Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №142/2018

Про делегацію України на Пленарне засідання міжнародного режиму експортного контролю «Австралійська група»

1. Утворити делегацію України на Пленарне засідання міжнародного режиму експортного контролю «Австралійська група» (4-8 червня 2018 року, м.Париж, Французька Республіка) у такому складі:

ШАМШУР Олег Владиславович - Надзвичайний і Повноважний Посол України у Французькій Республіці, глава делегації

КОЛЕСНИК Володимир Тимофійович - заступник Керівника Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації Президента України

КОЛЕСНИК Ігор Юрійович - головний спеціаліст Департаменту Служби безпеки України

ОСАДЧИЙ Євген Валерійович - другий секретар відділу нових викликів і загроз - секретаріату Національного органу України з виконання Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України

САМОЙЛОВА Оксана Олександрівна - головний спеціаліст відділу забезпечення виконання міжнародних зобов'язань України у сфері нерозповсюдження та експортного контролю Департаменту аналітичної і правової роботи, міжвідомчої та міжнародної взаємодії Державної служби експортного контролю України.

2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на Пленарне засідання міжнародного режиму експортного контролю «Австралійська група».

3. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку фінансування участі делегації України у Пленарному засіданні міжнародного режиму експортного контролю «Австралійська група».

Президент України П.ПОРОШЕНКО

 

21 травня 2018 року