Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №325/2022

Питання музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука

1. Погодитися з пропозицією Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного управління справами щодо передачі нежитлових будинків, розташованих за адресою: м. Київ, вул. Володимира Винниченка, 10, що перебувають в управлінні Державного управління справами, до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України для створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука.

2. Кабінету Міністрів України та Державному управлінню справами забезпечити передачу в установленому порядку об'єктів державної власності, зазначених у статті 1 цього Указу, з управління Державного управління справами до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України.

3. Кабінету Міністрів України в установленому порядку опрацювати питання щодо створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука як державного закладу з віднесенням його до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України, забезпечити виконання необхідних робіт для належного облаштування центру, його ефективного функціонування і розвитку.

4. Визнати такою, що втратила чинність, статтю 3 Указу Президента України від 11 червня 2021 року № 232 «Про створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука».

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

10 травня 2022 року