРЕНКУ Миколі Михайловичу - трактористові акціонерного товариства «Сад», Охтирський район

у Тернопільській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БІЛИКА Антона Івановича - директора приватно-орендного підприємства «Іванівське», Теребовлянський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИЧУКУ Богдану Івановичу - головному науковому редакторові обласної комунальної установи «Редакція енциклопедичного довідника «Тернопільщина»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ІВАШКІВУ Ігорю Івановичу - лісничому Копичинецького лісництва державного підприємства «Чортківське лісове господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ЩИРЕНКУ Василю Васильовичу - генеральному директорові товариства «Об'єднання світлотехнічних підприємств «Корпорація Ватра», м.Тернопіль

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ІЛЬКІВУ Василю Миколайовичу - керівникові народної аматорської хорової капели Шумського районного будинку культури
ХАВАРІВСЬКОМУ Богдану Васильовичу - директорові Державного архіву Тернопільської області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ШИНКАРУК Ганні Миколаївні - директорові Тернопільського професійно-технічного училища № 11

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

КОХАНІВСЬКІЙ Світлані Михайлівні - медичній сестрі відділення Тернопільського обласного комунального клінічного онкологічного диспансеру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЗАЙЦЮ Володимиру Яковичу - директорові товариства «Ранок», Кременецький район

у Харківській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГОНЧАРЕНКА Дмитра Федоровича - проректора Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури
ГРАНОВСЬКОГО Володимира Миколайовича - голову дорожнього комітету профспілки Південної залізниці, м.Харків
КИРИКА Сергія Васильовича - голову правління акціонерної компанії «Харківобленерго»
ТЕР-СТЕПАНЯНА Еміля Шаваршовича - президента акціонерного товариства «Куряжський домобудівельний комплекс», Харківський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЛЬВОВУ Ольгу Володимирівну - директора комунального сільськогоспо-дарського підприємства «Балабанівське», Богодухівський район

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ГАНОЦЬКОМУ Василю Леонтійовичу - художникові-живописцю, м. Харків

«ЗАСЛУЖЕНЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

РАБІНОВИЧУ Михайлу Самуїловичу - директорові комплексної творчої майстерні «МИР», м. Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

НІКІТСЬКІЙ Євгенії Семенівні - завідувачеві кафедри Харківського державного університету мистецтв імені І.П.Котляревського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ГОЛІКОВУ Артуру Павловичу - завідувачеві кафедри Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, доктору географічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ХОДУНУ Євгену Вікторовичу - кореспондентові української редакції радіо «Німецька хвиля», м.Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ»

СИДОРЕНКУ Гориславу Степановичу - генеральному директорові Національного наукового центру «Інститут метрології», м.Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

РИЩЕНКУ Михайлу Івановичу - завідувачеві кафедри Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ГУСАРОВУ Володимиру Миколайовичу - директорові державного підприємства «Новопокровський комбінат хлібопродуктів», Чугуївський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

АГАДЖАНОВУ Гранту Карапетовичу - директорові комунального підприємства «Спеціальне проектно-конструкторське бюро автоматизованих систем управління водопостачанням»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ»

ДОРОВСЬКОМУ Олександру Вікторовичу - генеральному директорові товариства «Фармацевтична компанія «Здоров'я», м.Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ПОПОВУ Анатолію Михайловичу - директорові Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ЄРОФЕЄВІЙ Ользі Юріївні - художникові-живописцю, м.Харків
МОРГУНОВУ Ігорю Івановичу - художникові монументального мистецтва, м.Харків

у Херсонській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АЛЬПЕРТА Алеана Олександровича - фотокореспондента газети «Херсонський вісник»
ДОЛИНУ Валерія Федоровича - генерального директора Херсонської обласної державної телерадіокомпанії «Скіфія»
ЛУПЄЄВА Івана Захаровича - головного агронома сільськогосподарського
підприємства «Високопільське»
ЯЦЕНКА Віктора Івановича - головного агронома сільськогосподарського кооперативу імені Горького, Голопристанський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ПТАШНИК Генефу Яківну - артистку Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Куліша

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ТОНКОНОГА Валентина Івановича - начальника Каховського району енергозбуту і електромереж акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго»
ЧИРКА Андрія Андрійовича - Козацького селищного голову, Бериславський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ЖУПИНІ Анатолію Володимировичу - головному редакторові Херсонської обласної газети «Новий день»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БИКОДИРУ Віктору Миколайовичу - викладачеві Херсонського училища культури
ГУСАРУ Михайлу Івановичу - голові правління Херсонського обласного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «Херсонтурист»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЧУРСІНІЙ Людмилі Андріївні - завідувачеві кафедри Херсонського національного технічного університету

у Хмельницькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

КОРОЛЮКА Петра Володимировича - директора державного підприємства «Красилівський агрегатний завод»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ДОВГАЛЬОВУ Миколі Анатолійовичу - солістові-вокалісту Хмельницької обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АНДРЕЙКУ Мирославу Михайловичу - начальникові управління Хмельницької міської ради
ДРОБНЕРУ Гаррі Йосиповичу - лікареві-онкохірургу Хмельницького обласного онкологічного диспансеру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

СИВУНУ Василю Михайловичу - директорові державного підприємства «Летичівське лісове господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

БЕССАРАБУ Леоніду Павловичу - художникові-живописцю, м.Хмельницький

у Черкаській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ПОПКА Володимира Миколайовича - голову Звенигородської районної державної адміністрації

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ГОРДІЙ Антоніну Миколаївну - начальника служби сільськогосподар-ського підприємства «Уманський тепличний комбінат»
МОРОЗ Олену Климентіївну - старшого наукового співробітника Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, м.Умань

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ДИМЙОНА Владислава Володимировича - скульптора, м.Черкаси
СЛОНЕВСЬКОГО Андрія Павловича - голову правління акціонерного товариства «Аграрно-екологічне об'єднання «Трахтемирів»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ТЕЛІЗІ Василю Леонтійовичу - заступникові голови наглядової ради акціонерного товариства «Ватутінський хлібокомбінат»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЛЄПІХОВІЙ Тетяні Валентинівні - заступникові генерального директора акціонерного товариства «Уманьферммаш»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БІЛЕЦЬКОМУ Феофану Феофановичу - завідувачеві відділу редакції газети «Шевченків край», м.Звенигородка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

ТРУБЕНКО Явдосі Власівні - сестрі медичній Черкаського міського реабілітаційно-оздоровчого центру «Астра»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

АФОНІНУ Віктору Андрійовичу - художникові-графіку, м.Черкаси

у Чернівецькій області:

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

КІНДРАЧУКА Богдана Степановича - генерального директора підприємства «Компанія Болена», м.Чернівці

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БРАТКУ Богдану Мартиновичу - артистові Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

СИЧОВІЙ Мирославі Іванівні - заступникові директора педагогічного коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ЮРІЮ Михайлу Федоровичу - завідувачеві кафедри Чернівецького торговельно-економічного інституту, доктору історичних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ОХРІМОВСЬКОМУ Олександру Васильовичу - начальникові Головного управління Державного казначейства України у Чернівецькій області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЗІНЧЕНКУ Анатолію Тимофійовичу - доцентові кафедри Буковинського державного медичного університету, м.Чернівці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ШЕРЕМЕТУ Володимиру Філімоновичу - керівникові народного аматорського оркестру народних інструментів «Ізвораш» Будинку культури села Костичани, Новоселицький район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МАСІКЕВИЧУ Юрію Григоровичу - завідувачеві кафедри Чернівецького факультету Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ПАВЛЮКУ Іллі Миколайовичу - директорові об'єднаної дирекції сільсько-господарського товариства «Тарасовецька птахофабрика», Заставнівський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

ХОЛОМЕНЮКУ Андрію Івановичу - художникові-живописцю, м.Чернівці

у Чернігівській області:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ЄМЦЯ Володимира Володимировича - народного художника України, м.Чернігів

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БОДНАРУКА Любомира Мирославовича - художнього керівника і головного диригента камерного хору імені Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм
КУРИЛЕНКА Василя Єлисейовича - старшого наукового співробітника Мезинського археологічного музею, Коропський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ХАЛАМЕЮ Сергію Олексійовичу - учителеві Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КОЛЕСНИКОВУ Іллі Іллічу - завідувачеві відділення комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ВОРОЖБИТУ Віктору Олександровичу - майстрові художньої обробки деревини, м.Новгород-Сіверський

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ШЕСТАКОВСЬКОМУ Леоніду Львовичу - директорові Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, Менський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ»

ПАНЧЕНКО Тамарі Петрівні - головній медичній сестрі комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська обласна лікарня»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

НІКОЛАЄНКУ Миколі Івановичу - голові правління акціонерного товариства «Чернігівський хлібокомбінат»

у місті Севастополі:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ГОРБАТОВА Вячеслава Івановича - голову правління акціонерного товариства «Балаклавське рудоуправління імені М.О.Горького»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

МИРГОРОДСЬКОМУ Володимиру Васильовичу - голові правління акціонерного товариства «Енергетична компанія «Севастопольенерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ОЛІНІЧЕНКУ Геннадію Дмитровичу - завідувачеві відділення комунального закладу «Севастопольська міська лікарня № 9»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

СИЧОВІЙ Антоніні Степанівні - заступникові голови Гагарінської районної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ЯКОВЕНКУ Юрію Миколайовичу - заступникові директора Севастопольської філії акціонерного товариства «Укртелеком»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ФОМЕНКУ Михайлу Івановичу - головному тренерові спортивного клубу «Таврія»

в органах державної влади:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЧЕРКАСЬКОГО Ігоря Борисовича - Голову Державного комітету фінансового моніторингу України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЗАЇКУ Віктора Івановича - заступника начальника Управління Секретаріату Кабінету Міністрів України
ІВАНЧА Івана Васильовича - генерального консула Генерального консульства України в м.Ніредьгазі, Угорська Республіка
КРАВЧУКА Василя Олексійовича - першого заступника Голови правління Пенсійного фонду України
ЛАГАНА Юлія Станіславовича - начальника Управління Державного казначейства України
ЧИРВУ Андрія Андрійовича - заступника керівника департаменту Головної служби Секретаріату Президента України
ЯРЕМЕНКА Олександра Степановича - заступника Голови Рахункової палати

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

САЛІЙ Олександру Олексіївну - директора департаменту Міністерства економіки України
ФРОЛОВУ Елеонору Миколаївну - радника Секретаріату Президента України

Нагородити орденом Данила Галицького

БАРАНОВА Юрія Володимировича - начальника Управління Секретаріату Кабінету Міністрів України

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ВОВКА Андрія Олександровича - головного консультанта управління Секретаріату Центральної виборчої комісії

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

КАЧИНСЬКОМУ Анатолію Броніславовичу - заступникові директора Інституту проблем національної безпеки Ради національної безпеки і оборони України, доктору технічних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

БОЙЦУН Наталії Євгенівні - заступникові Міністра економіки України
ЖУКОВСЬКОМУ Роману Сергійовичу - Керівникові Головної служби Секретаріату Президента України
ЛЮБІЧУ Олександру Олексійовичу - директорові Державного науково-дослідного інституту інформатизації та моделювання економіки Міністерства економіки України
ПІНЧУК Наталії-Софії Миколаївні - заступникові голови Державної служби геодезії, картографії та кадастру Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
ПИВОВАРУ Анатолію Васильовичу - заступникові керівника Головного управління - завідувачу відділу апарату Верховної Ради України
СИНЕНКУ Олександру Івановичу - директорові Департаменту Фонду державного майна України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПИЛИПЕНКО Тетяні Іванівні - директорові Департаменту Державного комітету України у справах національностей та релігій

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

АБРОСІМОВУ Миколі Івановичу - директорові Департаменту Міністерства промислової політики України
ВЛАСЕНКУ Григорію Григоровичу - заступникові начальника Управління, завідувачу сектору Секретаріату Кабінету Міністрів України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ОПАНАСЕНКУ Володимиру Васильовичу - директорові державного підприємства «Зал офіційних делегацій» Державного управління справами

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

МИКИТЮКУ Дмитру Миколайовичу - директорові Департаменту Міністерства аграрної політики України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КРАВЧЕНКУ Володимиру Вікторовичу - завідувачеві відділу апарату Верховної Ради України
РАДЧЕНКУ Олегу Анатолійовичу - начальникові Управління Державного управління справами

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

КРАСІКОВУ Юрію Юрійовичу - начальникові відділу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

БЕРНАЗЮКУ Яну Олександровичу - Керівникові Головної служби Секретаріату Президента України
БРИТЧЕНКУ Сергію Петровичу - завідувачеві відділу Інституту законодавства Верховної Ради України
НЕВІДОМОМУ Василю Івановичу - головному контролерові - директору департаменту Рахункової палати
ПОЛІЩУКУ Дмитру Степановичу - завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

19 серпня 2008 року