Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Президент України представив нового голову Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка

14 вересня 2019 року - 12:29

Президент України представив нового голову Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка

Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Бондаренка.

«Я хочу сьогодні представити вам нового голову обласної державної адміністрації. Дуже молода людина – Олександр Бондаренко», – сказав Президент під час робочої поїздки на Дніпропетровщину.

Глава держави вручив новому очільнику ОДА відповідне посвідчення.

Володимир Зеленський наголосив, що всі голови обласних державних адміністрацій мають до Нового року показати себе на посадах.

«Випробувальний термін до Нового року. Дивимося, як справляються», – наголосив Президент.

Новопризначений голова Дніпропетровської ОДА подякував Володимиру Зеленському за кредит довіри, який команда облдержадміністрації «повертатиме області та людям якісною роботою».

«Я розумію, що роботи та пріоритетів багато: це і новий сучасний аеропорт, і дорога, й інфраструктурні проекти, і покращення екологічного стану області. Головне – щоб наші дії та амбіції робили кращим життя мешканців області. Адміністрація працюватиме ефективно і на результат», – запевнив Олександр Бондаренко.

Довідка. Олександр Бондаренко закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія», отримавши диплом магістра фінансів з відзнакою.Також закінчив низку освітніх програм, зокрема, шведську програму для керівників Strategic Business Management, SIDA-ITP. До призначення був директором ТОВ «Сталі Бізнес Системи», що працює в галузі інформатизації.

ф

Робоча поїздка Президента України до Дніпропетровської області

14 вересня 2019 року - 21:27