Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №804/2008

Про відзначення державними нагородами України спортсменів, тренерів та фахівців національної збірної команди України на XXIX літніх Олімпійських іграх

За досягнення високих спортивних результатів на XXIX літніх Олімпійських іграх в Пекіні (Китайська Народна Республіка), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АЙВАЗЯНА Артура Суреновича - олімпійського чемпіона зі стрільби кульової
ДОБРИНСЬКУ Наталію Володимирівну - олімпійську чемпіонку з легкої атлетики
ЖОВНІР Ольгу Богданівну - олімпійську чемпіонку з фехтування
ЛОМАЧЕНКА Василя Анатолійовича - олімпійського чемпіона з боксу
ОСИПЕНКО-РАДОМСЬКУ Інну Володимирівну - олімпійську чемпіонку з веслування на байдарках та каное
ПЕТРІВА Олександра Святославовича - олімпійського чемпіона зі стрільби кульової
ПУНДИК Галину Василівну - олімпійську чемпіонку з фехтування
РУБАНА Віктора Геннадійовича - олімпійського чемпіона зі стрільби з лука
ХАРЛАН Ольгу Геннадіївну - олімпійську чемпіонку з фехтування
ХОМРОВУ Олену Миколаївну - олімпійську чемпіонку з фехтування

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

ВАРДАНЯНА Армена Фрунзіковича - бронзового призера Олімпійських ігор з греко-римської боротьби
ВОРОБЙОВА Олександра Сергійовича - бронзового призера Олімпійських ігор з гімнастики спортивної
ГЛАЗКОВА Вячеслава Валерійовича - бронзового призера Олімпійських ігор з боксу
ГОНТЮКА Романа Володимировича - бронзового призера Олімпійських ігор з дзюдо
ДАНЬКА Тараса Григоровича - бронзового призера Олімпійських ігор з боротьби вільної
КВАШУ Іллю Олеговича - бронзового призера Олімпійських ігор зі стрибків у воду
СТАДНІКА Андрія Володимировича - срібного призера Олімпійських ігор з боротьби вільної
СУХОРУКОВА Юрія Олександровича - срібного призера Олімпійських ігор зі стрільби кульової
ПРИГОРОВА Олексія Вікторовича - бронзового призера Олімпійських ігор зі стрибків у воду
ФЕДОРИШИНА Василя Петровича - срібного призера Олімпійських Ігор з боротьби вільної
ЧЕБАНА Юрія Володимировича - бронзового призера Олімпійських ігор з веслування на байдарках та каное
ЮРЧЕНКА Дениса Сергійовича - бронзового призера Олімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом княгині Ольги І ступеня

БЕЗСОНОВУ Анну Володимирівну - бронзову призерку Олімпійських ігор з художньої гімнастики

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АНТОНОВУ Олену Анатоліївну - бронзову призерку Олімпійських ігор з легкої атлетики
ДАВИДОВУ Наталію Анатоліївну - бронзову призерку Олімпійських ігор з важкої атлетики
КАЛІТОВСЬКУ Лесю Михайлівну - бронзову призерку Олімпійських ігор з велоспорт-треку
КОРОБКУ Ольгу Василівну - срібну призерку Олімпійських ігор з важкої атлетики
МИКУЛЬЧИН Іріні Олексіївну - бронзову призерку Олімпійських ігор з боротьби вільної
ТОБІАС Наталію Вікторівну - бронзову призерку Олімпійських ігор з легкої атлетики
ЛІЩИНСЬКУ Ірину Анатоліївну - срібну призерку Олімпійських ігор з легкої атлетики
ТЕРЕЩУК Вікторію Анатоліївну - бронзову призерку Олімпійських ігор з сучасного п'ятиборства

За значний особистий внесок у розвиток олімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на XXIX літніх Олімпійських іграх в Пекіні:

Нагородити орденом Ярослава Мудрого V ступеня

БУБКУ Сергія Назаровича - президента Національного олімпійського комітету України

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

ГУТЦАЙТА Вадима Марковича - головного тренера збірної команди України з фехтування
САВЛОХОВА Руслана Сослановича - головного тренера збірної команди України з вільної боротьби

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

БАЗІНА Сергія Миколайовича - тренера бронзової призерки Олімпійських ігор з велоспорт-треку Лесі Калітовської
БОДНАРУКА Євгенія Миколайовича - тренера бронзового призера Олімпійських ігор з дзюдо Романа Гонтюка
ГЕРАЩЕНКА Володимира Васильовича - генерального секретаря Національного олімпійського комітету України
ГАДАЙЧУКА Леонтія Юрійовича - державного тренера збірної команди України з боротьби вільної
ДАНЬКА Григорія Володимировича - тренера бронзового призера Олімпійських ігор з боротьби вільної Тараса Данька
ДУБІНІНА Сергія Олександровича - тренера чемпіонки Олімпійських ігор з веслування на байдарках та каное Інни Осипенко-Радомської
ДУТЧАКА Мирослава Васильовича - заступника Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту
КАЛІНСЬКОГО Анатолія Миколайовича - старшого тренера збірної команди України з дзюдо
КЛИМЕНКА Богдана Вадимовича - тренера чемпіона Олімпійських ігор зі стрільби кульової Артура Айвазяна
КОСТЕРІНА Володимира Олександровича - президента Федерації боксу України
КУКСУ Анатолія Павловича - головного тренера збірної команди України зі стрільби кульової, тренера чемпіона Олімпійських ігор Олександра Петріва
МАСЛАЧКОВА Юрія Миколайовича - президента Федерації каное України
СИДОРУКА Віктора Васильовича - головного тренера збірної команди України зі стрільби з лука
СОСНОВСЬКОГО Дмитра Дмитровича - головного тренера збірної команди України з боксу
ПРОКОПЕНКО Людмилу Цезарівну - тренера чемпіона Олімпійських ігор зі стрільби з лука Віктора Рубана
ЧЕРТКОВА Євгенія Олександровича - голову тренерської ради Федерації греко-римської боротьби України
ЯКОВЛЕВА Олександра Володимировича - заступника виконавчого директора Національного олімпійського комітету України

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

БУЛКА Валерія Федоровича - президента Федерації стрільби з лука України

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ДЕРЮГІНУ Ірину Іванівну - старшого тренера збірної команди України з художньої гімнастики

Нагородити орденом Данила Галицького

АЛЕКСАНДРОВА Валерія Федоровича - головного тренера збірної команди України з легкої атлетики
БОРЗОВА Валерія Пилиповича - віце-президента Національного олімпійського комітету України, президента Федерації легкої атлетики України
ВОЛКОВА Олега Ігоровича - президента Федерації стрільби України
КУЛАКА Василя Григоровича - головного тренера збірної команди України з важкої атлетики, тренера срібного призера Олімпійських ігор Ольги Коробки
КОСТЕНКА Миколу Павловича - голову експертної ради з олімпійської підготовки збірних команд України
МІЩЕНКА Сергія Олександровича - президента Федерації фехтування України
РИКОВА Олександра Володимировича - тренера бронзової призерки Олімпійських ігор з важкої атлетики Наталії Давидової

Нагороди медаллю «За працю та звитягу»

БУБЕСА Ярослава Григоровича - головного лікаря Держаного олімпійського навчально-спортивного центру
ВАРВІНСЬКОГО Олександра Павловича - лікаря збірної команди України з велосипедного спорту
ГРАБОВЕЦЬКОГО Мирослава Михайловича - начальника управління виконавчої дирекції Національного олімпійського комітету України
КОЛЕСНІКА Сергія Олександровича - лікаря збірної команди України зі стрільби кульової
КОЛОСОВСЬКОГО Сергія Олексійовича - лікаря збірної команди України з боксу
КОСОРУКОВА Андрія Миколайовича - масажиста збірної команди України з легкої атлетики
ЛИСЕНКО Аллу Іллівну - керівника медичної служби збірної команди України на XXIX Олімпійських іграх
ОЛЕКСЕНКА Ігоря Миколайовича - лікаря збірної команди з дзюдо
РЕЗІНОВУ Катерину Володимирівну - масажиста збірної команди України з важкої атлетики
ШВАНГИРАДЗЕ Мераба Нодарійовича - лікаря збірної команди України з боротьби вільної

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

АРЛАНОВУ Олександру Олександровичу - тренерові бронзового призера Олімпійських ігор з боксу Вячеслава Глазкова
БАРНІ Ігорю Адамовичу - тренерові срібного призера Олімпійських ігор з боротьби вільної Василя Федоришина
ВОЛОВИКУ Володимиру Івановичу - тренерові бронзової призерки Олімпійських ігор Олени Антонової
ГОРІНУ Олександру Миколайовичу - тренерові бронзового призера Олімпійських ігор з гімнастики спортивної Олександра Воробйова
ІБРАГІМОВУ Ніязі Біляловичу - тренерові-зброяру збірної команди України зі стрільби кульової
ІВАНЕНКУ Віктору Євгеновичу - старшому тренерові збірної команди України зі стрільби кульової
ІВАНОВУ Борису Вікторовичу - президентові Федерації велоспорту України
КОВАЛЬСЬКОМУ Андрію Ігоровичу - тренерові бронзового призера Олімпійських ігор з сучасного п'ятиборства Вікторії Терещук
КОЗЛОВУ Миколі Яковичу - тренерові бронзового призера Олімпійських ігор з легкої атлетики Дениса Юрченка
ЛІЩИНСЬКОМУ Ігорю Івановичу - тренерові срібної призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики Ірини Ліщинської
ЛОМАЧЕНКУ Анатолію Миколайовичу - тренерові чемпіона Олімпійських ігор з боксу Василя Ломаченка
МАР'ЯНКО Тетяні Йосипівні - старшому тренерові збірної команди України зі стрибків у воду, тренерові бронзового призера Олімпійських ігор Іллі Кваші
МЕЛЬНИКУ Олексію Олексійовичу - тренерові бронзової призерки Олімпійських ігор з вільної боротьби Іріні Микульчин
МОЛЧАНОВУ Володимиру Олексійовичу - тренерові бронзового призера Олімпійських ігор зі стрибків у воду Олексія Пригорова
ПЕРВАЧУКУ Віктору Анатолійовичу - тренеру срібного призера Олімпійських ігор з вільної боротьби Андрія Стадника
ПОЛЯКОВУ Дмитру Борисовичу - тренерові чемпіонки Олімпійських ігор з легкої атлетики Наталії Добринської
САРГСЯНУ Мураду Мартиновичу - тренерові бронзового призера Олімпійських ігор з греко-римської боротьби Армена Варданяна
СКОРОХОДУ Артему Анатолійовичу - тренерові чемпіонки Олімпійських ігор з фехтування Ольги Харлан
СОРОКІНУ Вячеславу Михайловичу - тренерові бронзового призера Олімпійських ігор з веслування на байдарках і каное Юрія Чебана
СУХОРУКОВІЙ Ірині Геннадіївні - тренерові срібного призера Олімпійських ігор зі стрільби кульової Юрія Сухорукова
СТАРІЙСЬКОМУ Степану Івановичу - старшому тренерові збірної команди України зі стрільби кульової
СТЕПАНЦОВУ Констянтину Альбертовичу - тренерові бронзової призерки Олімпійських ігор з легкої атлетики Наталії Тобіас
ТЕДЕЄВУ Ельбрусу Сослановичу - президентові Федерації боротьби України
ТУРОБОВУ Сергію Анатолійовичу - тренерові бронзової призерки Олімпійських ігор з сучасного п'ятиборства Вікторії Терещук
УМАНЕЦЬ Ніні Дмитрівні - шефу місії Національного олімпійського комітету України на XXIX Олімпійських іграх
ФЕДЮШИНІЙ Тетяні Андріївні - заступникові директора департаменту олімпійського спорту Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту
ШЛІКАРЮ Анатолію Миколайовичу - тренерові чемпіонки Олімпійських ігор з фехтування Олени Хомрової
ШТУРБАБІНУ Валерію Вікторовичу - тренерові чемпіонки Олімпійських ігор з фехтування Галини Пундик
ШТУРБАБІНІЙ Ользі Каральтдинівні - тренерові чемпіонки Олімпійських ігор з фехтування Ольги Жовнір.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

4 вересня 2008 року