Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вдячні тим, хто вберіг світ від нової трагедії на ЧАЕС, яка могла статися через дії російських окупантів – Президент

26 квітня 2022 року - 23:50

Вдячні тим, хто вберіг світ від нової трагедії на ЧАЕС, яка могла статися через дії російських окупантів – Президент

У 36-ті роковини трагедії на ЧАЕС Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди працівникам ДСП «Чорнобильська АЕС», які забезпечували безпеку на атомній електростанції навіть у складних умовах російської окупації та вберегли світ від чергової техногенної катастрофи.

«Дякуємо тим, хто вберіг світ від уже другої катастрофи у 2022 році. Я висловлюю подяку персоналу Чорнобильської станції та всім працівникам зони відчуження, які працювали, які залишилися на станції та забезпечували безперебійну роботу на ЧАЕС у справді нелюдських умовах – в окупації та за прямої загрози своєму життю. В умовах, коли російські загарбники виявилися настільки варварами, що взагалі не розуміли, куди вони прийшли і що таке радіаційна безпека», – сказав Глава держави під час зустрічі з працівниками ЧАЕС в Офісі Президента України.

«Наші фахівці відпрацювали справді професійно, відпрацювали по максимуму, щоб зберегти нормальну роботу всіх об’єктів ЧАЕС», – додав він.

Також Президент подякував українцям та українкам, котрі в умовах окупації забезпечують роботу Запорізької АЕС, найбільшої атомної станції у Європі.

«Після тієї страшної ночі, коли російські танки стріляли по будівлях Запорізької АЕС, безпека цього об’єкта тримається тільки на професійності та порядності наших фахівців атомної галузі – справжніх героїв», – переконаний Володимир Зеленський.

За вірність українському народові, вагомий особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, мужність і самовідданість, виявлені у забезпеченні життєдіяльності об’єктів Чорнобильської АЕС в умовах окупації під час збройної агресії Російської Федерації проти України, сумлінне виконання професійного обов’язку Президент вручив працівникам ЧАЕС державні нагороди.

ф

Заходи за участю Президента України у 36-ті роковини трагедії на ЧАЕС

27 квітня 2022 року - 00:39