Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1093/2011

Про нагородження відзнакою Президента України - ювілейною медаллю «20 років незалежності України»

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом 1 грудня 1991 року Акта проголошення незалежності України постановляю:

Нагородити відзнакою Президента України - ювілейною медаллю «20 років незалежності України»:

по Автономній Республіці Крим

ВЕРБИЦЬКУ Галину Данилівну - лікаря Центру нейрохірургії та неврології Кримської республіканської установи «Клінічне територіальне медичне об'єднання «Університетська клініка», м.Сімферополь
ГУНГЕРА Боріса Емануїловича - машиніста екскаватора товариства «Білогірське кар'єроуправління»
ДОМАШЕНКА Володимира Володимировича - механізатора селянського (фермерського) господарства «Десна», Совєтський район
КАРПОВА Сергія Миколайовича - начальника управління Міністерства фінансів Автономної Республіки Крим
КУХТЄЄВУ Тетяну Микитівну - начальника управління Сімферопольської міської ради
НЕГАНОВА Олександра Вікторовича - водія автокрану Салгірського міжрайонного управління водного господарства, м.Сімферополь
РИБІНУ Галину Олександрівну - директора Охотської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Нижньогірської районної ради
ХОРОШУНА Олександра Валентиновича - головного диспетчера товариства «Міжнародний аеропорт «Сімферополь»

по Вінницькій області

БАГРІЯ Андрія Григоровича - директора товариства «Обрій», Тиврівський район
БАЙДУ Світлану Анатоліївну - головного редактора газети «Сільські новини», Крижопільський район
БЛАЩУКА Миколу Павловича - регулювальника станції Жмеринка відокремленого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень державного територіально-галузевого об'єднання «Південно-Західна залізниця»
БУРБЕЛА Олександра Анатолійовича - механізатора сільськогосподарського товариства «НИВА», Ямпільський район
БУРЛАКОВУ Людмилу Русланівну - матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, Немирівський район
ВОЄВОДУ Валентина Климовича - директора Бджільнянського сільського будинку культури, Теплицький район
ВОЗНЮКА Сергія Володимировича - голову сільськогосподарського кооперативу «Трудівник» села Ярмолинці, Гайсинський район
ГНАТЮКА Віктора Петровича - директора товариства «Будсервіс», смт Муровані Курилівці
ДЯЧЕНКА Валерія Миколайовича - директора державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство» Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства
ЗБРОЦЬКУ Людмилу Олександрівну - начальника Оратівського відділення Вінницької обласної дирекції акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль»
КОВАЛЬЧУКА Дмитра Васильовича - директора підприємства «Агрофірма Джерело», Шаргородський район
КРИВОРУЧКА Віктора Івановича - настоятеля Свято-Успенського храму смт Піщанка Тульчинської єпархії Української православної церкви, благочинного Піщанського округу, протоієрея
МАКЕДОНА Василя Михайловича - директора Борщівецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Вендичанської селищної ради, Могилів-Подільський район
МАМЧУР Євгенію Іванівну - вчительку Погребищенської середньої загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів №2
МЕРКАЛНА Олега Ігоровича - директора товариства «Міжлісся», Барський район
МОНАСТИРСЬКОГО Олександра Івановича - першого заступника голови Жмеринської районної державної адміністрації
МУДРОГО Олександра Івановича - начальника Медичного реабілітаційного центру Міністерства внутрішніх справ України «Південний Буг», м.Хмільник
ОРЛОВСЬКУ Олену Леонідівну - начальника відділу апарату Вінницької районної державної адміністрації
ПАЧЕВСЬКОГО Анатолія Мартиновича - директора підприємства «Радівське», Калинівський район
ТИХОЛАЗА Миколу Миколайовича - Вапнярського селищного голову, Томашпільський район

по Волинській області

БЕЗВЕРХОГО Володимира Степановича - директора товариства «Хадеа Стіл Компанія», Рожищенський район
ГЕРЕЗА Сергія Степановича - директора сільськогосподарського товариства імені Лесі Українки, Ковельський район
КАЛІЩУКА Олександра Пилиповича - пенсіонера, м.Нововолинськ
КАФКУ Ярослава Францовича - заступника головного лікаря Турійської центральної районної лікарні
КАШИРЦЯ Василя Прокоповича - пенсіонера, м.Камінь-Каширський
КРАГЛИК Валентину Тарасівну - пенсіонерку, Ратнівський район
КУШНІРУКА Ростислава Григоровича - керівника народної аматорської хорової капели «Посвіт» комунального закладу «Палац культури міста Луцька»
МАРТИНЮК Ганну Степанівну - пенсіонерку, Локачинський район
МАТЕЙЧИКА Василя Івановича - заступника директора Шацького національного природного парку
МІЩУК Ольгу Богданівну - начальника Маневицького відділення Волинської обласної дирекції акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль»
ПЕТРУК Оксану Володимирівну - доярку сільськогосподарського товариства «Городище», Луцький район
ПРИЙМАКА Сергія Петровича - голову фермерського господарства «Зміна С», Любешівський район
РОМАНОВА Валерія Івановича - керуючого відділку «Устилуг» товариства «П'ятидні», Володимир-Волинський район
САВЕЛЬЄВА Миколу Григоровича - директора вищого комунального навчального закладу «Володимир-Волинський педагогічний коледж імені А.Ю.Кримського»
САВОНЧИКА Івана Івановича - голову Старовижівської районної організації ветеранів України
САЛЄЯ Івана Федоровича - директора Волинського управління акціонерного товариства «Електро», Ківерцівський район
СЕРЕДУ Тамару Василівну - методиста районного кабінету відділу Горохівської районної державної адміністрації
ХОТИНСЬКУ Марію Андріївну - пенсіонерку, м.Ковель
ЧАБАН Раїсу Миколаївну - Старопорицького сільського голову, Іваничівський район
ЯНЧУК Тетяну Степанівну - директора Любомльської загальноосвітньої школи №3 І−ІІІ ступенів

по Дніпропетровській області

АЛЕКСЕЄВУ Наталію Володимирівну - заступника голови Дніпропетровської міської організації «Союз Чорнобиль України»
ДОНЧЕНКА Миколу Володимировича - начальника дільниці структурного підрозділу «Шахта Ювілейна» акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», м.Першотравенськ
ЄМЕЛЬЯНОВУ Світлану Валентинівну - вчительку Синельниківської міської гімназії
ЖЕЖЕРІНУ Тамару Іванівну - директора міського народного історико-краєзнавчого музею імені М.А.Занудька, м.Орджонікідзе
ЗЕЛЬ Марію Олексіївну - вчительку комунального закладу «Нікопольська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №5»
КИРИЧЕНКО Валентину Павлівну - пенсіонерку, Покровський район
ЛЄПІЛОВУ Тетяну Полікарпівну - заступника начальника управління виконавчого комітету Марганецької міської ради
ЛИСЕНКА Анатолія Олексійовича - голову ініціативного комітету «За розбудову Петриківського району»
МАЗАНА Валерія Борисовича - заступника начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Дніпропетровській області − начальника кримінальної міліції
МІРОШНИЧЕНКО Наталію Андріївну - начальника відділу Дніпропетровської обласної державної адміністрації
МОЛОШНУ Лідію Петрівну - начальника управління Пенсійного фонду України в місті Тернівці
ПЕТРИКОВСЬКОГО Остапа Федоровича - директора товариства «Нива ПГК», Межівський район
СТУПНІКА Миколу Івановича - виконуючого обов'язки ректора Криворізького технічного університету
ТРОЩИЛОВУ Наталію Миколаївну - пенсіонерку, Васильківський район
ФЕЧИНУ Наталію Григорівну - начальника відділу Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ЧЕРКАШИНУ Тетяну Вікторівну - директора товариства «Апостолове-Агро», Апостолівський район
ШЕВЧЕНКО Тетяну Миколаївну - вчительку Жовтоводської гуманітарної гімназії імені Лесі Українки
ШЕПЕЛЄВА Івана Васильовича - заступника голови правління Дніпропетровського міжобласного відділення Національної Спілки театральних діячів України
ШКОДУ Любов Іванівну - пенсіонерку, П'ятихатський район
ШУРИГІНА Дмитра Андрійовича - член президії Ради Вільногірської міської організації ветеранів України

по Донецькій області

АЛІМОВА Володимира Володимировича - завідувача відділу Новоазовської районної державної адміністрації
ВАСИЛЬДЖАГАЗА Георгія Григоровича - голову правління Володарського районного споживчого товариства
ВОЛКОВА Миколу Вікторовича - водія тролейбуса комунального підприємства «Краматорське трамвайно-тролейбусне управління»
ЗВЯГІНЦЕВА Андрія Володимировича - слюсаря-інструментальника філії акціонерного товариства «Норд»
КОВАЛЬОВУ Лідію Анатоліївну - матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, м.Донецьк
КРАВЧЕНКО Аллу Вікторівну - заступника начальника державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт»
МАЛАХУ Євгена Олександровича - директора товариства «Фірма «Інтерхобіекспо», м.Донецьк
ПРИМУША Миколу Васильовича - завідувача кафедри Донецького національного університету
САРБАША Валерія Антоновича - директора товариства «Маріупольська птахофабрика»
СЕРБУЛОВА Петра Леонтійовича - заступника голови Донецької обласної ради ветеранів
СКИДАН Тетяну Юріївну - вчительку Амвросіївської загальноосвітньої школи №2 І−ІІІ ступенів
СЛІПЧЕНКО Любов Леонтіївну - директора Білокузьминівської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Костянтинівський район
ЧЕПАКА Петра Федоровича - комбайнера товариства «Агрофірма «Світанок», Мар'їнський район

по Житомирській області

БАРАЛО Раїсу Володимирівну - керівника Житомирського обласного відділення пошуково-видавничого агентства «Книга Пам'яті України»
БОВКУНА Валерія Степановича - водія тролейбуса комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління»
ВАСЮРІНА Віталія Ігоровича - землероба акціонерного товариства «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес»
ВОЗНОГО Ярослава Юрійовича - головного отамана Житомирського округу міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке»
ГОЦАЛЮКА Івана Андрійовича - журналіста інформаційно-рекламної газети «Ваші інтереси», м.Житомир
ДЕХТЯРА Олександра Івановича - головного агронома приватної агрофірми «Єрчики», Попільнянський район
ДУБРОВСЬКОГО Олександра Антоновича - заступника директора акціонерного товариства «Житомирбуд»
ЗИБАЛОВА Володимира Олександровича - екскаваторника підприємства «Іскор», Коростишівський район
КАРПУШЕВСЬКУ Валентину Миколаївну - вчительку Коростишівської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів №1 імені Г.І.Шелушкова
КОРБУТЯК Світлану Василівну - лікаря Житомирської обласної дитячої лікарні
МАРУЩАКА Володимира Васильовича - механізатора сільськогосподарського товариства «Нове життя», Овруцький район
ПОДІКА Анатолія Олександровича - директора підприємства «Подік», м.Житомир
РАДЧЕНКО Ельвіру Севастянівну - головного бібліотекаря Обласної бібліотеки для дітей Житомирської обласної ради
РИБИНСЬКОГО Івана Івановича - головного зоотехніка сільськогосподарського товариства «Бондарівське», Овруцький район
САФОНЮКА Василя Григоровича - водія товариства «Укр-Агро РТ», Андрушівський район
СОБКО Анну Володимирівну - вчительку Головинської гімназії, Черняхівський район
СОЛОВ'Я Юрія Володимировича - прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення 20-ї самостійної державної пожежної частини Коростишівського районного відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області
ХВЕЛОСЯ Сергія Івановича - завідувача відділення Житомирської обласної клінічної лікарні імені О.Ф.Гербачевського
ЦІМБАЛІСТОВУ Людмилу Григорівну - викладача Андрушівської дитячої школи мистецтв
ЧЕРКАСЬКУ Наталію Іванівну - оператора машинного доїння підприємства «Галекс-Агро», Новоград-Волинський район

по Закарпатській області

АНДРІЇВА Богдана Євстафійовича - депутата Ужгородської міської ради
БЕЛЯКОВА Юрія Володимировича - заступника Ужгородського міського голови
ГВОЗДЯНСЬКОГО Павла Івановича - заступника голови Хустської районної ради
ГОМЕЧКА Мирослава Васильовича - керуючого справами Хустської районної ради
ГРИГУ Марію Степанівну - депутата Закарпатської обласної ради, м.Мукачеве
ГРИЦИКА Петра Васильовича - депутата Закарпатської обласної ради, Перечинський район
КЕСЛЕРА Леопольда Ігнатовича - директора підприємства «Віндов», м.Ужгород
КОШЕЛЮ Юрія Михайловича - першого заступника голови Свалявської районної державної адміністрації
КУЛТАНА Василя Михайловича - голову Воловецької районної ради
ЛЯХ Єлізавету Йосипівну - заступника головного лікаря Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні
ПЕТРОВУ Аллу Олександрівну - директора підприємства «Телерадіокомпанія Даніо», Ужгородський район
ПОМПЕЛЯ Мирона Йосиповича - депутата Ужгородської районної ради
РЕБРЕЙ Оксану Василівну - вчительку Броньківської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Іршавський район
РОГУЛИЧА Юрія Івановича - лікаря Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні
СВИЩА Ігоря Йосиповича - голову Берегівської районної державної адміністрації
ТРИКУРА Віктора Федоровича - депутата Закарпатської обласної ради
ХОХЛОВА Максима Михайловича - депутата Закарпатської обласної ради

по Запорізькій області

БЕЗРУЧКА Олександра Олександровича - начальника відділу Токмацької районної державної адміністрації
БІЛЯЄВА Валерія Івановича - тракториста товариства «СВК ФРУНЗЕ», Веселівський район
ГАЛКА Юрія Григоровича - директора Біленьківської дитячої музичної школи, Запорізький район
ГОНЧАРЕНКО Анастасію Григорівну - соціального робітника комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», Кам'янсько-Дніпровський район
ДАЦКО Світлану Герасимівну - вчительку Юрківської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Оріхівської районної ради
ДУБІК Лідію Володимирівну - головного спеціаліста Мелітопольської міської ради
ЛИСЕНКО Марину Вікторівну - завідуючу денним стаціонаром поліклінічного відділення комунальної установи «Василівська центральна районна лікарня»
ЛИСЕНКО Наталію Віталіївну - вчительку ліцею «Логос» Запорізької міської ради
МАСЮКОВУ Віру Павлівну - ветеринарного фельдшера підприємства «Могучий», Мелітопольський район
РАТАЯ Миколу Івановича - тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва Якимівського міжрайонного управління водного господарства
САЙДАМЕТ Валентину Михайлівну - доярку сільськогосподарського виробничого кооперативу «Росія», Великобілозерський район
СТЕПАНЯНЦ Наталю Анатоліївну - лікаря Територіального медичного об'єднання Михайлівського району
ХОВРЕНКА Олександра Івановича - тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва товариства «Україна», Куйбишевський район
ЧЕБЕРКА Андрія Івановича - генерального директора товариства «Дніпрокераміка», м.Пологи
ЯРОЩУКА Андрія Федоровича - бригадира товариства «Батьківщина», Гуляйпільський район

по Івано-Франківській області

АРСЕНИЧА Петра Івановича - пенсіонера, м.Івано-Франківськ
АРСЕНИЧА Степана Івановича - пенсіонера, м.Болехів
ВЕНГРИНЯКА Ярослава Володимировича - директора Микуличинської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Яремчанської міської ради
ВТЕРКОВСЬКОГО Дмитра Дмитровича - директора державного підприємства «Виробниче об'єднання «Карпати», м.Івано-Франківськ
ГАНЦЮКА Володимира Михайловича - віце-президента асоціації «Мебельдеревпром», м.Надвірна
ГУМЕНЮКА Григорія Васильовича - пенсіонера, Коломийський район
ДЕПУТАТА Богдана Юліановича - директора Долинського газопереробного заводу акціонерного товариства «Укрнафта»
ДЗУНДЗУ Василя Степановича - голову Калуської районної ради
ДЗЬОБУ Галину Василівну - голову Тлумацького районного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка
ДЯКІВА Михайла Петровича - Старогвіздецького сільського голову, Коломийський район
КРИВЕНЯ Григорія Васильовича - директора підприємства «Струмок», Рогатинський район
КРУЦЯ Миколу Федоровича - почесного голову правління акціонерного товариства «Івано-Франківськцемент», Тисменицький район
КУНЄВА Георгія Петровича - заступника генерального директора товариства «Карпатнафтохім», м.Калуш
КУШИКА Володимира Станіславовича - директора Снятинської загальноосвітньої школи-інтернату І−ІІІ ступенів
МЕРДУХА Михайла Орестовича - директора підприємства «Сивуля», Рожнятівський район
ПОНИПОЛЯКА Петра Михайловича - голову громадської ради при Верховинській районній державній адміністрації
ПРИЙМАКА Івана Васильовича - директора агрофірми «Вільхівці», Городенківський район
РАДИША Богдана Ілліча - члена Національної Спілки письменників України, м.Косів
СЛОБОДЯНА Володимира Івановича - начальника Богородчанського лінійного виробничого управління
ФЕДОРНЯКА Володимира Петровича - пенсіонера, Галицький район

по Київській області

БАЗЮЧЕНКА Петра Максимовича - колишнього директора державного племінного птахозаводу «Кучаківський», Бориспільський район
БОБОВНІКОВУ Людмилу Петрівну - керівника клубу дітей з особливими потребами «Надія» Фастівського будинку творчості, дітей та юнацтва
БУРЧЕНКА Василя Миколайовича - директора сільськогосподарського товариства «Росія», Рокитнянський район
БУЯНІВСЬКОГО Миколу Дмитровича - вчителя Володарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
ВЕЛИЧЕНКО Софію Дмитрівну - Рожівського сільського голову, Броварський район
ВОЗНОГО Павла Гавриловича - голову правління акціонерного товариства «Тетіївська пересувна механізована колона №300»
ВОРОНУ Анатолія Петровича - директора сільськогосподарського підприємства «Дніпро», Кагарлицький район
ГРЕКА Віктора Іордановича - директора державного підприємства дослідне господарство «Оленівське», Фастівський район
ГУМЕНЮКА Олександра Миколайовича - заступника голови Макарівської районної державної адміністрації
ДОМОТЕНКА Юрія Корнійовича - директора Обухівського районного краєзнавчого музею
ДРОБОТ Надію Григорівну - вчительку Новоолександрівського навчально-виховного комплексу «Загально­освітня школа І−ІІІ ступенів − дитячий садок», Згурівський район
ЖАДАН Оксану Василівну - головного менеджера молочно-товарної ферми товариства «Терезине», Білоцерківський район
ЖУКОТАНСЬКОГО Олександра Васильовича - голову правління акціонерного товариства «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів»
КОВАЛЬОВУ Людмилу Олександрівну - заступника Бориспільського міського голови
КОЖЕМ'ЯКА Миколу Миколайовича - заступника директора ДП ПАТ «Київхліб» «Хлібокомбінат №12», м.Васильків
Колодія Юрія Олексійовича - директора державного підприємства «Тетерівське лісове господарство», Бородянський район
КРАВЧУКА Володимира Денисовича - начальника комунального підприємства «Бучанське управління житлово-комунального господарства» Бучанської міської ради, Києво-Святошинський район
МАСЛЮК Віру Михайлівну - художнього керівника народного фольклорного ансамблю «Вишиванка» Таращанського районного центру творчості дітей та юнацтва «Веселка»
ЦИМБАЛЮКА Василя Івановича - вчителя Сквирського ліцею Сквирської районної ради
ЧУПРИНУ Олександра Борисовича - робітника відділу акціонерного товариства «Богуславська суконна фабрика»

по Кіровоградській області

АНТОНЕНКА Володимира Кузьмовича - члена Долинської районної організації ветеранів України
БОЙКА Івана Якимовича - директора Першотравенської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Компаніївський район
ВЕРХОЛАНЦЕВУ Світлану Валеріївну - головного фахівця Кіровоградського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»
ГРУШКУ Володимира Івановича - голову фермерського господарства «Гвіса», Світловодський район
ДЕМЧЕНКА Ігоря Миколайовича - директора товариства «Інвестагросервіс», Гайворонський район
ДОЛЮ Ніну Миколаївну - головного редактора редакційно-видавничого об'єднання «Олександрівщина», Олександрівський район
ЖУК Олену Климівну - начальника відділу Державного архіву Кіровоградської області
КІРІЧЕНКО Аллу Самедівну - начальника відділу головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської обласної державної адміністрації
КЛІПАЦЬКОГО Сергія Вікторовича - генерального директора товариства «ГЕОІД», м.Знам'янка
МАЛІЦЬКУ Тамару Леонтіївну - заступника голови Кіровоградської районної ради
МАНУХІНА Валерія Костянтиновича - депутата Кіровоградської обласної ради
МЕЛЬНИКА Валентина Івановича - вчителя Ліцею інформаційних технологій Олександрійської міської ради
МЕЛЬНИЧУКА Олега Борисовича - Вільхівського сільського голову, Ульяновський район
МІРОШНІЧЕНКА Володимира Івановича - директора товариства «Агродар ЛТД», Олександрійський район
МОГИЛЕЯ Михайла Миколайовича - начальника державної екологічної інспекції – головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області
ПАВЛОВСЬКОГО Павла Михайловича - Вищеверещаківського сільського голову, Олександрівський район
ПІСТОЛЯ Сергія Івановича - директора сільськогосподарського товариства «Степове», Новомиргородський район
СКРИПКУ Тетяну Миколаївну - першого заступника голови Новоархангельської районної державної адміністрації
СОРОКУ Руслану Миколаївну - редактора районної газети «Придніпров'я» , Онуфріївський район
ХАЛАХАНА Івана Миколайовича - майстра дільниці акціонерного товариства «Гідросила», м.Кіровоград

по Луганській області

АБРАМЦЕВУ Аллу Миколаївну - керівника відділу акціонерного товариства «Алчевський металургійний комбінат»
БОГДАНОВА Олександра Миколайовича - генерального директора державного підприємства «Ровенькиантрацит» Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
БОЙКО Ірину Олексіївну - директора Новоайдарської школи-гімназії
ВЕДМЕДЕНКА Миколу Григоровича - директора сільськогосподарського товариства «Зоря», Білокуракинський район
ДЕРЖАКА Леоніда Нестеровича - генерального директора акціонерного товариства «Луганський лікеро-горілчаний завод Луга-Нова»
КАСЬЯНОВА Анатолія Трохимовича - лікаря Марківського районного територіального медичного об'єднання
КОЗЛЯКОВСЬКОГО Антона Олександровича - головного механіка структурного підрозділу «Шахта «Дуванна» акціонерного товариства «Краснодонвугілля»
КОЛОМІЄЦЬ Ніну Іларіонівну - директора підприємства «Поріччя», Краснодонський район
КОРЖАНА Олександра Юхимовича - приватного підприємця, м.Кіровськ
КОСТИЛЬОВА Миколу Олександровича - директора товариства «Валуйська МТС»
КОШОВЦЯ Миколу Володимировича - голову правління акціонерного товариства «Сєвєродонецький ОРГХІМ»
ЛИТВІНЕНКА Володимира Григоровича - пенсіонера, м.Лисичанськ
МАЛІКОВУ Ольгу Григорівну - голову громадської організації «Антрацитівська районна рада жінок»
МІКАЕЛЯНА Володимира Нерсесовича - начальника управління цивільного захисту Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Луганській області
МІНІНА Геннадія Михайловича - генерального директора акціонерного товариства «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»
ПАСЕВИЧА Миколу Федоровича - тракториста фермерського господарства «Світанок», Попаснянський район
ПОПОВА Віктора Нінеловича - голову фермерського господарства «Альтаир», Старобільський район
РИЖКІНА Андрія Вітіславовича - гірника товариства «Шахта «Білоріченська», Лутугинський район
СКРИПНІКА Євгена Миколайовича - заступника генерального директора державного підприємства «Свердловантрацит»

по Львівській області

БОРДУН Ганну Миколаївну - голову Радехівського районного комітету профспілки працівників державних установ
ВЕРЕЩУК Ірину Андріївну - Рава-Руського міського голову, Жовківський район
ДОСКОЧИНСЬКОГО Семена Романовича - директора товариства «Будпостач», м.Миколаїв
ІВАСІВКУ Степана Васильовича - головного радника генерального директора акціонерного товариства «Трускавецькурорт»
КАХНИЧА Петра Михайловича - директора приватного підприємства «Воланд», Буський район
КОСІНСЬКОГО Михайла Олексійовича - електромонтера Моршинської електродільниці №3 районних електромереж акціонерного товариства «Львівобленерго»
ОСІНЧУКА Володимира Васильовича - головного інженера Львівського державного спеціального конструкторського бюро «Топаз»
ПЕЛЕША Петра Федоровича - старшого майстра локомотивного депо «Локомотивне депо Львів-Захід» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця»
ПИРОЖАКА Андрія Станіславовича - старшого регулювальника відокремленого підрозділу «Станція Львів» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця»
ПІНЧАКА Миколу Йосиповича - голову товариства «Перше Травня», Дрогобицький район
Савчина Миколу Юрійовича - голову фермерського господарства «Наша Єдність», Кам'янка-Бузький район
СМУКА Руслана Степановича - контролера-касира відокремленого підрозділу «Вокзал станції Львів» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця»
СОСЮКА Миколу Івановича - директора комунального підприємства «Пустомитиводоканал»
СУС Уляну Йосифівну - завідувача Перемишлянської державної нотаріальної контори
ТИРКУСА Петра Федоровича - керівника Струтинського місце провадження діяльності державного підприємства «Укрспирт», Золочівський район
ЧЕРВІНСЬКУ Олександру Володимирівну - директора товариства «Червоноградська міська друкарня»
ШТУРИНА Івана Васильовича - завідувача Народного дому села Малий Любінь, Городоцький район

по Миколаївській області

БОГЗУ Надію Федорівну - директора Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О.Гмирьова
ГОМЕНЮКА Миколу Анатолійовича - головного лікаря комунальної установи «Вознесенська центральна районна лікарня»
ГОРИК Світлану Михайлівну - директора Мішково-Погорілівської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Жовтневої районної ради
ЗАЙВОГО Федора Федоровича - пенсіонера, м.Миколаїв
ЗАТУЛИВІТЕР Галину Андріївну - тренера-викладача спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування на байдарках і каное, м.Миколаїв
МОКРЕНКА Віталія Володимировича - начальника Ленінського районного відділу міста Миколаєва управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області
МОМОТЕНКА Олександра Івановича - голову Миколаївської обласної ради ветеранів України
ОЛІЙНИКА Володимира Петровича - начальника Миколаївської обласної державної насіннєвої інспекції
ПРИШУТОВА Павла Михайловича - старшого тренера Миколаївської школи вищої спортивної майстерності
СВЕТЛИЦЬКОГО Ігоря Вікторовича - директора приватного підприємства «Генір-Буд», м.Миколаїв
ФІКС Тетяну Миколаївну - директора Широколанівської загальноосвітньої школи-інтернату, Веселинівський район
ШПИЛЯ Олександра Олександровича - голову Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини»

по Одеській області

АМЕЛЬЧЕНКО Юліану Сергіївну - директора Одеської обласної наукової універсальної бібліотеки імені М.С.Грушевського
БАШТИНСЬКОГО Сергія Андрійовича - заступника директора Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє»
БОДЕЛАНА Руслана Борисовича - Одеського міського голову у 1998−2005 роках
БОНДАРЕНКО Любов Григорівну - пенсіонера, Ширяївський район
ГОНЧАРОВА Василя Омеляновича - художника-живописця, члена Національної спілки художників України, м.Одеса
ЗАДОРІНА Юрія Миколайовича - директора товариства «Верстатонормаль», м.Одеса
ЗАПОРОЖАНА Валерія Миколайовича - ректора Одеського національного медичного університету
КАРАБАНОВА Олександра Вікторовича - начальника Контрольно-ревізійного управління в Одеській області
КУЛАКОВА Володимира Ілліча - заступника керівника апарату Одеської обласної державної адміністрації
ЛЕВЕНЦОВУ Валерію Юріївну - викладача Кілійської дитячої музичної школи
ЛЕЙФУРУ Миколу Петровича - голову комітету Організації ветеранів Одеської області
ЛЕОНОВА Ігоря Борисовича - начальника управління Одеської обласної державної адміністрації
НОВАКА Віллена Захаровича - кінорежисера-постановника Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України
ПОПОВА Олександра Ілліча - члена Організації ветеранів Одеської області
ПРОЦЕНКА Ігоря Олексійовича - прокурора Одеської області
РЕДЕРА Анатолія Семеновича - генерального директора товариства «Інтерхім», м.Одеса
Саввіна Олексія Михайловича (АГАФАНГЕЛА) - керуючого Одеською єпархією Української православної церкви, митрополита Одеського та Ізмаїльського
СТРЕЛЬЦОВА Євгена Львовича - проректора Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
ТАРАСОВА Володимира Павловича - соліста опери Одеського національного академічного театру опери та балету
ТЕРЗІЄВА Сергія Георгійовича - голову правління акціонерного товариства «ОдесХарчоКомбінат»
ЧЕГОДАР Наталію Анатоліївну - першого заступника голови Одеської обласної державної адміністрації
ЮРЕСКУЛА Бориса Петровича - голову селянського (фермерського) господарства «Колос», Білгород-Дністровський район

по Полтавській області

БАРИЛА Василя Васильовича - головного агронома товариства «Білагро», Великобагачанський район
БУТЕНКА Євгена Павловича - завідувача Очеретуватського народного краєзнавчого музею, Семенівський район
ГОЛОВІНА Геннадія Анатолійовича - генерального директора науково-виробничого підприємства «Інтерагросервіс», Диканський район
ДЕМИДЕНКА Віталія Леонідовича - тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства «Чиста криниця», Машівський район
ДЕРЕВ'ЯНКА Станіслава Андрійовича - художника-дизайнера селянського (фермерського) господарства «Світанок», Оржицький район
ДОРОШЕНКА Віктора Васильовича - Сасинівського сільського голову, Пирятинський район
ДУБИНСЬКУ Галину Михайлівну - завідувача кафедри вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», м.Полтава
ЗАЇКУ Дмитра Івановича - Яреськівського сільського голову, Шишацький район
ІВАНЮТУ Олександра Олексійовича - агронома сільськогосподарського підприємства «Дружба», Чутівський район
КИРИНДАСА Владислава Миколайовича - начальника служби акціонерного товариства «Полтавагаз»
КИРИЧКО Ольгу Григорівну - Білицького селищного голову, Кобеляцький район
ЛУК'ЯНОВУ Ларису Гаврилівну - викладача Полтавського музичного училища імені М.В.Лисенка
ЛЯША Петра Петровича - редактора Котелевської районної газети «Народна трибуна»
МИХАЙЛЕНКО Зінаїду Андріївну - головного спеціаліста головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області
ПАВЛЕНКА Анатолія Васильовича - голову правління агрофірми «Колос», Лохвицький район
ПОПОВИЧ Ганну Миколаївну - депутата Гребінківської районної ради
СЛИНЬКА Івана Івановича - начальника Лубенської філії акціонерного товариства «Полтаваобленерго»
ХЛОНЬ Тетяну Леонідівну - начальника відділу Глобинської районної державної адміністрації
ЦИГАНА Івана Івановича - редактора районної газети «Решетилівський вісник»
ШАПОВАЛ Ольгу Никифорівну - заступника директора Піщанської гімназії, Кременчуцький район

по Рівненській області

БАКУЛЬСЬКОГО Сергія Миколайовича - начальника відділу апарату Рівненської обласної державної адміністрації
БАСЮК Юлію Миколаївну - кухаря Рівненського геріатричного пансіонату
БОРОДАВКУ Олександра Анатолійовича - механізатора сільськогосподарського підприємства «Хлібороб», Здолбунівський район
ГАПОНА Юрія Анатолійовича - лісничого Балашівського лісництва державного підприємства «Березнівське лісове господарство»
ДИНИСЮК Тамару Федосіївну - вчительку комунального закладу «Бугринський агротехнічний ліцей і загальноосвітня школа І−ІІ ступенів», Гощанський район
ІВАШИНЮТУ Ірину Іванівну - Вербського сільського голову, Дубенський район
КВАЧУКА Володимира Івановича - начальника філії «Гощанський райавтодор» державного підприємства «Рівненський облавтодор»
КОВАЛЬЧУКА Василя Олексійовича - директора Рівненського філіалу науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту «НДІпроектреконструкція»
КРИВКО Наталію Соломонівну - директора будинку культури села Городець, Володимирецький район
ЛЮЛЬКУ Валентину Гордіївну - заступника директора Костопільського районного будинку школярів та юнацтва
ОЛІНІЙЧУКА Володимира Володимировича - машиніста-інструктора акціонерного товариства «Волинь-Цемент», Здолбунівський район
ОСТАПЕНКА Едуарда Олексійовича - головного лікаря Томашгородської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, Рокитнівський район
ПАНКЕВИЧА Віталія Юрійовича - генерального директора товариства «Радивилів Агро», Радивилівський район
Почтарука Миколу Миколайовича - директора сільськогосподарського підприємства «Шпанівське», Рівненський район
П'ЯТЕНКА Юрія Миколайовича - бригадира товариства «Амос», м.Корець
РОМАНЮКА Ярослава Романовича - головного лікаря комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня»
СКІБЧИКА Сергія Феодосійовича - заступника директора товариства «Рівне-Зерно-Продукт», Млинівський район
СМАЛЬ Марію Василівну - вчительку Демидівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І−ІІІ ступенів – ліцей»
СТАШКА Анатолія Васильовича - заступника голови Державної податкової адміністрації в Рівненській області
ЯЦЮКА Миколу Івановича - керуючого справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради

по Сумській області

ГЕНА Олександра Григоровича - Середино-Будського міського голову
КОВТУНЕНКА Анатолія Івановича - голову фермерського господарства «Злагода-10», Буринський район
КОСТЮЧЕНКА Петра Петровича - директора Шосткинського агролісогосподарського підприємства «Шосткинський агролісгосп»
КУЖЕЛЯ Олександра Володимировича - директора сільськогосподарського підприємства агрофірми «Піонер», Охтирський район
ЛІСОВЕНКА Миколу Михайловича - пенсіонера, Білопільський район
МАСЛАКА Миколу Михайловича - тренера державного професійно-технічного навчального закладу «Недригайлівське вище професійне училище»
МЕРЦАЛОВА Сергія Івановича - директора Ямпільської районної станції юних натуралістів
НЕСТОРЕНКА Володимира Івановича - оператора обладнання фермерського господарства «Світанок», Великописарівський район
ПЕРЕБИЙНОСА Володимира Федоровича - завідувача відділення комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня»
РЄЗНІКА Василя Івановича - начальника Клевенського міжрайонного управління водного господарства, Путивльський район
РОГОЗУ Валентину Миколаївну - заступника начальника управління Сумської районної державної адміністрації
РУБАН Катерину Олексіївну - вчительку Кролевецької спеціалізованої школи І−ІІІ ступенів №3 Кролевецької районної ради
СЕРДЮК Валентину Карабетівну - директора агролісогосподарського підприємства «Лебединський агролісгосп»
СЕРДЮК Надію Трохимівну - оператора машинного доїння молочно-товарної ферми фермерського господарства «Колос», Краснопільський район
ХУДЕНКА Миколу Борисовича - директора товариства «Весна-Агро», Конотопський район
ЧАЙКУ Ганну Сергіївну - заступника редактора Липоводолинської районної газети «Наш край»
ШКУРАТ Людмилу Петрівну - начальника відділу Роменської районної державної адміністрації
ЯНЧУКА Валерія Федоровича - директора підприємства «Глухівський кар'єр кварцитів» акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат»

по Тернопільській області

БІЛИЦЮ Ярослава Євгеновича - директора товариства «Будівельник К», Гусятинський район
БОДНАРУК Євстахію Якубівну - голову Монастириської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
БОЯРЧУКА Андрія Володимировича - заступника керівника державного підприємства «Укрспирт» Козлівського місця провадження діяльності Козівського району
БУБЕРНАКА Степана Івановича - завідувача Ягільницького народного музею історії села, Чортківський район
ВАНКЕВИЧА Степана Івановича - директора товариства «Агродружство Євішовіце Україна», Збаразький район
ГРИГОРЕНКА Олександра Михайловича - начальника Шумського управління з експлуатації газового господарства акціонерного товариства «Тернопільгаз»
ДРАЧУКА Володимира Володимировича - начальника філії «Кременецька дорожня експлуатаційна дільниця» дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор» акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»
ДРОЗДА Василя Григоровича - члена Національної спілки журналістів України, м.Заліщики
ЗЕЛЕНСЬКОГО Костянтина Васильовича - директора Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, селище Гусятин
ІЛІЩУКА Петра Васильовича - директора акціонерного товариства «Мшанецьке», Теребовлянський район
КОТОВСЬКУ Галину Володимирівну - Осташівського сільського голову, Зборівський район
ЛЕВЧУКА Олександра Петровича - директора державного підприємства «Бережанське лісомисливське господарство»
МАНЮК Світлану Іванівну - методиста Підгаєцького районного методичного кабінету
МАЦІБОРКУ Степана Васильовича - генерального директора сільськогосподарського товариства «Вікторія», Тернопільський район
МЕНТУСА Омеляна Васильовича - громадського діяча, директора Бучацької державної художньої школи в 1960 – 2005 роках
СОФІЮКА Леоніда Миколайовича - начальника філії «Лановецький райавтодор» дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор» акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»
СУЛИМУ Володимира Івановича - заступника начальника управління Тернопільської міської ради
ХОПТЯНОГО Любомира Степановича - громадського діяча, пенсіонера, смт Підволочиськ
ЧУБЕЯ Ярослава Петровича - пенсіонера, Борщівський район

по Харківській області

АЛЕКСЕЄНКА Юрія Володимировича - машиніста комунального підприємства «Харківський метрополітен»
ВЄХОВУ Тамару Миколаївну - директора Солоницівської гімназії №3 Дергачівської районної ради
ГОСТИННІКОВУ Олену Миколаївну - методиста науково-методичного педагогічного центру департаменту освіти Харківської міської ради
ДАНИЛЮКА Олександра Вікторовича - художнього керівника комунальної установи «Чугуївський районний будинок культури», керівника народного вокально-хореографічного ансамблю «Бояничі»
ЖУЧЕНКО Галину Яківну - заступника директора Красноградського районного центру дитячої та юнацької творчості
ЄФІМОВУ Наталію Володимирівну - викладача комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа №13 імені М.Коляди»
КЛИМЕНКО Тетяну Леонідівну - вчителя Зміївського ліцею №1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка
ЛЕВІНА Віталія Вікторовича - виконроба дільниці «Магістраль» комунального підрядного спеціалізованого підприємства по ремонту і будівництву автошляхів м.Харкова «Шляхрембуд»
МАКАРЕНКО Олену Геннадіївну - заступника головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я «Харківська міська клінічна лікарня №13»
МОСКАЛЬЦЯ Сергія Дмитровича - президента Харківської міської громадської організації інвалідів «Соціально-реабілітаційний центр незрячих»
НАЗАРЕНКО Олену Леонідівну - вчителя Богодухівського колегіуму №2
ПАХУЧУ Ганну Михайлівну - вчительку Краснокутської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів №2
ПОЛЯКОВА Федора Івановича - головного економіста комунального підприємства «Харківський метрополітен»
ПРІЗ Оксану Володимирівну - завідувача відділу комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Дитяча музична школа №5 імені Римського-Корсакова»
РЕДЬКО Тетяну Іванівну - вчительку Жовтневої Другої загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Вовчанської районної ради
САЙЧЕНКО Валентину Леонідівну - медичну сестру комунального закладу охорони здоров'я «Лозівська центральна районна лікарня»
ФЕДОРЕНКА Володимира Петровича - керівника хору «Ветеран» Барвінківського районного будинку культури
ФЕДЯЄВА Олександра Митрофановича - радника голови Зачепилівської районної державної адміністрації
ХІМЧЯН Аллу Іллівну - головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я «Харківський міський психоневрологічний диспансер №3»
ХУДЯЄВА Володимира Олексійовича - лікаря комунального підприємства «Золочівська центральна районна лікарня»
ЧАГОВЕЦЬ Любов Василівну - вчительку Андріївської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів №1 Балаклійської районної ради
ЩЕРБАКОВУ Ольгу Миколаївну - завідувача ферми сільськогосподарського підприємства «Шарівка», Валківський район
ЯКОВЕНКА Олександра Геннадійовича - головного архітектора проектів товариства «Перспектива-АТ», м.Харків

по Херсонській області

БУРАКА Михайла Івановича - Бехтерського сільського голову, Голопристанський район
БУРЛАЧЕНКА Олександра Веніаміновича - директора товариства «Сан і Сан Маріуполь ЛТД», Іванівський район
ГЛУХОВУ Ірину Іванівну - заступника Каховського міського голови
ГРЕЧКУ Ларису Олексіївну - завідувача районного методичного кабінету Високопільської районної державної адміністрації
КОРДИСА Віктора Йосиповича - агронома сільськогосподарського товариства «Птахівник», Нововоронцовський район
КУЧИНСЬКОГО Олександра Йосиповича - директора сільськогосподарського товариства «Дніпро», Верхньорогачицький район
ЛУГОВЦЯ Володимира Івановича - директора сільськогосподарського підприємства «Дружба», Горностаївський район
НЕБРАТА Володимира Степановича - заступника начальника філії «Білозерський райавтодор» державного підприємства »Херсонський облавтодор»
СМАРОВОЗ Любов Степанівну - директора Чаплинської спеціалізованої школи №1 І−ІІІ ступенів
ЧИЖ Зою Андріївну - директора комунального закладу Херсонської обласної ради Чаплинського геріатричного пансіонату «Затишок»
ШЕВЧЕНКА Тараса Григоровича - завідувача підрозділу державного підприємства «Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України»
ЯВОРСЬКОГО Петра Петровича - директора товариства «Анатолівське», Нижньосірогозький район

по Хмельницькій області

БОГДАНОВА Івана Миколайовича - директора Віньковецького навчально-виховного комплексу у складі середньої загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів та гімназії
БРОДЮК Марію Миколаївну - вчительку Пироговецької загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Хмельницький район
БУГАЯ Івана Тарасовича - начальника Хмельницького зонального відділу Західного територіального управління Військової служби правопорядку
ВАСИЛЕВСЬКОГО Ігоря Васильовича - голову фермерського господарства «Династія», Старокостянтинівський район
ВИСОЧАНСЬКОГО Івана Івановича - старшого водія самостійної державної пожежної частини №5 Кам'янець-Подільського міського відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області
ГОРДОВУ Аду Микитівну - заступника голови комісії Хмельницької обласної ради Організації ветеранів України
ГОРИН Катерину Золтанівну - головного лікаря Хмельницького спеціалізованого будинку дитини «Берізка»
ГУМЕНЮКА Петра Андрійовича - Малоборовицького сільського голову, Білогірський район
ДОЛГОВА Володимира Яковича - голову спостережної ради акціонерного товариства «Фірма «Бакалія», м.Хмельницький
ДУТКОВСЬКОГО Бориса Михайловича - директора загальноосвітньої школи І−ІІ ступенів №3, м.Городок
КУЗЯ Юрія Петровича - директора Виноградівського психоневрологічного інтернату, Ярмолинецький район
МАКСИМЧУКА Віктора Йосиповича - Плужненського сільського голову, Ізяславський район
МАЦЬОХУ Михайла Марковича - тренера-викладача Хмельницької обласної школи вищої спортивної майстерності
МЕЛЬНИКА Сергія Болеславовича - начальника відділу Шепетівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
ОЛІЙНИКА Анатолія Антоновича - директора товариства «Сварог-Дністер», Новоушицький район
ПРИСЯЖНЮКА Сергія Олександровича - військового комісара Хмельницького обласного військового комісаріату Західного оперативного командування
СКОМОРОХОВУ Аліну Алімівну - генерального директора товариства «Тін Імпекс», м.Хмельницький
ХЕЛЕНЮКА Миколу Федоровича - прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення самостійної державної пожежної частини №17 Ізяславського районного відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області
ЧЕПЕЛЮКА Миколу Васильовича - старшого майстра виробничої дільниці Кам'янець-Подільського району електричних мереж акціонерного товариства «Хмельницькобленерго»
ЯРОШЕВИЧА Федора Сергійовича - полковника, командира військової частини А4239

по Черкаській області

БАРАНЕЦЬКУ Тамару Іванівну - голову Черкаської обласної громадської організації інвалідів «Я не сама»
БОГАЧ Надію Михайлівну - головного спеціаліста Державного казначейства у м.Ватутіне Головного управління Державного казначейства в Черкаській області
ГАЛАЯ Миколу Андрійовича - директора Маньківського району електричних мереж акціонерного товариства «Черкасиобленерго»
ГЛУШКА Руслана Петровича - комбайнера акціонерного товариства «Укрзерноімпекс», Уманський район
ГОЛДУ Надію Анатоліївну - начальника відділу виконавчого комітету Канівської міської ради
ГОРЯЩЕНКА Юрія Володимировича - начальника Черкаського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ДМИТРУКА Петра Савича - настоятеля Свято-Покровського храму м.Сміла, благочинного православних церков Смілянського району Української православної церкви
ІВЧЕНКО Любов Дмитрівну - вчительку Драбівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І−ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка – гімназія» Драбівської районної ради
КУЗЯ Володимира Григоровича - завідувача кафедри Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
КУЛЕШУ Володимира Олексійовича - начальника головного управління Черкаської обласної державної адміністрації
МІРОШНИК Валентину Миколаївну - директора Келебердянської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Канівської районної ради
ОБУШНУ Галину Іванівну - завідувача дошкільного навчального закладу «Берізка» Чапаєвської сільської ради, Золотоніський район
ПУРИС Ольгу Миколаївну - начальника відділу Державного архіву Черкаської області
СКОБЕЛЬ Любов Володимирівну - актрису Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради
СОЛОВЕЙ Тетяну Миколаївну - пекаря хлібокомбінату Монастирищенського районного споживчого товариства
ТУМЕНКА Леоніда Григоровича - журналіста газети «Молодь Черкащини», м.Черкаси
ХОРОШКОВСЬКУ Ольгу Йосипівну - начальника цеху акціонерного товариства «Іркліївський маслосирзавод», Чорнобаївський район
ЦІПЕРКО Марію Степанівну - сестру медичну поліклінічного відділення Кам'янської центральної районної лікарні
ЧЕРЕПАХУ Петра Тихоновича - тракториста-комбайнера сільськогосподарського товариства «Колос», Черкаський район

по Чернівецькій області

БУРДЕНЮК Тетяну Миколаївну - головного агронома фермерського господарства «Агро-Дан 2006», Хотинський район
ГЛЯДЧЕНКА Сергія Миколайовича - начальника Сторожинецького району електричних мереж акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Чернівціобленерго»
ГРУБУ Ірину Сергіївну - старшу медичну сестру поліклінічного відділення комунальної установи «Кельменецька центральна районна лікарня»
ДЖУРКІВСЬКОГО Павла Васильовича - механізатора товариства «Валявське», Кіцманський район
КЛОЦЬКУ Антоніну Антонівну - художнього керівника народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Смерічка», м.Вижниця
КОСТЮКА Миколу Георгійовича - лісничого Верхньопетрівецького лісництва державного підприємства «Сторожинецьке лісове господарство»
ЛОГОШ Орисю Теофілівну - старшу медичну сестру поліклінічного відділення Путильської центральної районної лікарні
МАРАНДЮКА Михайла Назаровича - провідного спеціаліста виконавчого комітету Новоселицької міської ради
МЕЛЬНИЧУКА Віктора Сергійовича - тракториста товариства «Буковинський сад», Сокирянський район
МІНЯЙЛА Ігоря Леонідовича - голову правління Чернівецького акціонерного товариства «Імпульс»
НЕВЕРОВУ Світлану Іванівну - головного фахівця Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування «Турбота»
ПРЕСКУРІЙ Ольгу Іванівну - вчительку Герцаївської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів
ТКАЧУКА Дмитра Івановича - лікаря швидкої та невідкладної медичної допомоги Заставнівської центральної районної лікарні
ФУРМАНА Івана Івановича - провідного інженера філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» акціонерного товариства «Укргідроенерго», м.Новодністровськ
ШПАНЮКА Василя Атанасійовича - завідувача фельдшерсько-акушерського пункту села Фошки, Путильський район

по Чернігівській області

БЕРЕГОВОГО Сергія Сергійовича - головного державного санітарного лікаря, Ріпкинський район
БОГДАНА Андрія Івановича - Городнянського міського голову
БУРЕНОК Олену Олексіївну - головного технолога підприємства «Консалтингова фірма «Прометей» філії «Менський сир», м.Мена
ВАСИЛЬЄВУ Світлану Юріївну - заступника Ніжинського міського голови
ВАХНЕНКО Людмилу Федорівну - заступника головного лікаря Менської центральної районної лікарні
ВДОВЕНКА Станіслава Михайловича - завідувача кафедри Чернігівського державного інституту економіки і управління
ДІДЕНКА Миколу Петровича - головного лікаря Срібнянської центральної районної лікарні
ЄВМЕНОВА Сергія Вікторовича - голову Семенівської районної державної адміністрації
КАЛЕНЮК Ірину Сергіївну - ректора Чернігівського державного інституту економіки і управління
КАЛІНІЧЕНКО Ніну Микитівну - директора товариства «Кооперативне підприємство «Чернігівський колос», м.Чернігів
КАСІЛОВУ Катерину Миколаївну - директора Семенівської гімназії №2 Семенівської районної ради
ПАСТАЛИЦЮ Світлану Василівну - генерального директора комунального підприємства «Ліки України» Чернігівської обласної ради
ПРОЗУРА Віталія Петровича - начальника нафтогазовидобувного управління «Чернігівнафтогаз» акціонерного товариства «Укрнафта», м.Прилуки
СОЛОДЬКА Юрія Павловича - головного лікаря Ніжинської центральної районної лікарні
ЧУБОВСЬКОГО Сергія Миколайовича - директора товариства «Козацьке», Бобровицький район

по місту Києву

БУСЛЕНКА Анатолія Володимировича - першого заступника голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
ГРЕЦЬКУ Анелію Олексіївну - головну медичну сестру Київської міської клінічної лікарні №1
ДЕНИСЕНКО Ольгу Миколаївну - головного спеціаліста апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ІЛІНСЬКУ Надію Василівну - озеленювача дільниці «Аскольдова могила» комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Печерського району м.Києва
КОНЯХІНА Олександра Дмитровича - директора Київського пансіонату ветеранів праці
КРИВОШЕЙ Валентину Тофіліївну - заступника начальника управління Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
ЛІПЕЙКА Олександра Ілліча - директора спортивно-оздоровчого закладу «Спортивний комплекс Головного управління у справах сім'ї, молоді і спорту»
ЛІЩУКА Віктора Івановича - генерального директора акціонерного товариства «Чинбар»
МАРМАШОВУ Ірину Володимирівну - заступника начальника Головного управління з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
МАСИКА Костянтина Івановича - члена громадської організації «Спілка ветеранів керівників Дарницького району м.Києва»
МЕЛЬНИК Тетяну Володимирівну - директора гімназії «Консул» №86, Печерський район
МУСІЄНКО Віру Василівну - заступника начальника комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація»
ОЛІЙНИКА Леоніда Миколайовича - завідувача відділення клінічної лікарні №15, Подільський район
ОСТРОЛУЦЬКУ Ірину Андріївну - редактора комунального підприємства «Редакція газети Київської міської ради «Хрещатик»
ПЛІСКО Людмилу Борисівну - заступника завідувача відділу Секретаріату Конституційного Суду України
ПОПОВА Олександра Юхимовича - директора комунального підприємства «Водно-інформаційний центр»
ПРИСЯЖНЮК Аліду Іванівну - радника ректора Київського університету імені Бориса Грінченка
ПТУХУ Сергія Михайловича - заступника начальника Головного управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
РИБАЛКА Ярослава Володимировича - радника Голови Конституційного Суду України
СИДОРОВУ Світлану Євгенівну - заступника директора Державного архіву м.Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
СТАСЮК Ніну Никифорівну - завідувача відділу забезпечення засідань колегій суддів, постійних і тимчасових комісій та Конституційного Суду України
ШЕПЕЛЬ Аллу Олексіївну - головного консультанта Управління Адміністрації Президента України

по місту Севастополю

ВОЛОШИНСЬКУ Тетяну Миколаївну - директора Севастопольської загальноосвітньої школи I-III ступенів №37 з російською та українською мовами навчання
ДЯГІЛЕВУ Євдокію Дмитрівну - завідувача Севастопольського комунального дошкільного навчального закладу №12 компенсуючого типу Севастопольської міської ради
ЖУКОВУ Олену Іванівну - директора комунального закладу «Севастопольський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів»
ІГОШЄВУ Галину Гнатівну - старшу медичну сестру комунального закладу «Міська лікарня №1 імені М.І.Пирогова»
КАЛИНИЧЕНКО Ольгу Юріївну - керівника товариства «Проектний інститут «Гражданпроект»
ЛЕГОСТАЄВА Руслана Володимировича - тракториста товариства «Качинський+»
НЕСТЕРОВУ Ірину Іванівну - заступника завідувача відділення комунальної установи «Севастопольський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»
НЕСТРУЄВА Ігоря Олександровича - слюсаря комунального підприємства «Севтеплоенерго» Севастопольської міської ради
ОЛЕЙНІКА Олександра Івановича - слюсаря комунального підприємства «Севміськводоканал» Севастопольської міської ради
ОРЄХОВУ Ангеліну Іванівну - головного лікаря комунального закладу «Севастопольський будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки»
РЯБІКОВА Сергія Олександровича - матроса акціонерного товариства «Югрефтрансфлот»
САКОВА Едуарда Федоровича - голову Севастопольської міської Всеукраїнської організації ветеранів Великої Вітчизняної війни та Збройних сил.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

1 грудня 2011 року