Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Маємо зробити всі необхідні кроки, щоб знайти можливість жити разом – Вадим Пристайко про відносини України та Польщі

16 липня 2019 року - 16:11

Маємо зробити всі необхідні кроки, щоб знайти можливість жити разом – Вадим Пристайко про відносини України та Польщі

України та Польща мають здійснити кроки, спрямовані на порозуміння, переконаний заступник керівника Офісу Президента України Вадим Пристайко.

«Ми усвідомлюємо нашу історію й маємо зробити всі необхідні кроки для того, щоб знайти можливість існувати разом. У нас – один спільний ворог, і нам необхідно жити разом у дружбі та мирі», – заявив він під час брифінгу в Києві у вівторок, 16 липня.

Заступник керівника Офісу Президента також підкреслив, що українці та поляки є сусідами й близькими народами.

Вадим Пристайко розповів про низку зустрічей, зокрема з Міністром закордонних справ Польщі, під час конференції в Торонто, яка відбулася в рамках візиту Президента України до Канади, Президентом Польщі під час першого візиту новообраного Глави Української держави до інституцій Європейського Союзу й НАТО тощо.

«Я зустрічався зі своїм колегою – радником Президента Анджея Дуди, і ми домовилися, що найближчим часом зустрінемося для того, щоб допомогти зрушити з мертвої точки всі питання. Ексгумація – лише одне з цих питань», – сказав заступник керівника Офісу Президента України.

Вадим Пристайко також підтвердив візит Президента України до Польщі 1 вересня для участі у пам’ятних заходах з нагоди початку Другої світової війни.

«Ми справді плануємо візит у Польщу 1 вересня на запрошення Президента Дуди. Українська сторона підтвердила свою участь, там збираються багато лідерів», – зазначив він.