Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №137/2023

Про делегацію України для участі у засіданні робочої групи в рамках ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення»

1. Утворити делегацію України для участі у засіданні робочої групи в рамках ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення» (9-10 березня 2023 року, м. Токіо, Японія) у такому складі:

КУЗІН Ігор Володимирович — заступник Міністра охорони здоров’я України — головний державний санітарний лікар України, глава делегації

БОРЗЕНКОВ Владислав Валерійович — заступник директора з фізичного захисту та спеціальної безпеки — директор департаменту фізичного захисту ядерних установок та ядерних матеріалів Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» (за згодою)

ЗІНКЕВИЧ Любов Іванівна — начальник управління програмами та проектами та міжнародного співробітництва Державного спеціалізованого підприємства «Об’єднання «Радон» (за згодою).

2. Дозволити главі делегації вносити в разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації, розподіляти обов’язки між її членами та залучати експертів, радників до участі в її роботі.

3. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі у засіданні робочої групи в рамках ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення».

4. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансового забезпечення участі Зінкевич (відряджається з 6 до 13 березня 2023 року) у засіданні робочої групи в рамках ініціативи Групи Семи «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї і матеріалів масового знищення».

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

7 березня 2023 року