Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №206/2023-рп

Про делегацію України для участі у дев'ятій сесії наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та п'ятій сесії наради Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті

1. Утворити делегацію України для участі у дев'ятій сесії наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та п'ятій сесії наради Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті (12–15 грудня 2023 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація) у такому складі:

СТРІЛЕЦЬ Руслан Олександрович – Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України, глава делегації

ШИМКУС Марина Олександрівна – директор Департаменту екологічної оцінки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Дозволити главі делегації України вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації України.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у дев'ятій сесії наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та п'ятій сесії наради Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити делегацію України брати участь у переговорах і прийнятті рішень дев'ятої сесії наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті та п'ятої сесії наради Сторін Протоколу про стратегічну екологічну оцінку до Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище у транскордонному контексті.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

4 грудня 2023 року