Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Олена Зеленська взяла участь у щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development

25 вересня 2019 року - 16:08

Олена Зеленська взяла участь у щорічному обіді перших леді Fashion 4 Development

У рамках візиту Президента України Володимира Зеленського до США для участі в 74-й сесії Генеральної Асамблеї ООН дружина Глави Української держави Олена Зеленська взяла участь в обіді перших леді Fashion 4 Development (F4D). Fashion 4 Development – глобальна платформа, заснована на підтримку Цілей розвитку тисячоліття Організації Об'єднаних Націй та ініціативи ООН «Кожна жінка, кожна дитина».

Перші леді, посли ООН, дипломати та громадські діячі з понад 100 країн світу щороку збираються, щоб зміцнити співпрацю між дипломатією та модою на благо жінок і дітей в усьому світі й відзначити заслуги дизайнерів та інших представників модної індустрії за їхню гуманітарну роботу і внесок у позитивні соціальні зміни.

Цього року Почесну медаль присуджено Президенту Франції Еммануелю Макрону, який виступив рушійною силою у формуванні принципів стійкої екологічної моди – «Пакту про моду» і включенні моди до порядку денного G7.

Нагород також удостоєні Абріма Ервія та Розаріо Довсон, засновниці Studio 189, Карла Соццані, президент Фонду Алайї та засновниця 10 Corso Como, та інші.