Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №200/2023-рп

Про делегацію України для участі у Конференції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 28-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, 18-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 5-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди

1. У творити делегацію У країни для участі у Конференції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 28-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, 18-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 5-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди (30 листопада - 12 грудня 2023 року, м. Дубай, Об'єднані Арабські Емірати), у такому складі:

СТРІЛЕЦЬ Руслан Олександрович - Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України, глава делегації

КИРЕЄВА Вікторія Станіславівна - заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, заступник глави делегації

СЕНІК Дмитро Юрійович - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Об'єднаних Арабських Еміратах, заступник глави делегації

ФЕДОРЕНКО Євгеній Олександрович - заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції, заступник глави делегації

БАНЬКОВ Олександр Сергійович - державний секретар Міністерства закордонних справ У країни

БОНДАРЕНКО Олег Володимирович - народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування ( за згодою)

РЯБЧИН Олексій Михайлович - радник Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України (за згодою)

СОБОЛЕВ Олексій Дмитрович - заступник Міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Дозволити главі делегації вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації України.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у Конференції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 28-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, 18-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 5-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди (додаються, для службового користування).

З. Уповноважити делегацію України взяти участь у переговорах і прийнятті рішень Конференції Організації Об'єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 28-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, 18-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 5-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

29 листопада 2023 року