Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Вітання Президента України з нагоди 30-річчя заснування Національного олімпійського комітету

22 грудня 2020 року - 09:00

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас з нагоди 30-річчя заснування Національного олімпійського комітету України.

Ці три десятиліття були сповнені вагомими досягненнями, яскравими перемогами і рекордами, креативними ідеями та реалізованими проєктами, спрямованими на виховання сильної і здорової української нації.

Всі ми пам’ятаємо і пишаємося першими олімпійськими перемогами незалежної України: фігуристки Оксани Баюл і гімнастки Лілії Підкопаєвої, боксера Володимира Кличка і легкоатлетки Інеси Кравець. Їх тріумфальний поступ на славу нашої держави продовжили плавчиня Яна Клочкова, фехтувальниця Ольга Харлан, каноїст Юрій Чебан, легкоатлетка Наталя Добринська, боксери Василь Ломаченко, Олександр Усик, стрільчиня Олена Костевич, гімнаст Олег Верняєв, фрістайліст Олександр Абраменко, біатлонна четвірка – Олена Підгрушна, Юлія Джима, сестри Віта й Валя Семеренко та багато-багато інших.

Вірю, що й надалі ваш неоцінений досвід і внесок у популяризацію ідей Олімпізму в нашій країні сприятимуть зростанню та вихованню талановитих спортсменів, які неодмінно підкорять найвищі олімпійські вершини.

Як Глава держави я докладатиму максимальних зусиль для розвитку олімпійського руху в нашій державі, створення умов для подальшої підтримки масового спорту та спорту вищих досягнень.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, успіхів та нових здобутків в ім’я України.

Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ