Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Нарощування допомоги військовим: держава та бізнес реалізують проєкт «Партнери оборони»

17 квітня 2024 року - 14:04

Нарощування допомоги військовим: держава та бізнес реалізують проєкт «Партнери оборони»

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак разом із Головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським та начальником Генерального штабу Збройних Сил Анатолієм Баргилевичем зустрілися з представниками проєкту «Партнери оборони» й обговорили з ними посилення підтримки українських захисників.

Серед учасників зустрічі – заступники очільника Офісу Глави держави, урядовці, народні депутати, підприємці.

«Партнери оборони» – проєкт, у якому держава залучає представників органів державної влади та бізнесу для об’єднання зусиль на допомогу бійцям. Його ідея в тому, щоб за кожним підрозділом Сил оборони були закріплені окремі представники державної влади та бізнесу, які допомагатимуть задовольняти всі нагальні потреби.

«Я хочу подякувати кожному, хто долучився до ідеї Президента Володимира Зеленського та вже допомагає. Звісно, на цьому шляху завжди флагманом є держава. Це її прямий функціонал – забезпечувати оборону своєї території. Але де бюрократична машина не встигає за гнучкістю спритного, талановитого бізнесмена та вправного менеджера від держави, саме ви стали її помічником. Ви всі сприйняли це як особисту справу. Вам усім уже вдалося зробити надзвичайно багато. Це ваш історичний внесок у нашу перемогу», – наголосив Андрій Єрмак.

Це дає змогу профільним відомствам зосереджено працювати над реалізацією найбільш комплексних і масштабних проєктів. У цей час учасники ініціативи «Партнери оборони», які перебувають на постійному зв’язку з командирами бригад, допомагають забезпечувати їхні термінові потреби (боєприпаси, дрони, комп’ютерна техніка, засоби зв’язку, реабілітація військових).

Роль цього проєкту у зміцненні обороноздатності України на тлі зростання масштабів російської агресії відзначив також Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

«В умовах, коли ворог планує розширити агресію, збільшити кількість військ, нам ця допомога потрібна. Ми будемо дуже раді, якщо ви й надалі допомагатимете нашим бригадам – і тим, які формуються, і тим, які вже виконують завдання», – сказав він.

Учасники зустрічі обговорили способи масштабувати проєкт, щоб залучити якомога більше представників держави та бізнесу до допомоги Силам оборони. Адже від кількості та якості зусиль, резюмували вони, залежить те, як швидко Україні вдасться здобути перемогу.