Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №565/2015

Про відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті

З метою відзначення у жовтні 2015 року 25-ї річниці проведення у місті Києві Студентської революції на граніті - масової студентської акції громадянської непокори, спрямованої на захист національних інтересів Українського народу, вшанування патріотизму і мужності молоді у відстоюванні своєї громадянської позиції, ураховуючи важливе значення цих подій для здобуття Україною незалежності, постановляю:

1. Кабінету Міністрів України:

1) забезпечити здійснення у жовтні 2015 року заходів з відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті, зокрема проведення:

Українським інститутом національної пам'яті інформаційного заходу "Майдан: від незалежності до свободи", присвяченого 25-й річниці Студентської революції на граніті;

наукової конференції, присвяченої подіям Студентської революції на граніті, та публікації за її підсумками протягом 2015-2016 років відповідних матеріалів;

за участю громадськості у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури круглих столів, лекцій, бесід та інших просвітницьких заходів, присвячених Студентській революції на граніті, розроблення та поширення у навчальних закладах і закладах культури інформаційно- просвітницьких матеріалів, присвячених цій події;

2) вирішити в установленому порядку питання фінансування заходів з відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті.

2. Обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити проведення на відповідних територіях заходів з відзначення 25-ї річниці Студентської революції на граніті.

3. Міністерству закордонних справ України забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України заходів, присвячених Студентській революції на граніті, висвітленню її значення у здобутті Україною незалежності, залучивши до цієї роботи представників української громадськості за кордоном.

4. Міністерству інформаційної політики України разом з Українським інститутом національної пам'яті забезпечити розроблення та впровадження для державних засобів масової інформації тематичних інформаційних програм, присвячених 25-й річниці Студентській революції на граніті.

5. Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати цикли тематичних радіо- та телепередач, присвячених подіям Студентської революції на граніті, виступи у засобах масової інформації вчених, політичних та громадських діячів, а також висвітлення в засобах масової інформації заходів з відзначення 25-ї річниці цієї події.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

1 жовтня 2015 року