Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Андрій Сибіга обговорив з Євгеном Чолієм перспективні напрями роботи ГО «Україна-2050»

28 липня 2021 року - 10:00

Андрій Сибіга обговорив з Євгеном Чолієм перспективні напрями роботи ГО «Україна-2050»

Заступник керівника Офісу Президента України Андрій Сибіга провів онлайн-зустріч з президентом громадської організації «Україна-2050» Євгеном Чолієм.

Євген Чолій поінформував Андрія Сибігу про основні напрями діяльності ГО «Україна-2050», а також про перспективні сфери для її залучення до просування важливих для України питань за кордоном.

Співрозмовники високо оцінили діяльність Постійної міжнародної місії медіа-моніторингу з питань дезінформації щодо України та української діаспори, яку організувала «Україна‑2050».

Заступник керівника Офісу Президента зазначив, що цей блок питань залишається актуальним, а механізми співпраці між нашою державою та партнерами у протидії дезінформації мають і надалі розвиватися.

Також Андрій Сибіга та Євген Чолій обговорили проблематику проекту «Північний потік – 2», що становить безпекову загрозу для всієї Європи.

«Північний потік – 2» – це не економічний проект, це геополітична зброя Росії, що використовуватиметься агресором», – наголосив заступник керівника Офісу Президента.

Євген Чолій висловив готовність активно долучитися до інформаційної кампанії за межами України з метою донесення до міжнародних партнерів об’єктивної інформації про наміри Росії, а також про виклики й ризики, що мають братися до уваги при ухваленні будь-яких рішень.