Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Список відібраних кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України

25 – 26 липня 2019 року Комісія для проведення конкурсу з добору кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України провела співбесіди з кандидатами, які були допущені до участі у конкурсі та взяли участь у тестуванні щодо визначення рівня володіння офіційними мовами Ради Європи.

Члени Комісії відзначають надзвичайно високий рівень професійної компетентності усіх учасників конкурсу, їх ґрунтовні знання положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, протоколів до неї, практики Європейського суду з прав людини та  національного законодавства.

Фаховість, високі моральні і доброчесні якості кандидатів, належний рівень володіння ними офіційними мовами Ради Європи, що засвідчено результатами тестування проведеного Міністерством закордонних справ України, поставили Комісію в ситуацію надзвичайно складного вибору. Члени Комісії дякують усім кандидатам за виявлену толерантність та коректність у спілкуванні.

Відповідно до пункту 10 Положення про проведення конкурсу, затвердженого Указом Президента України від 10 червня 2019 року № 356, та з урахуванням вимог резолюцій і рекомендацій Парламентської Асамблеї Ради Європи Комісія шляхом відкритого голосування ухвалила рішення рекомендувати таких трьох кандидатів для обрання суддею Європейського суду з прав людини від України (в алфавітному порядку):

  1. БОЙЧЕНКО Олена Віталіївна
  2. ГНАТОВСЬКИЙ Микола Миколайович
  3. ПУШКАР Павло Валентинович

Список відібраних кандидатів надіслано до Міністерства закордонних справ України для подальшого внесення в установленому порядку до Ради Європи.