Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вітання Президента особовому складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

25 травня 2023 року - 09:00

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Здійснюючи широкий спектр різнопланових заходів, фахівці Держспецзв’язку гідно виконують покладені на них завдання та роблять вагомий внесок у нашу спільну справу – протистояння російським окупантам.

Ваша робота – це надійний, захищений зв’язок, можливість тримати постійний контакт з військовими на передовій та з нашими партнерами в усьому світі. Це безпека державних інформаційних ресурсів і захист України у кіберпросторі, який став повноцінною ареною боротьби з країною-агресором та її розвідувально-підривною діяльністю.

Стабільна трансляція сигналу українського телебачення і радіо, який є невід’ємним інструментом доступу до правдивої інформації та протистояння ворожій пропаганді, - це також ваша заслуга.

Саме завдяки спільній роботі держспецзв’язківців, операторів і провайдерів мільйони українців мають можливість скористатися Інтернетом чи зателефонувати рідним і сказати: «Я на зв’язку! Все доборе!».

Дякую усьому особовому складу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України за самовіддану працю, стійкість та високий професіоналізм, проявлені під час виконання завдань за призначенням.

Схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які загинули у боротьбі за свободу і незалежність України. Ми завжди пам’ятатимемо їх подвиг.

Зичу усім міцного здоров’я, незламного духу у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України та нових перемог.

Слава українським спецзв’язківцям!

Слава Україні!

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ