Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Глава держави оглянув реконструкцію аеропорту у Кривому Розі

8 червня 2021 року - 12:16

Глава держави оглянув реконструкцію аеропорту у Кривому Розі

У межах робочої поїздки до Дніпропетровської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з перебігом реконструкції міжнародного аеропорту міста Кривий Ріг.

Відновлення летовища, збудованого в 1978-му, планують завершити до кінця 2022 року. Загальна вартість проекту становить 990 млн грн.

Як розповів Президентові голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, запланована реконструкція злітно-посадкової смуги із заміною інженерного та світлового обладнання, а також ремонт перонів. Буде встановлено нове навігаційне та метеорологічне обладнання.

Паралельно з цим відбуватиметься реконструкція будівлі терміналу аеропорту. Її вартість – 300 млн грн. Після завершення робіт летовище зможе обслуговувати 400 пасажирів за годину.

Наразі в аеропорту вже встановлено нове обладнання для обслуговування регулярних рейсів. Це дасть змогу приймати літаки типу A320 та Boeing 737.

«Треба реалізувати ці плани та провести реконструкцію аеропорту», – зазначив Володимир Зеленський.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко зауважив, що і термінал, і злітно-посадкову смугу планують здати до жовтня 2022 року.

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов додав, що аеропорт, який перебуває на балансі міста, вже з’єднано з містом маршрутами комунального транспорту.

ф

Робоча поїздка Президента до Дніпропетровської області

8 червня 2021 року - 11:42