Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №93/2022

Про координацію заходів з вирішення гуманітарних та соціальних питань

З метою сприяння громадянам у подоланні складних життєвих обставин у зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України, забезпечення оперативної координації заходів з вирішення проблемних питань у гуманітарній та соціальній сферах  постановляю:

1. Утворити Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань (далі – Координаційний штаб).

2. Визначити ЄРМАКА Андрія Борисовича – Керівника Офісу Президента України – головою Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань.

До складу Координаційного штабу входять Заступник Керівника Офісу Президента України з питань регіональної політики, Заступник Керівника Офісу Президента України з питань соціальної політики та охорони здоров'я, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, по одному представнику від Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства соціальної політики України, радник Заступника Керівника Офісу Президента України з питань регіональної політики.

Висвітлення діяльності Координаційного штабу покласти на Зарівну Дарію Олександрівну – радника Керівника Офісу Президента України з питань комунікацій.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити:

оперативну взаємодію представників обласних військових адміністрацій з Координаційним штабом;

ефективну співпрацю з дипломатичними представництвами і консульськими установами іноземних держав в Україні, міжнародними організаціями, іноземними донорами щодо надання гуманітарної допомоги Україні.

4. Рекомендувати Національному банку України відкрити спеціальний рахунок для збору коштів для надання гуманітарної допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах у зв'язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його оприлюднення.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

2 березня 2022 року