Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Президент обговорив з народними депутатами найважливіші законодавчі ініціативи для діяльності держави в умовах війни

19 квітня 2022 року - 18:52

Президент обговорив з народними депутатами найважливіші законодавчі ініціативи для діяльності держави в умовах війни

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з керівництвом Верховної Ради, представниками депутатського корпусу та членами уряду щодо законодавчих ініціатив, які мають першочергове значення для діяльності держави в умовах війни.

Особливу увагу було приділено законопроектам, які потребують термінового розгляду на найближчому засіданні Верховної Ради.

Зокрема, йшлося про затвердження указу Президента України щодо продовження воєнного стану, законопроекти щодо врегулювання правового режиму на тимчасово окупованій території, визначення процедури розміщення виробничих потужностей підприємств, евакуйованих через збройну агресію Російської Федерації, змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо співпраці з Міжнародним кримінальним судом.

Також потребують розгляду проекти законів щодо організації роботи постачальників електронних комунікаційних мереж в умовах воєнного стану, особливостей приватизації державного майна в цей період, удосконалення санкцій та стягнення активів фізичних та юридичних осіб у дохід держави, дерегуляції при постачанні сільськогосподарської продукції під час воєнного стану.