Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Президент з дружиною відвідали Всеукраїнський форум «Україна зростає разом зі мною»

20 листопада 2019 року - 12:53

Президент з дружиною відвідали Всеукраїнський форум «Україна зростає разом зі мною»

Президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена у Всесвітній день дитини відвідали Всеукраїнський форум Національної ради дітей і молоді «Україна зростає разом зі мною».

Вітаючи дітей – учасників форуму та представників Національної ради дітей і молоді, Глава держави зазначив, що йому дуже приємно бути на цьому заході.

«Хочеться жити й працювати заради вас. Я на вас дивлюсь і розумію: ось вона – наша справжня Україна, така молода, енергійна, як ви, дуже красива, нова і амбітна. І це дуже круто. Тому що Україна – справді інноваційна, європейська, демократична», – сказав Президент.

Глава держави також закликав дітей і молодь брати участь у політичному житті країни.

Президентському подружжю продемонстрували відеоролик про винаходи та досягнення талановитих дітей.

На запитання про те, ким Володимир Зеленський хотів стати в дитинстві, він розповів, що ніколи не прагнув навчатися за кордоном, але мріяв здобути фах дипломата, а ще хотів бути прикордонником.

«Зараз я не прикордонник, але теж захищаю нашу державу», – зауважив Президент України.

Також Глава держави наголосив, що сьогодні молодь з різних причин їде за кордон, і завдання української влади – створити такі умови, щоб молоді люди хотіли залишатися на батьківщині. Володимир Зеленський поцікавився у дітей, що держава повинна для цього зробити.

Зі свого боку діти та молодь вказали на важливість забезпечення доступності вищої освіти, участі дітей в ухваленні рішень та збільшення заробітної плати в Україні.

Президент також погодився з твердженням молоді щодо необхідності формування нових підходів в освіті.

«Сьогодні такий світ, що освіта має бути зовсім іншою. Вона повинна бути ліберальною, щоб ти міг обирати дисципліни, які вивчаєш. Іноді ти можеш навчатися два роки одній професії, а потім перейти на іншу», – зазначив Глава держави.

Президент повідомив, що наразі міністр освіти і науки України готує велику програму в галузі освіти.

На запитання, якою філософією він керується в житті для досягнення успіху, Володимир Зеленський відповів: «Щодня прокидаюся з такою думкою: що корисного я можу зробити сьогодні».

За його словами, у політиці він намагається керуватися такими принципами –  робити все можливе, щоб ніхто не страждав.

«Мені дуже хотілося допомагати людям. Чесно. Щодня я ставлю собі завдання – маленькі перемоги. Іноді люди цього не бачать, бо ми не робимо з усього піар. Не потрібно чекати перемоги за п’ять чи за 20 років. Ти знаєш, що це мрія, ти до неї прийдеш, але повинні бути маленькі практичні «мрійки» – щодня щось зроби», – пояснив Володимир Зеленський.

Він підкреслив, що має бути повага до себе й розуміння, навіщо прожив день.

«Упродовж цих п’яти років ми зробимо все, щоб Україна була серйозним європейським проектом. Я цього дуже хочу», – сказав Володимир Зеленський.

У Президента також цікавилися його найуспішнішим проектом. «Думаю, що мій найкращий проект – це моя сім’я. Це дуже потужне об’єднання», – відповів Володимир Зеленський.

Глава держави додав, що людина сильна, коли поруч з нею близькі, які люблять, поважають і допомагають її становленню.

Під час неформального спілкування, відповідаючи на запитання дітей, Володимир Зеленський зізнався, що любить бутерброди, але їсти їх забороняють дружина та тренер.

Президент також розповів, що під час його навчання у школі спорт був примусовим, але зараз він починає день саме зі спорту. «У моєму житті сьогодні перший урок – це спорт. Зранку я завжди займаюся спортом. Якщо ти починаєш зі спорту – у тебе потім інший день, у тебе дуже багато енергії, ти хочеш навчатися, ти хочеш працювати», – резюмував він.