Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №243/2020-рп

Про делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Додаткове фінансування для проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Додаткове фінансування для проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку в такому складі:

МУЗИЧЕНКО Віталій Володимирович - заступник Міністра соціальної політики України, глава делегації

АНДРІЄВА Тамара Володимирівна - директор Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України

ЛЕВЧУК Олена Миколаївна - заступник директора Департаменту багатосторонніх та двосторонніх торговельних угод - начальник відділу підтримки проектів з МФО та іноземними країнами Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

ХОМАНЕЦЬ - Директор Департаменту економічної Володимир Анатолійович дипломатії Міністерства закордонних справ України

ШВЕДЕНКО Олена Миколаївна - начальник відділу співпраці з Групою Світового банку Департаменту міжнародних фінансових проектів Міністерства фінансів України.

Дозволити главі делегації в разі потреби вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Додаткове фінансування для проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (додаються, для службового користування).

З. Уповноважити Міністра фінансів України МАРЧЕНКА Сергія Михайловича на підписання Угоди про позику (Додаткове фінансування для проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

8 квітня 2020 року