Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №26/2022-рп

Про делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Друге додаткове фінансування проекту "Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Друге додаткове фінансування проекту "Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку в такому складі:

МИКИЧАК Ірина Володимирівна  – заступник Міністра охорони здоров’я України, глава делегації

АНДРІЄВА Тамара Володимирівна – директор Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України

ВДОВИЧЕНКО Андрій Вікторович – радник Департаменту економічної дипломатії Міністерства закордонних справ України

ЕЛІШИЄВА Катерина Абухусайнівна – директор Департаменту міжнародних фінансових проектів Міністерства фінансів України

СТРАШНИЙ Андрій Іванович – заступник директора Департаменту координації фінансової політики – начальник управління фінансових послуг та взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями Міністерства економіки України.

2. Дозволити главі делегації вносити в разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до персонального складу делегації.

3. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку щодо укладення Угоди про позику (Друге додаткове фінансування проекту "Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (додаються, для службового користування).

4. Уповноважити Міністра охорони здоров’я України ЛЯШКА Віктора Кириловича на підписання Угоди про позику (Друге додаткове фінансування проекту "Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

4 березня 2022 року