Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №110/2022

Про делегацію України для участі в усних слуханнях Міжнародного Cуду ООН щодо звинувачень у геноциді відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (Україна проти Російської Федерації)

1. Утворити делегацію України для участі в усних слуханнях Міжнародного Cуду ООН щодо звинувачень у геноциді відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (Україна проти Російської Федерації), 7 – 8 березня 2022 року, м. Гаага, Королівство Нідерланди, в такому складі:

КОРИНЕВИЧ Антон Олександрович  – Постійний Представник Президента Україна в Автономній Республіці Крим, глава делегації, агент України

ЗОЛОТАРЬОВА Оксана Вадимівна – директор Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України, заступник глави делегації, заступник агента України

ЗЕРКАЛЬ Олена Володимирівна – Надзвичайний і Повноважний Посол

КАЧКА Тарас Андрійович – заступник Міністра економіки України – Торговий представник України.

Дозволити главі делегації залучати в установленому порядку для забезпечення роботи делегації України представників державних органів, адвокатів, радників, експертів і технічних працівників.

2. Главі делегації здійснювати із залученням представників державних органів підготовку та подання визначених Міжнародним Cудом ООН процесуальних документів, позиційних, доказових та інших матеріалів.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із участю делегації України у слуханнях Міжнародного Cуду ООН щодо звинувачень у геноциді відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього (Україна проти Російської Федерації).

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

6 березня 2022 року