Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1095/2007

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу України, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

МАКСИМОВА Павла Дмитровича – голову правління сільськогосподарського кооперативу «Радянська земля» Бєлозерського району, Херсонська область
ХОРІШКА Володимира Дмитровича – директора товариства «Корпорація «Агро-Союз» Дніпропетровського району, Дніпропетровська область

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ГУБСЬКОГО Григорія Єлисейовича – генерального директора приватного сільськогосподарського підприємства «Маяк» Валківського району, Харківська область

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ГАВРИЛОВСЬКОГО Петра Ілліча – голову селянського фермерського господарства «Великофоснянське» Овруцького району, Житомирська область
КАЛИНА Петра Савелійовича – голову правління акціонерного товариства «Партизан» Сімферопольського району, Автономна Республіка Крим
КАРПЕНКА Віктора Михайловича – генерального директора аграрно-виробничого товариства «Агроцентр К», м. Дніпропетровськ
ПЛЕХАНОВА Дмитра Олександровича – голову ради директорів товариства «Відродження» Покровського району, Дніпропетровська область
ТЕРЕЩЕНКА Віктора Кириловича – завідувача кафедри аграрної соціології та розвитку села Національного аграрного університету, м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БЕЗУГЛОГО Миколу Дмитровича – віце-президента Української академії аграрних наук, м.Київ
БЄЛІКОВУ Надію Сергіївну – оператора машинного доїння приватного підприємства «Могучий» Мелітопольського району, Запорізька область
ВАРФАЛЮКА Володимира Олександровича – керівника агрокорпорації «Крупець» Радивилівського району, Рівненська область
ВЛАСОВА В'ячеслава Всеволодовича – директора Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства Імені Таїрова», м.Одеса
ГЕЛЮ Володимира Михейовича – голову правління сільськогосподарського товариства «Світанок» Обухівського району, Київська область
ДЗІРУНА Анатолія Васильовича – директора приватного сільськогосподарського підприємства імені Т.Г.Шевченка Васильківського району, Київська область
ЖУРБУ Олексія Михайловича – директора товариства «Агрофірма «Гриньки» Глобинського району, Полтавська область
ЗИХОРА Федора Андрійовича – головного агронома приватного підприємства «Ардовецьке» Виноградівського району, Закарпатська область
ІВАСЮКА Василя Корнелійовича – директора товариства «Валявське» Кіцманського району, Чернівецька область
КАЛАШНЮКА Володимира Васильовича – тракториста сільськогосподарського товариства «Луга» Володимир-Волинського району, Волинська область
КЛОКА Миколу Івановича – Кулиничівського селищного голову, Харківська область
КРАКА Петра Васильовича – директора Монастирищенського приватного підприємства «Райсількомунгосп», Черкаська область
КУЦОВОЛА Володимира Миколайовича – заступника директора філіалу «Промінь» акціонерного товариства «Украгротехніка» Семенівського району, Полтавська область
ЛЕВЧЕНКА Миколу Григоровича – директора товариства «Олександрівка» Приазовського району, Запорізька область
МАРТИНЯКА Сергія Васильовича – голову товариства «Агропромислова група «Пан Курчак», м.Луцьк, Волинська область
МЕЛЬНИКОВА Михайла Михайловича – першого проректора Національного аграрного університету – директора Південного філіалу «Кримський агротехнічний університет» Національного аграрного університету, Автономна Республіка Крим
МОЛОЦЬКОГО Михайла Яковича – професора кафедри селекції та насінництва Білоцерківського державного аграрного університету, Київська область
МУЗИКУ Богдана Мироновича – голову сільськогосподарського фермерського господарства «Серпанок» Лубенського району, Рівненська область
ПАВЛЮКА Василя Пилиповича – тракториста сільськогосподарського товариства «Корни» Коломийського району, Івано-Франківська область
ПЕТРУКА Петра Володимировича – керівника товариства «Інтерагроінвест», смт Ставище, Київська область
САРБАША Антона Георгійовича – директора товариства «Маріупольська птахо-фабрика , Донецька область
СКУПОГО Володимира Матвійовича – заступника директора – вченого секретаря Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» УААН, м.Київ
СУХОРЕБСЬКОГО Олега Степановича – голову сільськогосподарського виробничого кооперативу імені М.Грушевського Рогатинського району, Івано-Франківська область
ФЕДОРЕНКА Сергія Миколайовича – президента агропромислової асоціації «Група компаній «УКРРОС», м.Київ

Нагородити орденом Данила Галицького

ГАПИЧА Миколу Миколайовича – голову Добропільської районної ради, Донецька область

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ВОВЧЕНКО Ольгу Василівну – директора підприємства «Агрофірма «Промінь» Біляївського району, Одеська область

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ДЯКУНЧАК Наталію Миколаївну – головного зоотехніка сільськогосподарського товариства «Промінь» Ужгородського району, Закарпатська область
МИХАЛЬЧУК Ніну Григорівну – телятницю сільськогосподарського приватного підприємства «Прогрес» Ратнівського району, Волинська область
РЯБОКІНЬ Галину Петрівну – оператора машинного доїння сільськогосподарського комплексу «Совки» державного підприємства «Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат «Пуща-Водиця», м.Київ

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БОЙКА Дмитра Олексійовича – голову фермерського господарства Д.Бойка Новоархангельського району, Кіровоградська область
ГРИБОВУ Олену Іванівну – завідувача молочнотоварної ферми приватного підприємства «Лан» Сватівського району, Луганська область
КРИВОРУЧКО Агрипину Іларіонівну – бригадира виноградарської бригади державного підприємства радгоспу–заводу імені Поліни Осипенко, м.Севастополь
МАСЛАКА Павла Олександровича – тракториста-машиніста товариства імені А.Л.Фисуна Карлівського району, Полтавська область
ШАБАНОВУ Ірину Олексіївну – доярку приватного сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Привілля» Троїцького району, Луганська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

АЛІПІ Анатолію Миколайовичу – начальникові агроцеху дочірнього підприємства «Ілліч-Агро-Донбас» акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча , Донецька область
АЛІСЕЄВУ Віктору Олександровичу – директорові сільськогосподарського товариства «Севастопольський»
БЄЛІНСЬКОМУ Віктору Івановичу – голові фермерського господарства «Альфа» Золочівського району, Харківська область
БРАТІНОВУ Ігнату Васильовичу – генеральному директорові товариства «Шампань України» Арцизького району, Одеська область
ГУЛЬЧІЮ Михайлу Миколайовичу – голові правління кооперативного садівничого товариства «Світанок», м.Львів
ДАНКЕВИЧУ Євгену Михайловичу – заступникові начальника Головного управління агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації
ДОРОШУ Йосипу Мирославовичу – директорові державного підприємства «Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»
ДРАНЧУКУ Василю Михайловичу – водієві фермерського господарства «Прометей» Коломийського району, Івано-Франківська область
ДУБОВИКУ Петру Володимировичу – головному спеціалістові Департаменту розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики України
ЗЕЛЕНСЬКОМУ Сергію Володимировичу – голові Лозівської районної державної адміністрації, Харківська область
ЗУБКУ Володимиру Івановичу – директорові приватного сільськогосподарського підприємства «Комишанське» Охтирського району, Сумська область
ІВАНІЮ Івану Григоровичу – генеральному директорові товариства «Борзна-Агроінвест», Чернігівська область
ІВАНЧИКУ Віктору Петровичу – генеральному директорові товариства «Фірма «Астарта-Київ»
ІВАСЬКУ Михайлу Кіндратовичу – директорові приватного підприємства «Золотий колос» Шаргородського району, Вінницька область
ІЩЕНКУ Олександру Юрійовичу – директорові товариства «Чигиринзерно», Черкаська область
КИСІЛЬ Марії Михайлівні – головному зоотехнікові товариства «Жовтневе» Великолепетиського району, Херсонська область
КЛОПОТЮКУ Віктору Миколайовичу – директорові сільськогосподарського товариства «Авангард» Буського району, Львівська область
КРАВЧЕНКУ Петру Івановичу – головному агрономові товариства імені Ватутіна Звенигородського району, Черкаська область
КУБЕЦЬ Ганні Митрофанівні – робітниці садівничої бригади акціонерного товариства «Радгосп «Весна» Нижньогірського району, Автономна Республіка Крим
МАРТИНЮКУ Івану Васильовичу – ветеранові-аграрнику, м.Київ
МАХЕТЧУК Ганні Франківні – головному агрономові приватної агрофірми «Вільна Україна» Коломийського району, Івано-Франківська область
МІХЕЙЦЕВУ Олександру Корнійовичу – трактористові товариства «Любимівка» Дніпропетровського району, Дніпропетровська область
МОРОЗУ Василю Івановичу – генеральному директорові товариства «Стіомі-Холдинг», м.Хмельницький
МОСКОВЧУКУ Миколі Івановичу – директорові сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Нива» Ульяновського району, Кіровоградська область
НАУМЕНКО Галині Миколаївні – бригадирові птахівничої бригади сільськогосподарського підприємства «Октябрьське» Красногвардійського району, Автономна Республіка Крим
НЕСТЕРЕНКУ Віктору Олексійовичу – голові сільськогосподарського кооперативу імені Горького Голопристанського району, Херсонська область
НОДЮ Степану Федоровичу – першому заступникові начальника Головного управління агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації
ПАВЛЮКУ Миколі Дмитровичу – трактористові-машиністу акціонерного товариства «Тисменицька «Сільгоспхімія», Івано-Франківська область
ПАНАСЮКУ Юрію Івановичу – завідувачеві свинотоварної ферми сільськогосподарського підприємства «РВД –Агро» Черкаського району, Черкаська область
ПАНЧЕНКУ Івану Архиповичу – завідувачеві лабораторії Інституту рослинництва імені В.Я.Юр'єва УААН, м.Харків
ПАУСТОВСЬКОМУ Василю Михайловичу – заступникові голови правління – головному агроному акціонерного товариства «Синівське» Рокитнянського району, Київська область
ПЕТРОЧУКУ Петру Павловичу – трактористові товариства «Агрофірма «Зоря» Шумського району, Тернопільська область
ПІДГОРОДИНСЬКОМУ Миколі Олексійовичу – директорові радгоспу «Виноградна долина» Веселинівського району, Миколаївська область
ПРИРОДІ Віктору Івановичу – директорові товариства «Айдар» Марківського району, Луганська область
РЕШЕТНІКОВУ Анатолію Івановичу – трактористові сільськогосподарського виробничого кооперативу «Ініціатива» Ленінського району, Автономна Республіка Крим
РЄЗНІКУ Миколі Миколайовичу – директорові Новосвітлівського професійного аграрного ліцею, Луганська область
РОЖКУ Миколі Миколайовичу – директорові товариства «Злагода» Софіївського району, Дніпропетровська область
РУДЕНКО Тетяні Миколаївні – директорові сільськогосподарського товариства «Княжицьке» Броварського району, Київська область
РЯБОМУ Анатолію Степановичу – начальникові Вінницького обласного державного центру експертизи сортів рослин
САЄНКУ Миколі Васильовичу – трактористові сільськогосподарського товариства «Начало» Чорноморського району, Автономна Республіка Крим
СЕРЕДІ Петру Івановичу – головному агрономові сільськогосподарського товариства «Вікторія» Краснопільського району, Сумська область
СЕРГІЄНКУ Миколі Станіславовичу – трактористові-машиністу товариства «Агрофірма «Колос» Царичанського району, Дніпропетровська область
СКРИПНИКУ Євгенію Андрійовичу – директорові товариства «Агрофірма «Лиманський» Очаківського району, Миколаївська область
СОКИРКУ Петру Григоровичу – директорові державного підприємства «Дослідне господарство «Степне» Полтавського інституту агропромислового виробництва імені М.І.Вавілова УААН
СТАСІВУ Олегу Федоровичу – начальникові Державної інспекції з карантину рослин по Львівській області
ТАЛЬКО Галині Євтухівні – заступникові генерального директора товариства «Авангард–Д» Овідіопольського району, Одеська область
ФЕДОРЧЕНКО Катерині Романівні – робітниці акціонерного товариства «Старокримський» Кіровського району, Автономна Республіка Крим
ЧЕПУРУ Віталію Миколайовичу – головному зоотехнікові сільськогосподарського товариства «Батьківщина» Бахмацького району, Чернігівська область
ЧОРНОМУ Анатолію Гнатовичу – фермерові господарства «Яніс» Хотинського району, Чернівецька область
ШАРАЙ Галині Миколаївні – директорові сільськогосподарського товариства «Фенікс» Первомайського району, Миколаївська область
ШВЕДОВУ Валерію Григоровичу – директорові Департаменту з контролю апарату та роботи з персоналом Міністерства аграрної політики України
ШЕКЕТІ Леонтію Івановичу – директорові акціонерного сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Чорноморець» Бахчисарайського району, Автономна Республіка Крим
ШЕЛЕПКУ Йосипу Степановичу – завідувачу Заліщицького райплемвідділу товариства «Чортківське племпідприємство», Тернопільська область
ШКАБЕРІНУ Миколі Іллічу – механізаторові сільськогосподарського виробничого кооперативу «Таврія» Совєтського району, Автономна Республіка Крим
ЩЕРБАТЮКУ Василю Миколайовичу – трактористові-комбайнеру товариства «Агролан Крупець» Радивилівського району, Рівненська область
ЩИРСЬКОМУ Юлію Зигмунтовичу – голові правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Вертокиївка» Житомирського району, Житомирська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ»

БЕХТЕР Надії Іванівні – завідувачеві лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, м. Бориспіль, Київська область
СИТАРЧУКУ Володимиру Миколайовичу – начальникові Рівненської обласної державної лікарні ветеринарної медицини
ХАРЕНКУ Миколі Івановичу – завідувачеві кафедри Сумського національного аграрного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

СІГАРЬОВІЙ Діні Дмитрівні – завідувачеві лабораторії Інституту захисту рослин УААН, докторові біологічних наук, члену-кореспонденту УААН, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

САЄНКО Катерині Миколаївні – головному економістові корпорації «Конярство України», м.Київ
ШЕВЧЕНКО Ніні Павлівні – головному економістові товариства «Агрофірма «Маяк» Котелевського району, Полтавська область.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

13 листопада 2007 року