Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №296/2022-рп

Про делегацію України для участі у дев'ятнадцятій нараді Конференції Сторін Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення

1. Утворити делегацію України для участі у дев'ятнадцятій нараді Конференції Сторін Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (14 – 25 листопада 2022 року, м. Панама, Республіка Панама), у такому складі:

ГРЕЧАНИК Руслан Мар'янович – перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, глава делегації

ДОМАШЛІНЕЦЬ Володимир Григорович – начальник відділу збереження біологічного різноманіття та біобезпеки Департаменту природно-заповідного фонду та біорізноманіття Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, член делегації.

Дозволити главі делегації вносити за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації.

2. Затвердити Директиви делегації України для участі у дев'ятнадцятій нараді Конференції Сторін Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (додаються, для службового користування).

3. Уповноважити делегацію України взяти участь у переговорах та схваленні рішень дев'ятнадцятої наради Конференції Сторін Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

11 листопада 2022 року