Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Олена Зеленська відвідала табір «Артек», який святкує 94-ту річницю заснування

16 червня 2019 року - 17:38

Олена Зеленська відвідала табір «Артек», який святкує 94-ту річницю заснування

Дружина Президента України Олена Зеленська 16 червня завітала до Міжнародного дитячого центру «Артек», який відзначає 94-у річницю заснування. Разом з першою леді дитячий табір відвідав видатний спортсмен, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Олена Зеленська поспілкувалася з дітьми та оглянула оздоровчий центр «Артек» у Пущі-Водиці.

«Чудово, що в нас є такі заклади. І таких центрів потрібно більше, бо "Артек" унікальний, - зазначила дружина Президента. – Я також була в «Артеку» в Криму. Це були незабутні моменти моєї юності. І дуже символічно, що я була в таборі в 1994 році, а сьогодні "Артек" відзначає 94-ту річницю».

Олена Зеленська та Сергій Бубка у супроводі генерального директору закладу Сергія Капустіна оглянули Арт-село «Артек» та студії малярства на склі, арт-живопису, графіки; паперопластики та арт-моделювання. Нині в оздоровчому центрі триває пленер під керівництвом українського художника Юрія Пацана. Олена Зеленська також відвідала інноваційний освітній центр - біологічну, хімічну та фізичну лабораторії, а також лабораторію роботехніки.

Разом з першою леді в «Артек» приїхали відомі актори, головні герої серіалу "Школа" Олександр Петренко та Ірина Кудашова.

Артеківці презентували дружині Президента подарунки, зокрема картину на склі та прикрасу з бісеру.

Довідково. Після окупації Криму 22 червня 2016 року Міжнародний дитячий центр «Артек» відновив свою роботу на базі санаторно-курортного комплексу у Пущі Водиці. На території закладу розташовані пляж, критий басейн, кіноконцертний зал, клубні приміщення, бібліотека, тренажерний зал, футбольне поле, спортивні майданчики, велосипедний парк, скайпарк, човнова станція, медичний центр з необхідним обладнанням, інноваційний освітній центр та культурно-мистецький центр.

ф

Олена Зеленська відвідала Міжнародний дитячий центр «Артек»

16 червня 2019 року - 17:40