Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №285/2022-рп

Про делегацію України для участі у Конференції Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 27-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату, 17-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 4-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди

1. Утворити делегацію України для участі у Конференції Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 27-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату, 17-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 4-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди (6 — 18 листопада 2022 року, м. Шарм-ель-Шейх, Арабська Республіка Єгипет), у такому складі:

СТРІЛЕЦЬ Руслан Олександрович — Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України, глава делегації

ГРИНЧУК Світлана Василівна — заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції, заступник глави делегації

БОНДАРЕНКО Олег Володимирович — народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування (за згодою)

РЯБЧИН Олексій Михайлович — радник голови правління з розвитку низьковуглецевих бізнесів акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (за згодою).

Дозволити главі делегації вносити зміни до складу делегації України.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у Конференції Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 27-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату, 17-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 4-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити делегацію України брати участь у переговорах і прийнятті рішень Конференції Організації Об’єднаних Націй зі зміни клімату, яка включатиме проведення 27-ї сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату, 17-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу, та 4-ї сесії Конференції Сторін, яка є нарадою Сторін Паризької угоди.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

7 листопада 2022 року