Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Глава держави провів нараду з членами уряду щодо нагальних питань економіки воєнного стану

15 квітня 2022 року - 14:17

Глава держави провів нараду з членами уряду щодо нагальних питань економіки воєнного стану

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з членами Кабінету Міністрів та представниками Офісу Глави держави щодо актуальних питань розвитку економіки країни в умовах війни та першочергових завдань, які потребують розв'язання.

Учасники обговорили повернення до роботи бізнесу в нашій державі. Зокрема, було відзначено відновлення роботи важкої промисловості, металургії та машинобудування.

Окрему увагу на нараді приділили питанням макроекономічної стабільності та інфляції. Президент заслухав звіти урядовців щодо актуальних питань діяльності відповідних міністерств.

Також ішлося про завершення роботи над першою частиною анкети-опитувальника для отримання Україною статусу кандидата на членство у Європейському Союзі. Опитувальник Президенту Володимиру Зеленському передала 8 квітня у Києві Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

На порядку денному також були питання надходження гуманітарної допомоги, стану державних видатків, функціонування енергосистеми України та завершення проходження осінньо-зимового опалювального періоду, роботи Укрзалізниці, посівної кампанії та екологічної політики в умовах воєнного стану.