Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №554/2019

Про делегацію України для участі у переговорах між Україною та Малайзією щодо підготовки проекту Договору між Україною та Малайзією про передачу засуджених осіб

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах між Україною та Малайзією щодо підготовки проекту Договору між Україною та Малайзією про передачу засуджених осіб у такому складі:

НЕЧИТАЙЛО Олександр Вячеславович — Надзвичайний і Повноважний Посол України в Малайзії, глава делегації

КОЛЕДОВ Сергій Володимирович — начальник відділу міжнародних договорів та офіційних перекладів Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України

МАРЧЕНКО Людмила Іванівна — завідувач відділу кримінального законодавства, законодавства про судочинство та з питань міжнародного права департаменту законодавства з питань державного будівництва Головного державно-правового департаменту Адміністрації Президента України

ШЕВЧЕНКО Катерина Георгіївна — заступник директора департаменту — начальник управління міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України.

2. Дозволити главі делегації вносити у разі потреби зміни до складу делегації, залучаючи до її роботи членів Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних, кримінальних справах, утвореної Указом Президента України від 24 червня 2010 року № 724.

3. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах між Україною та Малайзією щодо підготовки проекту Договору між Україною та Малайзією про передачу засуджених осіб (додаються, для службового користування).

4. Кабінету Міністрів України вирішити питання фінансового забезпечення проведення переговорів між Україною та Малайзією щодо підготовки проекту Договору між Україною та Малайзією про передачу засуджених осіб.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

24 липня 2019 року