Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №715/2007

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та з нагоди 16-ї річниці незалежності України постановляю:

у місті Києві:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

БОРОДАЯ Василя Захаровича – скульптора, народного художника України

КОЗЮБРУ Миколу Івановича – завідувача кафедри Національного університету «Києво-Могилянська академія», суддю Конституційного Суду України у 1996 – 2003 роках

ПИРОГА Любомира Антоновича – завідувача кафедри Київської медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика

СКЛЯРЕНКА Віталія Григоровича – академіка-секретаря НАН України, директора Інституту мовознавства імені О. О. Потебні НАН України, академіка НАН України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ГУЦАЛА Віктора Омеляновича – генерального директора – художнього керівника Національного оркестру народних інструментів України

ПОПЛАВСЬКОГО Михайла Михайловича – ректора Київського національного університету культури і мистецтв

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

КАДОЧНИКОВУ Ларису Валентинівну – народну артистку України, артистку Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки

ЯКИМЕНКА Юрія Івановича – першого проректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БОГУЦЬКОГО Олександра Андрійовича – генерального директора Міжнародної комерційної телерадіокомпанії «ICTV»

ГАЙОВОГО Григорія Титовича – письменника, члена громадської організації «Київське товариство політв’язнів та жертв репресій»

ГОНЗУ Володимира Михайловича – генерального директора спільного українсько-польського підприємства «Укрпольреставрація»

ДАНІЄЛЯНА Єрванда Жоресовича – віце-президента Спілки вірмен України

ДУБАСА Богдана Йосиповича – керівника секретаріату Центральної контрольно-ревізійної комісії Народного Союзу «Наша Україна»

ЗОРЮ Івана Володимировича (Євстратія) – священнослужителя Української православної церкви Київського патріархату, прес-секретаря Київської патріархії

ЛОЗИЦЬКОГО Володимира Сергійовича – директора Центрального державного архіву громадських об’єднань України

КОЗАКА Василя Миколайовича – голову Товариства румунської культури імені Петра Могили, завідувача кафедри Аерокосмічного інституту

КОНОНЕНКА Віталія Григоровича – генерального директора акціонерного товариства «Київське автотранспортне підприємство – 2240»

МАДЯРА Арпада Йосиповича – президента представництва Міжнародної благодійної організації «Тріумф серця»

СІДЕРСЬКОГО Володимира Зіновійовича – члена громадської організації «Київське товариство політв’язнів та жертв репресій»

СІЧКАРЕНКА Сергія Вадимовича – голову спостережної ради холдингової компанії «Системні інвестиції»

СЛЄПЧЕНКА Володимира Павловича – художника-живописця

УСАЧЕНКО Ларису Михайлівну – народного депутата України IV скликання

ХАЛТАГАРОВА Костянтина Омеляновича – голову правління Спілки бурятської культури

ХОДАКОВСЬКОГО Сергія Миколайовича – генерального директора спільного підприємства «Інтертехнодрук»

ЧУНІХІНА Олександра Натановича – віце-президента, головного режисера Асоціації діячів естрадного мистецтва

Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня

ШЕВЧЕНКА Володимира Івановича – заступника голови Товариства сприяння обороні України, народного депутата України ІІ скликання

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

ДМИТРІЄНКО Марію Федорівну – старшого наукового співробітника Інституту історії України НАН України, доктора історичних наук, професора

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ВАРИЧ Наталію Наумівну – президента асоціації «Корейці Києва»

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

КОВАЛЬСЬКОГО Леоніда Івановича – налагоджувальника друкарського цеху Банкнотної фабрики Банкнотно-монетного двору Національного банку України

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ІЛАЩУКУ Василю Степановичу – ведучому концертних програм Національного телебачення України

КОШУБІ Володимиру Вікторовичу – артистові-солісту-інструменталісту Національного будинку органної та камерної музики України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

АВДЄЄВУ Сергію Григоровичу – артистові театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний театр оперети»

ОПЕНЬКУ Володимиру Васильовичу – солістові оперної трупи Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка

СЛАВИНСЬКОМУ Ігорю Миколайовичу– артистові театрально-видовищного закладу культури «Київський академічний драматичний театр на Подолі»

ЦЕСАРЕНКО Зінаїді Василівні – артистці Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

БАБІЙЧУКУ Георгію Євдокимовичу – художникові-акварелісту

КАСЬЯНОВІЙ Вікторії Олександрівні – викладачеві Київського педагогічного коледжу імені К.Д.Ушинського

ЛУНЮ Роману Остаповичу – представникові Українського фонду культури в США та Канаді

МОЗГОВІЙ Віолеті Борисівні – заступникові генерального директора з творчих питань – головному режисеру-постановнику Державного підприємства «Національний палац мистецтв «Україна»

СИВОКОНЮ Євгену Яковичу – режисерові та художникові анімаційних фільмів студії «Укранімафільм»

ЧЕГУСОВІЙ Зої Анатоліївні – науковому співробітникові Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БАРАНОВУ Георгію Леонідовичу – заступникові директора державного підприємства «Центральний науково-дослідний інститут навігації і управління», доктору технічних наук, професору

КУЛЬЧИЦЬКОМУ Олегу Костянтиновичу – заступникові директора Інституту геронтології Академії медичних наук України, доктору медичних наук, професору

МОСКАЛЕНКУ Віталію Федоровичу – ректорові Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктору медичних наук, професору

СУРМІНУ Юрію Петровичу – першому заступникові директора Інституту проблем державного управління та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України, доктору соціологічних наук, професору

ФЕДОРОВСЬКОМУ Олександру Дмитровичу – головному науковому співробітникові Наукового центру аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України, доктору фізико-математичних наук, члену-кореспонденту НАН України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ЮРКІНУ Олександру Валентиновичу – голові Федерації професійних спілок України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ЗАГОРОДНЬОМУ Олександру Васильовичу – кореспондентові телевізійної служби новин студії «1+1»

ІЛЬЄНКО Валентині Володимирівні – коментаторові головної редакції новин творчо-виробничого об’єднання телевізійних програм державної організації «Київська державна регіональна телерадіокомпанія»

КАРАЗІЮ Сергію Ігоровичу – телеоператорові Київського представництва агентства «REUTERS»

КОПИЛЕНКО Марії Любимівні – головному редакторові інтернет-газети «Daily UA»

МИЛОСЕРДОВІЙ Олені Володимирівні – керівникові відділу Українського незалежного інформаційного агентства новин (УНІАН)

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АРСЕНЮК Тамарі Михайлівні – лікареві, директору Київського міського центру судово-психіатричної експертизи

ОПАНАСЕНКУ Миколі Степановичу – завідувачеві відділення Інституту фтизіатрії і пульмонології імені Ф. Г. Яновського Академії медичних наук України

ХОМЯКУ Ігорю Васильовичу – лікареві, старшому науковому співробітнику Інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова АМН України

ШИПУЛІНУ Вадиму Петровичу – директорові Національного музею медицини України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

КОЗІКУ Євгену Михайловичу – генеральному директорові Української національної зовнішньоекономічної корпорації «Важмашімпекс»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КОСЮКУ Олександру Прокоповичу – головному редакторові державного підприємства «Державне спеціалізоване видавництво «Україна»

КУЧЕРУКУ Олександру Сергійовичу – директорові бібліотеки імені О. Ольжича громадської організації «Фундація імені О. Ольжича»

МАКОВСЬКІЙ Наталії Василівні – директорові Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України

ПОДШИБІТКІНІЙ Олені Костянтинівні – завідувачеві відділу державного підприємства «Державне спеціалізоване видавництво «Мистецтво»

РАДІК Вікторії Олександрівні – керівникові Київського польського національно-культурного товариства «Згода»

САГАЙДАК Ользі Станіславівні – генеральному директорові товариства «Естамп»

ТОПІШКО Ніні Олександрівні – директорові Центрального державного кінофотоархіву України імені Г. С. Пшеничного

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БУТКУ Анатолію Дмитровичу – деканові факультету Київського національного торговельно-економічного університету

ОБОЛОНСЬКОМУ Олексію Юрійовичу – першому віце-президентові Національної академії державного управління при Президентові України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

МИШАК Софії Іванівні – старшій медичній сестрі Інституту кардіології імені академіка М. Д. Стражеска АМН України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

МУЗИЦІ Валентину Павловичу – директорові державного підприємства «Поліграфічний комбінат по виготовленню цінних паперів «Україна»

ЮРЧЕНКУ Миколі Михайловичу – майстрові дільниці акціонерного товариства «Інструментальний завод» Державної акціонерної холдингової компанії «Артем»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

НОВІЦЬКОМУ Леоніду Панасовичу – першому заступникові виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

АНДРУЩАКЕВИЧУ Мирославу Володимировичу – начальникові Представництва Іллічівського морського торговельного порту у місті Києві

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

ЩИРИЦІ Олексію Степановичу – голові Всеукраїнської секції охорони надр Українського товариства охорони природи

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

СОЛОДОВНИКОВУ Олексію Павловичу – художникові-живописцю

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

БОРЩЕВСЬКОМУ Юрію Васильовичу – адвокатові, заступникові голови адвокатського об’єднання «Українська юридична колегія «Міжнародна правова допомога»

в Автономній Республіці Крим:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БЕРНАДСЬКОГО Валентина Даніловича – художника-живописця, м. Сімферополь

КОРНІЄНКА Валентина Миколайовича – голову правління акціонерного товариства «Радгосп «Весна», Нижньогірський район

ПАНЧЕНКА Володимира Григоровича – директора сільськогосподарського акціонерного товариства «Начало», Чорноморський район

ПОЛАПУ Миколу Олексійовича – керівника Секретаріату Верховної Ради Автономної Республіки Крим

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЛЕВЧЕНКА Олександра Михайловича – заступника Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

АГЄЄВУ Віктору Миколайовичу – голові Постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку і паливно-енергетичного комплексу

САЛІЄВУ Серверу Ібрагімовичу – голові Кримського республіканського комітету у справах міжнаціональних відносин та депортованих громадян

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

НЕФЬОДОВІЙ Ользі Павлівні – викладачеві Керченського республіканського навчально-виховного комплексу-інтернату-ліцею мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

СТАРОСКОЛЬЦЕВІЙ Даніїлі Мар’янівні – головному режисерові державної телерадіокомпанії «Крим», м. Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ПИЛУНСЬКОМУ Леоніду Петровичу – головному редакторові газети «Острів Крим», м. Сімферополь

ШМАТОВУ Михайлу В’ячеславовичу – генеральному директорові державної телерадіокомпанії «Крим», м. Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ІЛЬЇНУ Олександру Сергійовичу – термістові акціонерного товариства «Завод «Сімферопольсільмаш»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ПУРІМУ Юрію Мойсейовичу – почесному голові правління Кримського республіканського культурно-просвітницького товариства кримчаків «Кримчахлар», м. Сімферополь

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ДЕВЛЕТОВУ Серверу Сейтумеровичу – голові правління акціонерного товариства «Бахчисарайський завод «Доріндустрія»

РОНІНІЙ Людмилі Петрівні – головному економістові акціонерного товариства «Сімферопольський консервний завод імені С. М. Кірова»

у Вінницькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

КАЛЕНИЧА Павла Євгенійовича – директора сільськогосподарського товариства «Агрофірма «Ольгопіль», Чечельницький район

КУГАЯ Івана Захаровича – члена Калинівської районної організації ветеранів України

ЛЕГУНА Віктора Антоновича – голову наглядової ради акціонерного товариства «Вінниця-млин»

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

АНТОНЕЦЬ Тетяну Іванівну – головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні

ПАШИНІНУ Тетяну Семенівну – директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ДОНЧИК Тамарі Василівні – першому заступникові головного редактора обласного комунального підприємства «Редакція газети Вінницької обласної ради «Вінниччина»

РЕДЬКО Тетяні Василівні – головному редакторові «Молодіжної газети Вінниччини» , м. Вінниця

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

АЗАРОВУ Олексію Дмитровичу – директорові Інституту інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії, завідувачу кафедри Вінницького національного технічного університету

ШЕСТОПАЛЮКУ Олександру Васильовичу – ректорові Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БЕЗБАХ Наталії Владленівні – завідувачеві відділу Вінницького обласного художнього музею

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

БРОВАРНІЙ Олесі Василівні – головному конструкторові акціонерного товариства «Володарка», м.Вінниця

ВОЛОШИНУ Миколі Васильовичу – генеральному директорові асоціації «Укрцукоркамінь», м. Вінниця

ПАНЧУКУ Валентину Івановичу – директорові акціонерного товариства «Крижопільський цукровий завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

АНДРУШКУ Івану Івановичу – голові правління акціонерного товариства «Птахокомбінат «Бершадський»

МЕЛЬНИКУ Миколі Івановичу – директорові рибоводного підприємства «Прогрес», Барський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КОЗЮКУ Володимиру Євгенійовичу – художникові, м. Вінниця

ЧУЛКУ Миколі Федоровичу – художникові, м. Вінниця

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

СЛИШИНСЬКОМУ Володимиру Івановичу – заступникові Вінницького міського голови

у Волинській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ТРОФИМ’ЯКА Маркіяна Миколайовича – керуючого Луцькою дієцезією Римсько-католицької церкви

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ЯНЧУК Катерину Павлівну – оператора машинного доїння сільськогосподарського виробничого кооперативу «Вільна Україна», Іваничівський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

САВОШУ Петру Павловичу – артистові Волинського обласного театру ляльок

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

САХАРУКУ Петру Мойсейовичу – директорові державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

НАЗАРЕНКО Ірині Борисівні – лікареві Волинської обласної клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ХАНЗЕРУКУ Адаму Максимовичу – генеральному директорові державного підприємства «Волинський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КРАВЧУКУ Ярославу Федоровичу – директорові Волинської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ДРУЧИКУ Володимиру Даниловичу – старшому викладачеві кафедри Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

КРИХТЕНКУ Михайлу Захаровичу – правовому інспекторові праці Волинської обласної організації профспілки працівників державних установ

у Дніпропетровській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

КІЦАЯ Івана Степановича (Єфрема) – керуючого Криворізькою єпархією Української православної церкви

КОПОТІЄНКА Ігоря Йосиповича – історика, дослідника Голодомору 1932-1933 років в Україні

СТАРИНУ Валентина Єгоровича (Адріана) – керуючого Дніпропетровською єпархією Української православної церкви Київського патріархату

Нагородити орденом княгині Ольги ІІI ступеня

ВОЛОШЕНКО Марію Федорівну – голову Криворізького міського товариства політичних в’язнів і репресованих

ТИМОШЕНКО Лідію Михайлівну – завідувача кафедри Дніпропетровського національного університету

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

КОЩИНА Григорія Івановича – начальника дільниці плавильного цеху-9 акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів»

ЛИТОВЧЕНКА Сергія Олександровича – механізатора товариства «Агрофірма «Дружба», Новомосковський район

ТРЕТЯКА Олександра Васильовича – тракториста механізованого загону № 1 товариства «Лан», Юр’ївський район

ХАХАЛЄВУ Тетяну Іванівну – директора дитячого клубу юних техніків Будинку культури молоді «Україна», м. Першотравенськ

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КЛИМЕНКУ Федору Максимовичу – художникові-живописцю

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ШУЛЬМАНУ Володимиру Юзиковичу – солістові, концертмейстерові групи гобоїв симфонічного оркестру Дніпропетровської філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ПОПОВІЙ Ірині Степанівні – деканові факультету Дніпропетровського національного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БАБАЧЕНКО Наталії Володимирівні – власному кореспондентові телеканалу «Інтер» у Дніпропетровській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ХИТРИКУ Олександру Львовичу – головному лікареві комунального закладу «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»

ЧЕКРИЗОВУ Юрію Петровичу – вальцювальникові трубопрокатного цеху № 4 акціонерного товариства «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод», м. Дніпропетровськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

АЛІВАНЦЕВІЙ Олені Валентинівні – завідувачеві відділу обласного комунального закладу культури «Дніпропетровський історичний музей імені Д. І. Яворницького»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГАРАФОНОВІЙ Ніні Савеліївні – виховательці Василівської загальноосвітньої середньої школи-інтернату, Солонянський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

БОРОВИКУ Олександру Миколайовичу – начальникові цеху акціонерного товариства «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат»

БУРАВЛЬОВУ Ігорю Борисовичу – генеральному директорові об’єднання «Укрметиз», м. Дніпропетровськ

ТРУШ Наталії Миколаївні – заступникові директора акціонерного товариства «Швейно-торговельна фірма «Дніпро», м. Дніпропетровськ

ШАРЕНКУ Володимиру Вікторовичу – складальникові виробів державного підприємства «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЗОЦУ Олексію Івановичу – голові Межівської районної ради

ЛЕВЧЕНКУ Анатолію Івановичу – голові фермерського господарства «Калаус», Софіївський район

у Донецькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ПОВАЖНОГО Станіслава Федоровича – ректора Донецького державного університету управління

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ДЕНИСЕНКА Євгена Івановича – директора Донецького обласного краєзнавчого музею

ЛУК’ЯНЧЕНКА Олександра Олексійовича – Донецького міського голову

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГАРМАША Олексія Миколайовича – директора з охорони праці, виробничої та екологічної безпеки акціонерного товариства «Концерн Стирол», м. Горлівка

ДУБОГРАЯ Віктора Олександровича – голову правління Південно-східного відділення Міжнародного благодійного фонду Української православної церкви «Святого Великомученика Георгія Побідоносця», м. Донецьк

ПРИДВОРОВА Вадима Анатолійовича – голову правління, директора акціонерного товариства «Слов’янський механічний завод»

ТЕРНАВСЬКОГО Юрія Івановича – заступника генерального директора – начальника управління акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча»

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

КРЮЧКА Валерія Івановича – Зеленоярського сільського голову, Володарський район

ПІЛЮШЕНКА Віталія Лаврентійовича – проректора з наукової роботи Донецького державного університету управління

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ПАВЛІЧЄВУ Сергію Валерійовичу – генеральному директору товариства «Фінансово-промислова група «АЛЬТКОМ», м. Донецьк

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

БУРДУКУ Віктору Івановичу – голові Донецького регіонального відділення Спілки майстрів ковальського мистецтва України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

АЙЗЯТУЛОВУ Рушану Фатіховичу – завідувачеві кафедри Донецького державного медичного університету імені М. Горького, доктору медичних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

ВАГНЕРУ Володимиру Леонтійовичу – електромонтерові служби релейного захисту та автоматики Маріупольських магістральних електричних мереж

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КОБЦЮ Валентину Григоровичу – лікареві, завідувачеві відділення Донецького обласного клінічного територіального медичного об’єднання

ЛОБІНЦЕВІЙ Вікторії Григорівні – головному лікареві Центральної міської клінічної лікарні № 16 міста Донецька

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ПІТЕЦЬКОМУ Анатолію Дмитровичу – слюсареві акціонерного товариства «Краматорський завод важкого верстатобудування»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КАРПОВСЬКОМУ Віталію Абрамовичу – директорові-розпоряднику Донецького обласного академічного українського музично-драматичного театру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГОРШКОВІЙ Асі Семенівні – голові Донецької обласної організації профспілки працівників освіти і науки

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КИРИЛЬЧЕНКУ Анатолію Миколайовичу – механізаторові агроцеху № 5 дочірнього підприємства «Ілліч-Агро-Донбас», Новоазовський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

ШЕЙЦІ Сергію Олександровичу – директорові Східного територіального управління акціонерного товариства «Український мобільний зв’язок», м. Донецьк

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

КІРБАБІ Віктору Івановичу – начальникові управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

ХОХЛОВУ Олегу Миколайовичу – забійникові структурного підрозділу «Шахтоуправління імені В. І. Леніна» державного підприємства «Артемвугілля», м. Горлівка

у Житомирській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЗУБКА Григорія Івановича – голову правління акціонерного товариства «Житомирський завод огороджувальних конструкцій»

КРИСАНА Федора Васильовича – голову правління акціонерного товариства «Ліктрави», м. Житомир

ТРОЯНА Валерія Миколайовича – голову Олевської районної ради

ЮЩЕНКА Олександра Миколайовича – генерального директора підприємства «Меблева фабрика «Мірт», м. Новоград-Волинський

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ЛАЗЕБНОМУ Дмитру Васильовичу – директорові Гришковецької гімназії, Бердичівський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ЗІНОВЧУКУ Віталію Володимировичу – завідувачеві кафедри Державного агроекологічного університету, доктору економічних наук, професору, м. Житомир

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КЛИМЧУКУ Василю Васильовичу – головному лікареві Чоповицької дільничної лікарні, Малинський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

АВРАМЕНКУ Леоніду Григоровичу – директорові державного підприємства «Малинське лісове господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ГОСТЯЄВУ Юрію Михайловичу – директорові Дмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Бердичівський район

КРАВЧУКУ Віктору Дмитровичу – директорові Попільнянської гімназії № 1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

КОВАЛЬЧУК Ларисі Василівні – старшій медичній сестрі Житомирської обласної клінічної лікарні імені О. Ф. Гербачевського

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

КІМЛИКУ Володимиру Васильовичу – директорові акціонерного товариства «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль»

УДАВЧЕНКО Ніні Андріївні – заступникові головного збагачувача відділу управління філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» акціонерного товариства «Кримський титан», Володарсько-Волинський район

у Закарпатській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

РЯБИЧА Василя Андрійовича – генерального директора українсько-австрійського підприємства «Фішер-Мукачеве»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БАНИКА Михайла Івановича – майстра народного мистецтва, м. Ужгород

КУШІЛКУ Василя Васильовича – голову Тячівської районної ради

МАРТИНА Михайла Михайловича – заступника голови Закарпатської обласної ради

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

САДВАРІЮ Олександру Васильовичу – солістові Закарпатської обласної філармонії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ШКРОБИНЕЦЬ Христині Миколаївні – учительці гімназії-інтернату міста Хуста

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

УРОВСЬКОМУ Олександру Аркадійовичу – завідувачеві відділення Ужгородської центральної міської клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ДЕЛЕГАНУ Івану Андрійовичу – лісничому Загатянського лісництва, Іршавський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

БУЧИНІ Ладиславу Ладиславовичу – майстрові-різьбяреві, м. Мукачеве

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»

ДЕРКАЧ Євгенії Михайлівні – дільничній медичній сестрі Мукачівської центральної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

ПЕНТЕК Анастасії Юріївні – начальникові головного управління Пенсійного фонду України у Закарпатській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

РУСИНУ Ігорю Івановичу – директорові Свалявського районного комунального підприємства водопостачання та водовідведення

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ПАВЛІЧЕНКО Олені Василівні – адвокатові, голові Закарпатської обласної асоціації адвокатів

у Запорізькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ВОЛКОВА Анатолія Анатолійовича – голову правління акціонерного товариства «Племзавод «Степной», Кам’янсько-Дніпровський район

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГОРДЄЄВА Андрія Івановича – вальцювальника стану гарячої прокатки акціонерного товариства «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» імені А. М. Кузьміна», м. Запоріжжя

РУЖИНА Юрія Миколайовича – голову ради засновників товариства «Запорізький виробничий комбінат «Спецгазпром»

ТУМАНОВА Олега Леонідовича – сталевара акціонерного товариства «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» імені А. М. Кузьміна», м. Запоріжжя

ЧАБАНЕНКА Віктора Антоновича – завідувача кафедри Запорізького національного університету

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

КОСТЮКА Володимира Ніконоровича – заступника керівника Енергодарської міської організації «Союз Чорнобиль»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЛИСЕНКУ Олександру Микитовичу – голові правління акціонерного товариства «Будівельно-монтажне управління «Запоріжстальбуд-1»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ТИХОНОВУ Сергію Олександровичу – виконавчому директорові Запорізької незалежної телерадіокомпанії «ТВ-5»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

СТРАШНОМУ Володимиру Яковичу – голові правління акціонерного товариства «Бердянська міська стоматологічна поліклініка»

ШАПОВАЛ Ніні Леонідівні – завідувачеві відділення Запорізького клінічного пологового будинку № 5

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ЗАХАРОВУ Володимиру Опанасовичу – директорові комунального підприємства «Центральний парк культури і відпочинку «Дубовий гай», м. Запоріжжя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

АРАБАДЖИ Олені Семенівні – проректорові, завідувачеві кафедри Мелітопольського державного педагогічного університету

ЄРЬОМІНІЙ Тамарі Іванівні – директорові Запорізького міського дитячого ботанічного саду

ТИМЧЕНКУ Сергію Михайловичу – ректорові державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

МАЛІБОРСЬКОМУ Василю Богдановичу – головному інженерові товариства «Гайчур», Новомиколаївський район

ЧЕХОВУ Анатолію Васильовичу – директорові Інституту олійних культур Української академії аграрних наук

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ЗІСКУНУ Івану Петровичу – начальникові дочірнього підприємства «Запорізький річковий порт» акціонерної судноплавної компанії «Укррічфлот»

ЧЕРНЕНЬКОМУ Михайлу Івановичу – начальникові Запорізької дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

ВУЛЮ Григорію Семеновичу – виконавчому директорові громадського об’єднання «Баскетбольний клуб «Козачка-ЗАлК» акціонерного товариства «Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат»

ЯМЩИКОВУ Володимиру Петровичу – директорові спортивного комплексу акціонерного товариства «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»

у Івано-Франківській області:

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

СЕМКІВА Петра Васильовича – директора бази відпочинку «Карпати», м. Яремча

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГОЛУБЧАКА Олексія Івановича – начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

СТАШКІВА Богдана Михайловича – генерального директора Івано-Франківської мистецької агенції «Захід-шоу», м. Тисмениця

ШКУТЯКА Зіновія Васильовича – Івано-Франківського міського голову у 1998-2006 роках, народного депутата України V скликання

ЮРКЕВИЧА Михайла Олександровича – лікаря Івано-Франківського обласного клінічного онкологічного диспансеру

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ЧЕРЕПАНИНУ Мирону Васильовичу – завідувачеві кафедри Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

РОМАНІВУ Мирону Степановичу – директорові Бурштинської ТЕС акціонерного товариства «Західенерго»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БЕНЗАРУ Роману Михайловичу – завідувачеві відділення Івано-Франківського обласного кардіологічного диспансеру

ДМИТРІВ Лідії Іванівні – лікареві, завідувачеві відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

СЛОБОДЯН Зої Романівні – художниці Івано-Франківського художньо-виробничого комбінату

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БОЛЮК Зінаїді Андріївні – начальникові управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ДУТЧАКУ Василю Іллічу – голові правління акціонерного товариства «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ШИНКАРУКУ Ярославу Івановичу – доцентові Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

у Київській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БАЛАГУРУ Олега Вікторовича – директора державного підприємства «Дослідне господарство «Шевченківське», Тетіївський район

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ХОМ’ЯКОВА Анатолія Олексійовича – заступника директора – начальника дільниці акціонерного товариства «Ветропак Гостомельський склозавод»

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

РУБЛЬОВСЬКОГО Романа Степановича – директора Вишгородської філії акціонерного товариства «Крафт Фудз Україна»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

ШПИЛЕВСЬКОМУ Івану Івановичу – начальникові управління містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури Київської обласної державної адміністрації

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ЗУБЕНКУ Петру Григоровичу – завідувачеві відділу редакції газети «Київська правда»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

РЕМЕННИКУ Олегу Ісаковичу – головному лікареві Київського обласного онкологічного диспансеру

ШКОБІ Ярославу Васильовичу – лікареві, завідувачу відділення комунального закладу охорони здоров’я «Київська обласна клінічна лікарня»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БАТОВУ Бату Муртазовичу – директорові сільськогосподарського підприємства «Колос», Бородянський район

ГУТНИК Інні Федорівні – ветеранові агропромислового комплексу, смт Згурівка

ФУРДИЧЦІ Миколі Григоровичу – директорові сільськогосподарських підприємств «Дубівське» та «Петрівське», Таращанський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

БОРЗАКІВСЬКОМУ Миколі Дмитровичу – державному інспекторові рибоохорони Верхньодніпровського державного басейнового управління охорони водних живих ресурсів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

КРУПОДЬОРОВУ Ігорю Володимировичу – директорові Києво-Святошинської районної дитячо-юнацької спортивної школи

у Кіровоградській області:

Нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня

КАРАТАША Володимира Михайловича – колишнього політичного в’язня, смт Побузьке, Голованівський район

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БІЛОШАПКУ Василя Вікторовича – завідуючого фондами Олександрівського районного краєзнавчого музею

ДАВИГОРУ Василя Михайловича – директора Бобринецького сільськогосподарського технікуму імені В. Порика

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ПЕННЕРУ Олександру Володимировичу – учителеві Павлиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В. О. Сухомлинського, Онуфріївський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БОНДАРЮ Василю Васильовичу – журналістові, голові Кіровоградської обласної організації Національної спілки письменників України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

САМЧЕНКО Людмилі Борисівні – лікареві, завідувачеві відділення міського комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська лікарня № 1», м. Олександрія

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

ПИЛИПИШИНУ Володимиру Миколайовичу – голові правління акціонерного товариства «Гайворонський тепловозоремонтний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МАРТИШЕВСЬКОМУ Костянтину Костянтиновичу – професорові кафедри Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

СУХОМЛИН Ларисі Миколаївні – завідувачеві дошкільного навчального закладу № 31 міста Кіровограда

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БАРАНОВСЬКОМУ Михайлу Васильовичу – керівникові народного аматорського колективу української народної пісні «Веселка» Новомиргородського районного будинку культури

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ТАРШИНУ Станіславу Івановичу – голові наглядової ради акціонерного товариства «Кіровоградолія»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ОНОШЕНКУ Сергію Пантелійовичу – директорові товариства імені Фрунзе, Новоукраїнський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

КУЦЕНКО Світлані Володимирівні – тренерові-викладачу спортивної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Надія», м. Кіровоград

у Луганській області:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

ЛЕСНІЧЕВСЬКОГО Аркадія Олексійовича – генерального директора товариства «Компанія «Транспеле», м. Луганськ

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГОРІЛОГО Володимира Івановича – прохідника акціонерного товариства «Трест «Луганськшахтопроходка», м. Олександрівськ

СЛЮСАРЯ Анатолія Павловича – викладача Луганського державного коледжу економіки і торгівлі

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КОЗЛОВУ Тетяну Іванівну – директора з економіки державного підприємства «Антрацит»

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ДІДОРУ Петра Григорійовича – заступника начальника цеху структурної одиниці «Луганська ТЕС» товариства «Східенерго»

КОЧЕТКОВА Василя Семеновича – завідувача кафедри Луганського національного аграрного університету

МАРАХОВА Миколу Тимофійовича – слюсаря комунального теплопостачального підприємства «Алчевськтеплокомуненерго»

ШАЛУНОВА Ігоря Євгеновича – оператора поста управління цеху № 2 акціонерного товариства «Алчевський металургійний комбінат»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ПІДТИННІЙ Аллі Аркадіївні – директорові комунального закладу «Луганська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 60 імені 200-річчя м. Луганська»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ДАВИДЕНКУ Володимиру Андрійовичу – завідувачеві кафедри Донбаського державного технічного університету, кандидату технічних наук, професору, м. Алчевськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИКУ Сергію Вікторовичу – директорові державної установи «Науково-дослідний інститут соціально-трудових відносин», м. Луганськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГОРБАТЕНКУ Олександру Вікторовичу – головному лікареві Луганського обласного кардіологічного диспансеру

ПЕПЕНІНУ Володимиру Разумніковичу – професорові Луганського державного медичного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ДЗЮБІ Любові Валентинівні – деканові факультету Луганського національного аграрного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЛАСЮЧЕНКУ Володимиру Михайловичу – директорові Ровеньківського професійного гірничого ліцею

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ДОРОШОК Ніні Василівні – директорові товариства «Старобільська швейна фабрика»

КАЗАКОВУ Валентину Васильовичу – голові правління акціонерного товариства «Сєверодонецьке об’єднання «Азот»

ШЕВЧУКУ Анатолію Зіновійовичу – електрогазозварювальникові акціонерного товариства «Алчевський коксохімічний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

БАЛАНУ Володимиру Олександровичу – машиністові тепловоза депо Кіндрашівська-Нова Донецької залізниці, смт Станично-Луганське

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КІКІНЬОВУ Василю Матвійовичу – художникові-живописцю, м. Луганськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

УГРІКУ Анатолію Михайловичу – бригадирові прохідників відокремленого підрозділу «Шахта Вергелівська» державного підприємства «Луганськвугілля»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНІКОВУ Олександру Абрамовичу – адвокатові, голові кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Луганської області

у Львівській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ФРАНКА Петра Михайловича – голову Львівського обласного товариства політичних в’язнів і репресованих

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ЗАВІЙСЬКОГО Ігоря Михайловича – начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БУРЯКА Петра Юрійовича – ректора Львівської державної фінансової академії

ЗАЛІСКА Ігоря Ігоровича – голову наглядової ради акціонерного товариства «Дрогобицький завод автомобільних кранів»

КУРПІЛЯ Степана Володимировича – секретаря Національної спілки журналістів України, народного депутата України V скликання

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

МАМЧУР Світлані Анатоліївні – солістці опери Львівського національного академічного театру опери та балету імені С.Крушельницької

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»

СМУКУ Ростиславу Теодоровичу – генеральному директорові підприємства «Науково-виробниче комерційне підприємство «Спаринг-Віст Центр», м. Львів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

КРАВЧЕНКО Наталії Стефанівні – учительці Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

СІКОРСЬКОМУ Вадиму Івановичу – режисерові-постановнику Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ВАКІВУ Миколі Михайловичу – генеральному директорові науково-виробничого підприємства «Карат» – дочірнього підприємства акціонерного товариства «Концерн-Електрон», кандидату технічних наук , м. Львів

ОСАДЧУКУ Василю Антоновичу – завідувачеві кафедри Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка», доктору фізико-математичних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

БАГЛАЙ Євгенії Іванівні – завідувачеві відділення Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих імені Ю. Липи

ЯЦКЕВИЧУ Зорію Володимировичу – завідувачеві відділення 4-ї Львівської міської клінічної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

СТЕФАКУ Василю Федоровичу – письменникові, члену ради Львівської обласної організації Національної спілки письменників України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЧАПЛИЗІ Вячеславу Михайловичу – завідувачеві кафедри Львівського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

МИХАЙЛЯКУ Володимиру Володимировичу – директорові Великолюбінського державного спиртового заводу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ПЕТРИШИНУ Петру Васильовичу – голові сільськогосподарського товариства «Горуцьке», Миколаївський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КРОХМАЛЮКУ Олександру Петровичу  – художникові-живописцю, м. Львів

ШИМІНУ Ярославу Васильовичу – доцентові Львівської національної академії мистецтв

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

КУЛЯВЦЮ Зіновію Федоровичу – директорові з правових та соціальних питань акціонерного товариства «Західенерго», м. Львів

МАЦЬКУ Михайлу Антоновичу – доцентові кафедри Львівської комерційної академії

ПАВЛИШИНУ Богдану Яковичу – адвокатові, голові президії Львівської обласної колегії адвокатів

 

у Миколаївській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ТРИГУБА Петра Микитовича – завідувача кафедри Миколаївського державного гуманітарного університету імені Петра Могили

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

МУСЦЯЦЮ Василя Михайловича – інспектора організації інвалідів Центрального району міста Миколаєва «Союзу організації інвалідів України»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ФАРДМАНУ Леву Семеновичу  – голові наглядової ради акціонерного товариства «Миколаївський монтажно-заготівельний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ЩУРІКОВУ Миколі Олександровичу – першому заступникові начальника державного підприємства «Дніпро-Бузький морський торговельний порт»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ЗАЙЧЕНКО Валентині Павлівні – головному лікареві Кривоозерської центральної районної лікарні

КОСТИНЕНКО Тетяні Володимирівні – завідувачеві відділення гемодіалізу Миколаївської обласної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ТИЖНЕВОМУ Ігорю Олександровичу – учителеві Доманівської вечірньої (змінної) школи, майстрові народної творчості

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ЗАХАРОВІЙ Ларисі Павлівні – головному бібліотекареві Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ІЛЬЇНУ Олексію Олексійовичу – директорові загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 міста Миколаєва

ОСТАПЕНКО Галині Феліксівні – начальникові управління освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БОЙКО Зінаїді Іллівні – голові правління акціонерного товариства «Дружба», Новоодеський район

ДОВГАНЮ Павлу Михайловичу – голові фермерського господарства «Мазурівське», Кривоозерський район

КУГЛЯРУ Петру Михайловичу – директорові приватно-орендного сільськогосподарського підприємства імені Суворова, Снігурівський район

в Одеській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ВОРОТИНСЬКОГО Сергія Євгеновича – голову правління товариства «Добро», м. Одеса

ЗАХАР’ЄВА Миколу Йосиповича – директора приватного сільськогосподарського підприємства «Маяк», Ширяївський район

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БУЗЬКА Юрія Івановича – генерального директора товариства «Глобус-Юг», м. Іллічівськ

ГОЛІКОВА Володимира Антоновича – проректора Одеської національної морської академії

МЕЛЬНИЧУК Тетяну Василівну – генерального директора товариства «Лібра», Овідіопольський район

ЧИКЛІКЧИ Георгія Гавриловича – голову сільськогосподарського кооперативу «Дружба», Саратський район

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

БОТУШАНСЬКУ Ольгу Федорівну – директора Одеської державної наукової бібліотеки імені М. Горького

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня

ГОЛОВАТЮК-ЮЗЕФПОЛЬСЬКУ Ірину Ліонеліївну – головного лікаря пологового будинку № 1, м. Одеса

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ДЕМБСЬКУ Євгенію Михайлівну – солістку-вокалістку Одеського академічного театру музичної комедії імені М. Водяного

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ЛЮБЕРАНСЬКОГО Михайла Івановича – голову ради організації ветеранів села Лисогірка, Кодимський район

СТЕЛЬМАХА Василя Миколайовича – машиніста котельної установки Білгород-Дністровського дитячого будинку-інтернату

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ГЕРАЩЕНКУ Ігорю Борисовичу – артистові Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В.Василька

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

CЕЙФУЛЛІНІЙ Інні Йосипівні – завідувачеві кафедри Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, докторові хімічних наук, професорові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ВАСИЛЬКОВСЬКОМУ Василю Миколайовичу – начальникові головного управління Державного казначейства України в Одеській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

СІРІЙ Ользі Іванівні – заступникові редактора громадсько-політичної газети «Чорноморські новини», м. Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

НІКІРУЮ Михайлу Івановичу – керівникові ансамблю української народної музики та пісні «Веселка» Білгород-Дністровського центру культури та дозвілля

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

МАРЦИНКОВСЬКІЙ Наталії Вадимівні – завідувачеві відділення Одеського обласного онкологічного диспансеру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

КОЛЬЧАКУ Олександру Вікторовичу – суднокорпусникові-ремонтнику товариства «Іллічівський судноремонтний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»

КОПЙОВУ Олексію Володимировичу – художникові-скульптору, м. Одеса

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

МОНОХІДІ Дмитру Іллічу – радникові Одеського міського голови з правових питань

в Полтавській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ЗАГІРНЯКА Михайла Васильовича – ректора Кременчуцького державного політехнічного університету

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

БЕРЕЗОВСЬКОГО Миколу Давидовича – завідувача відділу Інституту свинарства імені О. В. Квасницького Української академії аграрних наук

ГАРМАША Петра Петровича – голову Полтавської обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу

ЗУБАЧА Василя Анатолійовича – виконроба акціонерного товариства «Лубниводбуд»

ІВАНЯКОВА Валерія Яковича – дослідника Голодомору в Україні у 1932-1933 роках, с. Селещина, Машівський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ЗОЗУЛІ Олександру Олексійовичу – директорові Гадяцької гімназії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ДЕРЯБІНУ Володимиру Івановичу – головному художникові Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»

ІВАХНЕНКУ Миколі Васильовичу – донорові, інженеру акціонерного товариства «Полтавський автоагрегатний завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

УДОВІЧЕНКУ Олександру Васильовичу – голові Полтавської обласної ради

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГАВЛОВСЬКОМУ Олександру Даниловичу – генеральному директорові акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ФЕСИК Катерині Борисівні – директорові Полтавського краєзнавчого музею

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

СТОВБІ Василю Івановичу – викладачеві Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ГРИНЧАКУ Ростиславу Івановичу – заступникові голови правління – головному інженеру акціонерного товариства «Полтавагаз»

ШВИРЬОВУ Василю Миколайовичу – заступникові начальника цеху акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», м. Комсомольськ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЦИБЕНКО Катерині Іванівні – директорові державного підприємства «Дослідне господарство імені Декабристів», Миргородський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

ДЯЧЕНКО Ользі Семенівні – начальникові Полтавської дирекції залізничних перевезень – заступникові начальника Південної залізниці

у Рівненській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

МАРУЩАКА Віктора Семеновича – художнього керівника заслуженого ансамблю танцю України «Полісянка» Рівненського міського будинку культури

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ВЕРЕМЧУК Ганну Володимирівну – тепличницю акціонерного товариства «Агроконцерн», Рівненський район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ВОРОЧУКУ Володимиру Дмитровичу – начальникові Рівненського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку

ТУРОВСЬКІЙ Людмилі Валентинівні – директорові фірми «Експерт-Рівне»

«Заслужений лікар України»

МЕЛЬНИЧУКУ Анатолію Володимировичу – лікареві, завідувачеві відділення Рівненської обласної клінічної лікарні

«Заслужений працівник культури України»

ПАСТУШЕНКУ Андрію Семеновичу – проректорові Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука

«Заслужений працівник освіти України»

КОПЕРІ Степану Михайловичу – директорові Ясениницького дитячого будинку спеціального призначення, Рівненський район

МАРЧУКУ Миколі Михайловичу – деканові факультету Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне

«Заслужений працівник ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

МАЛИХІНУ Володимиру Костянтиновичу – директорові дочірнього підприємства «Прикарпатзахідтранс», м. Рівне

«Заслужений працівник СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ України»

КУЧЕРЯВОМУ Іларіону Сергійовичу – голові Рівненської обласної профспілкової організації працівників державних установ

«Заслужений працівник ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИЧУКУ Володимиру Оксентовичу – водієві автобуса акціонерного товариства «Рівнепасважтранс»

у Сумській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ГАЛУ Віктора Григоровича – голову асоціації приватних сільськогосподарських підприємств «Козацька», Конотопський район

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

ГОЛУБНИЧОГО Володимира Степановича – олімпійського чемпіона, заслуженого тренера України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГОЛОБОРОДЬКА Павла Арсентійовича – директора Інституту луб’яних культур Української академії аграрних наук, м. Глухів

САВЧЕНКА Григорія Тимофійовича – генерального директора обласного комунального лісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс»

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

ЛАСТОВЕЦЬКОМУ Миколі Миколайовичу – артистові Сумського обласного театру драми та музичної комедії імені М. С. Щепкіна

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

МИКИТЕНКО Людмилі Григорівні – артистці Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ГЕРАСИМОВСЬКІЙ Ніні Володимирівні – учительці Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ФОМЕНКУ Олександру Васильовичу – заступникові начальника управління – начальнику відділу Управління Національного банку України в Сумській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КУПИНІ Віктору Васильовичу – головному лікареві Сумського обласного центру медичної та фізичної реабілітації хворих і інвалідів з пошкодженнями функції опорно-рухового апарату та нервової системи

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

КИРИЛЕНКО Катерині Василівні – лісничій Тростянецького лісництва державного підприємства «Тростянецький лісгосп»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БІЛОДІДУ Миколі Макаровичу – директорові Липоводолинської дитячої школи мистецтв, смт Липова Долина

ПОКИДЧЕНКО Людмилі Анатоліївні – начальникові відділу Державного архіву Сумської області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ТКАЧЕНКО Світлані Миколаївні – директорові Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Ліцей»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ЖЕРЬОБКІНУ Дмитру Панасовичу – директорові сільськогосподарського підприємства «Дружба», Великописарівський район

СОЛОВЕЙ Наталії Іванівні – інженерові акціонерного товариства «Сумирибгосп»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

МАХАНЬКОВУ Миколі Васильовичу – директорові комунального підприємства «Глухівський тепловий район»

у Тернопільській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ДРАГАНА Ореста Маркіяновича – голову правління – генерального директора акціонерного товариства «Ватра», м. Тернопіль

РИБАКА Тимофія Івановича – колишнього політичного в’язня, проректора, завідувача кафедри Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя

ЮХНОВСЬКОГО Юрія Михайловича – радника керуючого Тернопільської єпархією Української православної церкви Київського патріархату

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ГЕРМАНУ Олегу Михайловичу – директорові Інституту національного відродження імені Ігоря Герети, м. Тернопіль

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ШЕЛІЗІ Богдану Йосиповичу – директорові Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КИРИЧУК Галині Григорівні – головному редакторові районного інформаційного центру «Новини Шумщини»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КОРИЦЬКОМУ Григорію Івановичу – головному лікареві Тернопільської обласної комунальної дитячої клінічної лікарні

СЛІВІНСЬКІЙ Ганні Василівні – головному лікареві Тернопільського обласного комунального Центру здоров’я

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ІВАШКУ Івану Васильовичу – директорові Підгаєцького професійного аграрного ліцею

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОЦІРУ Степану Євгеновичу – голові сільськогосподарської агрофірми «Нічлава», Гусятинський район

КУБАНТУ Мирославу Михайловичу – директорові сільськогосподарського товариства «Стегниківське», Тернопільський район

в Харківській області:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

МАРЧЕНКА Володимира Олександровича  – головного наукового співробітника Фізико-технічного інституту низьких температур імені Б. І. Вєркіна НАН України

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ШЕЙКА Василя Миколайовича – ректора Харківської державної академії культури

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

АКУЛОВА Василя Володимировича – генерального директора сільськогосподарського підприємства «Виселок», Дворічанський район

БЕРЕЖНОГО Леоніда Вікторовича – Чемужівського сільського голову

ЛИСЯКА Володимира Івановича – директора товариства «Комбікормовий завод», Близнюківський район

ОРЛОВА Віталія Григоровича – генерального директора орендного сільськогосподарського підприємства «Гарант», Лозівський район

ПОНОМАРЕНКА Володимира Степановича – ректора Харківського національного економічного університету

САЛА Сергія Архиповича – начальника філії «Зачепилівський райавтодор» державного підприємства «Харківський облавтодор»

СТРЕЛЬЧЕНКА Валерія Васильовича – директора державного підприємства «Балаклійський ремонтний завод»

ШИНКАРЕНКА Олексія Артемовича – дослідника Голодомору в Україні у 1932-1933 роках

Присвоїти почесні звання:

«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

БОЛДИРЄВУ Володимиру Олександровичу – солістові Харківського державного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

МІЩЕНКО Тамарі Сергіївні – завідувачеві відділу Інституту неврології, психіатрії та наркології АМН України, доктору медичних наук

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ВІННІКОВІЙ Любові Григорівні – головному лікареві Борівської центральної районної лікарні

СОЛЯР Галині Анатоліївні – заступникові головного лікаря Харківської міської клінічної лікарні № 27

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

МАЩЕНКО Олені Миколаївні – головному зберігачеві фондів Центрального державного науково-технічного архіву України, м. Харків

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МАРКОВУ Геннадію Миколайовичу – директорові загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Лозової

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ЗАХАРЕНКУ Михайлу Івановичу – директорові державного підприємства «Караванський спиртовий завод»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БОРИСЕНКУ Михайлу Олексійовичу – директорові товариства «Лан», Коломацький район

ГУЛОМУ Івану Михайловичу – генеральному директорові аграрно-орендного підприємства «Промінь», Красноградський район

МОРГУНУ Володимиру Олексійовичу – генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «Агрофірма «Прогрес», Сахновщинський район

ХВЕСИКУ Андрію Єрмійовичу – директорові підприємства «Агропрогрес», Кегичівський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

БЕРВЕНУ Сергію Миколайовичу – голові постійної комісії Харківської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою

в Херсонській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

КРАВЦЯ Олександра Павловича – викладача Станіславської дитячої музичної школи, Білозерський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ГУК Лідію Ларіонівну – голову районної організації Суспільної служби України, колишнього політичного в’язня, м .Скадовськ

МАРЕНЧУК Ольгу Миколаївну – директора Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

СЄРОВУ Валерію Анатолійовичу – директорові товариства «Олеся», м. Нова Каховка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

БОЯНЖУ Валерію Марксовичу – шеф-редакторові інформаційно-економічного часопису «Гривна», м. Херсон

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

ЛЕВЧЕНКУ Миколі Григоровичу – деканові факультету Херсонського державного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ЛОПУШИНСЬКОМУ Івану Петровичу – голові Суворовської районної у місті Херсоні ради

ТРУШУ Володимиру Євдокимовичу – завідувачеві кафедри Херсонського національного технічного університету

ФЕДЯЄВІЙ Валентині Леонідівні – проректорові Херсонського державного університету

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

ШУЛІКУ Віктору Григоровичу – голові приватного сільськогосподарського підприємства «Новогригорівське», Генічеський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

ПОПОВЧУКУ Євгенію Сергійовичу – директорові Азово-Сиваського національного природного парку, м. Генічеськ

у Хмельницькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ФРІДМАНА Артура Давидовича – генерального директора акціонерного товариства «Об’єднання «Прогрес», м. Славута

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ФІЛІНЮКА Володимира Романовича – голову правління акціонерного товариства «Славута-Папір», м. Славута

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

БОРОВИКУ Володимиру Олександровичу – начальникові пересувної механізованої колони управління магістральних газопроводів «Київтрансгаз», м. Красилів

КІПЕРМАНУ Михайлу Семеновичу – генеральному директорові приватної фірми «Діта», м. Хмельницький

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

СВІТЛОВСЬКІЙ Ларисі Володимирівні – власному кореспондентові творчого виробничого об’єднання «Новини» Національної телекомпанії України по Хмельницькій області

ХОРОШЕНЮКУ Павлу Івановичу – першому заступникові генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-Центр»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АЛЕШКУ Анатолію Петровичу – лікареві, завідувачеві відділення Хмельницької обласної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ГУДЛОВСЬКОМУ Володимиру Васильовичу – директорові державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ПОПОВИЧ Тамарі Василівні – директорові Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

КОЗЛОВУ Олександру Івановичу – начальникові Хмельницької обласної державної хлібної інспекції

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

МАЛИШИНУ Руслану Анатолійовичу – директорові товариства «Альма-Шкіргалантерея», м. Хмельницький

в Черкаській області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ЖМУДА Миколу Павловича – директора агрофірми «Золотий колос», м. Умань

КРОТІКА Миколу Михайловича – тракториста Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, м. Умань

КРАВЧЕНКО Ніну Володимирівну – директора з обліку та фінансів акціонерного товариства «Шполянський завод продтоварів»

НЕГОДУ Миколу Тодосійовича – письменника, м. Черкаси

РЯБЕНКА Володимира Дмитровича – директора сільськогосподарського підприємства «РВД-Агро», Черкаський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ВОЛОЩЕНКО Ірину Василівну – головного лікаря Черкаського міського реабілітаційно-оздоровчого центру «Астра»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»

НАГОРНОМУ Анатолію Івановичу – головному архітекторові проектів акціонерного товариства «Черкасцивільпроект»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

ЛІСОВІЙ Людмилі Василівні – учительці Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

ЖУКУ Петру Миколайовичу – керівникові редакційно-видавничої групи з підготовки видань серії книг «Реабілітовані історією. Черкаська область»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

СОКИРЦІ Івану Михайловичу – лікареві, завідувачу відділення Звенигородської центральної районної лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

БУШИНУ Миколі Івановичу – завідувачеві кафедри Черкаського державного технологічного університету

ЖАЛДАК Ользі Дем’янівні – голові Черкаської обласної організації профспілки працівників освіти і науки

СТОЛЯРЧУК Ніні Олексіївні – заступникові директора з навчальної роботи Черкаського медичного коледжу

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

СЕРГЕЄВІЙ Тетяні Олексіївні – викладачеві Черкаської дитячої музичної школи № 1 імені М. В. Лисенка

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

БОБОВУ Геннадію Борисовичу – генеральному директорові товариства «Панда», Корсунь-Шевченківський район

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

БЄЛОВУ Олександру Івановичу – голові правління акціонерного товариства «Чорнобай птиця»

КОХАНІВСЬКОМУ Івану Арсентійовичу – голові правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Росішки», Христинівський район

в Чернівецькій області:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ГОНЧАРА Віктора Васильовича – президента виробничо-комерційного товариства «Арго», Хотинський район

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КОЗЬМИК Ольгу Василівну – учителя спеціалізованої базової школи № 9 міста Чернівців

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БАЛТУ Лідію Іванівну – доярку агропромислового комплексу «Несвоя», Новоселицький район

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

КАРВАЦЬКОМУ Володимиру Іллічу – голові правління акціонерного товариства «Пересувна механізована колона № 311»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

КУЄКУ Мирославу Івановичу – завідувачеві відділу редакції газети «Вільне життя», м. Кіцмань

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

АНДРОНАТІЮ Івану Васильовичу – лікареві Чернівецької обласної клінічної лікарні

ПОЛОСУ Василю Михайловичу – завідувачеві відділення Чернівецького обласного клінічного онкологічного диспансеру

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»

ВОРОБЧУКУ Василю Дмитровичу – директорові Берегометського державного лісопромислового господарства

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ»

ГАФІЙЧУК Ярославі Дмитрівні – керівникові студії художньої вишивки Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

МАЗУРИК Любомирі Іванівні – завідуючій методичним кабінетом методичного центру культури Буковини

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»

ДУТЧАКУ Володимиру Васильовичу – директорові товариства «Українська продовольча група», Кіцманський район

в Чернігівській області:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

КОЛЕСНИКА Костянтина Івановича – голову правління – президента акціонерного товариства «Чернігівський завод радіоприладів»

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

КОВАЛЕНКА Олександра Борисовича – декана факультету Чернігівського державного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

ФЕДОРОВУ Світлану Віталіївну – голову правління Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс»

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БУЛИГУ Галину Олександрівну – доярку приватного підприємства «Фортуна», Ічнянський район

ВОРОЖБИТА Григорія Федоровича – машиніста автомобільного крана Гнідинцівського газопереробного заводу акціонерного товариства «Укрнафта»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

НАГАЛЮКУ Сергію Івановичу – начальникові Деснянського басейнового управління водних ресурсів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»

КОНОНЧУКУ Миколі Івановичу – директорові загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 міста Чернігів

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ПАСЮ Василю Івановичу – керуючому філією акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» у місті Чернігові

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ВОВКУ Олександру Васильовичу – головному лікареві Прилуцької міської дитячої лікарні

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

БЕЛЬМАНУ Семену Григоровичу – голові правління Чернігівського обласного об’єднання єврейських общин та громад

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

ІВАЩЕНКУ Михайлу Васильовичу – директорові Бахмацької зразкової автомобільної школи

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИКУ Анатолію Івановичу – директорові Чернігівського обласного державного проектно-технологічного центру охорони родючості грунтів і якості продукції

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»

КОЗІНУ Анатолію Григоровичу – заступникові начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

ФЕДЬКУ Олександру Івановичу – голові товариства «Комунальник», м. Новгород-Сіверський

у місті Севастополі:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

ПРОЗОРОВА Віктора Івановича – начальника – головного конструктора державного підприємства «Центральне конструкторське бюро «Чорноморець»

Нагородити орденом княгині Ольги ІІІ ступеня

КАРА-ГЯУР Людмилу Борисівну – артистку Севастопольського академічного російського драматичного театру імені А. В. Луначарського

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ОМЕЛЬЯНЕНКА Олександра Івановича – слюсаря електроцеху акціонерного товариства «Балаклавське рудоуправління імені О. М. Горького»

ПАРАМОНОВА Валентина Миколайовича – вибухівника акціонерного товариства «Балаклавське рудоуправління імені О. М. Горького»

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КОВАЛЬСЬКОМУ Василю Леонідовичу – артистові балету державного концертно-гастрольного об’єднання «Чорне море»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

ТІМЧЕНКУ Ігорю Євгеновичу – завідувачеві відділу Морського гідрофізичного інституту НАН України, доктору фізико-математичних наук, професору

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

АРАБАДЖИ Володимиру Іллічу – комерційному директорові акціонерного товариства «Стівідорна компанія «Авліта»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»

МАЛАЧЛИ Олександрі Костянтинівні – директорові загальноосвітньої школи I-III ступенів № 24 міста Севастополя

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

ЖЕРНОВОМУ Анатолію Володимировичу – члену юридичної ради при Севастопольській міській державній адміністрації, генеральному директорові юридичної фірми «Джерело»

в органах державної влади:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІ ступеня

БІЛОВОЛА Олександра Миколайовича – першого заступника Міністра охорони здоров’я України

МОТРЕНКА Тимофія Валентиновича – начальника Головного управління державної служби України

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

КЛЮШКЕ Станіслава Миколайовича – заступника Голови Державного комітету фінансового моніторингу України

МАЙМЕСКУЛА Миколу Івановича – заступника Міністра закордонних справ України

НАГОРЯНСЬКОГО Анатолія Олексійовича – директора державного підприємства «Санаторій «Конча-Заспа»

НОВИЦЬКОГО Володимира Станіславовича – заступника Міністра промислової політики України

ТИМОФЄЄВА Ігоря Володимировича – Надзвичайного і Повноважного Посла України в Державі Ізраїль

Нагородити орденом Данила Галицького

ДЯЧИШИНА Миколу Дмитровича – завідувача відділу Головної служби Секретаріату Президента України

ШИКУЛА Юрія Володимировича – начальника Першого управління Секретаріату Кабінету Міністрів України

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БІДНУ Ганну Василівну – завідувача сектору Секретаріату Кабінету Міністрів України

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ЗАХАРЧУКУ Миколі Івановичу – заступникові начальника управління – начальнику відділу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»

ГРИЦЕНКУ Олександру Андрійовичу – директорові Українського центру культурних досліджень Міністерства культури і туризму України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ВІТРЕНКУ Юрію Миколайовичу – директорові департаменту Міністерства економіки України

ВОВЧЕНКО Оксані Леонідівні – директорові департаменту Міністерства фінансів України

ЛЕВЧЕНКО Валентині Петрівні – заступникові Голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг

НЕТРЕБІ Віті Іванівні – головному консультантові Головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента України

ЧЕЧУЛІНІЙ Олені Олександрівні – заступникові Голови Державного казначейства України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»

КОЗИЦЬКІЙ Тамарі Андріанівні – головному консультантові Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»

МЕЛЬНИКУ Юрію Федоровичу – Міністрові аграрної політики України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»

КИРИЛЕНКУ Ігорю Івановичу – начальникові Юридичного управління Державного управління справами

РОГУЛЬСЬКОМУ Ростиславу Олександровичу – завідувачеві відділу служби Секретаріату Президента України

ЦИГАНОВУ Георгію Костянтиновичу – першому заступникові начальника управління Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

20 серпня 2007 року