Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Помічник Президента Андрій Єрмак представив нового голову Миколаївської ОДА Олександра Стадніка

19 вересня 2019 року - 13:41

Помічник Президента Андрій Єрмак представив нового голову Миколаївської ОДА Олександра Стадніка

Помічник Президента України Андрій Єрмак за дорученням Глави держави представив громаді Миколаївщини новопризначеного голову обласної державної адміністрації Олександра Стадніка.

Крім того, обласному активу був представлений начальник управління Служби безпеки України в Миколаївській області Віталій Герсак, призначений на цю посаду 11 вересня.

«Безумовно, ми хочемо, щоб люди, які відсьогодні обіймуть посади, з першого дня, не витрачаючи часу, взялися до роботи та почали виконувати свої обов’язки – розв’язувати проблеми Миколаївської області», – зауважив Андрій Єрмак під час робочої поїздки на Миколаївщину.

За його словами, насамперед ідеться про проблеми інфраструктури, корупції, безпекові виклики, а також питання поліпшення криміногенної ситуації.

Помічник Президента побажав новопризначеним посадовцям успіху та висловив сподівання, що вони змінять Миколаївську область на краще.

Зі свого боку Олександр Стаднік зазначив: «Я розумію, що шлях буде дуже важкий, але за всі завдання ми відповідальні передусім перед собою».

Новий очільник облдержадміністрації також закликав усіх до чесної праці та відмови від старих методів. «Наше основне завдання – порядність і чесність. Це пріоритет», – підкреслив Олександр Стаднік.

Також відбулася нарада щодо виконання доручень, які Президент України дав під час робочої поїздки до Миколаївської області 17 липня.

Довідка. Олександр Стаднік народився у 1977 році. У 2006-му закінчив Київський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». Працював у органах податкової служби, займався адвокатською діяльністю.