Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №19/2022-рп

​Про делегацію України для участі у роботі Спільного комітету, створеного відповідно до Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами (Угода INTERВUS)

1. Утворити делегацію України для участі у роботі Спільного комітету, створеного відповідно до Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами (Угода INTERВUS), у такому складі:

ЮРЧЕНКО Анна Станіславівна – заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, глава делегації

ЗАДОРОЖНИЙ Олександр Вячеславович – директор Департаменту дорожніх перевезень та безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України, заступник глави делегації  

КУЧЕРУК Ірина Юріївна – директор Департаменту міжнародного співробітництва та інвестиційної політики Міністерства інфраструктури України.

Дозволити главі делегації залучати в установленому порядку до роботи делегації України представників центральних органів виконавчої влади, закордонних дипломатичних установ України за погодженням з їх керівниками, радників та експертів.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у роботі Спільного комітету, створеного відповідно до Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами (Угода INТERВUS) (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції ЮРЧЕНКО Анну Станіславівну брати участь у голосуванні та прийнятті рішень за результатами засідань Спільного комітету, створеного відповідно до Угоди про міжнародні нерегулярні перевезення пасажирів автобусами (Угода INТERВUS).

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

7 лютого 2022 року