Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Інформаційна довідка про розгляд інформаційних запитів в Адміністрації Президента України за вересень 2015 року

За період роботи з 1 січня по 30 вересня 2015 року, до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 1897 інформаційних запитів, а саме:

 • 161 запит (8,5%) отримано від засобів масової інформації;
 • 1457 запитів (76,8%) від фізичних осіб;
 • 440 запитів (23,2%) від юридичних осіб та громадських організацій.

Протягом вересня 2015 року до Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України надійшло 202 інформаційні запити. З цієї кількості:

 • 160 запитів або 79,2% надійшло від фізичних осіб;
 • 25 запитів (12,4%) - від юридичних осіб;
 • 17 запитів (8,4%) - від громадських організацій.

Окремо слід зазначити, що протягом вересня 2015 року Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації отримано 19 запитів від представників ЗМІ. Основна інформація, яка цікавила запитувачів-журналістів, стосувалась актуальних питань функціонування Адміністрації Президента України, як наприклад: робота оновленого Офіційного інтернет-представництва Президента України П.Порошенка, склад офіційної делегації України на саміті Генеральної Асамблеї ООН; список осіб, які користуються правом проживання в будинку відпочинку "Конча-Заспа" та комплексу відпочинку "Пуща-Водиця".

Основна кількість запитів, що надійшли до Адміністрації Президента України у вересні 2015 року, була отримана електронною поштою – 155 запитів (78,1%). 31 запит (15,3%) було надіслано в письмовому вигляді поштою, 13 запитів прийнято від запитувачів особисто і лише 3 прийнято по телефону.

У вересні 2015 року Головним департаментом забезпечення доступу до публічної інформації на підставі пункту 4 статті 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" було використане законодавчо закріплене право на продовження строку розгляду 5 запитів. Інформацію на зазначені запити було надано в повному обсязі до сплину встановленого чинним законодавством 20-денного терміну. Решта запитів були опрацьовані у встановлений чинним законодавством строк, а саме у 5 денний термін.

Серед загальної кількості запитів, отриманих у вересні 2015 року, 164 запити (81,2%) були розглянуті в межах компетенції Адміністрації Президента України, і лише 38 запитів (18,8%) були надіслані за належністю до інших розпорядників інформації.

Документи та інформація, які найбільше цікавили запитувачів протягом вересня 2015 року:

 • копії Указів та Розпоряджень Президента України;
 • про функціонування системи електронних петицій на ім’я Президента України;
 • щодо переліку осіб, до яких застосовуються персональні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції);
 • щодо володіння працівниками Адміністрації Президента України іноземними мовами;
 • про робочі поїздки, а також офіційні закордонні візити Президента України;
 • щодо екскурсій в Адміністрації Президента України.

Серед регіонів України, громадяни яких надіслали найбільшу кількість інформаційних запитів до Адміністрації Президента України у вересні 2015 року, варто відзначити:

 1. місто Київ – 54 запити;
 2. Харківську область – 6 запитів;
 3. Дніпропетровську область – 4 запити.