Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Щодо посилення зовнішньополітичного напряму в роботі Офісу Президента України

1 червня 2021 року - 09:07

З метою активізації взаємодії між Офісом Президента, Кабінетом Міністрів і Верховною Радою в питаннях реалізації зовнішньополітичних рішень Глави держави здійснюється трансформація роботи підрозділів Офісу Президента, відповідальних за цей напрям.

На посаду заступника керівника Офісу Глави держави призначено досвідченого дипломата Андрія Сибігу. Він зосередиться на широкому спектрі питань зовнішньої політики та розвитку стратегічного партнерства.

При цьому запроваджено посаду заступника керівника Офісу Президента, який сфокусується на напрямі європейської та євроатлантичної інтеграції України. Цю нову посаду обійматиме Ігор Жовква. Також створено відповідний структурний підрозділ.

До першочергових завдань Ігоря Жовкви належатиме координація співпраці з віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Верховною Радою.

Сьогодні події в глобалізованому світі, без сумніву, потребують ще більшої проактивності та ініціативності з нашого боку. Саме тому Президенту потрібна максимально різностороння, професійна та своєчасна відповідна експертиза – у швидкому темпі та в професійній модерації.

«Україна зацікавлена в розбудові рівноправної та взаємовигідної співпраці з усіма нашими партнерами у міжнародних відносинах. Системність цієї роботи є головною умовою для її успіху. Потенціал усіх владних інституцій України має бути використаний на сто відсотків для того, щоб ми могли забезпечити повноправну інтеграцію нашої держави до структур Євросоюзу та НАТО, як це й визначено Президентом Володимиром Зеленським», – зазначив керівник Офісу Глави держави Андрій Єрмак.