Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №271/2019

Про делегацію України для участі у 12-й сесії конференції держав – учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю

1. Утворити делегацію України для участі у 12-й сесії конференції держав – учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю (11 - 13 червня 2019 року, м.Нью-Йорк, Сполучені Штати Америки) у такому складі:

КРЕНТОВСЬКА Ольга Петрівна - перший заступник Міністра соціальної політики України, глава делегації

ЄЛЬЧЕНКО Володимир Юрійович - Постійний представник України при Організації Об'єднаних Націй, заступник глави делегації

МОЙСА Богдан Степанович - експерт громадської спілки "Всеукраїнське громадське об'єднання "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" (за згодою)

ОНУПРІЄНКО Алла Миколаївна - генеральний директор Директорату захисту прав осіб з інвалідністю Міністерства соціальної політики України

СКРИПКА Наталія Сергіївна - виконавчий директор громадської спілки "Всеукраїнське громадське об'єднання "Національна Асамблея людей з інвалідністю України" (за згодою)

СУШКЕВИЧ Валерій Михайлович - Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю

СУШКЕВИЧ Юлія Миколаївна - супроводжуюча особа Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю Сушкевича В.М., особи з інвалідністю І групи

ХІВРИЧ Валентина Володимирівна - генеральний директор Директорату інклюзивної та позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на 12-ту сесію конференції держав – учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю.

3. Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до персонального складу делегації за погодженням із Міністерством закордонних справ України.

4. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо фінансування участі делегації України у 12-й сесії конференції держав – учасниць Конвенції про права осіб з інвалідністю.

Президент України П.ПОРОШЕНКО

 

 

17 травня 2019 року