Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №58/2019

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, захист державного суверенітету і територіальної цілісності України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм   постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

НИЧКАЛО Неллю Григорівну - академіка-секретаря Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України

Нагородити орденом "За заслуги" І ступеня

КОСТЕВИЧ Олену Дмитрівну - чемпіонку та призерку Олімпійських ігор, дворазову чемпіонку світу та Європи зі стрільби кульової

Нагородити орденом "За заслуги" ІІІ ступеня

БЕЛЯК Лідію Романівну - заступника директора філії "Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат" акціонерного товариства "Об’єднана гірничо-хімічна компанія", Житомирська область

ГРАЧОВУ Уляну Іванівну - заступника керівника – координатора Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України, м.Київ

Нагородити орденом "За мужність" ІІІ ступеня

РУДЯК Галину Володимирівну - інспектора прикордонної служби – техніка групи відділення прикордонної служби "Красна Талівка" Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, прапорщика

СЕРЬОГІНУ Марину Володимирівну - солдата

ТОДЕР Олену Олексіївну - начальника медичного пункту механізованого батальйону 14 окремої механізованої бригади оперативного командування "Захід" Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого лейтенанта медичної служби

ЧОРНОВОЛ Тетяну Миколаївну - народного депутата України

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

БУРДЕЙНУ Наталію Андріївну - тренера Спортивного комітету Державної прикордонної служби України, майора

ГРЕЧАНІНУ Олену Яківну - генерального директора комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр – центр рідкісних (орфанних) захворювань"

ЖУРБУ Світлану Василівну - головного лікаря Черкаського обласного кардіологічного центру

КРЕПКІНУ Віру Самуїлівну - ветерана спорту, члена Федерації легкої атлетики України, м.Київ

ЩЕРБАК Ольгу Іванівну - директора Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

БАРАНОВУ Катерину Володимирівну -начальника управління Головного управління ДСНС у Донецькій області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту

БІРЮКОВУ Ольгу Анатоліївну - командира взводу бригадної артилерійської групи 79 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, лейтенанта

БУРДАК Любов Федорівну - головного консультанта відділу Департаменту Адміністрації Президента України

БУРЕНКО Валентину Олексіївну - голову 5-го мікрорайону громадської організації "Святошинська районна у м.Києві організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій"

БУШИНУ Любов Миколаївну - заступника голови Миколаївської обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

ВЕРБИЦЬКУ Альону Миколаївну - члена громадської ради при Адміністрації Державної прикордонної служби України

ВОЛИНСЬКУ Світлану Володимирівну - завідувача відділення державної наукової установи "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини", м.Київ

ГОНЧАРЕНКО Галину Анатоліївну - голову громадської організації "Волонтерський центр "Солдатський привал", м.Запоріжжя

ГРЕЧАНИК Олену Іванівну - начальника відділення Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України, полковника медичної служби

ГРИСЮК Марію Онуфріївну - керівника служби управління Апарату Ради національної безпеки і оборони України

ДАЦЕНКО Світлану Анатоліївну - волонтера, керівника підрозділу громадської спілки "Всеукраїнське об’єднання учасників АТО "Українці разом", Полтавська область

ДІДИЧ Зою Володимирівну - члена правління Рівненської обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Т.Г.Шевченка

ДМИТРЕНКО Тетяну Тимофіївну - завідувача кафедри державного навчального закладу "Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Кіровоградської обласної державної адміністрації", м.Кропивницький

ЖУРАКОВСЬКУ Галину Михайлівну - матір-героїню, директора Ясінянської дитячої школи мистецтв, Закарпатська область

ЗУБОВУ Наталію Анатоліївну - голову благодійного фонду "Крокуємо з турботою" в Новобузькому районі, Миколаївська область

КОЗАРЕНКО Ірину Миколаївну - головного консультанта Головного департаменту Адміністрації Президента України

КОЛЄСОВУ Наталію Яківну - голову обласної профспілкової організації працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості, м.Суми

КОЛМИК Олену Вікторівну - депутата Харківської обласної ради

МАРУСИК Тамару Володимирівну - члена громадської організації "Асоціація ділових жінок Буковини", проректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

ПРИЩЕПУ Наталію Олександрівну - чемпіонку Європи з легкої атлетики 2018 року

ПТИЦЮ Антоніну Миколаївну -голову Об’єднаної профспілкової організації Державної прикордонної служби України

ПУСТОВОЙТ Ірину Григорівну - старшого тренера-викладача спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 16, м.Київ

САВРУК Гелену Миколаївну - доцента кафедри Національного університету "Києво-Могилянська академія"

ХОРУЖУ Людмилу Леонідівну - завідувача кафедри Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка

ШАПОВАЛ Світлану Леонтіївну - голову Чернігівської міської організації членів сімей загиблих військовослужбовців Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

Нагородити медаллю "За військову службу Україні"

ВОЛКОВУ Тетяну Вікторівну - головного сержанта взводу 10 окремого мотопіхотного батальйону 59 окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Південь" Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта

ГЛАГОЛУ Ганну Дмитрівну - заступника начальника відділення відділу прикордонної служби "Дякове" Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, майора

ДЕЙНЕКУ Ірину Леонідівну - санітарного інструктора медичного пункту мотопіхотного батальйону 54 окремої механізованої бригади оперативного командування "Схід" Збройних Сил України, молодшого сержанта

ДУДНИК Альону Вікторівну - начальника відділення відділу прикордонної служби "Рені" Ізмаїльського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України, капітана

КЛЕПЧАР Тетяну Володимирівну - старшого бойового медика механізованого батальйону 28 окремої механізованої бригади оперативного командування "Південь" Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта

КРАВЧУК Світлану Володимирівну - старшого інспектора-льотчика відділу транспортної авіації управління Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, полковника

ЛЕВЧУК Ольгу Олександрівну - капітана медичної служби

МАЛУ Ларису Петрівну - старшого матроса

МЕТЛІНСЬКУ Ярославу Миколаївну - санітарного інструктора мотопіхотної роти 17 окремого мотопіхотного батальйону 57 окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Південь" Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

НАТЯГАНЧУК Лесю Василівну - капітан-лейтенанта

НОВІКОВУ Тетяну Анатоліївну - начальника медичного пункту механізованого батальйону 93 окремої механізованої бригади оперативного командування "Схід" Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого лейтенанта медичної служби

РОТАР Крістіну Іванівну - старшого бойового медика 64 окремого гарматного артилерійського дивізіону 406 окремої артилерійської бригади Командування морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, молодшого сержанта

ТКАЧУК Альону Миколаївну - механіка-радіотелефоніста відділення 11 зенітного ракетного полку повітряного командування "Захід" Повітряних Сил Збройних Сил України, старшого солдата

ФРОЛОВУ Наталію Василівну - начальника приймального радіовузла радіовідділення 2323 радіотехнічного батальйону 164 радіотехнічної бригади повітряного командування "Схід" Повітряних Сил Збройних Сил України, старшину

ХОЛОЛЄЄНКО Рузану Артурівну - командира механізованого відділення – командира машини механізованого батальйону 92 окремої механізованої бригади оперативного командування "Схід" Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

Нагородити медаллю "За бездоганну службу" ІІІ ступеня

ЛАЗУНЬКО Ольгу Іванівну - начальника служби військової частини 3029 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, майора

ФЕДОРУК Ірину Миколаївну - диспетчера оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернівецькій області, прапорщика служби цивільного захисту

Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"

БУЙВОЛОВУ Марину Олександрівну - фельдшера медичного пункту 81 окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

КОВАЛЬЧУК Ганну Олександрівну - бойового медика взводу механізованого батальйону 54 окремої механізованої бригади оперативного командування "Схід" Сухопутних військ Збройних Сил України, солдата

ЛЄБІДЄВУ Катерину Юріївну - інструктора військової частини 3036 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, сержанта

МІРКУЛОВУ Олену Миколаївну - фельдшера медичного пункту десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, молодшого сержанта

МІХЕЄНКО Юлію Михайлівну - старшого стрільця відділення взводу механізованого батальйону 1 окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого солдата

Нагородити медаллю "За врятоване життя"

ПИЛИПУ Наталію Євгенівну - інспектора взводу батальйону управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту Національної поліції України, лейтенанта поліції

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"

КОВЛЯШЕНКО Вікторію Вікторівну - оператора верстатів товариства "Гірничі машини – Дружківський машинобудівний завод", Донецька область

ОМЕРОВУ Лейлю Мідатівну - лікаря клініки Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України

ШЕВЦОВУ Зою Іванівну - завідувача відділення державної установи "Інститут гастроентерології Національної академії медичних наук України", м.Дніпро

Присвоїти почесні звання:

"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

КУМАНОВСЬКІЙ Тетяні Миколаївні - артистці-вокалістці, провідному майстрові сцени концертно-театрального закладу культури "Український академічний фольклорно-етнографічний ансамбль "КАЛИНА", м.Київ

ОСТРИНСЬКІЙ Лідії Анатоліївні - артистці драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької

ШИНКАРУК Ірині Володимирівні - співачці, солістці Національного радіо України, м.Житомир

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"

АРБУЗОВІЙ Олені Володимирівні - артистці-вокалістці театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"

БАХТІНІЙ Олександрі Яківні - актрисі, провідному майстрові сцени комунального підприємства культури "Дніпропетровський академічний обласний український молодіжний театр" Дніпропетровської обласної ради

ГОРДЗЕЙ Юлії Сергіївні - артистці, співачці, м.Київ

ЗАДНІПРОВСЬКІЙ Наталії Валеріївні - актрисі театру і кіно, члену Національної спілки кінематографістів України, м.Київ

ЗАКЛЕЦЬКІЙ-БУРАК Анні Анатоліївні - солістці-вокалістці гурту "Врода", м.Київ

КАСЬЯН Євгенії Миколаївні - артистці, провідному майстрові сцени Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки

КОЛОМІЄЦЬ Оксані Валеріївні - солістці Львівської обласної філармонії

ЛАЗУР Мар’яні Петрівні - солістці симфонічного оркестру комунального закладу "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради

ЛЮШИНІЙ Аллі Миколаївні        - артистці комунальної установи "Одеський театр юного глядача імені Юрія Олеші"

МАКОЄД Катерині Валеріївні - артистці комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради

НІКОЛЕНКО Олені Іванівні - солістці Львівської обласної філармонії

ПЛАХТІЙ Ірині Василівні - солістці Львівської обласної філармонії

САЗОНОВІЙ Яніні Миколаївні - артистці балету театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"

СКЛЯРЕНКО Олені Олександрівні - артистці Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва, м.Львів

СТЕФАНКО Лесі Петрівні - солістці Львівської обласної філармонії

ЯКОВЧУК Надії Данилівні - піаністці, доцентові Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"

ІЛИК Софії Михайлівні - учительці Львівської лінгвістичної гімназії

КОЗЕРЕНКО Олені Костянтинівні - учительці середнього навчально-виховного закладу методичної комісії з фізики Київського військового ліцею імені Івана Богуна

ЛУКАШЕНКО Мирославі Павлівні - учительці комунального закладу "Запорізька спеціалізована школа-інтернат II–III ступенів "Січовий колегіум" Запорізької обласної ради

ПІДГОРНІЙ Надії Іванівні - учительці Тальнівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 Тальнівської міської ради, Черкаська область

СИДОРАК Наталії Дмитрівні - учительці Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

СЛОБОДЯН Ірині Олексіївні - учительці, заступникові директора Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 7 Старокостянтинівської міської ради, Хмельницька область

ШАНЮК Галині Василівні - учительці Броварської спеціалізованої школи I–III ступенів № 7 Броварської міської ради, Київська область

ЩЕКАТУНОВІЙ Наталії Андріївні - учительці комунального опорного закладу "Теплівський навчально-виховний комплекс Станично-Луганського району Луганської області"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"

ЯЩУК Інні Петрівні - деканові факультету Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктору педагогічних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"

КОТЮК Лесі Іванівні - голові Львівського товариства Ріхарда Вагнера

КОТЯШ Яні Іванівні - артистці-вокалістці скрипкового дуету "Мюзік Бомб", м.Київ

ЛЕВАНОВІЙ Ларисі Василівні - голові громадської організації "Яскраві діти України", м.Київ

ПОБЕЖИМОВІЙ Ользі Вікторівні - директорові, балетмейстеру дитячо-юнацької хореографічної студії імені Миколи Коломійця "Щасливе дитинство" Дніпровського району м.Києва

САДОВСЬКІЙ Наталії Володимирівні - артистці-вокалістці скрипкового дуету "Мюзік Бомб", м.Київ

ЧАЙКІВСЬКІЙ Галині Зеновіївні - начальникові відділу Чортківської районної державної адміністрації, Тернопільська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"

СЕРБУЛОВІЙ Тетяні Миколаївні - донорові, м.Миколаїв

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"

ВЛАСЮК Аллі Володимирівні - генеральному директорові товариства "Вінницька промислова компанія"

ГОЛОВІ Інні Георгіївні - завідувачеві відділу лабораторії Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

ДМИТРЕНКО Інні Леонідівні - першому заступникові директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України

ЯКУБОВИЧ Галині Анатоліївні - заступникові Вінницького міського голови

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"

ДУБОВИК Віті Володимирівні - члену Національної спілки журналістів України, м.Харків

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"

 АНДРІЄВСЬКІЙ Надії Марківні  - головному лікареві обласного комунального закладу "Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки"

ВАВШКО Катерині Пилипівні - завідувачеві клініки Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України

ДОРОГАВЦЕВІЙ Ганні Анатоліївні - лікареві центру гастроентерології та гепатології Клінічної лікарні міста Києва

МАЛИХІНІЙ Тетяні Ігорівні - головному лікареві дочірнього підприємства "Клінічний санаторій імені Горького", м.Одеса

НАЗАРЕНКО Анні Миколаївні - лікареві відділення Київської міської клінічної лікарні № 9

ПАНОВІЙ Тетяні Вільгельмівні - завідувачеві відділення комунального закладу "Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є.Карабелеша"

ПІКУЛЬ Марії Юліанівні - завідувачеві відділення комунального некомерційного закладу "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"

СЕМЕНОВІЙ Ірині Федорівні - лікареві клініки Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України

ТУРЕНКО Юлії Олександрівні - лікареві клініки Військово-медичного клінічного центру Південного регіону Міністерства оборони України

ФЕРЕНЦ Наталії Мирославівні - лікареві відділення Львівського обласного клінічного діагностичного центру

ЮР’ЄВІЙ Наталії Юріївні - начальникові відділення клініки  Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Міністерства оборони України, полковнику медичної служби

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"

ВІВ’ЮРКО Зої Вікторівні - майстрині народних художніх промислів, Тернопільська область

ЛІХАЧОВІЙ Надії Іванівні - майстрині декоративного розпису, Херсонська область

МИРКО Ірині Василівні - художникові Національного музею-заповідника українського гончарства, Полтавська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"

АНАСТАСЬЄВІЙ Наталі Олександрівні - викладачеві, завідувачу відділення комунального спеціалізованого мистецького навчального закладу "Школа мистецтв" м.Маріуполя, Донецька область

ВЕЛЬГАН Лілії Петрівні - художньому керівникові народного аматорського ансамблю танцю "ГлоріяБай" Будинку культури с.Байківці Тернопільського району, Тернопільська область

ВЕРТЮК Мирославі Вікторівні - заступникові генерального директора Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара", м.Київ

ГОРВАТ Любові Богданівні - голові правління Міжнародної громадської організації "Міжнародна освітньо-культурна асоціація", м.Київ

ЗАБОЛОТНІЙ Ніні Миколаївні - викладачеві, заступнику директора Київської дитячої школи мистецтв № 5 імені Л.Ревуцького

МАКАРЕНКО Катерині Андріївні - директорові комунального закладу "Охтирський міський центр культури і дозвілля", Сумська область

МИХАЙЛЕНКО Людмилі Василівні - заступникові генерального директора державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м.Київ

НАДРАЗІ Марті Степанівні - директорові наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

ПАСІЧНИК Наталії Федорівні - методистові обласного комунального закладу "Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва", Луганська область

ПЕТРАЧЕК Кірі Геннадіївні - заступникові генерального директора Національного заповідника "Софія Київська", м.Київ

СИДОРЕНКО Оксані Петрівні - головному адміністраторові державного підприємства "Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка", м.Київ

СІМОВИЧ Богдані-Олександрі Іванівні - керівникові народного самодіяльного хору "Нескорені" при Українській академії друкарства, м.Львів

СІРІЙ Наталії Дмитрівні - начальникові відділу культури Кролевецької районної державної адміністрації, Сумська область

СОШНІКОВІЙ Ользі Миколаївні - заступникові директора комунального закладу "Харківський історичний музей імені М.Ф.Сумцова" Харківської обласної ради

ЦЕРКОВНІЙ Наталії Григорівні - директорові комунального закладу Богодухівської районної ради "Районний будинок культури", Харківська область

ШЕТЕЛІ Наталії Ігорівні - директорові комунального вищого навчального закладу "Ужгородський коледж культури і мистецтв" Закарпатської обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"

ГЕТЬМАН Людмилі Іванівні - учительці Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської міської ради, Черкаська область

ДАНИЛЯК Світлані Володимирівні - директорові Рогатинської районної школи естетичного виховання учнів Рогатинської районної ради, Івано-Франківська область

КАЧУР Мирославі Михайлівні - завідувачеві кафедри Мукачівського державного університету, Закарпатська область

КОЗІЄВСЬКІЙ Олені Іванівні - заступникові керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

КРИШТОФ Світлані Дмитрівні - заступникові директора департаменту – начальнику відділу Міністерства освіти і науки України

ПАНАСЮК Валентині Миколаївні - деканові факультету Тернопільського національного економічного університету

ПІНЧУК Тетяні Степанівні - деканові факультету державного закладу "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

РАДЧУК Галині Кіндратівні - завідувачеві кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

САВЕНКО Наталії Іванівні - директорові Центру позашкільної роботи Святошинського району м.Києва

ТЕЛОВАТІЙ Марії Теодозіївні - завідувачеві кафедри Національної академії статистики, обліку та аудиту, м.Київ

ТОДОСОВІЙ Галині Іванівні - члену громадської організації "Материнська любов", начальникові відділу управління Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

ФЕДОРОВІЙ Олені Василівні - директорові Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізька область

ХІМІН Нелі Володимирівні - директорові навчально-виховного комплексу "Оженинська загальноосвітня школа I–III ступенів (ліцей) – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) імені Тараса Григоровича Шевченка Острозької районної ради, Рівненська область

ШТЕПЕНКО Олександрі Геннадіївні - завідувачеві відділу, професору кафедри Херсонського державного університету

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ"

БУДЯК Наталії Юріївні - директорові департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації

ВАЩЕНКО Вікторії Геннадіївні - інженерові відділу державної установи "Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої Національної академії медичних наук України", м.Харків

ВОЙТЕНКО Світлані Олегівні - начальникові Головного військово-медичного клінічного центру (Центральний клінічний госпіталь) Державної прикордонної служби України, полковнику медичної служби

ПОПЛАВСЬКІЙ Вікторії Миколаївні - першому заступникові начальника – начальнику медичної частини Головного військово-медичного клінічного центру (Центральний клінічний госпіталь) Державної прикордонної служби України, полковнику медичної служби

САВЧЕНКО Ніні Петрівні - сестрі медичній управління Клінічної лікарні міста Києва

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"

ЛУДАН Світлані Вікторівні -        начальникові управління соціального захисту населення Харківської районної державної адміністрації

МАЙСТРУК Людмилі Віталіївні - начальникові Хмільницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області

МЕЛЬНИК Наталії Валентинівні - заступникові директора – начальнику відділу Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

ПАВЛОВІЙ Тетяні Федорівні - директорові Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Рівненська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ  ПОСЛУГ УКРАЇНИ"

БАСАРАБ Ользі Михайлівні - голові профспілкової організації, начальнику відділу управління житлово-комунального господарства Чернівецької обласної державної адміністрації

ГАЙДАЄНКО Оксані Павлівні - генеральному директорові державного підприємства Державного управління справами

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"

СКВОРЦОВІЙ Любові Петрівні - головному технологові товариства "Українська панчішна компанія", м.Львів

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"

ДОВБИШ Наталії Вікторівні - начальникові відділу Департаменту Генеральної прокуратури України

КРАСОВСЬКІЙ Наталії Єгорівні - адвокатові, м.Житомир

НАТУРКАЧ Руслані Павлівні - керівникові апарату Закарпатської обласної державної адміністрації

НАУМЕНКО Наталії Миколаївні - першому заступникові Голови Державної міграційної служби України

НЕСТОР Наталії Володимирівні - заступникові директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

ПАШКОВСЬКІЙ Наталії Вікторівні - адвокатові, Житомирська область

ПРИЛУЦЬКІЙ Марині Олександрівні - заступникові начальника Головного територіального управління юстиції у Луганській області  – начальнику Управління державної виконавчої служби

ПРІЄШКІНІЙ Ользі Василівні - професорові кафедри Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

РУДАК Олені Василівні - заступникові начальника відділу Департаменту Генеральної прокуратури України

СОПІЛКО Ірині Миколаївні - директорові навчально-наукового юридичного інституту Національного авіаційного університету, м.Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"

АНДРЄЄВІЙ Олені Валеріївні - завідувачеві кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, м.Київ

ГОЛІНЕВИЧ Людмилі Олександрівні - директорові спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 1 з гімнастики спортивної департаменту Івано-Франківської міської ради

ЛЕСЬКІВ Лесі Северинівні - члену національної збірної команди України та Збройних Сил України з кульової стрільби

РОЖОК Оксані Андріївні - заступникові директора Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів

ЦИЦАРИКОВІЙ Марії Афанасіївні - тренерові-викладачу комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа № 1", Дніпропетровська область

ШАЙМАРДАНОВІЙ Вікторії Юріївні - тренерові-викладачу комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна школа вищої спортивної майстерності".

Президент України                                                       П.ПОРОШЕНКО

6 березня 2019 року