Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №231/2024

Про відзначення державними нагородами України

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю:

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня

ДЕГТЯРА Дмитра Геннадійовича — капітана

КАЛЮЦЬКОГО Сергія Володимировича — майора

СВІТЛИЧНОГО Максима Сергійовича — майора

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

БІЛОТІЛА Володимира Олександровича — майора

ВАКУЛЕНКА Євгена Леонідовича — полковника

ВОЙТЮКА Михайла Анатолійовича — молодшого лейтенанта

ВОРСА Романа Валерійовича — молодшого лейтенанта

ДАНЮКА Сергія Валерійовича — капітана

ЖИВУНА Романа Васильовича — капітана

ЖМУРКА Романа Сергійовича — підполковника

КАЛІНІНА Дмитра Ігоровича — підполковника

КАРПОВИЧА Артема Борисовича — підполковника

КІНЦУРАШВІЛІ Темурі Теймуразовича — майора

КЛІМОВА Олександра Олександровича — старшого лейтенанта

КОМАРОВА Родіона Миколайовича — підполковника

КРАВЦЯ Андрія Петровича — полковника

МАТРОФАЙЛА Артема Петровича — капітана

МІНІЧА Михайла Борисовича — лейтенанта

ОМЕЛЯНА Сергія Володимировича — майора

ПАСЬКА Дмитра Дмитровича — підполковника

ПІВТОРАПАВЛА Максима Ігоровича — капітана

ПІМЕНОВА Михайла Володимировича — старшого лейтенанта

ПРОДАНА Віотольда Борисовича — майора

СЕМЕРЕНКА Євгена Олександровича — підполковника

СТАРУНСЬКОГО Вячеслава Васильовича — лейтенанта

СУПРУНА Сергія Івановича — підполковника

ШЕВЧЕНКА Андрія Віталійовича — підполковника

Нагородити орденом “За мужність” І ступеня

МУРЗІНА Сергія Васильовича — штаб-сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІ ступеня

ГЛАДКОВА Ігоря Віталійовича — сержанта

ГОРДІЄНКА Євгена Олександровича — лейтенанта

ГОРЄЛОВА Сергія Миколайовича — штаб-сержанта

ГРИГОРЯКА Миколу Михайловича — головного сержанта

ДАНИЛЮКА Віталія Івановича — головного сержанта

ДОРОФЄЄВА Віталія Юрійовича — полковника

МЕДВЄДЄВА Сергія Юрійовича — головного сержанта

САЛІМОВСЬКОГО Євгена Леонідовича — старшого сержанта

СОЛУЯНОВА Сергія Олександровича — майстер-сержанта

ХОМЕНКА Степана Олександровича — майстер-сержанта

ЧЕРКАССЬКОГО Михайла Олександровича — головного сержанта

ШЕПІТКА Володимира Геннадійовича — головного сержанта

ЩАВІНСЬКОГО Віталія Вікторовича — штаб-сержанта

Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня

АНДРІЙЧУКА Миколу Володимировича — солдата

БЕЗРУЧКА Андрія Ярославовича — старшого солдата

БІЛОВУСА Василя Петровича — майора

БОНДАРЯ Романа Володимировича — старшину 1 статті

БОНДАРЕНКА Віталія Валерійовича — старшого лейтенанта

ВАПНЯРА Юрія Володимировича — сержанта

ВЛАСОВА Максима Сергійовича — лейтенанта

ВОВКОДАВА Ігоря Олексійовича — старшого сержанта

ВОЛОШИНА Дмитра Анатолійовича — молодшого лейтенанта

ВОРОТЕЛЯКА Олександра Олександровича — молодшого сержанта

ГАРКУШКА Геннадія Валерійовича — головного сержанта

ГІПІКА Дениса Володимировича — капітана

ГНАТЮКА Сергія Вікторовича — молодшого сержанта

ГОЛЬОПУ Олександра Васильовича — молодшого сержанта

ГОНТУ Сергія Олександровича — підполковника

ГРИБА Ігоря Анатолійовича — підполковника

ГРИШКА Павла Валерійовича — штаб-сержанта

ГРИЩЕНКА Василя Вікторовича — старшого сержанта

ГРУБИКА Юрія Дмитровича — головного сержанта

ДАНІЛОВА Олега Сергійовича — майора

ДЕНЕЩУКА Сергія Олександровича — сержанта

ДЕНИСЕНКА Олександра Олександровича — солдата

ДЗІНЕВСЬКОГО Євгена Миколайовича — старшого лейтенанта

ЄМЕЛЬЯНОВА Павла Володимировича — молодшого сержанта

ЖЕЛЕЗНОВА Сергія Олександровича — капітана

ЖИЛЕНКА Вадима Олеговича — сержанта

ЗАЛІЩУКА Олександра Олександровича — старшого сержанта

ІВАНИЩІВА Олександра Вікторовича — молодшого лейтенанта

ІВАШУТИЧА Сергія Борисовича — старшого сержанта

ІЛЛЕЙША Юрія Івановича — майора

КАЛЬЧЕНКА Сергія Вікторовича — молодшого сержанта

КИСЕЛЬОВА Віктора Володимировича — старшого лейтенанта

КЛЮШНІЧЕНКА Сергія Олександровича — головного сержанта

КОВАЛЯ Олександра Володимировича — старшого сержанта

КОКАЛКА Едуарда Миколайовича — майора

КОЛОВА Ігоря Анатолійовича — головного сержанта

КУЗЬМЕНКА Василя Миколайовича — майстер-сержанта

КУРИЧА Сергія Олександровича — старшого лейтенанта

КУСЯКА Олексія Дмитровича — головного сержанта

ЛЕВЧУКА Юрія Миколайовича — підполковника

ЛУКІНА Олександра Анатолійовича — сержанта

ЛУК’ЯНЕНКА Дмитра Дмитровича — старшого солдата

ЛЯШОВА Олександра Михайловича — майора

МАЗУРЕНКА В’ячеслава Юрійовича — сержанта

МАКАРЕНКА Руслана Петровича — майора

МАРЧУКА Руслана Володимировича — капітана

МАЧЕХІНА Іллю Олександровича — старшого лейтенанта

МЕЛЬНИЧУКА Дмитра Івановича — головного сержанта

МЕЛЬНИЧУКА Дмитра Мефодійовича — старшого матроса

МИЩЕРЯКОВА Дениса Юрійовича — майстер-сержанта

МІТЄВА Євгена Сергійовича — головного сержанта

НАДТОЧЕЯ Ігоря Анатолійовича — майора

НЕЧИПОРЕНКА Олександра Сергійовича — капітана

НИПОШЕНКА Дмитра Сергійовича — старшого лейтенанта

НІКОЛЕНКА Степана Степановича — молодшого сержанта

ОЛІНКЕВИЧА Вадима Петровича — майора

ПАВЛІЙЧУКА Олексія Георгійовича — сержанта

ПАНЧУКА Валерія Васильовича — молодшого сержанта

ПАТЕНКА Сергія Миколайовича — солдата

ПАЦУЛУ Володимира Олександровича — старшого солдата

ПИЛИПЕНКА Дмитра Олександровича — капітана

ПІХУТА Володимира Васильовича — молодшого сержанта

ПОЛЕЖАКУ Віталія Вікторовича — молодшого сержанта

ПУДЕРАКА Павла Романовича — солдата

ПЯРИНА Сергія Євгеновича — старшого сержанта

РОЖИВЦЯ Ігоря Анатолійовича — підполковника

САВИЦЬКОГО Руслана Олександровича — старшого сержанта

СЕМИДОЦЬКОГО Сергія Миколайовича — старшого сержанта

СОФІЄНКА Василя Миколайовича — майора

СТЕПАНЧУКА Сергія Анатолійовича — старшого сержанта

СТРОКУЛЮ Михайла Михайловича — майора

ТИМОШЕНКА Сергія Костянтиновича — майора

ТИМОШКА Андрія Валерійовича — головного сержанта

ТКАЧУКА Ярослава Станіславовича — молодшого сержанта

ФЕДЧЕНКА Олександра Вікторовича — старшого сержанта

ХАБЛА Ярослава Михайловича — капітана

ХРАМОВА Сергія Геннадійовича — сержанта

ЦИХІВСЬКОГО Тараса Богдановича — сержанта

ЦУРКАНА Іллю Петровича — молодшого сержанта

ЧИРУКА Тараса Юрійовича — старшину 2 статті

ЧУРБАНОВА Сергія Анатолійовича — полковника

ШЕВЧЕНКА Олега Петровича — майстер-сержанта

ШЕЛЕСТА Микиту Сергійовича — старшого сержанта

ШОШКІНА Олександра Володимировича — старшого сержанта

ШУВАРА Мирослава Михайловича — молодшого сержанта

ЩАБЕЛЬСЬКОГО Сергія Сергійовича — старшого солдата

ЯВОРСЬКОГО Геннадія Юрійовича — старшого солдата

Нагородити орденом Данила Галицького

БУЦЬКОГО Романа Віталійовича — полковника

ГАРКАВОГО Юрія Васильовича — майора

ДЗЮБАНА Петра Олександровича — підполковника

ЗАБЄЛІНА Миколу Миколайовича — майора

ЗАДОРОЖНОГО Сергія Івановича — полковника

ЗУБЕНКА Сергія Валентиновича — полковника

КОВАЛЕНКА Олександра Олексійовича — підполковника

КОЛОСА Миколу Олександровича — підполковника

КУХАРЯ Артема Олександровича — підполковника

ЛИХМАНА Олександра Вікторовича — полковника

ЛІЩЕНКА Євгена Володимировича — майора

МУХУ Богдана Олексійовича — підполковника

ФІЛІНА Олега Валерійовича — полковника

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

АКУЛЕНКА Олександра Сергійовича — старшого сержанта

БАРБІРА Романа Григоровича — майстер-сержанта

БАСЕНЮКА Андрія Олександровича — старшого сержанта

БЕССАРАБА Романа Анатолійовича — капітана

БОЙКА Олександра Васильовича — молодшого лейтенанта

БОРИСЕНКА Романа Сергійовича — старшого солдата

ВЕСЕЛОВСЬКОГО Микиту Сергійовича — майора

ВИСОЦЬКОГО Олександра Усманжоновича — штаб-сержанта

ВОЗНЮКА Дмитра Михайловича — молодшого сержанта

ВОРИЩИНА Віталія Володимировича — молодшого сержанта

ГАДЖЕГУ Василя Васильовича — підполковника

ГЛАДЮКА Михайла Михайловича — головного сержанта

ГОЛОВАЦЬКОГО Богдана Васильовича — сержанта

ГОРОДНИЧОГО Миколу Вікторовича — сержанта

ГРЕЧКА Павла Васильовича — капітана

ГРИЩУКА Максима Олександровича — старшого лейтенанта

ДЗЮМУ Сергія Євгеновича — підполковника

ДОМАНОВА Дмитра Андрійовича — сержанта

ДЯТЛИКА Андрія Миколайовича — старшого лейтенанта медичної служби

ЄФІМОВА Віталія Ігоровича — штаб-сержанта

ЄФРЕМЕНКА Ігоря Ігоровича — молодшого сержанта

ЗАКРЕВСЬКОГО Миколу Альфредовича — майстер-сержанта

ЗДАНЮКА Олексія Олександровича — головного сержанта

КЛИМЕНКА Василя Валерійовича — старшого сержанта

КОВАЛЯ Богдана Олександровича — старшого лейтенанта

КОЛЄСНІКОВА Віктора Сергійовича — майора

КОМАРЕНКА Віктора Миколайовича — молодшого лейтенанта

КОТОВА Олександра Леонідовича — штаб-сержанта

КРАВЦОВА Олександра Миколайовича — сержанта

КРАСНОПЬОРОВА Руслана Володимировича — лейтенанта

КРИВОДУБА Володимира Івановича — старшого сержанта

КУЗИКА Михайла Володимировича — старшого матроса

КУЗЬМІНА Сергія Павловича — солдата

КУШНІРЕНКА Сергія Геннадійовича — молодшого лейтенанта

ЛАРІНА Ігоря Васильовича — підполковника

ЛУЧКА Олега Владиславовича — солдата

МАКСИМОВА Олександра Олександровича — старшого солдата

МЕЛЬНИКА Миколу Романовича — майстер-сержанта

МИКУЛУ Андрія Богдановича — головного сержанта

МІЛЯЄВА Олега Геннадійовича — капітана

МУЗИЧЕНКА Віталія Володимировича — молодшого сержанта

НАСКАЛОВА Сергія Вікторовича — старшого солдата

НЕДЕЛЬСЬКОГО Михайла Сергійовича — молодшого сержанта

ОЛЕКСЕНКА Олександра Петровича — підполковника

ПЕРЕКРЕСТОВА Владислава Сергійовича — молодшого сержанта

ПОПИКА Ігоря Олеговича — штаб-сержанта

ПОХИЛЬЧЕНКА Геннадія Вячеславовича — майора

РОЗДОБУДЬКА Юрія Олександровича — головного сержанта

САЛГІРІЄВА Рустама Ваховича — майстер-сержанта

САЛІЯ Віталія Івановича — майора

САХАЦЬКОГО Ігоря Анатолійовича — головного сержанта

СКОКА Олександра Вікторовича — старшого сержанта

СКРИПНИКА Леоніда Олександровича — штаб-сержанта

СТУКАНА Сергія Миколайовича — старшого солдата

ТИЩЕНКА Максима Олександровича — головного сержанта

ТУГУШЕВА Миколу Анатолійовича — сержанта

ХАНЧИЧА Андрія Володимировича — старшого сержанта

ЧЕЧЕЛЕНКА Олексія Сергійовича — старшого сержанта

ШАВКУНА Володимира Петровича — підполковника

ШАРОВА Василя Васильовича — майстер-сержанта

ШУЛЬГУ Ярослава Юрійовича — солдата

ЩЕГЕЛЬСЬКОГО Олександра Васильовича — майстер-сержанта

ЯКІМУША Сергія Вікторовича — старшого солдата

ЯКОВЕНКА Віктора Олексійовича — старшого солдата

ЯРЕМЕНКА Дениса Михайловича — старшого солдата

ЯСЮКА Станіслава Анатолійовича — сержанта

ЯЩЕНКА Тараса Володимировича — сержанта

Нагородити медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеня

СТРІЛЕЦЬКОГО Михайла Івановича — майстер-сержанта

Нагородити медаллю “Захиснику Вітчизни”

БАНДРІВСЬКОГО Валерія Михайловича — сержанта

БОНДАРЕНКО Марію Дмитрівну — сержанта

БРАГІНЦЯ Дениса В’ячеславовича — старшого сержанта

ГИЧАКА Василя Івановича — штаб-сержанта

ГОЛОДЮКА Віктора Ярославовича — підполковника

ГРИГОР’ЄВА Олександра Олександровича — молодшого лейтенанта

ІВАНЧЕНКО Олену Олександрівну — сержанта

КОВАЛЯ Євгена Володимировича — молодшого лейтенанта

ЛУЦЕНКА Євгена Володимировича — підполковника

МАГДЮКА Максима Максимовича — майора

МАКОТКІНА Сергія Володимировича — підполковника

МАСЛЕНІЧЕВА Олександра Сергійовича — капітана

ОСТАПЕНКА Олега Володимировича — полковника

ПИЖУКА Віталія Петровича — молодшого лейтенанта

САЛАВАТОВА Сергія Вікторовича — лейтенанта

СОКОЛА Родіона Олеговича — молодшого сержанта

СТРАХАНСЬКОГО Сергія Олександровича — майора.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

17 квітня 2024 року