Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №11/2002-рп

Про відзначення у 2002 році Дня Соборності України

Враховуючи історичне значення проголошення 22 січня 1919 року Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та з метою гідного відзначення у 2002 році Дня Соборності України:
1. Підтримати ініціативу виборчого блоку "За єдину Україну" щодо проведення урочистих заходів з нагоди Дня Соборності України.
2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:
провести одночасно, 22 січня о 17.00, урочисті збори в столиці України місті Києві, адміністративних центрах Автономної Республіки Крим, областей та у місті Севастополі;
організувати в населених пунктах проведення мітингів за участю представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, політичних партій і громадських організацій, культурно-мистецьких акцій, тематичних заходів у навчальних закладах, виступи в місцевих засобах масової інформації відомих учених, політичних і громадських діячів;
використати підготовку і проведення святкових заходів для консолідації українського народу навколо ідеї державності, утвердження злагоди в суспільстві, виховання у громадян патріотизму.
3. Державному комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України забезпечити широке висвітлення урочистих заходів з відзначення Дня Соборності України.
4. Кабінету Міністрів України оголосити і провести конкурс на кращі проекти монументів Соборності України, спорудження яких передбачити в столиці України місті Києві, а також містах Ужгороді, Луганську, Чернігові і Севастополі - крайніх західному, східному, північному та південному адміністративних центрах України - до 85-ї річниці проголошення Акта злуки (2004 рік).