Президент:

Офіс:

Президент:

Офіс:

Президент України

Президент України про введення миротворців: Я не хочу, щоб на Донбасі був абхазький чи придністровський сценарій

13 вересня 2019 року - 12:14

Президент України про введення миротворців: Я не хочу, щоб на Донбасі був абхазький чи придністровський сценарій

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що обережно ставиться до питання введення миротворчої місії на Донбас, але хотів би бачити допомогу миротворців на українсько-російському державному кордоні.

«Я дуже обережно ставлюся до цієї теми – миротворців на Донбасі. Я знаю, що колишня влада обговорювала, як запровадити миротворчу місію. Чому я обережний? Я не хочу, щоб у нас із Донбасом був абхазький сценарій чи придністровський, коли миротворці стануть на лінії розмежування і потім уже нікуди не підуть, тому що їх просто не можуть пустити», – наголосив Глава держави, відповідаючи на запитання під час участі у панельній дискусії на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії у Києві.

Президент України зазначив, що з цих міркувань питання ведення миротворців на Донбас не піднімає ні він сам, ні керівник української делегації у Тристоронній контактній групі в Мінську, другий Президент України Леонід Кучма.

«Але я був би задоволений, якби миротворці були на кордоні України та Росії. Будь ласка, туди ми їх запрошуємо і хотіли б допомогу саме там. Там ми бачимо миротворчу місію», – заявив Глава держави.

ф

Участь Президента України у 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії

13 вересня 2019 року - 11:44