Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №10/2023-рп

Про делегацію України для участі у переговорах з Європейською Комісією щодо укладення Угоди між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, з іншого боку, щодо участі України в програмі Європейського Союзу «Єдиний ринок» (2021-2027)

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах з Європейською Комісією щодо укладення Угоди між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, з іншого боку, щодо участі України в програмі Європейського Союзу «Єдиний ринок» (2021-2027) у такому складі:

СВИРИДЕНКО Юлія Анатоліївна — Перший віце-прем’єр-міністр України — Міністр економіки України, глава делегації

ГРИБАН Олександр Олександрович — заступник Міністра економіки України, заступник глави делегації

АНДРІЄВА Тамара Володимирівна — директор Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України

МАЛЕТА Світлана Олегівна — головний спеціаліст відділу правового забезпечення міжнародного фінансово-економічного співробітництва Управління правової експертизи міжнародних договорів та міжнародного співробітництва Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України

МИХАЙЛЕНКО Марина Юріївна — директор Департаменту ЄС і НАТО Міністерства закордонних справ України

ПРОКОПЕЦЬ Валерій Юрійович — заступник директора Департаменту регуляторної політики та підприємництва — начальник управління розвитку та підтримки підприємництва Міністерства економіки України

ТОМЕНЧУК Ростислав Богданович — директор Департаменту координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України.

2. Дозволити главі делегації вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації.

3. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах з Європейською Комісією щодо укладення Угоди між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, з іншого боку, щодо участі України в програмі Європейського Союзу «Єдиний ринок» (2021-2027) (додаються, для службового користування).

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

24 січня 2023 року