Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №28/2012

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом Свободи

ПАТОНА Бориса Євгеновича - президента Національної академії наук України, директора Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України, академіка НАН України, м.Київ

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ВАЩУК Катерину Тимофіївну - народного депутата України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ВАНАТА Петра Михайловича - президента Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал»
ГАЛКІНА Олександра Олексійовича - голову правління акціонерного товариства «Укрпластик», м.Київ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ГОРДЄЄВА Андрія Івановича - вальцювальника цеху акціонерного товариства «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь», м.Запоріжжя
КАМЧАТНОГО Валерія Григоровича - народного депутата України
ЛІСОВОГО Віталія Митрофановича - начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства
ЛУКАШЕВА Володимира Анатолійовича - художнього керівника Національної філармонії України, м.Київ
ЛУК’ЯНЕНКА Дмитра Григоровича - декана факультету Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
МИХАЛЬЧЕНКА Миколу Івановича - завідувача відділу Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса НАН України, м.Київ
ОНЧУЛА Петра Єпіфановича - оперного співака, голову Донецького міжобласного відділення Національної cпілки театральних діячів України
СЛАУТУ Віктора Андрійовича - Радника Президента України
ЦЮРУ Василя Олексійовича - голову ради об’єднання акціонерних товариств «Вінницяоблагротехсервіс»
ШПАКА Олександра Григоровича - віце-президента концерну «Укрросметал», м.Суми

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АНДРОСА Сергія Олександровича - народного депутата України
БАЖУРУ Анатолія Миколайовича - голову Верховинської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Івано-Франківська область
БЕНЮКА Петра Михайловича - актора Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м.Львів
БОНДАРЧУКА Василя Миколайовича - Старокотельнянського сільського голову Андрушівського району, Житомирська область
БУРДІНА Івана Арсентійовича - голову Вознесенської районної ради, Миколаївська область
БУРЬЯНА Михайла Степановича - завідувача кафедри Луганського національного університету імені Тараса Шевченка
ВЛАСЕНКА Василя Васильовича - директора колективного підприємства фірми «Агропромшляхбудіндустрія», м.Вінниця
ГАЛАЧЕНКА Олександра Олександровича - головного лікаря державного підприємства «Клінічний санаторій «Хмільник», Вінницька область
ГАСЮКА Петра Петровича - народного депутата України
КАЗАЧЕНКА Володимира Івановича - голову Центрального комітету профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України, м.Дніпропетровськ
КОНОВАЛЕНКА Олександра Олександровича - заступника директора - керівника відділення Радіоастрономічного інституту НАН України, м.Харків
КОСТЮЧЕНКА Сергія Михайловича - першого заступника генерального директора, голову наглядової ради акціонерного товариства «Трест Дніпродорбуд», м.Дніпропетровськ
КУЛІНІЧА Миколу Андрійовича - Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії
КУРЛЕНКОВА Вячеслава Володимировича - голову сільськогосподарського виробничого кооперативу «Світанок» Чернігівського району, Запорізька область
ЛАЗАКОВИЧА Ігоря Васильовича - голову правління акціонерного товариства «Сумихімпром»
ЛІЗАНЕЦЬ Тетяну Павлівну - головного казначея відділу Управління Державної казначейської служби України у Свалявському районі Закарпатської області
НИЖНИКА Аркадія Івановича - заступника керівника Головного управління - керівника управління Апарату Верховної Ради України
ПАВЛЕНКА Валерія Івановича - машиніста бульдозера товариства «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ», м.Донецьк
ПАВЛОВА Юрія Анатолійовича - першого заступника голови Київської обласної ради
ПАРХОМЦЯ Костянтина Олександровича - голову Козелецького районного відділення Української спілки в’язнів - жертв нацизму, Чернігівська область
ПОДКОРИТОВА Олександра Леонідовича - генерального директора акціонерного товариства «Єнакіївський металургійний завод», Донецька область
РИЖКОВА Євгена Вікторовича - голову Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради, Дніпропетровська область
САВЧЕНКА Ігоря Васильовича - народного депутата України
САМОЙЛЕНКА Григорія Васильовича - завідувача кафедри Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чернігівська область
САМОЙЛИК Катерину Семенівну - народного депутата України, голову Вищої жіночої ради Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»
САМОНІНА Віктора Юрійовича - слюсаря акціонерного товариства «Одеський припортовий завод»
ТОЛБАТОВА Валерія Миколайовича - заступника голови Сумської обласної ради
ЧЕЧОТКІНА Сергія Миколайовича - заступника директора Українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак», м.Київ
ЧУСОВА Віктора Федоровича - слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот», Луганська область
ШТЕЙНГАУЕРА Сергія Яковича - апаратника-гідрометалурга дирекції товариства «Миколаївський глиноземний завод»
ЯЛОВЕГУ Анатолія Федоровича - начальника служби товариства «Чиста Криниця», Полтавська область
ЯНАКІ Леонтія Павловича - директора сільськогосподарського підприємства «Україна» Білогірського району, Автономна Республіка Крим

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

РИЖАКА Олександра Миколайовича - голову правління Джанкойської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Автономна Республіка Крим
СОРОКІНУ Олександру Микитівну - ветерана Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, смт Голованівськ, Кіровоградська область

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АРЛЕКІНОВУ Ольгу Едуардівну - начальника сектору державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К.Янгеля, м.Дніпропетровськ
ГОРБАТКО Людмилу Ігорівну - начальника лабораторії акціонерного товариства «Одеський припортовий завод»
ДОБРОДІЙ Людмилу Костянтинівну - члена координаційної ради Організації солдатських матерів України, м.Севастополь
ДУДАР Людмилу Сергіївну - Корделівського сільського голову Калинівського району, Вінницька область
ЄВДОКИМОВУ Ніну Іванівну - голову комісії Херсонської міської організації ветеранів війни і праці
КОВАЛЬЧУК Олесю Григорівну - заступника голови Волинської обласної організації Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги
КОЛПАКОВУ Валентину Михайлівну - заступника генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, м.Київ
КРИКУН Галину Федорівну - завідувача історико-архітектурного заповідника відділу Очаківської міської ради, Миколаївська область
РОН Ольгу Федорівну - головного казначея відділу управління Державного казначейства у Тельманівському районі Головного управління Державного казначейства України у Донецькій області
СТЕГНІЙ Ольгу Анатоліївну - головного консультанта відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії
ШИНГАРЬОВУ Олену Валеріївну - віце-президента Харківської міської громадської організації інвалідів «КРЕАВИТА»

Нагородити орденом Данила Галицького

АНІКІНА Миколу Геннадійовича - завідувача відділу Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ВИШНІВСЬКУ Валентину Василівну - Городецького сільського голову Уманського району, Черкаська область
ДОЛЮ Людмилу Олександрівну - доярку товариства «Бурат - Агро» Решетилівського району, Полтавська область
ЗАХАРОВА Віктора Семеновича - слюсаря-ремонтника акціонерного товариства «Науково-виробничий центр «ТРАНСМАШ», м.Луганськ
КАЧАНОВА Володимира Дмитровича - слюсаря-ремонтника цеху акціонерного товариства «Сумихімпром»
КОДЕНКА Олександра Миколайовича - різальника металу акціонерного товариства «Луганськтепловоз»
КОПКА Григорія Григоровича - старшого агронома відокремленого підрозділу агрофірми «Ім. Шевченка» товариства «Агрофірма «Ім. Довженка» Гадяцького району, Полтавська область
КОШЕЛЯ Олександра Ростиславовича - головного механіка акціонерного товариства «Рівнеазот»

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БОРКУ Ігорю Миколайовичу - солістові опери - провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ОЛІЙНИКУ Михайлу Мефодійовичу - артистові-солісту Харківського державного академічного театру опери та балету імені М.В.Лисенка
ФІЦІ Михайлу Івановичу - артистові Єврейського музично-драматичного театру імені Шолом-Алейхема, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

ЖОВНИЧУ Івану Григоровичу - архітекторові, головному дизайнеру товариства «Ватра-Техносвітло», м.Тернопіль

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ГАЛЕНЧИКУ Володимиру Феофановичу - директорові з капітального будівництва та реконструкції акціонерного товариства «Єнакіївський металургійний завод», Донецька область
ГАЛЬЧУКУ Анатолію Павловичу - генеральному директорові товариства «КОНЦЕРН «Київпідземшляхбуд»
ПРИСТАЇ Олексію Дмитровичу - заступникові генерального директора Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання «Укрдержліспроект», Київська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

КРИВЕНКУ Володимиру Петровичу - провідному інженерові державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К.Янгеля, м.Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

БУДІЙ Надії Дмитрівні - заступникові директора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов
ГУТЧИНСЬКОМУ Володимиру Йосиповичу - директорові Нововолинського ліцею-інтернату, Волинська область
ЛЮБИШ Марії Василівні - учительці Рокитнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3, Рівненська область
ОСТАПЧУКУ Леоніду Володимировичу - учителеві Миколаївського муніципального колегіуму
СТАЦЕНКО Надії Іванівні - учительці Олександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, Кіровоградська область
ЯКОВЛЄВІЙ Любові Костянтинівні - учительці, заступнику директора Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ)

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БЕЗРУКОВУ Сергію Григоровичу - завідувачеві кафедри державної установи «Кримський державний медичний університет імені С.І.Георгієвського», доктору медичних наук, професорові, Автономна Республіка Крим
ПОПОВУ Олексію Павловичу - завідувачеві кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, доктору технічних наук, професорові, м.Миколаїв
СОСНІНУ Олександру Васильовичу - професорові кафедри Національної академії державного управління при Президентові України, доктору політичних наук
СУКМАНОВУ Валерію Олександровичу - завідувачеві кафедри Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, доктору технічних наук, професорові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ЛИСЕНКУ Миколі Віталійовичу - художньому керівникові Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України, м.Київ
РЕГЕШІ Наталії Леонідівні - начальникові відділу Київського національного університету культури і мистецтв
СІКОРІ Миколі Юрійовичу - солістові-вокалісту державного підприємства «Дирекція пересувних циркових колективів України», м.Київ
СТЕПАНЯНУ Юріку Грантіковичу - скульпторові, члену Національної спілки художників України, м.Херсон

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ПИЩУЛІНІЙ Ользі Миколаївні - завідувачеві відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м.Київ
ЯКИМОВУ Олексію Петровичу - директорові Департаменту Державної казначейської служби України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ГЛУЩЕНКУ Ігорю Миколайовичу - народному депутатові України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ПАВЛОВУ Григорію Леонідовичу - першому заступникові головного редактора газети «Житомирщина»
ПЕЦЕНЮК Анастасії Михайлівні - завідувачеві редакції творчо-виробничого об’єднання обмінних і видовищних програм Волинської обласної державної телерадіокомпанії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АЛАМАСІ Віктору Івановичу - завідувачеві відділення Спеціалізованої медико-санітарної частини № 9 МОЗ України, Дніпропетровська область
БОЙКУ Віталію Ярославовичу - начальникові управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації
ДАБІЖІ Юрію Івановичу - завідувачеві відділення Білгород-Дністровської міської лікарні, Одеська область
ШЕЛЕСТУ Євгенію Леонідовичу - головному лікареві стоматологічної клініки Шелеста, м.Харків
ШУХТІНУ Вадиму Вікторовичу - головному лікареві комунальної установи «Одеський обласний медичний центр»
ЯЦЕНТЮКУ Віталію Григоровичу - завідувачеві відділення клінічної лікарні № 15 Подільського району міста Києва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

БОРОВЦЮ Дмитрію Васильовичу - лісничому Бистрицького лісництва державного підприємства «Соснівське лісове господарство» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства
ВОРОНЮКУ Володимиру Васильовичу - начальникові Управління Державного агентства лісових ресурсів України
ПРИСЯЖНЮКУ Василю Пилиповичу - лісничому Баранівського лісництва державного підприємства «Баранівське лісомисливське господарство» Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства
ШПИГУ Григорію Миколайовичу - лісничому державного підприємства «Київське лісове господарство» Київського обласного управління лісового та мисливського господарства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ПАУЧЕКУ Юрію Іллічу - майстрові художньої обробки деревини, Чернівецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

БІЛОКОПИТОВУ Борису Олександровичу - генеральному директорові акціонерного товариства «Сімферопольський завод сільськогосподарського машинобудування», Автономна Республіка Крим
КАРАПЕЙЧИКУ Ігорю Миколайовичу - голові правління - генеральному директору акціонерного товариства «Азовмаш», Донецька область
СІЛКІНУ Олексію Юрійовичу - провідному конструкторові комплексу державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К.Янгеля, м.Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

КОШЕВОМУ Миколі Миколайовичу - нагрівальникові металу цеху акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»
ШРАМКУ Сергію Дмитровичу - операторові поста акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

АЛЕКСЕЄВІЙ Валентині Василівні - завідувачеві відділу Луганського обласного центру народної творчості
АЛЯБ’ЄВІЙ Світлані Вікторівні - директорові Херсонського обласного центру народної творчості
БОРИСОВУ Сергію Валерійовичу - режисерові казенного підприємства «Державний гастрольно-концертний центр України», м.Київ
ГРИГОР’ЄВІЙ Тетяні Федорівні - старшому науковому співробітникові відділу головної редколегії науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією» при Президії Національної академії наук України, м.Київ
ЄФІМОВІЙ Ганні Іванівні - провідному бібліотекареві відділу Одеської національної наукової бібліотеки імені М.Горького
КЛИМЕЦЬ Валентині Павлівні - завідувачеві відділу комунального закладу культури «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей»
МИСЮКУ Івану Юрійовичу - дослідникові народного мистецтва, члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Івано-Франківська область
САВЕЛІ Олегу Яковичу - заступникові генерального директора Національного заповідника «Херсонес Таврійський», м.Севастополь
СИМОНЕНКУ Олександру Олександровичу - головному художникові Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка
СОРОЦІ Василю Івановичу - керівникові інструментальної групи заслуженої самодіяльної капели бандуристів України «Кобзар» Струсівського будинку культури Теребовлянського району, Тернопільська область
ЧЕРНИШ Ірині Володимирівні - начальникові управління культури і мистецтв Запорізької міської ради
ШЕВЧЕНКО Світлані Марківні - начальникові відділу управління культури і туризму Севастопольської міської державної адміністрації
ЮНІНУ Олександру Олександровичу - генеральному директорові Музею-майстерні І.П.Кавалерідзе, м.Київ
ЯРОВІЙ Людмилі Вікторівні - викладачеві Ужгородської дитячої школи мистецтв, Закарпатська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БЕЗРОДНОМУ Віктору Володимировичу - проректорові Харківського національного автомобільно-дорожнього університету
БОЖКО Ларисі Миколаївні - викладачеві Немирівського коледжу будівництва та архітектури Вінницького національного аграрного університету
БУТ Любові Вікторівні - директорові Полтавського спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 3 «Червона калинонька»
ЛАЗЕРУ Петру Нарцисовичу - проректорові, професору кафедри Херсонського державного аграрного університету
МАТВІЄНКО Ользі Василівні - проректорові Київського національного лінгвістичного університету
СКЛЯРУ Степану Івановичу - директорові відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Прибрежненський аграрний коледж» Сакського району, Автономна Республіка Крим
ЯСЮКУ Володимиру Федоровичу - викладачеві, завідувачу відділення Новоушицького технікуму Подільського державного аграрно-технічного університету, Хмельницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ШУЛЬЖЕНКУ Олександру Івановичу - завідувачеві відділення комунальної медичної установи «Клінічна Руднічна лікарня», Донецька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИЧЕНКО Валентині Петрівні - інженерові-технологу цеху акціонерного товариства «Укрпластик», м.Київ
ПОПОВИЧУ Михайлу Михайловичу - директорові виробничо-комерційного підприємства «Мукачівський міськкоопторг» Закарпатської обласної споживчої спілки
СИЛАЄВУ Сергію Івановичу - начальникові зміни акціонерного товариства «Одеський припортовий завод»
СКРИНЧУКУ Василю Степановичу - керівникові сільськогосподарського приватного підприємства імені Василя Крикливця, Чернівецька область
ШМОРГУН Світлані Іванівні - директорові товариства «Корсунь-Шевченківська швейна фабрика», Черкаська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ЗАГРЕБНОМУ Сергію Івановичу - докерові-механізатору товариства «Європейська транспортна стивідорна компанія», м.Миколаїв
КАГРАМАНЯНУ Артуру Олександровичу - проректорові Української державної академії залізничного транспорту, м.Харків
МОЛЧАНОВУ Михайлу Миколайовичу - директорові транспортно-виробничого управління акціонерного товариства «Мотор Січ», м.Запоріжжя
СІПУНУ Михайлу Михайловичу - голові правління Асоціації автомобільних перевізників Сумської області
ХОМЕНКУ Миколі Олексійовичу - головному механікові, начальнику транспортної служби акціонерного товариства «Полтавагаз»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЗАМИКУЛІ Володимиру Васильовичу - заступникові голови Полтавської обласної державної адміністрації
ЛАЗАРЕНКУ Михайлу Дмитровичу - голові селянсько-фермерського господарства «Прогрес» Балтського району, Одеська область
ПАВЛОВУ Олександру Лукичу - заступникові генерального директора державного концерну «Національне виробничо-аграрне об’єднання «Масандра», Автономна Республіка Крим

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ВАСЮТИНСЬКІЙ Тетяні Леонідівні - головному консультантові Управління Адміністрації Президента України
МАРИНЧУК Раїсі Миколаївні - директорові Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування, Хмельницька область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

БУЛЬДІ Сергію Олександровичу - завідувачеві сектору Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
ІЩЕНКУ Володимиру Антоновичу - голові правління Обухівського районного споживчого товариства, Київська область
УКРАЇНСЬКІЙ Валентині Вікторівні - начальникові Управління Державного управління справами

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

КРАСАВІНІЙ Тамарі Миколаївні - першому заступникові начальника Головного управління юстиції у Київській області
ЛАРІНІЙ Наталії Олексіївні - завідувачеві відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії
ПАВЛЮЧЕНКУ Віктору Сільвестровичу - судді Нововоронцовського районного суду Херсонської області у відставці
ПОЛОЖИШНИКУ Віталію Володимировичу - завідувачеві відділу Головного управління Адміністрації Президента України
ЧЕПЕСЮКУ Оресту Васильовичу - судді Борщівського районного суду Тернопільської області у відставці
ЧУМАКУ Олександру Олексійовичу - начальникові управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Кіровоградській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БАНДУРОВУ Сергію Миколайовичу - директорові Рубіжанського міського центру фізичної культури та спорту, Луганська область
СТАШКІВУ Михайлу Володимировичу - учителеві Львівського державного училища фізичної культури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КРАВЧЕНКУ Анатолію Григоровичу - художникові-графіку, м.Одеса
ПОПОВИЧУ Василю Андрійовичу - художникові-живописцю, Закарпатська область
ТЕЛИЧКО Валентині Василівні - художникові-живописцю, м.Донецьк

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

ПІДГОРНЯКУ Сергію Володимировичу - гірникові очисного вибою відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Ровеньківське» державного підприємства «Ровенькиантрацит», Луганська область.

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ

21 січня 2012 року