Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Глава держави провів зустрічі з президентами Чехії та Словаччини

28 квітня 2023 року - 16:04

Глава держави провів зустрічі з президентами Чехії та Словаччини

Президент України Володимир Зеленський провів зустрічі з Президентом Чеської Республіки Петром Павелом і Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою, які перебувають з візитом у нашій країні.

Під час переговорів із Президентом Чехії Глава Української держави подякував чеському уряду та всьому суспільству за всебічну підтримку України з перших днів повномасштабного російського вторгнення.

«Дякую за ваш візит, який розпочався з відвідання Бучі та Бородянки. Ми високо цінуємо підтримку з боку вашої країни, вашого суспільства з першого дня повномасштабного вторгнення», – зазначив Володимир Зеленський.

Зі свого боку Президент Чехії висловив підтримку Україні та захоплення рішучістю й сміливістю українського народу, який бореться за свою незалежність. 

На зустрічі з Президентом Словаччини Зузаною Чапутовою Глава Української держави подякував її країні за гуманітарну та оборонну підтримку України.

«Дякую за підтримку українців, які тимчасово перебувають у вашій країні, за підтримку з боку суспільства. Також дякую за потужну підтримку нашої армії на полі бою», – сказав Володимир Зеленський.

Він відзначив важливість допомоги Словаччини у відновленні нашої країни.

Зі свого боку Зузана Чапутова наголосила на всебічній підтримці України з боку Словаччини.

 

ф

Зустріч Глави держави з президентами Чехії та Словаччини у Києві

28 квітня 2023 року - 14:54