Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №27/2012

Про нагородження відзнакою Президента України - ювілейною медаллю «20 років незалежності України»

За вагомі особисті заслуги у державотворчій, соціально-економічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне і бездоганне служіння Українському народові та з нагоди Дня Соборності та Свободи України постановляю:

Нагородити відзнакою Президента України - ювілейною медаллю «20 років незалежності України»:

по Автономній Республіці Крим

БАРІЄВУ Елеонору Рідванівну - головного спеціаліста Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з охорони навколишнього природного середовища, м.Сімферополь
ВОЙТЕНКА Сергія Миколайовича - керуючого справами Бахчисарайської районної ради
ГАВРЮШЕНКА Володимира Івановича - тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва Красноперекопського управління водного господарства
ГРЕКОВУ Надію Павлівну - вчителя навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей» І−ІІІ ступенів № 2 Білогірської районної ради
ДЕМ'ЯНЕНКА Олексія Івановича - заступника директора Кримського державного аграрного навчально-консультаційного центру, м.Сімферополь
ДЖОРКАШВІЛІ Михайла Миколайовича - директора сільськогосподарського підприємства «Мрія», Сакський район
ДМИТРУКА Дмитра Васильовича - вчителя навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей» № 3 імені А.С.Макаренка Сімферопольської міської ради
КАМАКІНУ Тетяну Василівну - сестру медичну туристично-оздоровчого комплексу «Судак»
КРИВЕНКА Віталія Віталійовича - голову правління – генерального директора акціонерного товариства «Феодосійська суднобудівна компанія «Море»
МОНАСТИРСЬКУ Любов Василівну - майстра Ялтинської дільниці комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління «Зеленбуд»
МОСТОВУ Ірину Юріївну - начальника відділу Феодосійської міської ради
НОВАКА Геннадія Сергійовича - тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства «Лобанове-Агро», Джанкойський район
РОКОТЯНСЬКОГО Олега Валеєвича - антенника-щогловика радіостанції-радіорелейної станції «Октябрське» державного підприємства «Радіотелевізійний передавальний центр Автономної Республіки Крим», Красногвардійський район
СЕМКА Івана Тимофійовича - директора Євпаторійської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів № 15 Євпаторійської міської ради
СУРМАКА Олександра Івановича - начальника служби акціонерного товариства «Кримський содовий завод», м.Красноперекопськ
ТУР Валентину Петрівну - інженера державного підприємства «Сімферопольське лісомисливське господарство»
ШЕВКОПЛЯС Людмилу Павлівну - вчителя Краснокам'янської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Ялтинської міської ради
ШКУРІНУ Ларису Миколаївну - Красногвардійського сільського голову Совєтського району 

по Вінницькій області

БАС Олену Іванівну - директора середньої загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів с.Вінниківці, Літинський район
БЕРДИША Миколу Миколайовича - директора сільськогосподарського підприємства «Рось», Погребищенський район
ВАЙНА Дмитра Васильовича - голову фермерського господарства «Ромашка», Немирівський район
ВОНСОВИЧА Івана Станіславовича - голову фермерського господарства «ВІС 57», Чернівецький район
ГОРОБЧУК Наталію Семенівну - завідувача дошкільного навчального закладу № 35, м.Вінниця
ГРУБЕЛЯСА Ігоря Петровича - завідувача відділення комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради»
ГРИЦЕНКО Лідію Микитівну - головного економіста Іллінецького державного аграрного коледжу
ГУЦАЛ Тамару Василівну - директора Гніванської дитячої музичної школи, Тиврівський район
ДЕГТЯР Любов Андріївну - Голодьківського сільського голову, Хмільницький район
ДЗЮБЕНКО Лідію Іванівну - начальника відділу Бершадської районної державної адміністрації
ОГІРЧУК Людмилу Василівну - голову фермерського господарства «Олімп», Мурованокуриловецький район
РЕНГАЧ Галину Василівну - пенсіонерку, Шаргородський район
СТЕЦЮК Людмилу Миколаївну - головного лікаря Липовецької обласної дитячої лікарні відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату
ФОЛЮШНЯК Євгенію Василівну - завідувача відділу Тульчинського училища культури
ХАРКОВА Віктора Івановича - генерального директора товариства «Аграна Фрут Україна», м.Вінниця
ЧЕРНЯКА Василя Васильовича - вчителя Білянської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Чернівецький район
ШАЙДЮКА Сергія Васильовича - директора акціонерного товариства «Ладижинський ремонтно-механічний завод»
ШАПОВАЛОВУ Ларису Михайлівну - директора Барської дитячої музичної школи

по Волинській області

ВЕДМЕДЮК Оксану Олександрівну - начальника лабораторії акціонерного товариства «Ковельський хлібокомбінат»
ВОЙЧУК Лесю Йосипівну - директора Локачинського районного будинку школяра
ГОРДУНА Володимира Григоровича - голову сільськогосподарського кооперативу «Прип'ять», Ратнівський район
ГОРЧИНСЬКОГО Миколу Івановича - Заборольського сільського голову, Луцький район
ГЛАДИШЕВСЬКУ Ніну Володимирівну - головного бухгалтера Рожищенської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
ЖУНКЕ Федора Васильовича - директора товариства «Виробничо-комерційна фірма «Ковель»
КОРОЛЯ Євгена Тимофійовича - вчителя загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів села Кримне, Старовижівський район
ЛУЦЯ Миколу Мироновича - голову Любомльської районної організації ветеранів
МОРОЗЮК Катерину Миколаївну - оператора машинного доїння товариства «Прогрес», Володимир-Волинський район
ОЛАСЮКА Степана Адамовича - вчителя навчально-виховного комплексу смт Любешів
ОЗІМОК Ніну Василівну - заступника директора загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів села Світязь, Шацький район
ПАЩУКА Степана Івановича - директора Черемського природного заповідника, Маневицький район
ПОЛІЩУК Наталію Іванівну - директора товариства «Володимир-Волинський хлібозавод»
САВЧУК Світлану Федорівну - пенсіонерку, м.Камінь-Каширський
САЙКЕВИЧА Степана Адамовича - керівника селянсько-фермерського господарства «Зоря», Горохівський район
СІЯНЧУКА Михайла Григоровича - завідувача відділення Іваничівської центральної районної лікарні
СОКОЛ Віру Андріївну - завідувача виробництва селянського (фермерського) господарства «Золота Нива», Ківерцівський район
СОЛОМ'ЯНЮК Антоніну Олексіївну - ветерана праці, м.Нововолинськ
ШАВАРОВУ Катерину Іванівну - почесного члена Волинського обласного відділу Союзу Українок, м.Луцьк
ШАРИНДУ Тетяну Віталіївну - директора загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів с.Дуліби, Турійський район 

по Дніпропетровській області

АНЦИШКІНА Ігоря Валерійовича - головного зберігача Нікопольського державного краєзнавчого музею
БУТ Людмилу Юхимівну - вчителя Кислянської середньої загальноосвітньої школи Синельниківського району
ВЕДМІЦЬКОГО Геннадія Анатолійовича - тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства «Сузір'я», Широківський район
ДЕРБІЧЕВУ Віру Никифорівну - лікаря-педіатра комунального закладу «Покровська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради
ДУЗЕНКА Володимира Костянтиновича - директора комунального закладу «Володимирівський психоневрологічний інтернат» Дніпропетровської обласної ради
ЗАЯРНОГО Сергія Миколайовича - голову селянського фермерського господарства «Прогрес», П'ятихатський район
ЗРАЖЕВСЬКОГО Дмитра Івановича - Синельниківського міського голову
КОЛІНЬКО Зінаїду Дем'янівну - пенсіонерку, Синельниківський район
КОЧЕНКА Івана Миколайовича - начальника Васильківського району електричних мереж акціонерного товариства «Дніпроенерго»
КУЛИК Вікторію Вікторівну - начальника управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації
КУМЕНКА Миколу Михайловича - заступника головного лікаря комунального закладу «Апостолівська центральна районна лікарня»
ЛЕБЕДИНСЬКОГО Івана Лукича - заступника начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області
ЛЕЛЬЧИЦЬКОГО Михайла Наумовича - директора обласного комунального закладу «Дніпропетровське вище училище фізичної культури»
ПАВЛЕНКА Миколу Івановича - кореспондента власного державної телерадіокомпанії «Всесвітня служба «Українське телебачення і радіомовлення» (УТР)
ПСАРЬОВА Олексія Сергійовича - заступника начальника головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ПУЗАНКОВУ Олександру Іванівну - методиста відділу виконавчого комітету Першотравенської міської ради
СІДАНЧЕНКО Людмилу Іванівну - директора Царичанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів
СОЯШНИК Нелю Леонідівну - старшого інспектора управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ШУТЯ Миколу Івановича - головного спеціаліста виконавчого комітету Вільногірської міської ради
ЯВІР Надію Миколаївну - керівника етнографічного гуртка «Самара», Новомосковський район

по Донецькій області

БАБЕНКА Михайла Володимировича - електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», м.Шахтарськ
ВОЛКОВА Ігоря Васильовича - налагоджувальника акціонерного товариства «Азовзагальмаш» акціонерного товариства «Азовмаш», м.Маріуполь
ГАРНИШЕВА Володимира Анатолійовича - газозварника заводу «Компресор» акціонерного товариства «Норд», м.Донецьк
ГОНЧАРОВА Сергія Миколайовича - слюсаря-ремонтника акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод»
ГРИГОРЕНКО Катерину Матвіївну - пенсіонерку, м.Кіровське
ГРІНЧЕНКО Марію Григорівну - старшого тренера-викладача вищої категорії дитячо-юнацької спортивної школи з плавання «Локомотив», м.Дебальцеве
ДАНИЛЮКА Івана Павловича - радника директора структурної одиниці «Зуївська ТЕС» товариства «Східенерго», м.Зугрес
ДЗИГІМА Олександра Валентиновича - начальника агроцеху акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча»
КАПУСТКІНА Євгена Дмитровича - машиніста відокремленого підрозділу «Шахта «Росія» державного підприємства «Селидіввугілля», м.Новогродівка
КРИВОПЛЯСОВА Сергія Федоровича - токаря цеху товариства «Ясинуватський машинобудівний завод»
ЛУГАНСЬКУ Світлану Миколаївну - пенсіонерку, м.Добропілля
МАРТИНОВА Олександра Васильовича - тренера-викладача комунального позашкільного навчального закладу спортивного профілю «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2» Артемівської міської ради
НАБІЛЬСЬКОГО Сергія Григоровича - вчителя Дробишевської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Краснолиманської міської ради
ОЛЬШАНСЬКОГО Василя Володимировича - гірника державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська», м.Красноармійськ
ПРИЛЕПСЬКОГО Сергія Володимировича - агломератника акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча»
ПСЬОЛА Геннадія Володимировича - сталевара філії «Металургійний комплекс» акціонерного товариства «Донецьксталь» − металургійний завод»
РАДЧЕНКО Любов Стратонівну - дільничного педіатра Селидівської дитячої міської лікарні
РОЖНОВУ Світлану Вікторівну - контролера акціонерного товариства «Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат»
ЧИСТІКОВА Віктора Семеновича - пенсіонера, м.Донецьк 

по Житомирській області

БЕНЕДІС Світлану Сергіївну - лікаря-фтизіатра Лугинської центральної районної лікарні
БЕРНАЦЬКУ Тетяну Григорівну - завідувача фельдшерського пункту села Меленці, Любарський район
БОРДЮГА Анатолія Олександровича - водія підприємства «РІМ-Богдан», м.Житомир
БРИЧКОВСЬКОГО Федора Павловича - старшого пожежного 15-ї самостійної державної пожежної частини Баранівського районного відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області, старшину служби цивільного захисту
ГАРІЗАН Наталію Вікторівну - вчителя Брусилівської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів № 1
ДЕМЧУКА Сергія Андрійовича - завідувача майстерні сільськогосподарського підприємства імені Шевченка, Баранівський район
КЛЮЧНИКА Петра Андрійовича - лікаря Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання
КОВАЛЬЧУКА Олексія Григоровича - голову ради Житомирської районної організації ветеранів
КОНЮХ Марію Кирилівну - соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Брусилівський район
КОТЕНКА Петра Павловича - директора спеціалізованої загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням іноземних мов імені С.Ковальчука, м.Житомир
КРАВЕЦЬ Ірину Миколаївну - начальника відділу управління Народицької районної державної адміністрації
ЛЕВКІВСЬКОГО Миколу Івановича - електрогазозварника акціонерного товариства Овруцького гірничо-збагачувального комбінату «Кварцит»
МОРОЗ Тетяну Іванівну - головного спеціаліста Ємільчинської районної державної адміністрації
НЕДАШКІВСЬКОГО Віталія Вікторовича - начальника караулу 14-ї самостійної державної пожежної частини Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту
ПАРФЕНЮКА Олега Володимировича - начальника цеху Житомирського обласного українського музично-драматичного театру імені І.А.Кочерги
ПОМІНЧУКА Станіслава Антоновича - водія 24-ї професійної пожежної частини Олевського районного відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Житомирській області
СКВОРЦОВУ Інну Петрівну - вчителя Баранівської гімназії
ТИМОШЕНКО Тамару Миколаївну - соціального робітника центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Овруцького району
ХІРВОНІНА Леоніда Вікторовича - голову правління акціонерного товариства «Коростенська спеціалізована пересувна механізована колона»
ЧЕРНЕНКО Людмилу Олександрівну - завідувача Малинської міської дитячої бібліотеки 

по Закарпатській області

ДЕРБАКА Миколу Юрійовича - директора Національного природного парку «Синевир», Міжгірський район
ДОБРУ Івана Степановича - директора Імстичівської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Іршавський район
КАБАЛЬ Олену Василівну - керівника апарату Рахівської районної державної адміністрації
ЛОПІТА Івана Ілліча - першого заступника голови Воловецької районної державної адміністрації
ПОПОВИЧА Михайла Мафтейовича - заступника голови Хустської районної державної адміністрації
РИГАНА Василя Івановича - заступника голови Великоберезнянської районної ради
САЛІЯ Олександра Васильовича - директора товариства «Маргіт», Свалявський район
ТИВОДАРА Ігоря Михайловича - заступника головного лікаря Тячівської районної лікарні
ХАЩУ Василя Васильовича - голову постійної комісії Берегівської районної ради
ЯКИМЦЯ Миколу Миколайовича - директора товариства «Берег Вертікал», м.Берегове 

по Запорізькій області

БАБЕНКА Володимира Олексійовича - виконуючого обов'язки начальника Новомиколаївського районного відділу Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Запорізькій області
БАНДУРОВА Віктора Володимировича - директора товариства «Агрофірма «Комунар» Пологівського району
ВІТРА Вадима Борисовича - військового комісара Токмацького об'єднаного міського військового комісаріату Запорізької області
ГУЦУЛЯК Ірину Геннадіївну - Гюнівського сільського голову, Великобілозерський район
ЗИМОГЛЯД Наталю Миколаївну - головного економіста товариства «Куйбишевська птахофабрика»
ІЗОСІМОВА Михайла Олександровича - режисера народного театру міського палацу культури «Сучасник» Енергодарської міської ради
КОНОНЕНКО Жанну Костянтинівну - викладача комунального закладу «Оріхівська районна дитяча музична школа імені Марії Сокіл» Оріхівської районної ради
КРЕМЕНЧУТСЬКОГО Олексія Олексійовича - механізатора державного підприємства «Дослідне господарство «Ізвєстія» Національної академії аграрних наук України, Веселівський район
ЛАПІНУ Ніну Павлівну - дільничного лікаря-педіатра комунальної установи «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради
ЛИСЕНКА Івана Миколайовича - тракториста-машиніста товариства «Еталон-Агро-Плюс», Гуляйпільський район
ПЕТРИЧЕНКА Олега Володимировича - механізатора сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Лан», Приморський район
САППУ Віталія Анатолійовича - голову Приазовського районного товариства інвалідів «Милосердя»
СЕРБЕЗ Катерину Пантеліївну - директора Розівської державної сортодослідної станції Запорізького обласного державного центру експертизи сортів рослин з державною інспекцією з охорони прав на сорти рослин
СЕРДЮКА Михайла Михайловича - директора державного навчального закладу «Мелітопольський професійний аграрний ліцей»
СОЛОНЦЯ Валерія Павловича - слюсаря акціонерного товариства «Мелітопольський компресор»
СТОГНІЯ Григорія Кириловича - заступника директора товариства «Насінницька компанія Гібрид-С», м.Запоріжжя
ТРЮХАНОВУ Наталію Вікторівну - відповідального секретаря комунального підприємства «Редакція газети «Запорозька Січ» Запорізької міської ради
ШИЛА Володимира Івановича - директора комунального підприємства «Контакт» Токмацької міської ради
ЩЕРБИНУ Валентину Миколаївну - директора Михайлівського відділення товариства «Виробниче об'єднання «Моліс» 

по Івано-Франківській області

ВІВЧАРЕНКА Олега Антоновича - заступника директора Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
ГАРАЗДА Мирослава Степановича - вчителя Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради
ЗАДОРОЖНОГО Мирослава Володимировича - начальника лабораторії металів Бурштинської теплової електричної станції акціонерного товариства «Західенерго»
КАВАЦЮК Марію Федорівну - вчителя Ковалівської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Коломийської районної ради
КІКІНЧУКА Ярослава Миколайовича - голову Верховинської районної ради
КОГУТЯК Марту Захарівну - пенсіонерку, м.Івано-Франківськ
КОЗАКА Анастасія Паньковича - пенсіонера, Тлумацький район
КОРЕЦЬКОГО Михайла Миколайовича - директора філії «Рожнятівський РЕМ» акціонерного товариства «Прикарпаттяобленерго»
РАДЕВИЧА Юліана Миколайовича - вчителя Снятинської гімназії
РЕГУ Володимира Богдановича - директора Букачівської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Рогатинської районної ради
РОМАНИШИН Романну Іванівну - Станьківського сільського голову, Калуський район
РОМАНКА Василя Дмитровича - заступника голови Івано-Франківського міського об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка
СИМЧИЧА Василя Васильовича - голову товариства «Шляховик», м.Городенка
ТИМЧУК Марту Миколаївну - пенсіонерку, м.Косів
ФІЛЕВИЧА Дмитра Степановича - пенсіонера, м.Болехів 

по Київській області

АДАМЕНКО Надію Дмитрівну - ветерана праці, Поліський район
БОБКА Анатолія Миколайовича - начальника Броварської філії по експлуатації газового господарства акціонерного товариства «Київоблгаз», Броварський район
ВИНИЧЕНКА Дмитра Кіндратовича - пенсіонера, Вишгородський район
ГАВРИЛЕНКА Василя Васильовича - завідувача відділення Баришівської центральної районної лікарні
ГОЛОВКЕВИЧА Миколу Михайловича - першого заступника Ірпінського міського голови
ДЕГТЯРЬОВА Бориса Степановича - художника, м.Ржищів
ІВАНЦІВА Володимира Опанасовича - голову Білоцерківського міськрайонного об'єднання Всеукраїнського об'єднання «Просвіта» імені Т.Шевченка, м.Біла Церква
КАРДАША Миколу Івановича - начальника філії «Переяслав-Хмельницьке районне дорожне управління» державного підприємства «Київське обласне дорожне управління»
КРІПАКА Андрія Петровича - Крюківщинського сільського голову, Києво-Святошинський район
КУЛАКОВА Василя Григоровича - командира відділення 10-ї підпорядкованої державної пожежної частини м.Бровари Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Київській області
МИКИТЕНКО Тамару Михайлівну - депутата Іванківської районної ради
ОНИЩУКА Віталія Євгеновича - Путрівського сільського голову, Васильківський район
РІХСІЄВУ Тетяну Василівну - сестру медичну Ставівського психоневрологічного інтернату, Кагарлицький район
СВИРИДЕНКО Наталію Леонідівну - методиста дошкільного навчального закладу № 9 «Сонечко», м.Переяслав-Хмельницький 

по Кіровоградській області

БАБЕНКА Олександра Васильовича - директора сільськогосподарського товариства «Хутірське», Маловисківський район
БАЛІЦЬКОГО Миколу Васильовича - голову Фермерського господарства Баліцького М.В., Новоархангельський район
ГАЙДУКА Ігоря Олексійовича - директора сільськогосподарського підприємства «Гайдук», Долинський район
ДЖУЛАЯ Володимира Олександровича - першого заступника Знам'янського міського голови
ЖОВНУ Олександра Юрійовича - директора Новомиргородського районного краєзнавчого музею
ЗАМРИКУ Геннадія Миколайовича - директора товариства «Степ», Олександрійський район
КАРАТАША Володимира Михайловича - пенсіонера, Голованівський район
КРОЛОВЕЦЬКУ Валентину Вікторівну - завідувача відділення Петрівської центральної районної лікарні
КУЛИК Любов Федорівну - Верблюзького сільського голову, Новгородківський район
ЛЕВИЦЬКУ Октябрину Павлівну - Аджамського сільського голову, Кіровоградський район
НЄСТЄРОВА Анатолія Опанасовича - директора сільськогосподарського товариства «Вікторія», Вільшанський район
НІМЕНКА Сергія Івановича - керуючого селянським (фермерським) господарством «Галина», Бобринецький район
НУЖНУ Наталію Андріївну - головного редактора Кіровоградської обласної газети «Наше місто Єлисаветград»
ПОЛІЩУКА Сергія Івановича - завідувача підсобним господарством Кіровоградського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням
РОЗУМА Юрія Анатолійовича - генерального директора акціонерного товариства «Куцівський елеватор», Новгородківський район
РУСАКОВА Анатолія Леонідовича - голову фермерського господарства «Магнат», Знам'янський район
СЕРЕДУ Івана Яковича - директора товариства «МАС-АГРО», Світловодський район
СТРИЖНЬОВА Володимира Григоровича - директора агрофірми «Ганнівська», Новоукраїнський район
ТАНАСІЄНКА Івана Васильовича - голову Бобринецької районної ради
ТУЩЕНКА Анатолія Леонідовича - Добровеличківського селищного голову 

по Луганській області

БАРЖАКА Валерія Володимировича - директора товариства «Агрофірма «Деметра-С», Біловодський район
ВІСІТАЄВУ Людмилу Миколаївну - завідувача ферми фермерського господарства «Батирсултанов Ахмед», Міловський район
ГАЛЬЧЕНКА Анатолія Михайловича - технічного директора державного підприємства «Донбасантрацит», м.Красний Луч
ГОЙДЕНКА Володимира Миколайовича - директора сільськогосподарського товариства «Воєводське», Троїцький район
ДЯДІНА Олександра Івановича - головного ветеринарного лікаря підприємства «Агрофірма Довжанська», м.Свердловськ
ЄРКА Володимира Ілліча - ветерана праці, м.Стаханов
КАРПЕНКА Олександра Олександровича - директора товариства «Луганський інститут селекції і технології», Слов'яносербський район
КУТЕПОВА Сергія Олексійовича - водія Луганської комунальної установи «Обласна рятувально-водолазна служба»
ЛИСИЧЕНКА Бориса Борисовича - батька-вихователя дитячого будинку сімейного типу, м.Попасна
МАРУЩАКА Мирослава Євгеновича - голову Перевальської районної ради ветеранів
МОЛЧАНОВУ Ларису Геннадіївну - викладача-методиста комунального закладу «Сєвєродонецьке обласне музичне училище імені С.С.Прокоф'єва»
МОНАСТИРСЬКУ Галину Борисівну - заступника генерального директора акціонерного товариства «Луганськм'ясопром»
МОРГОСЛЄПА Олександра Володимировича - головного механіка відокремленого підрозділу «Шахта «Вергелівська» державного підприємства «Луганськвугілля»
ОПРЮ Володимира Михайловича - ланкового гірників відокремленого підрозділу «Шахта «Тошківська» державного підприємства «Первомайськвугілля»
ПЕТРОВСЬКУ Любов Костянтинівну - керівника народного театру мініатюр комунального закладу «Сватівський районний народний дім «Сватова-Лучка»
РЯБОВА Володимира Івановича - комерційного директора товариства «Україна − Схід», м.Антрацит
СЛІПЦЯ Олександра Олексійовича - директора селянського фермерського господарства «Прогрес-10», Сватівський район
СТАРІКОВА Віктора Івановича - директора приватного підприємства «СВ Росток», Кремінський район
СТАРОСТІНУ Рімму Федорівну - тренера-викладача комунальної установи «Луганський обласний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт»
ЩЕРБАКОВА Миколу Володимировича - чергового комунального закладу «Луганський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» 

по Львівській області

БАДЯКА Сергія Богдановича - керівника логістичної компанії «Захід-Ресурс», Городоцький район
ВИТВИЦЬКОГО Теодора Тимофійовича - голову комісії Сколівської районної ради
ВІНЯРЖА Петра Володимировича - електрогазозварника підрозділу «Вагонне депо Дрогобич» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця»
ВОЙТОВИЧА Леонтія Вікторовича - завідувача кафедри Львівського національного університету імені І.Франка
ГРЕНДУСА Ігоря Івановича - слюсаря відокремленого підрозділу «Моторвагонне депо Львів» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця»
ІВАНИЦЬКУ Оксану Михайлівну - головного лікаря − директора філії акціонерного товариства «Трускавецькурорт» «Санаторій «Янтар»
КАМІНСЬКУ Любов Іванівну - почесного голову Стрийської міськрайонної організації «Союз Українок»
КРОЛЯ Михайла Михайловича - директора підприємства «Сян», Турківський район
КУЦИНДУ Вячеслава Івановича - директора Державного архіву Львівської області
МАЛЕЦЬКОГО Володимира Володимировича - голову правління Самбірської районної спілки споживчих товариств
МАХНИКА Михайла Степановича - директора з кадрів і соціальних питань державного підприємства «Львіввугілля»
НАЗАРКЕВИЧА Ігоря Миколайовича - заступника директора товариства «Н.П.Б.», Пустомитівський район
ПАЗИНА Івана Дмитровича - методиста Яворівської районної державної адміністрації
СИСУНА Володимира Васильовича - директора колективного підприємства «Галвет», Буський район
ТЮТІНА Олександра Володимировича - директора товариства «Золочів ТХ», м.Золочів
УДОВЕНКА Івана Васильовича - начальника Бориславського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
ФЕТІСОВУ Надію Йосипівну - директора Самбірської районної централізованої бібліотечної системи
ШВЕДА Петра Яковича - бригадира відокремленого підрозділу «Стрийська дистанція колії» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця» 

по Миколаївській області

АНТОЩЕНКА Юрія Михайловича - генерального директора акціонерного товариства «Миколаївобленерго»
БАБІНА Олександра Миколайовича - директора Баштанської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів № 1
БЛИСКУНОВУ Людмилу Володимирівну - директора Вознесенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Вознесенської міської ради
ВОЛЧЕНКА Павла Леонтійовича - начальника служби безпеки дорожнього руху товариства «АЛАН-ТЕХНО», Жовтневий район
ЖУКОВА Валерія Павловича - адміністративного директора товариства «Сандора», Жовтневий район
ЛАПШИНА Олександра Івановича - заступника директора державного підприємства «Дельта-лоцман», м.Миколаїв
МАЛЯРЕНКА Олега Юрійовича - голову фермерського господарства «Основа», Первомайський район
ОСТАПЕНКА Олександра Миколайовича - заступника директора сільськогосподарського товариства «Промінь», Арбузинський район
ПОДГУРЕНКА Володимира Сергійовича - директора товариства «Вітряний парк Очаківський», Очаківський район
ПОЗНЯКОВУ Стефанію Миколаївну - головного бухгалтера сільськогосподарського товариства «Відродження», Казанківський район
СВИСТУНА Артема Олександровича - голову Миколаївської міської громадської організації «Федерація аматорських Миколаївських театрів»
ШЕМЧУКА Олега Олександровича - голову фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів «Прометей», м.Первомайськ
ЮДОВА Олександра Миколайовича - голову правління селянської спілки приватних паїв «Сергіївка», Братський район 

по Одеській області

АКУЛОВА Бориса Миколайовича - генерального директора товариства «Інтернаціональні телекомунікації», м.Одеса
АНТОЩУКА Івана Васильовича - головного лікаря Великомихайлівської центральної районної лікарні
БЕЛЬНИЦЬКОГО Олександра Амвросійовича - голову ради Організації ветеранів Кілійського району
БОНДАРЕВУ Антоніну Фоминічну - власного кореспондента газети Одеської обласної ради «Одеські вісті»
БЄЛИХ Едуарда Сергійовича - пенсіонера, дійсного члена Академії будівництва України, м.Одеса
ГОЛДАЄВА Сергія Геннадійовича - вчителя загальноосвітньої школи I−III ступенів с.Яковлівка, Роздільнянський район
ЄРЬОМЕНКА Анатолія Васильовича - заступника начальника державного підприємства «Іллічівський морський торговельний порт»
ІОРГАЧОВА Дмитра Васильовича - генерального директора акціонерного товариства «Одеський кабельний завод «Одескабель»
ІУКУРІДЗЕ Елдара Жораєвича - генерального директора товариства «Промислово-торговельна компанія «Шабо», Білгород-Дністровський район
КРАЄВСЬКОГО Володимира Миколайовича - головного механіка – начальника відділу акціонерного товариства «Одеський припортовий завод», м.Южне
КРИКЛИВОГО Миколу Федоровича - проректора Національного університету «Одеська юридична академія»
НОВОЖИЛОВА Івана Івановича - заступника голови Одеської обласної ради Організації ветеранів України
ПРОКОПЕНКА Олександра Адольфовича - начальника Територіальної державної інспекції праці – головного державного інспектора праці в Одеській області
CМАГЛЮКА Анатолія Васильовича - голову ради Організації ветеранів Одеського залізничного регіону
СТЬОПІНА Анатолія Опанасовича - професора Одеської державної музичної академії імені А.В.Нежданової
ШМУЛЕВИЧА Наума Хаймовича - директора комунальної організації «Обласна служба експлуатації адміністративних будівель», м.Одеса 

по Полтавській області

БАНДУРУ Надію Дмитрівну - районного педіатра Козельщинської центральної районної лікарні ВЕРХОВОДА Сергія Івановича - начальника відділу державного підприємства «Державний проектний інститут містобудування «Міськбудпроект», м.Полтава
ВЛАСЕНКО Клавдію Іванівну - вчительку Заїчинської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Семенівський район
ГАРМАШ Наталію Василівну - головного лікаря Михнівської амбулаторії загальної практики − сімейної медицини, Лубенський район
КОБУ Ларису Юріївну - головного редактора обласної газети «Село полтавське»
КОРОСТИЛЕНКА Олексія Яковича - директора виробничого підрозділу «Агро − Маяк» товариства «Агрофірма імені О.Довженка», Зіньківський район
КОСТЕНКА Миколу Івановича - директора товариства «Лубнижитлобуд-2010»
КОСТЮКА Василя Кириловича - пенсіонера, Котелевський район
МАТВІЄНКО Валентину Петрівну - директора Шишацького районного будинку культури
МЕЛЬНИКА Миколу Михайловича - заступника голови правління акціонерного товариства «Хорольський механічний завод»
ПАРНЕТУ Михайла Пилиповича - засновника всеукраїнського фонду «Шевченко і воля», м.Кременчук
ПОРОНІКА Василя Васильовича - токаря акціонерного товариства «Полтавський машинобудівний завод»
САРГОША Дмитра Михайловича - головного лікаря Сенчанської районної лікарні, Лохвицький район
СОЛОВЙОВУ Лідію Михайлівну - завідувача відділу виконавчого комітету Ленінської районної у місті Полтаві ради
СТАДНИК Людмилу Марківну - директора Пирятинського будинку дитячої та юнацької творчості
ФЕСЮРУ Володимира Григоровича - моториста Полтавського тампонажного управління акціонерного товариства «Укрнафта»
ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Юрія Миколайовича - голову фермерського господарства «Агро-Світ”, Глобинський район
ШЕРЕМЕТЬЄВУ Олександру Іванівну - Омельницького сільського голову, Кременчуцький район
ШЛЕГЕЛЯ Лео Івановича - Лисівського сільського голову, Гадяцький район
ЯКОВЕНКА Вадима Вікторовича - майстра товариства «Полтавський домобудівельний комбінат»

по Рівненській області

АТАМАНЮКА Віктора Даниловича - голову фермерського господарства імені Шевченка, Здолбунівський район
ВОЛОШИНУ Ніну Миколаївну - начальника Квасилівського колективного підприємства «Житловик-1», Рівненський район
ДІЖУРКО Катерину Володимирівну - вчителя Володимирецького районного колегіуму
ЗАБОЛОТНОГО Василя Івановича - лікаря Гощанської центральної районної лікарні
ЗАГАЛЬСЬКУ Леокадію Михайлівну - пенсіонерку, Дубенський район
КАЛИТУ Миколу Марковича - налагоджувальника акціонерного товариства «Рокитнівський скляний завод»
КЛІМЦОВА Олександра Сергійовича - вчителя Томашгородської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів № 2, Рокитнівський район
КОБУ Миколу Павловича - старшого тренера-викладача Рівненської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»
КОВАЛЬЧУК Галину Василівну - начальника відділу управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації
КОТЯША Івана Лаврентійовича - начальника відділу Дубровицької районної державної адміністрації
КОРЕНЯ Володимира Васильовича - слюсаря-пилоточа дочірнього підприємства «Ритм», м.Дубровиця
КРУКА Андрія Миколайовича - налагоджувальника акціонерного товариства «Костопільський завод скловиробів»
КУШНІРА Мирона Петровича - пенсіонера, м.Острог
ЛОЗОВУ Оксану Василівну - завідувача відділення педіатрії № 2, лікаря кардіоревматолога дитячого Рівненської обласної дитячої лікарні
ПИЛИПАКУ Олександра Федоровича - Березнівського міського голову
ПРАДУН Вікторію Анатоліївну - доярку сільськогосподарського підприємства «Розвазьке», Острозький район
СИДОРЧУКА Олександра Антоновича - директора підприємства «Будсервіс» товариства «Сарниагробуд»
ФЕДОРЧУК Оксану Михайлівну - касира відокремленого підрозділу «Вокзал станції Рівне» державного територіально-галузевого об'єднання «Львівська залізниця» 

по Сумській області

ВОВК Ірину Іванівну - директора Липоводолинської спеціалізованої школи І−ІІІ ступенів Липоводолинської районної ради
ГЛУДИКА Павла Кузьмича - Калюжненського сільського голову, Лебединський район
ДОМАШЕНКА Віктора Миколайовича - директора Воскресенської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів Воскресенської сільської ради, Буринський район
ЗДОРОВЦОВУ Валентину Володимирівну - Хижківського сільського голову, Конотопський район
ІВАНОВА Володимира Івановича - лікаря-терапевта дільничного Кириківської селищної лікарні, Великописарівський район
ЛИПЧЕНКА Олександра Григоровича - голову Тростянецької районної ради
ЛІФИРЕНКО Тетяну Аврамівну - директора Шосткинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
МАНЧУКА Віктора Миколайовича - головного інженера станції Хутір-Михайлівський відокремленого підрозділу «Конотопська дирекція залізничних перевезень» державного територіально-галузевого об'єднання «Південно-Західна залізниця», Ямпільський район
МАСЛЮК Катерину Григорівну - завідувача Комишанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко» Комишанської сільської ради, Охтирський район
ОНИЩЕНКО Надію Сергіївну - заступника директора агрофірми «Вікторія», Білопільський район
ОСТАПЧУКА Ігоря Вікторовича - Недригайлівського селищного голову
СЕМЕНЦЯ Анатолія Івановича - старшого тренера-викладача Сумської районної дитячо-юнацької спортивної школи
ЧЕРНІЄВСЬКОГО Всеволода Леонідовича - керівника народної самодіяльної хорової капели Краснопільського районного палацу культури
ШУЛЬГУ Валентину Іванівну - лікаря-хірурга комунальної установи Путивльської районної ради «Путивльська центральна районна лікарня»
ЩЕБЕДЬКО Олену Миколаївну - Шевченківського сільського голову, Глухівський район
ЮРОВУ Антоніну Володимирівну - лікаря загальної практики − сімейної медицини Перекопівської амбулаторії загальної практики − сімейної медицини, Роменський район
ЯКУШЕВА Івана Олексійовича - керівника апарату Середино-Будської районної державної адміністрації

по Тернопільській області

АПОСТОЛА Романа Антоновича - директора агропромислового підприємства «Крок», Теребовлянський район
БІЛИК Любов Василівну - директора загальноосвітньої школи І−ІІ ступенів села Гадинківці, Гусятинський район
ВУЇВА Івана Теофільовича - голову Бучацької районної державної адміністрації у 1999–2005 роках
ГРИЦАЯ Володимира Богдановича - директора комунальної установи «Тернопільський муніципальний духовий оркестр «Оркестра Волі»
ДАНИЛЮКА Івана Федоровича - Великодедеркальського сільського голову, Шумський район
ЗІЛІНКА Ігоря Івановича - викладача комунальної установи «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Тернопільська дитяча художня школа»
ІВАЩУК Тетяну Іванівну - директора Якимівської загальноосвітньої школи І−ІІ ступенів, Лановецький район
ЛАЦКОВСЬКОГО Василя Михайловича - директора філії «Бережани» акціонерного товариства «Тернопільський облрибокомбінат»
ЛІСНИЧУКА Михайла Захаровича - директора Великобережецької загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Кременецький район
МАЛЮТУ Юрія Станіславовича - директора товариства «Агропродсервіс інвест», Козівський район
МАРМУСА Володимира Васильовича - завідувача сектору апарату Чортківської районної державної адміністрації у 2006 – 2009 роках
ПАЛЬЧИНСЬКОГО Володимира Володимировича - водія філії «Підволочиський райавтодор» дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України»
ПАНАСЮКА Віктора Дмитровича - начальника Збаразького управління акціонерного товариства «Тернопільгаз»
ПРОЦИКА Степана Григоровича - пенсіонера, Зборівський район
СОПІВНИКА Василя Дмитровича - пенсіонера, члена Національної спілки журналістів України, м.Заліщики
ЧЕРЕМШИНСЬКОГО Остапа Степановича - директора обласного комунального Етнографічно-меморіального музею Володимира Гнатюка у с.Велеснів, Монастириський район
ЧЕРЕПІЯ Любомира Йосиповича - Скала-Подільського селищного голову, Борщівський район

по Харківській області

АНДРЄЄВУ Ольгу Володимирівну - керівника вокального колективу Куп'янського районного будинку культури
БАКУНОВУ Світлану Павлівну - вчителя Михайлівського навчально-виховного комплексу Первомайської районної державної адміністрації
БОНДАРЕНКО Лілію Іванівну - головну медичну сестру комунального закладу охорони здоров'я «Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги імені проф.О.І.Мещанінова»
БУТЕНКА Миколу Сергійовича - начальника філії комунального підрядного спеціалізованого підприємства по ремонту і будівництву автошляхів м.Харкова «Шляхрембуд»
ГЕДЮН Ольгу Григорівну - доярку товариства «Восток – КМК», Шевченківський район
ГУБІНУ Віру Митрофанівну - головного спеціаліста управління Харківської районної державної адміністрації
ДАЦЕНКА Івана Івановича - слюсаря комунального підприємства «Харківські теплові мережі»
ДВОРЕЦЬКУ Любов Володимирівну - вчителя Кегичівського ліцею Кегичівської районної ради
ДИБАНЬОВУ Галину Володимирівну - сестру медичну сільського відділення загальної практики − сімейної медицини с.Капитолівка, Ізюмський район
КРАСНОКУТСЬКОГО Сергія Григоровича - електромеханіка комунального спеціалізованого підприємства «Харківгорліфт»
КРИКУН Тетяну Володимирівну - сімейного лікаря загальної практики − сімейної медицини комунального закладу охорони здоров'я Печенізької центральної районної лікарні
КУЛИК Галину Михайлівну - завідувача Просянської бібліотеки Нововодолазької централізованої бібліотечної системи
КУЛИК Ларису Анатоліївну - сестру медичну комунального закладу охорони здоров'я «Сахновщинська центральна районна лікарня»
КУЦ Ларису Геннадіївну - вчителя Близнюківського ліцею Близнюківської районної ради
ПОСИПАЙКА Олександра Вікторовича - вчителя Підсереднянської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Великобурлуцький район
ПРИДАТЬКО Ольгу Яківну - лікаря-педіатра Борівської центральної районної лікарні
ПРИХОДІНА Миколу Васильовича - викладача Дворічанського професійного аграрного ліцею
СЕМЕНОВА Андрія Михайловича - електромонтера комунального підприємства «Харківський метрополітен»
ФЕСЕНКО Валентину Михайлівну - двірника комунального підприємства «Харківблагоустрій»
ЧЕНЦОВА Миколу Федоровича - старшого тренера-викладача комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 4» Харківської міської ради
ЯКОВЕНКО Валентину Іллівну - сестру медичну комунального закладу охорони здоров'я «Харківська міська клінічна лікарня № 8» 

по Херсонській області

БОНДАРЕНКА Івана Онисимовича - заступника головного лікаря Чаплинської районної лікарні
ДМИТРУКА Миколу Ілліча - члена наглядової ради акціонерного товариства «Кам'янський», Бериславський район
КОВАЛЕНКА Ігоря Владиславовича - вчителя гімназії Новокаховської міської ради
КОМАРОВУ Нелю Миколаївну - Магдалинівського сільського голову, Чаплинський район
ПЕТРУКА Сергія Адамовича - механізатора акціонерного товариства «Придніпровське», Нововоронцовський район
ПРОТОЧЕНКА Олега Миколайовича - виконуючого обов'язки першого заступника начальника державного підприємства «Скадовський морський торговельний порт»
САФОНОВУ Валентину Василівну - члена Нижньосірогозької районної організації ветеранів війни та праці
СІЛІНА Івана Васильовича - завідувача відділу державного закладу «Каховська районна санітарно-епідеміологічна станція»
ШАПРАН Валентину Володимирівну - головну медичну сестру комунального закладу «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка»
ЯКУНІНУ Валентину Юліївну - начальника відділу Цюрупинської районної державної адміністрації

по Хмельницькій області

БАЙДИЧА Олександра Васильовича - директора Кузьминської загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Красилівський район
БОНДАРЧУКА Миколу Сергійовича - Сусловецького сільського голову, Летичівський район
ГАВРІШКО Марію Василівну - директора Голозубинецької загальноосвітньої школи І−ІІІ ступенів, Дунаєвецький район
ГОЛОВАЧУКА Олега Станіславовича - начальника станції Шепетівка відокремленого підрозділу «Козятинська дирекція залізничних перевезень» державного територіально-галузевого об'єднання «Південно-Західна залізниця»
ГРИЦАЄНКА Олександра Олександровича - провідного інженера відокремленого підрозділу «Хмельницька АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»
КРИВДИКА Олексія Івановича - директора товариства «Хмельницький завод будівельних матеріалів»
ЛАБАЗЮКА Петра Петровича - директора підприємства «Аграрна компанія 2004», м.Волочиськ
ЛОНТКОВСЬКОГО Анатолія Сергійовича - лікаря-нейрохірурга Кам'янець-Подільської міської лікарні № 1
ЛУЦЮКА Василя Васильовича - старшого водія 2-ї самостійної державної пожежної частини м.Хмельницький Хмельницького міського відділу Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області, старшого прапорщика служби цивільного захисту
МАРЧЕНКА Володимира Леонідовича - генерального директора селянського товариства «Агрофірма «Маяк», м.Полонне
МАТВІЙЦЯ Володимира Петровича - голову фермерського господарства «Вільний селянин», Білогірський район
НІМЦЯ Петра Андрійовича - директора дитячої музичної школи, Старосинявський район
РОЖИКА Миколу Феофановича - директора товариства «В'язовець», Білогірський район
САВЧЕНКО Оксану Андріївну - головного лікаря Берездівської дільничної лікарні, Славутський район
ТОМЧУКА Миколу Олексійовича - завідувача відділення Новоушицької центральної районної лікарні
ТОСТАНОВСЬКОГО Антона Івановича - пенсіонера, м.Ізяслав
ТРОФІМЧУКА Петра Петровича - директора Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства
ФАЛІОН Наталію Іванівну - керівника народного аматорського театру пісні «Бабине літо» П'ятничанського сільського будинку культури, Чемеровецький район
ФЕДОРОВИЧ Ларису Миколаївну - вчителя Ярмолинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І−ІІІ ступенів № 1 і гімназія»
ШАПОВАЛОВА Сергія Васильовича - директора сільськогосподарського товариства імені Т.Шевченка, Деражнянський район
ШПОРУКА Валерія Володимировича - завідувача Волочиської центральної районної аптеки № 11

по Черкаській області

БОНДАР Мирославу Ільківну - директора Черкаського обласного притулку для дітей служби у справах дітей Черкаської обласної державної адміністрації
БОРСЕНКА Володимира Кириловича - лікаря-хірурга Звенигородської центральної районної лікарні
ГРЕБЕНЮКА Володимира Яковича - художнього керівника народного аматорського жіночого вокального ансамблю Жашківського районного будинку культури
ДАВИДЕНКА Володимира Олексійовича - голову правління Золотоніського районного споживчого товариства
ДВОЙНИХ Володимира Григоровича - майстра виробничого навчання державного навчального закладу «Черкаський професійний ліцей»
ДУДКІНА Сергія Анатолійовича - директора державного підприємства «Оризон Навігація», м. Сміла
КАЛЮЖНУ Ганну Андріївну - доярку сільськогосподарського товариства «Тясмин», Чигиринський район
КАПКАЄВУ Ліллю Павлівну - директора комунального закладу «Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка» Черкаської обласної ради
КАРАСЬ Аллу Іванівну - швачку товариства «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика»
КОПИЦЮ Віру Григорівну - вчителя Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради
КРЮЧКОВА Віктора Григоровича - художника-реставратора комунального закладу «Черкаський обласний краєзнавчий музей» Черкаської обласної ради
ОГОРОДНІКА Петра Андрійовича - оператора підприємства «Теплокомуненерго» акціонерного товариства «Монастирищенський ордена Трудового Червоного Прапора машинобудівний завод»
ОНОПРІЄНКА Юрія Михайловича - машиніста відокремленого структурного підрозділу «Хлистунівське кар'єроуправління «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України», Городищенський район
ПАРАСКЕВИЧА Леоніда Миколайовича - Макіївського сільського голову, Смілянський район
СЛОБОДЯНИКА Віктора Петровича - головного агронома сільськогосподарського товариства «Агрофірма «АгроРось», м.Корсунь-Шевченківський
ШЕВЧУКА Миколу Петровича - начальника відділу Головного управління Черкаської обласної державної адміністрації
ЩЕРБЕНКА Миколу Миколайовича - слюсаря-ремонтника акціонерного товариства «Технолог», м.Умань
ЯРОВОГО Анатолія Григоровича - директора Черкаської філії зовнішньоекономічної асоціації «Новосвіт»

по Чернівецькій області

АЛУКІ Марію Павлівну - пенсіонерку, Герцаївський район
БАЛАНА Віктора Миколайовича - пенсіонера, Новоселицький район
ГОЛЕЙЧУКА Василя Івановича - агронома товариства «Хрещатик-Агро», Заставнівський район
ЄВЕНЧУК Ганну Миколаївну - товарознавця Путильського цеху обслуговування Чернівецької дирекції українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта»
КИБІЧ Ярославу Василівну - головного редактора Вижницької районної газети «Вижницькі обрії»
КРЮЧКО Ольгу Миронівну - начальника відділу Глибоцької районної державної адміністрації
КУХАРЧУКА Ігоря Юрійовича - голову правління Чернівецького міського центру захисту приватних підприємців і підприємств малого бізнесу
ЛУЦЬ Ніну Дмитрівну - директора Хотинської районної централізованої бібліотечної системи
МАРИНЯКА Сергія Петровича - лікаря Новодністровської міської лікарні
РИНГАЧА Сергія Анатолійовича - начальника цеху Чернівецької філії акціонерного товариства «Укртелеком», смт Кельменці
СМЕРИКУ Дмитра Васильовича - водія комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління»
СМИКАЛО Ольгу Миколаївну - лікаря-терапевта Кіцманської центральної районної лікарні
ЦИНТУ Олександра Васильовича - електрообмотувальника комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління» 

по Чернігівській області

БЕНДИКА Віктора Миколайовича - водія сільськогосподарського виробничого кооперативу «Полісся», Чернігівський район
БУШАЙ Віру Володимирівну - редактора Чернігівської обласної газети «Живи з надією»
ГАРУСА Сергія Володимировича - Ріпкинського селищного голову
КАЛІНІЧЕНКА Олексія Петровича - лікаря-офтальмолога комунального лікувально-профілактичного закладу «Прилуцька центральна міська лікарня»
КАРПЕНКА Володимира Миколайовича - голову Ніжинської районної організації Чернігівської обласної організації ветеранів України
КИРИЧЕНКА Олександра Володимировича - директора акціонерного товариства «Ритм», м.Чернігів
КУЗЬМЕНКА Миколу Григоровича - завідувача кафедри Чернігівського державного технологічного університету
МУКВИЧА Юрія Миколайовича - генерального директора Ніжинського українського драматичного театру імені М.Коцюбинського
ПЕРЕПЕЧАЯ Петра Борисовича - керівника фермерського господарства «Зелений обрій», м.Мена
ЦАПА Миколу Федоровича - директора Бахмацької районної друкарні 

по місту Севастополю

АНДРІЙЦЯ Сергія Григоровича - заступника генерального директора товариства «Агрофірма «Золота Балка»
ГІТЕЛЬЗОНА Олександра Аркадійовича - головного лікаря комунального закладу «Міська лікарня № 4»
ГОЛОМИСОВУ Марію Миколаївну - начальника хлібобулочного цеху акціонерного товариства «Цар хліб»
ДЬОМІНУ Ірину Михайлівну - заступника директора Севастопольського палацу дитячої та юнацької творчості
ЗАХАРОВА Анатолія Івановича - голову Інкерманської ради ветеранів м.Севастополь
ІСКРЕНКА Юрія Івановича - завідувача відділення комунального закладу «Міська лікарня № 5 − «Центр охорони здоров'я матері і дитини»
МІЛЕХІНА Віктора Івановича - електромонтера комунального підприємства «Енергосервіс»
НОВОСЬОЛОВУ Інну Львівну - завідувача відділення комунального закладу «Міська лікарня № 3 імені Даші Севастопольської»
ПАРШИНА Олександра Васильовича - слюсаря-електрика комунального підприємства Севастопольської міської ради «Севелектроавтотранс» імені О.С.Круподьорова
СМОЛЯКОВУ Ілону Миколаївну - директора Севастопольського професійного торгово-кулінарного ліцею
ТУПІЛЕНКО Світлану Валентинівну - завідувача Севастопольського комунального дошкільного навчального закладу № 107 компенсуючого типу Севастопольської міської ради
УДАРОВУ Тетяну Іванівну - старшого інспектора управління Севастопольської міської державної адміністрації
УСКОВУ Ларису Миколаївну - начальника відділу Гагарінської районної державної адміністрації м.Севастополя 

по місту Києву

БОНДАРЯ Миколу Володимировича - завідувача кафедри Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв
БУСЛОВИЧА Леоніда Георгійовича - начальника дільниці комунального підприємства «Київжитлоспецексплуатація»
ГУЛЕНКО Ольгу Миколаївну - старшу медичну сестру дитячої поліклініки № 2 Шевченківського району
ДАВИДЕНКА Володимира Федоровича - електромонтера акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал»
ДІДКІВСЬКОГО Івана Станіславовича - водія акціонерного товариства «Київспецтранс»
ІВАНИЦЬКУ Олену Євгенівну - головного спеціаліста виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
МІЛЕНКО Віру Федорівну - директора Київського міського центру роботи з жінками Київської міської державної адміністрації
МОСЯКОВУ Ірину Юліївну - директора Центру творчості дітей та юнацтва «Шевченківець»
РОМАНОВУ Ірину Борисівну - головного спеціаліста відділу Служби у справах дітей виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
ФАКТОР Людмилу Володимирівну - директора спеціалізованої школи - дитячого садка «Кияночка».

 

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

21 січня 2012 року