Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

одОстанні документи
Пошук документів

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №909/2008

Про відзначення державними нагородами України спортсменів, тренерів та фахівців національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів на XIII літніх Паралімпійських іграх

За досягнення високих спортивних результатів на XIII літніх Паралімпійських іграх в Пекіні (Китайська Народна Республіка), виявлені мужність, самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

АНТОНЮКА Володимира Петровича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ВАКУЛЕНКА Сергія Анатолійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ДУТКА Тараса Романовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
КАЛИНУ Андрія Яковича - чемпіона та призера Паралімпійських ігор з плавання
КОСЕНКА Ігоря Володимировича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ЦУКАНОВА Андрія Сергійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

КРИЖАНОВСЬКОГО Дмитра Леонідовича - чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання
ПОНОМАРЬОВА Дениса Валерійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ТРУШЕВА Віталія Євгенійовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ШЕВЧИКА Анатолія Васильовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АЛЕКСЄЄВА Дмитра Даниловича - дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання
БОТУРЧУК Оксану Олександрівну - чемпіонку та призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ВЕРАКСУ Максима Олександровича - багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання
ВИНОГРАДЦЯ Дмитра Миколайовича - багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання
ДЕВЛИША Олександра Васильовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ЄЛІСАВЕТСЬКУ Ганну Вікторівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з плавання
ЗУБКОВСЬКУ Оксану Володимирівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ЛІЩИНСЬКОГО Василя Вікторовича - чемпіона і призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
МАЛЬЧИК Аллу Анатоліївну - чемпіонку і призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
МІХОВИЧА Миколу Миколайовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ПАВЛИКА Романа Степановича - багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
СИМАШКА Костянтина Миколайовича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
СОЛОВЙОВУ Лідію Валентинівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з пауерліфтингу
СТРИЖАК Інну Вікторівну - дворазову чемпіонку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ФЕДИНУ Олексія Михайловича - багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання
ШКВАРЛА Івана Володимировича - чемпіона Паралімпійських ігор з футболу
ЯКИБЧУК Тетяну Михайлівну - чемпіонку Паралімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом «За мужність» І ступеня

КЛІППЕРТА Сергія Вікторовича - багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом «За мужність» II ступеня

ІВАНЮХІНА Олександра Миколайовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
КИЦЕНКА Івана Євгенійовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ОНУФРІЄНКА Андрія Станіславовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

ЖАБНЯКА Миколу Євгенійовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ЛИВИЦЬКОГО Миколу Миколайовича - призера Паралімпійських ігор з дзюдо
МАЩЕНКА Олександра Сергійовича - чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання
ПЕТРЕНКА Олександра Сергійовича - призера Паралімпійських ігор з академічного веслування
ПОЛТАВСЬКОГО Євгена Володимировича - призера Паралімпійських ігор з плавання
СЕНИКА Микиту Олеговича - багаторазового призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
СІРОВАТЧЕНКА Андрія Миколайовича - призера Паралімпійських ігор з плавання
СИДОРЕНКА Сергія Анатолійовича - призера Паралімпійських ігор з дзюдо
СМИРНОВА Віктора Сергійовича - багаторазового призера Паралімпійських ігор з плавання
СТАБРОВСЬКОГО Антона Олексійовича - призера Паралімпійських ігор з плавання
ЧУФАРОВА Данила Володимировича - дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання
ШЕНКЕВИЧА Сергія Івановича - дворазового призера Паралімпійських ігор з фехтування
ЯСИНОВОГО Олександра Борисовича - призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ЯСТРЕМСЬКОГО Тараса Богдановича - призера Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

АКОПЯН Олену Грачиківну - багаторазову призерку Паралімпійських ігор з плавання
ВОЛКОВУ Юлію Дмитрівну - багаторазову призерку Паралімпійських ігор з плавання

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БАЛАШОВУ Ірину Сергіївну - призерку Паралімпійських ігор з плавання
ГОРБЕНКО Світлану Сергіївну - призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
КРАВЧЕНКО Вікторію Анатоліївну - дворазову призерку Паралімпійських ігор з легкої атлетики
МАТЛО Ярину Сергіївну - призерку Паралімпійських ігор з плавання
СОЦЬКУ Ірину Сергіївну - призерку Паралімпійських ігор з плавання

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України серед спортсменів-інвалідів на XIII літніх Паралімпійських іграх в Пекіні:

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

ЗАЙЦЕВУ Олену Андріївну - генерального секретаря Національного комітету спорту інвалідів України
ОВЧАРЕНКА Сергія Валентиновича - головного тренера паралімпійської збірної команди України з футболу
ТИМОФЕЄВА Юрія Васильовича - тренера паралімпійської збірної команди України з футболу

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

БРИНЗАКА Володимира Михайловича - першого віце-президента Національного олімпійського комітету України
ДЕРКАЧА Віктора Миколайовича - тренера багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Романа Павлика
КАЗНАЧЕЄВА Андрія Вікторовича - тренера чемпіона і призерів Паралімпійських ігор з плавання Андрія Калини, Юлії Волкової та Ірини Соцької
ЛИСА Віктора Мілентійовича - тренера чемпіонів Паралімпійських ігор з легкої атлетики Василя Ліщинського і Тетяни Якибчук

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АЛФЬОРОВА Олександра Анатолійовича - тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з пауерліфтингу Лідії Соловйової
ВДОВИЧЕНКА Геннадія Анатолійовича - тренера чемпіонки Паралімпійських ігор з плавання Ганни Єлісаветської
ПРОСКУРУ Івана Петровича - тренера багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Олексія Федини
ШЕВЯКІНА Володимира Антоновича - тренера призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Івана Киценка

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

СКУГАРЕВУ Оксану Анатоліївну - начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БОЙКО Галину Миколаївну - тренера багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Виноградця
МАТЯЖ Каріну Миколаївну - начальника відділу Національного комітету спорту інвалідів України
МАЩЕНКО Ірину Павлівну - тренера чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Дмитра Крижановського
СКРИПКУ Наталію Сергіївну - головного спеціаліста відділу Національного комітету спорту інвалідів України

Нагороди медаллю «За працю та звитягу»

БАГАЧА Олександра Миколайовича - тренера призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Олександра Ясинового
ГАЙКО Світлану Олександрівну - заступника начальника відділу Національного комітету спорту інвалідів України
ГАЛЬЦОВА Віталія Валентиновича - керівника відділу Національного центру паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів
ГОРДЄЄВА Вячеслава Сергійовича - начальника Донецького обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ЖИЛЬЦОВУ Любов Василівну - виконуючу обов'язки начальника відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ЗМІЄВЕЦЬ Галину Олександрівну - головного бухгалтера Національного комітету спорту інвалідів України
ІЩЕНКО Тамару Володимирівну - тренера-адміністратора збірної команди України серед інвалідів
КОЗЛОВСЬКОГО Анатолія Едуардовича - радника президента Національного комітету спорту інвалідів України
ПЕДАШЕНКА Сергія Миколайовича - головного режисера і оператора паралімпійської збірної команди України, директора дочірнього підприємства телерадіокомпанії «Стерх», м.Дніпропетровськ
ПОЧИНКА Євгена Олександровича - тренера національної паралімпійської збірної команди України з фехтування
СТАРОСТІНУ Рімму Федорівну - тренера призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Миколи Жабняка
СУШКЕВИЧА Олександра Валерійовича - директора представництва Національного комітету спорту інвалідів України в Автономній Республіці Крим
ЧЕРВОНООКОГО Дмитра Анатолійовича - директора товариства «Майнер», м.Миколаїв

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

МАКСИМОВІЙ Олені Миколаївні - тренерові-лікарю національної паралімпійської збірної команди України
СУРКОВУ Олегу Анатолійовичу - лікареві національної паралімпійської збірної команди України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»

АЛЛАХВЕРДЯНУ Сергію Арутюновичу - спеціалістові відділу Національного комітету спорту інвалідів України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»

БАВШИНУ Олександру Миколайовичу - тренерові національної паралімпійської збірної команди України з дзюдо
БОНДАРЕНКУ Юрію Романовичу - тренерові призера Паралімпійських ігор з академічного веслування Олександра Петренка
ВАНГЕЛЬЄВУ Віктору Олександровичу - тренерові дворазового призера Паралімпійських ігор з плавання Данила Чуфарова
ВІНИЧЕНКО Марії Василівні - начальникові Київського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ГОРБАЧЕНКУ Юрію Семеновичу - тренерові чемпіонки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Оксани Зубковської
ДРЮКОВУ Володимиру Олексійовичу - директорові Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту
КАЗНАЧЕЄВІЙ Світлані Михайлівні - тренерові чемпіона і призерів Паралімпійських ігор з плавання Олександра Мащенка, Віктора Смирнова та Сергія Кліпперта
КЕКЕ Василю Григоровичу - тренерові багаторазового чемпіона і призера Паралімпійських ігор з плавання Максима Веракси
КУЧЕРУ Віктору Олександровичу - начальникові Рівненського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ПАПІРОВИЧУ Геруну Дем'яновичу - начальникові Хмельницького обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»
ПЕТРОВУ Олександру Петровичу - тренерові чемпіонів Паралімпійських ігор з футболу Володимира Антонюка, Олександра Девлиша та Віталія Трушева
ПОНЬЦІ Вячеславу Олександровичу - тренерові-лідеру призера Паралімпійських ігор з легкої атлетики Олександра Іванюхіна
РОМАНКЕВИЧУ Михайлу Яковичу - тренерові призера Паралімпійських ігор з дзюдо Миколи Ливицького
СОКОЛОВСЬКОМУ Олегу Миколайовичу - тренерові чемпіонки і призерки Паралімпійських ігор з легкої атлетики Алли Мальчик
СОРОЧАНУ Віталію Семеновичу - тренерові чемпіонок Паралімпійських ігор з легкої атлетики Оксани Ботурчук та Інни Стрижак
ЯНОВСЬКОМУ Геннадію Едуардовичу - тренерові дворазового призера Паралімпійських ігор з фехтування Сергія Шенкевича.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

7 жовтня 2008 року