Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

30 листопада 2017 року відбудеться засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Відповідно до статті 8 Закону України «Про Національну Комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» 30 листопада 2017р. об 11:00 (вул. Липська, 3, зал №3) відбудеться засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у формі відкритих слухань.

Довідки за телефоном 255-26-76.

Пряма трансляція засідання буде доступна за цим посиланням: youtube.com.


проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

засідання Конкурсної комісії з добору кандидатів на посади члені Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі Конкурсна комісія НКРЕКП)

30 листопада 2017 року, 11.00

(Липська 3, зала №3)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Обговорення проекту Регламенту Конкурсної комісії добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

2. Обговорення положень щодо порядку проведення відкритого конкурсу з добору кандидатів на посади членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

3. Різне.

Голова Конкурсної комісії НКРЕКП В.Котко