Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №922/2009

Про відзначення державними нагородами України працівників радіо, телебачення та зв'язку

За вагомий особистий внесок у розвиток телебачення і радіомовлення в Україні, створення творчих і тематичних програм, широке інформування громадськості, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БОЙКА Віктора Яковича – генерального директора Житомирської обласної державної телерадіокомпанії
НАБРУСКА Віктора Івановича – президента Національної радіокомпанії України

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БІНЬКА Ігоря Федоровича – заступника Керівника Головної служби Секретаріату Президента України
ІВАСІВА Ореста Михайловича – заступника генерального директора Івано-Франківської обласної державної телерадіокомпанії
КОЗИРЯ Олександра Олександровича – директора товариства «Телерадіокомпанія «Здоров'я», м.Одеса
ЛОТАШЕВСЬКОГО Ігоря Олександровича – генерального директора товариства «Телерадіокомпанія Радіо-Ера», м.Київ
МАРУЩАКА Анатолія Петровича – директора творчо-виробничого об'єднання «Скіфія», м.Херсон
ПИРОЖКА Святослава Костянтиновича – генерального директора Волинської обласної державної телерадіокомпанії
ПРОСЯНИК Ларису Миколаївну – редактора Донецької обласної державної телерадіокомпанії
ТРОЯН Ларису Петрівну – віце-президента державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР), м.Київ
ЧУМАКА Володимира Васильовича – полковника Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Полтавська область

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

МАТІКО-БУБНОВУ Ганну Василівну – заступника начальника Головного управління з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю Київської міської державної адміністрації

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

РУБАШКО Ірину Володимирівну – виконавчого директора товариства «Телекомпанія «АТН», м.Харків
СЕКРЕТ Ганну Василівну – завідувача редакції культурно-мистецьких програм телебачення Вінницької обласної телерадіокомпанії

Нагородити орденом Данила Галицького

ЧАУЗОВА Олександра Миколайовича – підполковника Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, м.Київ

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

СМИРНОВУ Володимиру Сергійовичу – директорові Науково-дослідного інституту телекомунікацій, завідувачу кафедри Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, докторові технічних наук, професору, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

КРУПІЄВСЬКОМУ Михайлу Юрійовичу – генеральному продюсерові товариства «Фільм Плюс», м.Київ
ПАВЛОВУ Михайлу Івановичу – генеральному продюсеру спеціальних проектів товариства «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ІСТV), м.Київ
ФАНТУХ Антоніні Павлівні – завідувачеві відділу Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ГАНЖІ Наталі Олександрівні – начальникові економічного управління Національної радіокомпанії України
КУЗНЕЦОВІЙ Людмилі Володимирівні – заступникові генерального директора Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта», м.Київ
РОМАНЮК Галині Михайлівні – головному бухгалтерові Національної спілки журналістів України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БАРЧУК Мирославі Анатоліївні – ведучій програм товариства «Телерадіокомпанія «НБМ» (5 канал), м.Київ
ВИНОКУР Юлії Миколаївні – директорові Тернопільської регіональної телекомпанії товариства «ТV-4»
ВЛАСОВУ В'ячеславу Вікторовичу – генеральному директорові акціонерного товариства «Телерадіокомпанія «Апекс», м.Запоріжжя
ГОРБАТЮКУ Денису Флоровичу – кореспондентові головної редакції мовлення румунською мовою Національної радіокомпанії України, м.Чернівці
ДАНИЛЕНКО Неллі Іванівні – заступникові директора Дирекції мистецьких програм Національної радіокомпанії України
ДЕМЧЕНКО Олені Анатоліївні – власному кореспондентові телевізійної служби новин телеканалу «Студія «1+1» у Дніпропетровській області
ДОБРОВОЛЬСЬКІЙ Людмилі Іванівні – головному редакторові – заступнику директора телерадіостудії «ТБ «Кагарлик», Київська область
ДЯЧЕНКУ Миколі Семеновичу – заступникові директора державного комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Київ»
КОРСАКУ Івану Феодосійовичу – шеф-редакторові газети «Сім'я і дім», м.Луцьк
КРИВОМУ Миколі Васильовичу – головному редакторові телерадіокомпанії «Сфера-ТВ», м.Рівне
КРОЛЮ Ігорю Івановичу – начальникові відділу зв'язків із засобами масової інформації Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
КУЖЕЄВУ Павлу Ігоровичу – ведучому програм товариства «Телерадіокомпанія «НБМ» (5 канал), м.Київ
КУЦАЙ Тамарі Іллівні – заступникові директора департаменту – начальнику відділу прес-служби Державної податкової адміністрації України
МЕЛАЩЕНКУ Володимиру Михайловичу – відповідальному випусковому творчого об'єднання «Радіо-Крим» державної телерадіомовної компанії «Крим», м.Сімферополь
МІЩЕРСЬКІЙ Жанні Валеріївні – першому заступникові директора творчо-виробничого об'єднання «Всесвітня служба радіомовлення України» Національної радіокомпанії України
ОРЛОВСЬКОМУ Миколі Петровичу – директорові Дирекції телерадіопрограм Управління справами Верховної Ради України
САВЕЛІЮ Сергію Степановичу – заступникові директора творчого об'єднання «Спорт» Національної телекомпанії України
САВИЦЬКІЙ Інзі Едуардівні – завідувачеві відділу Миколаївської обласної державної телерадіокомпанії
СИНЬОГУБУ Михайлу Даниловичу – заступникові директора творчо-виробничого об'єднання Житомирської обласної державної телерадіокомпанії
ШИМАНСЬКІЙ Світлані Анатоліївні – головному редакторові Лисичанського комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Акцент», Луганська область
ШИШКОВУ Євгену Володимировичу – генеральному директору Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії
ШОРІНІЙ Аллі Юріївні – начальникові управління преси та інформації Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ЯКУБЕНКО Ларисі Леонідівні – генеральному директорові Сумської обласної державної телерадіокомпанії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КАЧАНОВУ Петру Федоровичу – директорові приватного підприємства «Агенція «Бревіс», м.Київ
ПІТОЄВІЙ-ЛІДЕР Кірі Миколаївні – провідному науковому співробітникові Літературно-меморіального музею М.Булгакова
ТРОЦЕНКО Ользі Володимирівні – ведучій програм радіомовлення Черкаської обласної державної телерадіокомпанії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЖЕБЦІ Валентину Володимировичу – директорові Навчально-наукового інституту гуманітарних технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

АНДРІЄНКО Валентині Миколаївні – начальникові відділення поштового зв'язку Херсон-42 Поштамту-центру поштового зв'язку № 1 Херсонської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»
БУТЕНКУ Георгію Григоровичу – директорові департаменту технічної експлуатації телекомунікаційних мереж акціонерного товариства «Укртелеком», м.Київ
ВАЙТЕХОВИЧ Тетяні Олександрівні – листоноші Центру поштового зв'язку № 12 м.Сніжне Донецької дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»
ВАСІЛІОГЛУ Анатолію Вікторовичу – начальникові Центру поштового зв'язку № 6 м.Тульчин Вінницької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»
ГАВРИЛЕНКО Валентині Павлівні – листоноші відділення поштового зв'язку Кіровоград-4 Поштамту-центру поштового зв'язку № 1 Кіровоградської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»
ДЮЛЬГЕРУ Федору Степановичу – начальникові цеху електрозв'язку № 18 Центру електрозв'язку № 7 Одеської філії акціонерного товариства «Укртелеком»
ЗАГОРУЮ Григорію Івановичу – директорові Черкаської філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення
КОЛОНТАЮ Віктору Леонтійовичу – начальникові Доманівського цеху електрозв'язку № 13 Миколаївської філії акціонерного товариства «Укртелеком»
МЕЛЬНИК Валентині Григорівні – заступникові директора державного закладу «Київський коледж зв'язку»
НЕФЬОДОВІЙ Надії Костянтинівні – голові Київської міської професійної спілки працівників зв'язку
НІКОЛЬСЬКІЙ Олені Дмитрівні – заступникові генерального директора Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта», м.Київ
НОВИЦЬКОМУ Анатолію Миколайовичу – директорові департаменту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
ПЕТРОВСЬКОМУ Василю Миколайовичу – директорові Північного територіального управління акціонерного товариства «Український мобільний зв'язок», м.Харків
ПИРОГУ Вадиму Гавриловичу – завідувачеві сектору Державної адміністрації зв'язку України, м.Київ
ПРОЖИВАЛЬСЬКОМУ Олегу Петровичу – заступникові генерального директора акціонерного товариства «Український мобільний зв'язок», м.Київ
РУСІНСЬКОМУ Анатолію Павловичу – першому заступникові голови правління акціонерного товариства «Укртелеком», м.Київ
САГАЙДАЧНОМУ Євгену Якимовичу – директорові Дніпропетровської філії акціонерного товариства «Укртелеком»
САКОВСЬКОМУ Михайлу Миколайовичу – директорові Івано-Франківської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»
СКОБЛІЛОВІЙ Надії Михайлівні – директорові Хмельницької філії акціонерного товариства «Укртелеком»
ХАЗІНУ Борису Фавельовичу – начальникові Центру поштового зв'язку № 10 Вінницької дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»
ЧУЙКОВУ Юрію Борисовичу – генеральному директорові акціонерного товариства «Фарлеп-Інвест», м.Київ
ШУЛЬЗІ Ніні Євгенівні – листоноші відділення поштового зв'язку Одеса-26 Поштамту-центру поштового зв'язку № 1 Одеської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ»

САПІ Володимиру Івановичу – інженерові засобів радіо і телебачення Центру телекомунікаційних послуг м.Запоріжжя Запорізької філії акціонерного товариства «Укртелеком».

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

12 листопада 2009 року