Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №801/2022

Про делегацію України для участі у Дев'ятій Конференції з розгляду дії Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення

1. Утворити делегацію України для участі у Дев'ятій Конференції з розгляду дії Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення (28 листопада- 16 грудня 2022 року, м. Женева, Швейцарська Конфедерація), у такому складі:

ЯЦЮК Вячеслав Вікторович - директор Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України, глава делегації

ІВАЩЕНКО Костянтин Володимирович - перший секретар Департаменту міжнародної безпеки Міністерства закордонних справ України

КОМІСАРЕНКО Сергій Васильович - директор Інституту біохімії імені О.В.Палладіна Національної академії наук України (за згодою)

КУЗІН Ігор Володимирович - заступник Міністра охорони здоров'я України - головний державний санітарний лікар У країни

МУЗИКА Денис Васильович - заступник директора з міжнародного співробітництва Національного наукового центру "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини" Національної академії аграрних наук України (за згодою)

ЧЕРНЕНКО Людмила Миколаївна - генеральний директор Державної установи «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України».

Дозволити главі делегації вносити в разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ України зміни до складу делегації, розподіляти обов'язки між її членами та залучати експертів, радників до участі в її роботі.

2. Міністерству закордонних справ України затвердити вказівки делегації України для участі у Дев'ятій Конференції з розгляду дії Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення.

З. Кабінету Міністрів України забезпечити в установленому порядку участь С.Комісаренка, І.Кузіна, Д.Музики, Л.Черненко (відряджаються з 26 листопада по 18 грудня 2022 року) у Дев'ятій Конференції з розгляду дії Конвенції про заборону розробки, виробництва та накопичення запасів бактеріологічної (біологічної) і токсинної зброї та про їх знищення.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 

26 листопада 2022 року